Opinie o Portos rolety w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Portos rolety. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Portos rolety o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portos rolety w Kalisz

Józek

Dobra firma, fajna atmosfera więc potrzeba jedynie chęci do pracy żeby chwalić sobie to miejsce!

Były

Witam . Miałem nie pisać opinii , nie mniej gdy moje zdrowie nie wróciło do normy trzeba przestrzec innych . Firma jest zarządzana przez jednego człowieka , który swoich dyrektorów nie szanuje co przekłada się na każdy niższy poziom . Brak zaufania do pracowników tworzy w firmie bardzo złą atmosferę którą mogą wytrzymać ludzie którzy sami tacy są . Firma poukładana i przynosząca zyski ,,, ale dla właściciela . Jeżeli potrzebujecie pieniądze to można się na krótko zatrudnić ale szybko zrezygnujecie jak większość .

A ja mam pytanie. Jutro mam rozmowę rekrutacyjna na stanowisko Koordynatora ds. Obsługi klienta. Czy ktoś tam wcześniej pracował i wie jak jest na tym stanowisku ?

Jolanta
@Marta

Niestety, nie wiem jak dokładnie wygląda praca na tym stanowisku, ale jestem ciekawa jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie Portos Rolety. Może kiedy będziesz już po rozmowie powiesz coś więcej na ten temat? Jaka panowała atmosfera na spotkaniu? Jakie warunki Ci zaproponowano?

wiag,,,

Czy przyjmujq do Portosa ,bo z tego slyszalem ,ze tak ,ja wyslalem pare razy cv i nic .Pracowalm w portosie .

@wiag,,,

Witam. W firmie Portos jest możliwość pracy tylko w soboty. Należy przesłać Cv na maila rekrutacja@portosrolety.pl z dopiskiem praca tylko w soboty bądź tylko popołudniami.

@wiag,,,

Potwierdzam, jest możliwość pracy popołudniami i w sobotę

Jolanta
@Pracownik - Portos

A co z regularną pracą? Czy firma Portos prowadzi rekrutację dla osób chętnych do pracy w pełnym wymiarze godzin? Czy do pracy można aplikować spontanicznie?

wiag,,,
@Pracownik - Portos

Bylych pracownikow nie przyjmujq ,bo wyslem tyle razy cv ,ze nadzije stracilem ponad rok temu , pracowalem wPORTSOSIE od samego poczqtku ,jak jak szef zaczql produkowac rolety , Pawel

Pracownik Biurowy

Panie w dziale HR bardzo sympatyczne oraz pomocne. Od samego wejścia uśmiech i profesjonalizm. Pani z którą rozmawiałem bardzo szczegółowo opowiedziała o firmie oraz o stanowisku pracy. Starała się by rozmowa nie była stresująca i żebym czuł się komfortowo

Standardowe pytania o firmę doświadczenie zawodowe, plany na przyszłość, jakiego pracodawcy poszukuje i dlaczego chcę zmienić pracę

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Operator

Witam wszystkich czytam opinie i większość jest negatywna więc rzadko to robię ale dzisiaj podzielę się moja opinia. Pracowałem w Portos 1,5 roku w latach 2016- 2017 i bardzo narzekałem na warunki i traktowanie pracowników i się zwolnilem. Od tego czasu chodzę od fabryki do fabryki i mogę powiedzieć że z perspektywy czasu ta praca była najlepsza jaką miałem. Chcialem nawet tam wrócić ale niestety ktoś tam nie wyrazil na to zgody a szkoda bo teraz docenił bym tą prace

Otrd

Mam pytanie czy zatrudniacie na umowę zlecenie np tylko na weekendy? W celu dorobienia

@Otrd

wakacje sie konczq

@ktos

To prawda, jednak ja również chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje możliwość pracowania tylko w weekendy albo popołudniami? Ciekawi mnie, czy firma Portos rolety daje takie możliwości. Mógłbyś napisać coś na ten temat? Mam nadzieję, że zechcesz pomóc.

