Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

krip

rzetelne miejsce pracy.

Everything

Fibar to bardzo solidna firma. Bardzo dużo dostałem od tego pracodawcy jeśli chodzi o dodatki. Nigdy nie pracowałem w firmie, w której mógłbym powiedzieć, że atmosfera między ludźmi jest okej, a tutaj mogę, więc to już zasługuje na plus. Do tego nie nudzę się w pracy i całkiem dobrze mi się układa, więc mogę chyba powiedzieć, że jestem zadowolony.

Podpowiedzcie coś z nowinek o pracy. Warto aplikować?

Szant
@Paweł

Warto, stabilna sytuacja jest. Ja to na pewno zachęcam, bo rzeczywiście jest dobrze. Pewnie się znajdą ludzie, którym nie będzie odpowiadać praca, ale ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że im dłużej pracuję, tym bardziej mi się ta praca podoba.

zainteresowany

A może się ktoś pochwali ,ile zarabia na rękę będąc zatrudnionym przez agencje?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zainteresowany

Dobrze się pracuje będąc zatrudnionym przez agencję????

Ozolo
@zainteresowany

Mi nie przeszkadza. Normalnie pracuje.

ucho
@zainteresowany

agencja czy nie, ważne że praca jest w porządku. nie wiem czy da się lepiej trafić, ale na pewno da się gorzej i można wylądować w nieciekawych firmach. polecam fibar jak ktoś szuka pewnej roboty.

Fachowiec

Praca sama w sobie jest bardzo fajna. Chłopaki zgrane, dobrze się dzięki temu pracuje. Spoko benefity.

doradca

Gwiazdek: 1 na 6. Wykasowane opinie. Liczna głosowań pracowników „pomocne” pod odpowiednimi opiniami. To wszystko daje do myślenia. Poniższa próba wybielenia – nie tedy droga pracodawco.

lisi
@doradca

ja powiem ze swojej strony, że przed wysłaniem cv przepatrzyłem to forum i owszem, widziałem kilka opinii negatywnych, ale czytałem też te pozytywne. spróbowałem i pracuję już długo i nigdzie się nie wybieram.

Promos

Nie pracuję jakoś bardzo długo, więc takiej wyklarowanej opinii jeszcze nie mam dokładnie. Mogę stwierdzić, że faktycznie, ludzie którzy tu pracują są bardzo przyjemni i pomocni, nie ma problemów w kontakcie. Praca mnie ciekawi, dużo się uczę, chociaż już pewne doświadczenie mam. Nie żałuję, że się zdecydowałem.

długi
@Promos

potem też będzie dobrze. mówię jako długoletni pracownik.

Bolo

Jesteście pewni, że nie można napisać pozytywnej opinii o firmie? Może to jest gorszy czas w firmie?

Awangard
@Bolo

Wiele osób pisze pozytywnie o firmie, więc nie wiem skąd to pytanie. Ja uważam, że fibar radzi sobie dobrze, gorszy czas ma jak już to za sobą. Pewnie, że coś się zawsze znajdzie do poprawy, ale nie ma firm, które by nie miały, a to dobrze o nich świadczy, jeśli wciąż pracują nad sobą, warunkami, ludźmi, korzyściami itd., itp. Więc absolutnie nie jest to gorszy czas w tej firmie.

b

A może ktoś napisać o zarobkach, tak bardziej dokładnie.

Mos

Porządna firma, te kilka komentarzy negatywnych nie świadczy za cały Fibar. Pracuję długo i nie zawsze było kolorowo, ale teraz jest bardzo dobrze, warto na to zwrócić uwagę.

@Mos

Jest ich kilka bo resztę skasowali, a kłamliwe nie były bo nikt się do niej nie odniosl

patrzący

Witam, Czegoś tu nie rozumiem taka wspaniała atmosfera,tyle mozna się nauczyć, a jednak tylu odeszło. No i te optymalne zarobki(usunięte przez administratora),to jest dopiero szał.

@patrzący

Wiesz nie wszyscy wytrzymuje tempo. nie zasuwasz to pociag nie zaczeka i jest bum shaka laka

Dadek
@patrzący

Róże są powody, że ludzie odchodzą. Ja nie wiem jakie były, to się na ten temat nie wypowiem, ale na pewno nie powoduje to, że firma jest przez to zła. Nie lubię generalizowania.

mówiłeś
@patrzący

to już jest przesada. pensja jest w normie, moze bez szaleństw, ale jest i nie ma na co narzekać.

