Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

nowy

Witam. A jak się przedstawia sytuacja na produkcji w wiepo.?Bo zatrudniają tylko przez agencje,a jestem elektronikiem i chciałbym spróbować.

Loli
@nowy

Skoro jesteś elektronikiem to próbuj na serwis. Jest wystawione ogłoszenie.

Ssztaff

Pracuję w Fibarze parę lat. Z mojego punktu widzenia firma bardzo się rozwinęła przez ten czas. Dużo ludzi się stara, rzetelnie pracuje na siebie i całą firmę. Szkoda, że pojawiają się od czasu do czasu jakieś negatywy, bo naprawdę trudno jest coś większego Fibarowi zarzucić. A pozytywów ludziom się nie chce pisać. Pewnie jest coś, co można poprawić, jak w każdej firmie, bo nigdzie nie jest idealnie, ale żeby od razu wylewać nie wiadomo jakie żale, to przesada. Nie jest gorzej niż w innych tego typu firmach. Mnie się podoba ta praca - i pewnie wielu innym, z którymi pracuję, też - bo pracuję nad interesującymi projektami, mam porządną umowę, sporo benefitów i fajnych ludzi wokoło. Po prostu.

kalkulator

Macie podobno elektrodrążarki. Jakie i czy można dostać pracę na nich?

Dawid

Jak ktoś nie lubi pracować to zawsze będzie pisał o firmie negatywnie i tyle w temacie!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Herubinek

Złożyłem cv, bo teraz szukają na różne stanowiska. Jak szybko mogę się spodziewać odpowiedzi? Z góry thx.

@Herubinek

Pisz do nich. Polaczyli niedawno HR z kadrami. Teraz pracuje tam chyba z 10 bab:)

beniu

Wystarczy pomyśleć ilość stanowisk pracy zbliżona od nastu lat to chyba wystarczający okres na dopasowanie kadry każdego szczebla ,obiecanki kariery ,benefity stabilność, powala mnie śmiech jak co pewien czas zwolnienia i nowy nabór to daje do myślenia jaka jest polityka firmy. Dla mnie przelew na konto na czas to coś normalnego dla nie których to powód do zachwytu i ubijanie piany ach ach przez odpowiedzialnego za wizerunek ,któremu życzę powodzenia w przeprowadzaniu dalszych anonimowych ankiet muszę kończyć bo ogarnia mnie ironiczny śmiech jak sobie przypomnę moją pracę w tej firmie

@beniu

Beniu powiedz lepiej dlaczego cie wywalili...

Pushus

Byłem. Pracowałem. Warunki do pracy były zapewnione bardzo przyzwoite. Roboty było nie za dużo, nie za mało. Zarobki wypłacano porządne. Fibar się stopniowo rozwija. Teraz widziałem sporo reklam w tv.

@Pushus

Skoro było tak dobrze to jakie były przyczyny odejścia ? Emerytura ? I teraz oglądasz reklamy w TV ? ... Reklamy kłamią podobnie jak zarządzik z czopkami w tej firmy.

Kaderrr
@anonymous

może emerytura,a może co innego. co Ciebie to gościu obchodzi?!

Kpw
@Kaderrr

Jeśli przedstawiona opinia byłaby zgodna z prawdą to by to nikogo nie obchodziło. Potencjalni kandydaci zaglądają tutaj po to aby dowiedzieć się co nieco o firmie. Zatrudnić się tylko po to aby jak najszybciej wiać ? To też nie jest dobre i dla firmy. Jak już ktoś ma się zdecydować to niech to robi świadomie. A opinie takie jak powyższa są nieprawdziwe i wypisywane przez tych, którzy zamiast popracować nad warunkami pracy, itp. (a głównie nad sobą) wolą iść na łatwiznę i tutaj powybielać. Ocena firmy powyżej (1/6 gwiazdek) jest dużo bliższa prawdy. Gdybym ja znał prawdę to bym się w tej firmie nigdy nie zatrudnił. I pewnie tylko o to chodzi.