Lidia

@Zocha, wypowiadasz się w tym wątku jako pracownik firmy? Mogłabyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera w pracy i Twoje relacje z przełożonym? Czy jesteś z nich zadowolona? Czy według Ciebie firma jest otwarta na pracownika i można liczyć na awans lub podwyżkę? Czekam na Twoją opinię.

@Lidia

Pani Lidio, jak może Pani pytać o coś takiego skoro wyżej i niżej jest lawina negatywnych komentarzy???

Emilia
@"pracoholik"

Takie właśnie pytania, jakie zadała dużo wcześniej @Lidia, są tu bardzo potrzebne. Każdy może mieć bowiem zupełnie różne doświadczenia - nawet jeśli mówimy o tym samym pracodawcy. Niektórzy mogą wobec tego dobre zdanie na temat pracy w Portos rolety. A Ty wypowiadasz się jako obecny, czy były pracownik tej firmy? Powiedz nam coś przy okazji o ogólnych warunkach zatrudnienia w tym miejscu.

@Emilia

Jako były pracownik. Lubiłem te pracę lecz po 3 podwyżkach zarabiałem mniej niż "gołą" podstawę w obecnej pracy. W aktualnej pracy mój pracodawca docenia moje wysiłki i ROZMAWIA z pracownikiem na temat pracy, warunków w niej i sytuacji wśród reszty zespołu. Nie przez internet tylko twarzą w twarz czego w firmie Portos się nie uświadczy jeśli nie pracuje się w biurze a to i tak w większości trafiało się na zły humor szefa. Reszta pracowników?? Z racji tego jakim człowiekiem jest szef to większość jak nie wszyscy pracownicy robią tylko tyle ile jest zalecane w danym dniu. Zero jakiejkolwiek pracy w ramach "zrobię więcej to docenią". Nie ma od strony biura i szefa żadnego zainteresowania to też pracownicy mówiąc potocznie "mają w trąbce". Mówię jak było i PRZEDE WSZYSTKIM jak jest. To, że nie jestem już pracownikiem to nie oznacza, że przestałem być klientem. Również nie narzekam na brak informacji :) Wracając do Pani wypowiedzi: Jak najbardziej byłoby na miejscu gdyby takie zapytania były miło i różnorodnie dysponowane. A z tego co czytałem WSZYSTKIE wypowiedzi to ze strony biura takie wypowiedzi są za bardzo prostolinijne. Zbyt oczywiste i bez żadnych emocji pisane. Byleby coś klepnąć. Jeśli już się pyta pracownika o zdanie to robi się to w sposób przypominający mu o chwilach jakie miło spędza w pracy. Lecz widać, że albo takich nie ma lub też wykwalifikowany pracownik w biurze nie potrafi czegoś takiego napisać.

Rafał
@Pracoholik

Czy o każdą z podwyżek, o której napisałeś, musiałeś ubiegać się sam? Moje pytanie związane jest, z tym że chciałbym wiedzieć, czy pracodawca sam z siebie potrafi sam z siebie wręczyć podwyżkę, czy może zawsze trzeba się o nią ubiegać? Z Twoich informacji można wywnioskować, że relacje z pracodawcą są trudne, dlatego chciałbym się upewnić, jak to wygląda.

@Rafał

Jedna była ogólna dla wszystkich a dwie indywidualne. Pierwsza od kierownika gdyż ""szybkość" z jaką zabiera się Pan do pracy jest na innym poziomie niż reszty pracowników dlatego po ocenie wystawionej przez resztę kadry zarządzającej zasługuje Pan na premię" jakoś tak to brzmiało. A druga również od kierownika lecz z tego co się dowiedziałem (gdy składałem papiery do wymówienia z firmy) to w momencie gdy szef prowadził wizytacje to goście firmy mówili wprost do szefa, że chcieliby taką pracowitą osobę u siebie w firmie. No więc poprzez tę uwagę ze strony szefa dostałem do wypłaty kolejną stówke. A więc tak, trzeba pokazać, że jest się pracowitym. W aktualnej firmie w rok czasu pokazałem to samo i dostaję pensje jak za starszego pracownika ;)