@mówiłeś

Pensja w normie?????? ok(usunięte przez administratora)zł netto.

niamniam

Ta firma to jeden wielki chaos. Obiecują benefity pozapłacowe oraz system premiowy - na obietnicach w obrębie mojego działu poprzestano. Na umowie próbnej nie można wynosić ubrań roboczych do prania, pozostaje jedynie chodzić w ciuchach po innych, co z tego, że wypranych, jak szwy wszędzie puszczają. Po przejściu na umowę czeka się na imienną odzież z jakieś 3 miesiące. Nikt nic nie wie, dają Cię bez konkretnego przeszkolenia na stanowisko i radź sobie, za błędy i tak nikt nie wyciąga konsekwencji, nieważne, czy robisz na produkcji, czy w bardziej odpowiedzialnych działach. Praca raczej dla osób nieangażujących się emocjonalnie, w przeciwnym razie czeka frustracja i zażenowanie ze względu na organizację pracy i bezsens części podejmowanych decyzji przez inżynierów. Stawki są okej, aczkolwiek nie są konkurencyjne, w szczególności biorąc pod uwagę brak obiecywanych premii.

patrzący

To się nie ma co dziwić skoro zatrudnienie jest przez agencje i płacą 16zł brutto na godzine.

Swimming pool

Muszę się wypowiedzieć o tej firmie pozytywnie. Raczej się nie udzielam na takich forach, ale akurat moi poprzedni pracodawcy byli bardzo słabi, a Fibar znacząco od nich odstaje, dlatego postanowiłem umieścić tu swoją opinię. Najpierw wspomnę bardzo dobre warunki do pracy, porządne towarzystwo do tego, zarobki są poza tym optymalne i ma się przed sobą ciekawe zadania. Fibar to dobra firma, od wielu lat się rozwija, więc cieszę się, że mam okazję się do tego przykładać.

Ser

Z mojego punktu widzenia w firmie jest stagnacja obecnie. Jeśli chodzi o warunki pracy to sie poprawily po zmianach w R&D - nowy dyrektor, w koncu zapanował spokój.

Wanderwand
@Ser

Spokoj znaczy ze nic nie robicie a kaska leci?

Dadek
@Ser

To raczej nie stagnacja, tylko stabilizacja. Stagnacja się źle kojarzy i to nie to, co się dzieje w firmie. Jak już to stabilizacja, stabilne warunki pracy. Robić jest co.

pan

widziałem parę ogłoszeń wczoraj, różne stanowiska, fajne oferty, dużo zapewniają. chyba spróbuję. rzeczywiście warto?

Duży
@pan

Jak widać po opiniach, raczej warto. Pewnie zależy co komu bardziej spasuje. W Fibarze jest dużo wyzwań i dobra do pracy atmosfera, więc jeśli szukasz czegoś takiego, to zapraszam, jak nie to też możesz spróbować, sprawdzisz czy Ci pasuje taka robota.

kruczek44
@pan

o, dawno tu nie byłem i widzę, że ktoś pytał o fibar. firma porządna, nie ma co się rozwlekać nad tym. różne projekty, nudy nie ma, to na pewno. potwierdzam, że ludzie przede wszystkim tworzą fibar i dla nich to można wszędzie i wszystko. na pieniądze marudzić nie można. nie zastanawiaj się kolego, tylko wysyłaj cv.

Upodobacz

W Fibarze można się dużo nauczyć. Mają doświadczenie w tym co robią, osoby, z którymi się współpracuje są bardzo pomocne. Pracuje się nad ciekawymi rzeczami. W każdym razie ja się spełniam w tej firmie zawodowo.

Yapa

Dobrze napisał Kasztan. Fibar to przede wszystkim dobre warunki pracy, nie wiem skąd biorą się od czasu do czasu hejty na to. Wiadomo, nie każdemu się da dogodzić, bo dla każdego co innego jest istotne. Ale obiektywnie trzeba napisać, że są porządne. O benefitach to ludzie już pisali, więc nie będę powielał. Sama praca też niczego sobie, doświadczenie zbieram ciekawe i co najważniejsze rano wstaję zadowolony z tego, co robię, a nie marudzę, że idę do pracy. Też polecam Fibar.