beniu

Ubijanie piany by zwerbować kolejną grupę naiwnych do wyssania i wyplucia, to dobre dla tych którzy nie poznali stabilnej i dobrze opłacanej pracy "dementuję wszystkie plotki"-wąska grupa produkcji wie o czym piszę dla nich WSZYSTKIEGO DOBREGO

Ktos
@beniu

napisz cos wiecej i konkretniej jezeli mozesz

fobak

Firma spox. Poprzednio pracowałem w takiej firmie, że była masakra. Tu jest bardzo stabilnie i dobrze mi się pracuje.

Gaad

Powiem tak, że Fibar dużo daje, bo to i wspierają angielski, no i dodają opiekę medyczną i benefit. Teraz to nie wszystkie firmy tyle oferują. Do tego jest całkiem przyzwoita pensja i pracy w sam raz. Ludzie znośni, ja koło siebie miałem akurat bardzo fajnych. Podsumowując, bardzo dobre warunki.

@Gaad

Miałeś ? Już tam nie pracujesz ? Podaj prawdziwe przyczyny opuszczenia tej firmy (o ile nie jesteś pracownikiem HR i nie ściemniasz dla poprawy fatalnego wizerunku firmy). Coś tu nie pasuje w tej opinii. Podaj prawdę o tym ile pracownik dopłaca do tych benefitów, nauki języków, opieki medycznej i całej reszty. Co masz na myśli pisząc bardzo dobre warunki ? Np. warunki lokalowe (zaadaptowany warsztat samochodowy), miejsca parkingowe (brak, a to co jest to w błocie, latem samochody całe osrane bo stoją pod drzewami i w krzakach), kontenery robiące za pomieszczenia biurowe, zimne zimą a latem przegrzane ?

Gaad2
@anonymous

Nie twoja sprawa dlaczego odszedłem. Nie zawsze powodem jest niezadowolenie z firmy czy tam warunków. Czasem dzieją się inne rzeczy, zdrowotne, rodzinne i trzeba rezygnować, chociaż się nie chce. Nie siej tu zamętu. Ledwo ktoś coś pozytywnego napisze, to już sypiesz hejtem. Zwykły hejt, nic więcej.

@Gaad2

Podaj co z powyżej wymienionych rzeczy jest nieprawdziwe i wówczas pisz o hejcie. Najwyraźniej nie wiesz co to znaczy hejt. Lista negatywów jest znacznie dłuższa i to nie jest hejt tylko pomoc zainteresowanym. Temu ma też służyć ten portal. (usunięte przez administratora)Zobacz na ile twoja wypowiedź jest pomocna i zastanów się nad tym.

Polko
@Gaad2

Jak ktoś pisze prawdę o warunkach pracy i współpracy w fibaro, to od razu ktoś mówi że to hejt. A to nie hejt tylko tak jest w rzeczywistości. Wypieranie się slabej jakosci miejsc lokalowych, brak wystarczającej ilości miejsc postojowych to fakt (usunięte przez administratora)Jak ktoś jest zainteresowany to i tak łatwo to sprawdzi na Street view. Jest grudzień i może tak jak rok temu, liczba dostępnych miejsc postojowych wzrośnie.

SA

rozwojowa firma z fajną atmosferą. ludzie to podstawa tej firmy, fantastyczni są! praca wymagająca, ale pensja do tego solidna.

Fistaszek

Porządna firma. Daje bardzo dużo możliwości. Ja zaczynałem dopiero i byłem megaaaa zadowolony!

Pervol222

fibaro teraz nieźle sie rozwija. widziałem, że szukają programistów do pracy. osobiście polecam, bardzo dobra atmosfera i ludzie. pensja spoko, szkolenia robią. warto

Gogle

Pracuje jako programista i nie narzekom. Spokojnie się pracuje, bez problemow, fajna praca. Koledzy tez nie narzekają, praca jak praca.

