Opinie o Portos rolety w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Portos rolety. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Portos rolety o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portos rolety w Kalisz

Iwona

A jakie są bene fity?

Hej Iwona
@Iwona

Na przykład masz rabat na zakup rolet ! ja skorzystałam :)

Iwona
@Hej Iwona

i po ile te rolety?

DZIAŁ HR - PORTOS TR7
@Iwona

Dzień dobry, cena jest ustalana w zależności od rodzaju, rozmiaru rolety. W celu uzyskania szczegółowej informacji, prosimy o kontakt z działem wycen pod nr tel : 62 768 40 17 Pozdrawiamy, Dział HR

Harry
@Iwona

Te rolety to szajs. Każdy robi na odpie.... Zakupiłem do siebie i po dwóch dniach się rozleciały ( spadły mi na parapet i się roztrzaskały na mnóstwo elementów). Złożyłem reklamacje przyjechali i wymienili. Tydzień później śpię i w środku nocy słyszę Czask! Wriuiuuiuu! I znowu Czask! Wstałem z łóżka zapalam światło a tam roleta pod parapetem leży rozerwana na strzempy. Wziąłem ją i wyrzuciłem do śmietnika.

Tedi
@Harry

Co za bzdura. Jakoś ja mam te rolety tyle lat i nic się z nimi nie dzieje.

Święta

Portos się rozkręca :D konkursy, nagrody :D

ooo Ela Ela
@Święta

konkursy? nagrody? HA HA HA

POrosik

Portos widzę zaczyna robic promocje dla pracowników na własne wyroby ... hahahha czyżby już nie stać tej firmy na wypłaty adekwatne do pracy ???

Mikołajki
@POrosik

odkad tu pracuje pamietam ze zawsze mielismy znizki na rolety wiec nie wiem co sie czepiasz

dAMIAN

A słyszeliście o tytule lidera w stolarce okiennej? To pewnie te wyprodukowane przez e mnie rolety zdecydowaly o tym tytule :DD

Pracownik Biurowy

Panie w dziale HR bardzo sympatyczne oraz pomocne. Od samego wejścia uśmiech i profesjonalizm. Pani z którą rozmawiałem bardzo szczegółowo opowiedziała o firmie oraz o stanowisku pracy. Starała się by rozmowa nie była stresująca i żebym czuł się komfortowo

Standardowe pytania o firmę doświadczenie zawodowe, plany na przyszłość, jakiego pracodawcy poszukuje i dlaczego chcę zmienić pracę

Jakie są warunki zatrudnienia w Portos rolety?

Odpowiedź

Hej, jak dla mnie warunki są spoko, bo jest umowa.

Warunki

Jest ok umowa jest od razu nawet sie zdziwilem pilnują tych formalności

Ubezpieczenie

Hej, czy w portos jest mozliwosc dodatkowego ubezpieczenia?

Julka
@Ubezpieczenie

Cześć. Jeżeli chodzi Ci o dodatkowe ubezpieczenie to jest coś takiego z warty. Ja jestem jestem ubezpieczona

Zzzk
@Julka

Ja też mam bralem na młodych też, pakiet dziecko za 5 całkiem spoko jest

Dział HR - Portos TR7
@Ubezpieczenie

Dzień dobry, oczywiście jest u nas możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Do wyboru są 3 warianty i pakiety dodatkowe. Serdecznie pozdrawiam. Dział HR

Ubezpieczenie
@Dział HR - Portos TR7

Dziękuje za odpowiedź! :

Ryba

Czesc wszystkim. Pracuje tu od niedawna ale trafilem na spoko ekipe i przelozeni też sa nieźli.

Jacus$$$

Tu jak zawsze trzeba sobie ponarzekać.. Kilkaset osób pracuje po kilka kilkanaście lat i jakoś pracujemy i nikt nas nie zwalnia. Ale jak się ściemniać przyszło to miejsca się nie zagrzeje. Żegnaj lalu koniec balu....