Irena
@Pracoholik

Dobrze, że bardzo dokładnie wyjaśniłeś tę kwestię, ponieważ nie ukrywam, iż mnie też ona interesowała. Skoro o firmie Portos rolety masz taką dużą wiedzę, to byłabym jeszcze wdzięczna za rzetelną odpowiedź na moje pytanie. Chciałabym się mianowicie dowiedzieć, czy można ze strony tego pracodawcy liczyć na nieograniczony dostęp do opieki medycznej? Będę wdzięczna za możliwie szybką odpowiedź!

@Lidia

Mam pytanie czy firma oferuje jakiś pakiet socjalny np. dofinansowanie wczasów?

@Irena

W czasie gdy pracowałem jedyne do czego był dostęp to do "multi sportu". Gdy kolega miał wypadek przy pracy (oczywiście według zakładu pracy oraz BHPowca z jego winy) to nawet nie wezwali karetki tylko kolega był ZMUSZONY do pojechania do szpitala samemu swoim samochodem. A nie łatwym jest jechać nie mogąc operować jedną z nóg. I oczywiście gdyby w tej sytuacji zdarzyłby się wypadek drogowy to firma jak zwykle znalazłaby cytaty z artykułów prawnych wyciągniętych z kontekstu zdania byleby postawić siebie w tym lepszym świetle. Nie, w czasie gdy tam pracowałem żadnych pomocy lekarskich czy świadczeń nie było.

@Pracoholik

Skoro nie było żadnych dodatków poza dostępem do karty multisport to ciekawi mnie, czy osoby zatrudnione w firmie Portos rolety mogły liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Mam tu na myśli udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez pracodawcę. Czy coś takiego występowało?

Bez nazwy

Witam. Coś czuje że większość negatywnych komentarzy jest pisana przez osoby które chcą mieć umowe o prace, super warunki i usiąść w kącie z telefonem w ręku i albo siedzieć na fejsie albo w gierki naparzać. To jest praca. Nie plac zabaw. Wiadomo nie jest to super zakład ale jak ktoś robi swoje to i wypłate w miare za to dostanie. Ja w tej firmie pracuje już 10 lat. Są dni lepsze i gorsze ale nie jest źle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Znam wielu pracowników którzy zrezygnowali z pracy w Portosie a później albo chcieli wrócić albo wrócili bo w innych zakładach w okolicy nie ma tak słodko jakby się wydawało lub jak inni opowiadają.

Palę skręty śmierdziolki

A smrut pozostał na stanowisku

Koksik

Nie rozumiem tyle ludzi narzeka a pracują chyba jest dobrze

Pitbul 2005

W piątek mój mąż wysłał że zwalnia się w trybie natychmiastowym z tego zakładu pracy a dostał odpowiedź że nie przedłużył dokumentów dlaczego .Dzwoniąc do Pani kadrowej ( była nieobecna) odebrała inna Pani i pytając ja jakich mąż nie dostarczył dokumentów do zwolnienia się dostałam odpowiedź że ma przyjść i wytłumaczyć czemu się zwolnił bo inaczej poniesie konsekwencje zwolnienia mówiąc grzecznie niestety ten zakład to porażka

@Pitbul 2005

Brak szefa nie panuje nad portosem,

Dział HR
@Pitbul 2005

"Szanowna Pani, opisywana przez Panią sytuacja została przedstawiona w sposób nierzetelny i niezgodny z prawdą. Złożone przez Pracownika oświadczenie o "zwolnieniu się w trybie natychmiastowym" pozbawione było jakiejkolwiek podstawy prawnej i mogło zostać przez Spółkę zakwalifikowane wyłącznie jako wyrażenie przez Pracownika woli porzucenia stanowiska pracy. Pracownik uchybił podstawowym obowiązkom związanym z rozwiązywaniem umowy o pracę, w tym dotyczącym okresu wypowiedzenia oraz zaniechał jakiegokolwiek kontaktu z pracodawcą jak i właściwego z nim rozliczenia. Podjęta przez Spółkę reakcja w stosunku do Pracownika była prawidłowa i uzasadniona w świetle obowiązującego prawa pracy."