Żalik
@Yapa

Stary, nie przejmuj się hejtami. Do krytykowania zawsze się jakiś frustrat znajdzie. Firma jest w porządku, dużo jest tu wpisów pozytywnych, to o tym najlepiej świadczy.

@Żalik

Przestalo bawić mnie to co tu czytam; opisy w którym jeden poklepuje i pociesza drugiego, pisząc, że to miejsce jest pełne hejtu (pachnie kiepskim PR). Ludzie opisują to co ich spotkało, jeśli opinia jest negatywna to od razu ktoś się odzywa że to hejt, bo to jedyny chyba argument. Rok temu, przed swietami zwolniono nas. Byliśmy waszymi kolegami, ale nie powstrzymalo to was od nazywani leniwymi bobkami (bo nie udało się za pierwszym czy drugim razem, wypuscic produkt na rynek?). Robiliśmy wszystko by pchać projekty do przodu a potraktowano nas jak złodziei. Zaprosili na spotkanie pod pretekstem rozmowy a zwolnili nas z obowiązków pod jakimis glupim pretekstem (restrukturyzacja), mówiąc jednocześnie, że nie mamy po co wracać do komputera bo już został zablokowany. Tylko policji brakowało. Zgadza się, była miesięczna odprawa, ale styl w jakim zwolnili dziesiątki ludzi budzi niesmak. Czy fajnie się pracowało i czy koledzy są fajni? I taka i nie, co kto lubi, koledzy w obawie przed reperkusjami raczej się nie siedzieli cicho, A w razie czego szli w zaparte tak by tylko zepchnąć odpowiedzialnosc na kogos innego. Nie ma tam ludzi którzy na siebie chcieliby wziąć odpowiedzialność za produkt. No był jeden ale zrobili z niego tylko kozła ofiarnego. Zarzad. Podejmowanie decyzji mierne. Stalosc podejmowanych decyzji słabe. Szukanie winnych celujący. Nie piszcie że w firmie jest cudownie, a wszyscy co pisza negatywnie są wrogo nastawieni i naslala ich konkurencja. Jak traktuje się ludzi taka ma sie opinie.

Zenni3t
@Nieanty

To żaden kiepski PR, po prostu - jeśli Ty masz słabszą opinię, to równie dobrze ktoś może mieć pozytywną. Nie mówmy od razu o hejcie, każdy może mieć swoje zdanie, jakieś uwagi widzieć, nie ma z tym problemu. Ja mogłem się swego czasu przekonać, że FIbar to dobra firma i tak ją trzymam w pamięci. Pewnie, że znajdę minusy, ale w większości to raczej plusy były. Byłem dobrze traktowany przez szefostwo. I też mam prawo to napisać.

@Zenni3t

Po prostu te super opinie czyta się jak czerwone paski na TVP1, stąd wrażenie o kiepskim PR

Koolek
@Nieanty

nie każdy urodził się z darem do pisania i formułowania myśli. niektórzy przerysowują, inni piszą pokracznie - zdarza się. liczy się ogólny sens wypowiedzi, a nie to, jak jest napisania. a po drugie, pojawiały się tu opinie czysto hejterskie, więc niektórzy zaczęli odpowiadać pozytywnie, być może w ten sposób jak paski w tvp1, ale po to, żeby powstrzymać niesłuszny hejt. akceptuję krytykę, ale nie bezpodstawny hejt.

@Koolek

Poproszę o przykład pezpodstawnego hejtu

Koolek
@Nieanty

wiesz co, zdarzało się kiedyś, jak śledzę już to forum przez pewien czas, że ktoś pisał tak po prostu, że firma jest do bani bez żadnego uzasadnienia, no to sam możesz zrozumieć, że to było irytujące.

@Koolek

Jak tak przeglądam co było wcześniej to widzę że posty po prostu zostały pokasowane. Nic nie mogę znaleźć.

HuM4567
@Nieanty

Może usunęli, bo część była nie na temat albo była niezgodna z regulaminem goworka, kto to pamięta.