Benio
@Jacus$$$

Racja, ksieciuunie zamiast wziąć się do roboty to zale swoje wylewają a wystarczy zakasac rękawy i wziac się do pracy. Pracuje tu już ładne parę lat i nie narzekam

Lucjan

Ja tam pracuje od niedawna i i mi sie podoba. Wiem co robic i robie swoje. w kazdej firmie cos jest wiadomo ale jak sie pracuje to jest ok

Kk.
@Lucjan

Dobrze że nie byłem tu zanim się zatrudniłem .. pracuje i jest ok jak dla.mnie a gdybym to czytał.pewnie bym nawet cv nie wysłał, a zasadniczo nikt nikogo za manele nie trzyma na sile w.portosie

Dobry pracownik

A jednak karma wraca brawo czekam na promocję

Franciszek

O rany, a skąd taka różnica? Nie udało się osiągnąć premii, czy o co chodzi? I w sumie to od czego tu te premie zależą?

@Franciszek

Fakt jest taki, że tydzień z winy firmy (obrzęk barku) byłem na chorobowym, które objęło także sobote i niedziele, więc za wekend też powinienem mieć zapłacone. Z tego co wiem z chorobowego odejmują 20%, więc to jest około ledwo 100zł. Więc powinienem za wrzesień dostać MINIMUM około 2500. Ale nie ledwo 2200. Chorobowe nie może kosztować 600 zł. Jutro będzie długa rozmowa z kierownikiem, będę oczekiwał wyjaśnień jak to było liczone ZA KAŻDY MIESIĄC od czerwca do teraz + mają mi wyliczyć październik i listopad według kryteriów, które podam. Dzień dziecka się skończył.

Franciszek
@Jakub Kołodziejczyk

Faktycznie, według tego co piszesz to ewidentnie coś nie gra. Daj znać koniecznie jak się skończyła rozmowa i na czym ostatecznie stanęło! ;)

@Franciszek

Wczoraj dostałem pasek za wrzesień. Premii nie ma co jest zrozumiałe. 20% od chorobowego zabrane co jest zrozumiałe. Ale pytanie dlaczego kierownik zabrał 100 zł dodatkowo? To, że premii nie ma nie wystarczyło? Dzisiaj jeszcze będę to wyjaśniał, wczoraj tylko pasek udało mi się zdobyć. POZA TYM .. policzono mi chorobowe 5 dni BEZ WEEKENDÓW. Przecież za to, że miałem uraz i chorobowe obejmowało też weekend to powinienem mieć za to zapłacone. To też dzisiaj wyjaśnię.

@Jakub Kołodziejczyk

Wszystko sie wyjaśniło. Okazało się że należy mi się nadpłata za niezapłacony weekend w czasie chorobowego. Co więcej okazało się że kierownictwo zabiera 100 zł jeżeli ktoś był na chorobowym więcej niż tydzień i tego mi nie chcą już zwrócić mimo tego że obrzęk barku był spowodowany przez panujące warunki w tej żałosnej firmie. Oczywiście zabranie premii im nie wystarczyło. Firma tragedia, aktualnie jestem na wypowiedzeniu do 23 listopada. Omijać szerokim łukiem. Dwa dni musiałem się domagać aby dano mi należyte wynagrodzenie za wrzesień. Jutro dostanę nowy pasek wynagrodzenia za wrzesień.

@Jakub Kołodziejczyk

Poprawka i pomyłka: zabierają jak jesteś na chorobowym więcej niż DZIEŃ.

Jakub Kołodziejczyk

Co za brednie. Przecież to jest praca fizyczna. Tam żadna kobieta nigdy nie robiła. Na każdą zmianę trzeba wyciąć i spakować 500 rur. Szkoda, że nie 5000. Ja nie tnę na pile, bo kolega z którym muszę robić robi to sprawniej. Pakowanie jest zresztą cięższe i jakie plastiki? Te pierścienie są METALOWE do rur 60, a te małe plastiki do 40. I te metalowe nigdy nie wchodzą jak powinny, wszyscy ludzie co pracują na tych rurach mówią, że są przywożone na okrągło, albo złe rury, ale pierścienie. Nawet sama przełożona mi powiedziała, że tutaj nigdy nie będzie dobrych rur i, że w tej sprawie chodzę do kierownika bez sensu. Do tego dzisiaj dostaję NADPŁATE. Innymi słowy zabrali pieniądze, o które sam musiałem się upominać. TO JEST FAKT. A 100 zł potrącenie od kierownika dodatkowo to jest zwyczajne złodziejstwo, z którym powinienem iść do szefa.