Firma PORTOS

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Sp. k. oświadcza, że zamieszczone przez anonimowych użytkowników negatywne komentarze w serwisie internetowym GoWork.PL Serwis Pracy stanowią próbę zdyskredytowania dobrego imienia i renomy Spółki oraz marki PORTOS. Spółka w sposób ciągły monitoruje warunki pracy, zadowolenie pracowników i zachowanie kadry zarządzającej w celu zapewnienia przyjaznej atmosfery dla wszystkich zatrudnionych. Spółka PORTOS TR7 oświadcza, że wszystkie komentarze zawierające informacje nieprawdziwe stanowić będą asumpt do podjęcia kroków prawnych mających na celu ochronę dobrego imienia i renomy Spółki.

Rico
@Firma PORTOS

Pracowałem 2 lata poświęcałem się firmie jak tylko mogłem. Byłem na każde skinienie i co? Bez powodu szef powiedział że mnie zwalnia bo nie jestem już potrzeby. Nie polecam tej firmy!!!

Marian
@Firma PORTOS

Ooooooooo, będą chyba procesy sądowe jak ktoś będzie chciał ostrzegać przed mobingiem w Portosie : )

@Rico

Dlatego nie warto się poświęcać firmom to praca a nie twoje życie ...

kolega z portosu
@jack

A pawlo 20 lat i tez go majq gdzies

@kolega z portosu

Dawali mi tyle szans,a ja porzucalam,a niewykorzystane sie mszczq.I teraz tak jest .I nie zaluje ze pracowalem tyle lat w Portosie .w,,gra.

@pawlo

mam problem z laptem ,sory za bledy

Szefie dzieki za wszystko.wia,,a

prac, portos
@kolega z portosu

Czyli dla Portosu nie istnieje ,a to przykre ,bo tyle lat pracowal.

romek
@prac, portos

Widocznie tak jest skoro tyle razy wysylal cv i nic, a zaczynal na majkowie, a skonczyl jako istniejqcy byly pracownik PORTOSU

PAPAJ
@romek

SZefie jesli czytasz daj mu szanse , PROSZE

@PAPAJ

Nie czyta i nie da ,bo tylko exalus sie liczy,a PORTOS ktory dal majqtek ma w (usunięte przez administratora)W portsie jest pani S i jak cos powie to tak musi byc ,sefa nie ma Nie czyta i nie da

WszyscyOwasMówią
@Firma PORTOS

Na dobre imię to sobie trzeba chyba zapracować, prawda? Czyżby cały świat , bezpodstawnie, był przeciwko tej firemce ?????

@Firma PORTOS

"Spółka w sposób ciągły monitoruje warunki pracy, zadowolenie pracowników i zachowanie kadry zarządzającej w celu zapewnienia przyjaznej atmosfery dla wszystkich zatrudnionych."

Okropna firma, straszne warunki pracy, wywieranie presji psychicznej. Ludzie niemili, fałszywi dwulicowi. Jeden drugiemu by nóż w oko wbił. Zatrudniają już wiele z upośledzeniami w tym niebezpiecznych dla otoczenia bo niema kto tam już pracować. Pracownik nie jest szanowany. Wyśmieją Cię, poniżą.

PORTOS TR7

PORTOS TR7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Kaliszu, oświadcza, że niniejszy komentarz nie stanowi rzeczowej oceny, lecz szkalujące epitety, które naruszają dobra osobiste spółki i jej pracowników oraz stanowi próbę zdyskredytowania renomy Spółki i marki „PORTOS”. Spółka w sposób ciągły monitoruje warunki pracy, zadowolenie pracowników i zachowanie kadry zarządzającej w celu zapewnienia przyjaznej atmosfery dla wszystkich zatrudnionych. Spółka oświadcza, że wobec autora tego wpisu podejmie kroki prawne zmierzające do pociągnięcia go do odpowiedzialności, tak jak w poprzednich przypadkach.