Mrob

praca jest ok, ludzietez, pensja na czas, nie ma się o co pieklić!

polo
@Mrob

Prace masz, ale jak widać można ją hurtem stracić, wtedy kolegów szybko pożegnasz, pensji nie będzie i zaczniesz sie pieklić. Chodzi o punkt widzenia :). Jak się nie zgadzasz to zagadaj na facebooku do to tej chordy kolegów i koleżanek którzy na przestrzeni ostatniego roku nagle zniknęli.

Neo

Dużo różnych rzeczy słyszałem na temat fibaro. Jedni mówią dobrze inni nie. Potwierdza się jednak że mają przyzwoite warunki zatrudnienia. Czy ktoś może mi to potwierdzić?

Mateusz
@Neo

Wszystko jest ok, dopóki pracujesz. Aż tu nagle przychodzi taki moment (np po 2 miesiącach pracy, roku lub 5 latach) kiedy firma postanawia się z tobą rozstać i nie robi tego w elegancki sposób. Wtedy masz żal i jesteś wściekły i najchętniej byś obsmarował firmę w internacie jak tylko się da. Po jakimś czasie uświadamiasz sobie że ta firma to ciągle jest start-up wiec nie masz się czemu dziwić... Chcesz ciekawej pracy, dobrych warunków zatrudnienia - aplikuj. Chcesz stabilności i spokoju - szukaj czegoś innego. (Piszę z własnych doświadczeń)

@Mateusz

To już nie jest start up.

Mateusz
@anonymous

Może z formalnego punktu widzenia nie jest. Jednak pewna mentalność pozostaje. ..

@Neo

Od początku roku odeszło z tej firmy wielu bardzo wartościowych pracowników. To jest najlepsza odpowiedź na zadane pytanie.

A co geniuszu? Da się zamieścić komentarz i 13 ocen jednocześnie? A ponoć was nie sieją :)

Zapytanie

Słyszałem o rekrutacji, że się trudno dostać. Czy ktoś mi może coś napisać o samym procesie ?

Pytajnik

Ludzie, nie dajcie się oszukiwać i nie wierzcie negatywnym opinią na tym serwisie. W Fibar różnie bywa, raz lepiej raz gorzej ale opinie które sa tu pisane w dużej mierze pisane są na zlecenie. Popatrzcie: 200 komentarzy a ocen na profilu ponad 2 000 !. Polubień pod najbardziej negatywnymi komentarzami po kilkadziesiąt 30-50. Przypadek?

Sok z żuka
@Pytajnik

Lol właśnie zauważyłem. 200 komentarzy, 2000 ocen. Jedna osoba komentująca 10 razy ocenia firmę. Niezła determinacja. Przypadek?

MaoLaChe
@Sok z żuka

Ja mam pytanie. Czy są poszukiwanie jacyś programiści mobilni aktualnie lub w najbliższym czasie? Pytam o Android konkretnie.

@Sok z żuka

To efekt kasowania komentarzy. Gdy usuwasz komentarz, ocena i ilość wystawionych ocen pozostają na tym samym poziomie. A myślałeś że kto za tym stoi?

Salamalejkum

Wow, chcesz powiedzieć że skasowali 90% komentarzy których było ponad 2000. NIck, zacznij brać swoje tabletki ja cie pięknie proszę.

Lelovo
@Salamalejkum

Nick już od dawna nie bierze nic na wyrównanie ciśnienia. Popatrz na jego wpisy. Lepszy niż Niesioł

Lelovo

Kurcze, czytając to forum to strach napisać, że dobra firma. Zaryzykuję jednak i może nikt mnie nie napadnie :). Dobra firma :D

JacekK

Też słyszałem tą plotę. Jak podpytałem o to managera to mi w tajemnicy powiedział, że jak to pierwszy raz usłyszał to się prawie posmarkał ze śmiechu. Pogadane.

@JacekK

O przenosinach słychać od 3 lat, były głosowania, ankiety ale nic pewnego do tej pory nie ustalono. Zostajemy

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.