Jakub Kołodziejczyk

Od kiedy można dostać obrzęku barku od cięcia na pile? Obrzęk miałem od pakowania. Jestem po operacji serca i ja się do takiej fizycznej roboty nie nadaję. O tym, że to jest taka robota, a nie inna dowiedziałem się dopiero po podpisaniu umowy. W ogłoszeniu na olx nie było o tym żadnej mowy, tak jak i o tym, że to jest praca na akord. Ta firma jest żałosna, jak zresztą każda, tyle, że ta się wybija ponad inne. Zostało 25 dni moi mili. Innymi słowy jeszcze 25 razy muszę tam iść. Odliczam codziennie. Albo tyle ze mną wytrzymacie, albo zrobię kolejny sajgon, tym razem u szefa jeżeli znowu z wypłatą, albo rurami będzie coś nie tak.

Jakub Kołodziejczyk

W przeciwieństwie do was chodzę z problemami i próbuje je rozwiązać w przeciwieństwie do reszty, którzy łykają każdą nieprawidłowość i tylko potrafią paplać w kółko co nie raz słyszałem: "już tak musi być". Ze mną nic nie musi być. Ewentualnie może, m. Po za tym osoby takie jak ty nie mają prawa się wypowiadać jeżeli nie chodzą na nocną zmianę, a wtedy dopiero jest ciężko. Połowa zakładu na noc nie chodzi. Ciekawe jak jest z tobą, m. Co więcej 8 godzinny system nie powinnien istnieć. 100 lat temu tego nie było i ludzie jakoś żyli. Teraz zepsuty przemysł się rozwinął i planeta się gotuje, do tego nikt się tym nie przejmuje. Dlatego nie ważne ile będę musiał w tym żałosnym systemie uczestniczyć, nigdy go nie zaakceptuje. Dla mnie każda sekunda w nim spędzona jest jak zejście do jakiegoś bunkru gdzie nie widać słońca i nie ma czym oddychać.

@Jakub Kołodziejczyk

A jaka praca na produkcji nie jest fizyczną? Kobiety też pracują na różnych stanowiskach i świetnie dają sobie radę. Każdy widzi jak pracujesz, twoje pakowanie to obklejenie taśmą pakietu rur a opisujesz to jakbyś palety przenosił. Z resztą jak sam piszesz sam sobie takie warunki wybrałeś, bo kolega docina sprawniej. Świetnie… pokazujesz, że kolega robi za ciebie akord, bo ty jesteś nieudolny.

@Zofffia

Wybrałem takie warunki, bo nie jestem taki delikatny jak piszesz. Poza tym nałożenie od 6 do 10-12 metalowych pierścieni w ciągu 10 sekund na ponad dwumetrową metalową rure nie jest czymś normalnym, m. Do tego dochodzi jeszcze obsadka, które do rur 60 prawie zawsze nie wchodzą i trzeba je wbijać ręką jak młotkiem. Poza tym dochodzi obklejenie tak jak piszesz taśmami, które są po prostu żałosne i co chwila się zrywają samoczynnie, zaniesienie rur na regał (nie ma zmiany na której bym nie musiał z 15 razy zanieść np. pakietu 30 dwumetrowych dwumetrowych rur na regał, które zawsze są kompletnie zawalone i nie ma nawet gdzie tego kłaść) i powrót na stanowisko gdzie czeka już na ciebie 20 kolejnych. Ja to nie jest praca fizyczna to czym nią jest? Kierowniczka, która już odeszła (teraz jest kierownik) sama mi uświadomiła, że JEST to praca fizyczna tylko dla mężczyzn. Innymi słowy kolega wytnie 10 rur w ciągu 30 sekund, a drugi musi w podobnym czasie nałożyć pierścienie, dać obsadki, obkleić, zanieść na regał i wrócić. Zepsuty system. Kolejna firma gdzie kosztem zdrowia pracownika nastawiona jest wyłącznie na zysk. Radzę ci daruj sobie takie żałosne argumenty, bo wszystko okrajasz pisząc, że pierścienie są plastikowe i to jest tylko klejenie taśmą, co jest bzdurą. Robiłem już na innych 5 produkcjach i wszędzie było całkiem nieźle, do tego byłem nawet przełożonym przez pół roku, więc mam doświadczenie. Na podstawie tego doświadczenia oczywistym dla mnie jest, że tutaj jest tragedia. PS. Wczoraj dostałem 154 zł nadpłaty, o które musiałem sam się upominać, bo zapłacili za mało tak jak pisałem, m.