@PORTOS TR7

Faktycznie moja wina, ostatnia opinia nie dotyczyła firmy "PORTOS", nadmienię tylko, że żadna z moich wypowiedzi czy opinii nie szkaluje i nie narusza dobrego imienia oraz renomy firmy "PORTOS".

BYŁY
@PORTOS TR7

Pracowałem w Portosie pięc lat i potwierdzam co tam się wyprawia to głowa mała . Mam tam znajomych więc wiem co piszę a kierownictwo na produkcji to matoły nieznający podstaw. To ludzie powinni zgłosić inspekcji pracy co tam jest za bezprawie.

@PORTOS TR7

Skoro za wyrażanie własnego zdania firma wyjeżdża z czymś takim to urzędnicy z PIPu powinni nocować w firmie by widzieć co się tam u was dzieje, a dzieje się sporo :)

Lidia

@Sebastian, jeśli interesujesz się pracą w Portos rolety to obecnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Pracodawca oferuje pracę w stabilnej firmie, cykl szkoleń wdrożeniowych, miłą atmosferę i dobrą organizację pracy, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników, samochód i telefon służbowy. Może ta oferta rekrutacyjna Cię zainteresuje i będziesz chciał wysłać CV?

@Lidia

Pani Lidio, kogo chce Pani (usunięte przez administratora)? Pracowałem w tej firmie 2 lata na wyższym stanowisku i wiem jak są traktowani pracownicy. Nie ważne czy jest się w biurze czy zwykłym szeregowym pracownikiem, traktują Cię tak samo. Miła atmosfera? Chyba tylko wtedy gdy szef ma dobry humor i nie rzuca łaciną w kogo kto się nawinie. Zapierniczałem jak nikt inny, robiłem praktycznie za kilka osób lecz w ogóle nie jest to doceniane tylko wykorzystywane. Jeśli zauważą, że robisz lepiej niż powinieneś to wrzucają w Twoje obowiązki kilka jak nie więcej swoich bo im się nie chce aż tak poświęcać pracy. Moim zdaniem? Wszystkich którzy tak traktują pracowników jak Pani S powinno się zwalniać po uprzednim zdegradowaniu do zwykłego szarego pracownika i wciskać ile wlezie pracy by samemu posmakowało się trudów życia a nie spijało śmietankę.

xxx m

Pracuje w tej firmie koło 2 lat... Jedyne co słyszę to obietnice z których nigdy nic nie wyniknelo... 2 sprawa wypłata jest zależna od humorkow kierownika (albo jego zapotrzebowan) ... 0 szacunku dla człowieka... Potrafią upieprzyc wypłatę o dosłownie drobiazgi mimo że się dobrze wykonuje swoją robotę

koala

Na jakie stanowiska potrzebują ludzi? Jakie zarobki i umowa na początek?

@koala

Pryjmujq na produkcje

@taki tam

Przyjmujq ,ale nie wszystkich,bo bylych pracownikow pomijajq,m.in,(usunięte przez administratora) itd.Podobno nadzieja umiera ostatnia , a tych przypadkach tak jest . A z tego co wiem ,przyjeli nowego ktory byl lekko trafiony , poszedl do domu ,ale po 2 dniach przyszedl i pracuje ,zabrali mu tylko premie , ]

byly prac,
@taki tam

Kto teraz przyjmuje, na produkcje , bo jak pani S to nie mam szans

@byly prac,

Nie tylko ty ,ja wyslalem kilkanascie razy cv,inic, Poprostu byli pracownicy nie majq juz prawa pracowac w POROSIE,

@pawlo

I tak tego nikt z portosa nie czyta , a SZEF ma bylych pracownikow daleko gdzies ,a tyle lat sie znali, Pozdrowienia dla SZEFA od P,ZOSI

Zyczliwy

Czy portos aktualnie szuka pracowników ?