Kasztan

Rozwala mnie tak to co tu wypisuja niektorzy ze wreszcie postanowilem sie tez otworzyc! Polecam firme kazdemu. Pracuje trzeci rok i jakos mnie nikt ze stanowiska nie usuwa. Firma dba o pracownikow, daja darmowe lekcje jezykow obcych (podobno mozna sie zapisac nawet na chinski), pakiet medyczny, co roku jest piknik dla dzieci pracownikow, teraz na swieta dali karty platnicze, do tego sa jeszcze jakies inne male bonusy. Urolp da sie zalatwic bez problemu (wiadomo ze trzeba z wyprzedzeniem) - nie kumam jak ktos moze tu pisac ze jest z tym problem?! Bez przesady ludzie, jak mozna tak oczerniac pracodawece. Poprzednio pracowalem w sotfwarehousie i to była rzeznia w porownaniu do fibar. Na moje jest tak ze firma sciaga z rynku (usunięte przez administratora) ludzi i konkurencja sieje zament albo wywaleni i sfustrowani robia jazde jak to im bylo zle. Zastanowcie sie lepiej dlaczego was wywalili - ja pracuje i sie o swoje miejsce nie boje. Wszyscy w moim zespole maja podobne zdanie. Jak ktos raz na jakis czas odpali goworka i czytamy se na glos ten zalew hejtu to nam szczeny opadaja jacy ci ludzie sa poje...ani! Chcesz pracowac, pracuj a nie sciemniaj. Fibar nie pozbedzie sie dobrego pracownika. A tym co nazekaja na parkingi czy bloto, powiem tylkk by przedtali jeczec i znalezli prawdziwy powod dlaczego firma pozegnala sie z nimi. W biurach mamy klime, codziennie przyjezdza gosciu z obiadami, kanapkowcy jak to w kazdej firmie wiadomo sa o stalych godzinach. Na co mozna nazekac? Ja mam (usunięte przez administratora) zespol i pracuje mi sie dobrze. Polecam kazdemu i kazdy gada o goworku 2 znajomych przyszlo i pracuja i sa zadowoleni. Mati - wypowiedz sie!

Kasztan
@Kasztan

Jeszcze chcialem dodac jedno. Jak ktos napisze co pozytywnego (w moim odczuciu prawde) jak jest w firmie to natychmiast pojawia sie kilka negatywnych komentazy. Przypadek?

Minimum
@Kasztan

Kiedyś tu pracowałem i zgadzam się całkowicie z tym, co napisałeś. Czytam od czasu do czasu wpisy na forum i ewidentnie jest tu jeden albo kilku hejterów, którzy wolą przelewać negatywy zamiast wziąć się do roboty. Eh, taki ten świat teraz, w internecie wszystkim się wydaje, że mogą wszystko. Szkoda gadać...

@Kasztan

Możesz napisać coś bardziej konkretnego ? Bonusy to już nic szczególnego. Napisz ile na karcie świątecznej było, będzie można porównać. Wystarczy podać przedziały, np. powyżej 1000, 1500, 2000. Urlopy załatwiacie? Przecież to obowiązek, w tym ich planowanie. Napisz coś o samej pracy bo to, że czytacie goworka zbiorowo, to nie jest zbyt zachęcające. Jeśli takie luzy macie, to rzeźni rzeczywiście nie ma. I jeszcze dobra rada, chiński chińskim, ale poproś o lekcje z podstaw języka polskiego, bo ta ortografia to wstyd (także dla firmy).

Mateusz

Ponieważ tam nie pracuję to napiszę: Bonusy 200 - 300zł na kartę podarunkową. Raz w roku. :)

Wonderman
@Mateusz

Jak nie pracujesz, to skąd wiesz? 200-300 - dobre i to. Ja u siebie nic nie dostaje.

@Mateusz

Jaja se robisz ? Takie kwoty to śmiech a nie bonusy. Już widzę miny tych obdarowanych. Jak reszta też tak wygląda to jednak nie ta liga.

Mateusz
@anonymous

@anonymous: Pomimo że nie mam o Fibaro najlepszego zdania (a raczej mam złe), to muszę przyznać że pensja była dobra, w takim przypadku dodatkowe bonusy pieniężne nie są aż tak ważne. @Wonderman: Nie pracuję, ale pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.