Piotruś Pan
@Jakub Kołodziejczyk

królewiczu jak ci nie pasuje to się zwolnij a nie głupoty piszesz

@Jakub Kołodziejczyk

Coś ci nie poszło to liczenie i wyolbrzymianie ciężkości i szybkości twojej pracy, więc nie będę tego komentować. Jak nie potrafisz sobie zorganizować pracy żeby szła sprawnie to twój problem. Dobrze, że odchodzisz bo szkoda tylko czasu osoby, która musiała Cię uczyć. Ciekawe tylko, dlaczego zmieniasz tyle razy pracę. 5 prac na produkcji? W jakim czasie? Widzę nowe hobby wśród młodych. Jak ci źle na produkcji to idź do biura i będziesz się mógł wymądrzać, chyba że segregatory też za ciężkie.

@Zofffia

Wszystko jest elementem mojej osobistej walki, więc nie macie pojęcia o niczym. Dostaliście ode mnie tylko te informacje, które powinniście wiedzieć. Nie pierwszy raz ludzkość staje mi na drodze w realizacji moich planów. Stawką przecież jest mój .... maraton, m. Zostały 24 dni, m.

Szerokiej drogi...

PostalinCompany
@Zofffia

Ojej, jakie panie wygadane i sympatyczne zarazem. Nie żebym bronił p. (usunięte przez administratora)ale chętnie bym zobaczył panie na rurach czy na innym stanowisku wymagającym dźwigania czegoś cięższego i co by z tego wynikło.

Vitaly

We wrześniu mialeś 22dni ....-_-

Jasiu

Kiedyś za składanie skrzynek 55 szt na dzien to w ciągu miesiąca zarabiali po 3500 - 4000 netto albo i wiecej teraz (usunięte przez administratora)widzę, że jest (usunięte przez administratora)gorzej :D

Julka

Hej Czy jest tu jakiś lider produkcji ?? Jak wrażenie , praca ,obowiązki ?? Jestem dość młoda osobą , fakt pracowałam na podobnych stanowiskach ale wiadomo Firma a Firma ...

Paulina
@Julka

Hmmm, a co, planujesz się zatrudnić? Czy juz Cię przyjęli? Jak tak to daj znać jak jest, bo sama chętnie się dowiem, pozdrawiam Cię serdecznie.

J

Przemek
@Dawid

Ta blondi z kuchar

Waldii

czytam te bzdury i wieżyc mi sie niechee. Niedawno zatrudniłem sie w Portosie i jestem zadowolony. mam opiekuna który pokazuje mi prace. dużym plusem jest umowa o prace bo teraz oto cieszko.

Grammar
@Waldii

A potem pojawiają się komentarze o (usunięte przez administratora) z ciasnej, przecież ty nawet pisać nie potrafisz

Waldii
@Grammar

Co to ma do tego jak pisze?? Wazne ze chce mi sie pracować! Nie slyszalem o tym, żeby nie przyjeli kogos do pracy bo ma problemy z ortografią!!

Błażej i pies Barry
@Waldii

A jak braknie opiekuna to palcem (usunięte przez administratora) nie trafisz hahaha. Pożycz 20 zł do wypłaty.

Kandydatka

Jak wyglada w praca w kadrach co chwile pojawiają się ogłoszenia na to stanowisko . Atmosfera nie taka ?

Dział HR - Portos TR7
@Kandydatka

W ostatnim czasie poszukiwaliśmy Specjalistę ds. kadr i płac do działu w Kaliszu oraz Kucharach, ze względu na powiększanie zespołu. Obecnie jedna Pani przechodzi na emeryturę oraz jedna powiększa rodzinę, dlatego zwalniają się vacaty. Dodatkowo ze względu na specyfikę pracy, kandydat na to stanowisko musi posiadać doświadczenie i odpowiednie kompetencje w tym zakresie. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Jurgen
@Kandydatka

Dostałem cynka że swoje krzesło musisz wziąć z domu bo nie mają w kadrach no chyba że plastikowe.

Stefan

To zatrudnili faceta teraz na stanowisko kierownicze ? Przecież kobiety też się nadają do zarządzania :)

@Stefan

Co za różnica czy kobieta czy mężczyzna, ważne żeby umiał zarządzać

@Stefan

Aha i jeszcze jedno . Kobiety mają większą wiedzę od męszczyzn i doświadczenie w kierowaniu ludźmi.

Stefan
@Polcia

Jeżeli to prawda, że nastąpiły zmiany na stanowisku kierownictwa, to ktoś powyżej owych stanowisk zdecydował, że nie bardzo twoja teoria sprawdza się w praktyce a twój komentarz dobitnie to pokazuje, że wiedzę masz mizerną z tego względu iż pisze się mężczyzn a nie tak jak ty męszczyzn.

@Stefan

Zgadzam się z kolegą, najważniejsze żeby ktoś był kompetentny w tym co robi.

KaamDone

Długo nie pracuje, ale chyba już mogę coś powiedzieć..po komentarzach w necie spodziewałem sie masakry i raczej miała to być robota na przeczekanie. I się zdziwiłem bo zastałem świetna ekipę i naprawdę fajne warunki pracy. Sami ludzie w firmie mówią, że nie jest źle. Szkoda, że nie chcieli tego napisać to może bym się nie zastanawiał i wcześniej wysłał CV. Czemu nie piszecie o tym co jest pozytywne tak chętnie jak o wadach Portosa? Jak narazie nie szukam innej pracy bo chyba ciężko znaleźć coś lepszego w Kaliszu. Zobaczymy jak będzie dalej.

elka

Pracuje od dawna, bywało różnie ale teraz wszystko idzie w bdb strone. Praca jak każda inna-fizyczna, ale ja jako kobietka daje radę ;) Ankieta zrobiła swoje, poszły podwyżki. Czekamy na dalsze kroki Oby tak dalej

Jurgen
@elka

Jak siedzisz w biurze i spijasz kawę to pasi.

elka
@Jurgen

pracuje fizycznie, na produkcji

Polcia

Widzieliście już nowego kierownika na produkcji?

Błażej Rajchel

Pożycz 20 do wypłaty

@Błażej Rajchel

Żeby mieć wypłate trzeba mieć prace, więc sorki nie pożyczę

Stachuuuu
@Polcia

Pracujesz i nie masz? Ano biedni pracują.

Ilona
@Błażej Rajchel

Widzę ty taks sama inna jsk osoba która się podszywa pod blazeja Informujemy wszem i wobec ze osoba podająca się za blazeja rajchel juz ms założona sprawę o zniesławienie na policji Ponieważ zniesławia oczernia na każdym.profiku pozdrawiamy

Patryk
@Polcia

A co sie stało z kierowniczką ? Czemu zmiana kierownictwa ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Portos rolety - Kalisz

• Jak się pracuje w Portos rolety?

Zobacz opinie na temat firmy Portos rolety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Portos rolety?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Portos rolety?

Kandydaci do pracy w Portos rolety napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Portos rolety
2.1/5 Na podstawie 441 ocen.
  • Złota 71
    62-800 Kalisz