@Zyczliwy

Szukajq ,ale nie wia...sia ,bo jest zerem dla portosa

kolega portos
@byly pracownik

Chyba tak jest ,bo przyjmujq ,a niechcq (usunięte przez administratora) .Musi musi byc przykro,ze majq za zero ,A tyle pracowal,I teraz go nieznajq,

Ozesz ty
@Zyczliwy

Boże ale cisza na tym forum co to już nikt tam nikt już nie pracuje ? Taka cisza jak makiem zasiał

Ciekawski

Jakie zarobki mają tam operatorzy maszyn na 8 godzin? Jakieś nadgodziny są lepiej płatne? Jakieś 4000tys idzie wyciągnąć?

@Ciekawski

4000 tyś = 4000 000 z czego ty spadłeś ?

pawlo

Prcowalem w portosie kilka lat inie narzekalem. Porzucilem prace i teraz zaluje.CHcialbym tam wrucic ale nie chcq mnie przyjqc i sie nie dziwie.mi tam praca odpowiadala.Kazdy kto tam pracuje jakis czas to wie o kogo chodzi

Niekumaty
@pawlo

Skoro nie narzekales to pico rzucales prace????

niekumaty
@Niekumaty

Nie po co tylko dlaczego

Ryszard
@pawlo

Jeśli interesujesz się zatrudnieniem w firmie są obecnie poszukiwani pracownicy na produkcję i operatorzy maszyn. Można aplikować bezpośrednio na stronie https://www.portosrolety.pl/praca Pracodawca szuka samodzielnych, ambitnych osób, z którymi wspólnie będzie budować długotrwałe relacje z klientami biznesowymi oraz promować najlepsze wzorce wzajemnej współpracy. Firma stawia na pracowników uczciwych, zaangażowanych, ceniących nowe wyzwania, nastawionych na rozwój. Czy ktoś z Was aplikował do tej firmy i może napisać jakie kwalifikacje należy posiadać, żeby zostać przyjętym?

@Ryszard

wyslalem cv pare razy i nic. dzisiaj wyslalem ponownie.Morze jest szansa ze mnie przyjmq

@Ryszard

Piszesz ze przyjmujq ,wyslalem cv i nic .

@Ryszard

Wyslalem cv i nic . Stracilem juz nadzieje jeszcze tam wruce

Koordynator
@Ryszard

Zapomniałeś dodać.ze szukacie ludzi bez własnego zdania najlepiej nieudaczników na których będziesz się odgrywał jak tobie coś nie zagra i dostaniesz niezły wycisk od szefa...

Poker
@pawlo

Ciekawy jestem o kogo chodzi bo dużo ludzi odeszło

@Poker

Pracowalem oastatnio na rurach.Powinienies sie domyslec o kogo chodzi.Jest ogloszenie ze,przyjmujq czy..to prawda.

@Poker

Odeszlo czy zwolnili. Ja chialbym wrucic , ale mnie niechcq przyjqc.Wyslalem pare razy cv i nic.A wiem od pewnych osob ze brakuje pracownikow.

Szukam pracy ,czy przyjmujq

@Ryszard

Chcialbym wrucic .ale nie chcq mnie mnie przyjqc. Wyslalem pare razy cv i nic .Pracowalem w Portosie ponad 20 lat.Przucilem prace i teraz zaluje.Morze dostane jeszcze jednq szanse.

@Ryszard

Jest ogloszenie na olx. ze przyjmujq.Jestem ciekaw,czy to prawda.Powiedzila pewno osoba,ze to jest wysylane z automatu

@Ryszard

Stracilem juz nadzieje ,ze jeszcze mnie przjmq.

@pawlo

Morze majq lepszych pracownikuw .Ale 20 lat.I niechcq cie przyjqc,to sie dziwie.

@taki tam

Chcialbym pracowac w Portosie,ale skoro mnie niechcq ,to trudno . Dzwonilem latem do szefa, powiedzial mi ,zeby zadzwonic do pani kierowniczki .Poszedlem do zakladu ,zeby porozmawiac ,ale pani S niechciala ze mnq rozmawiac,Toteraz kto przyjuje.Morze mnie niechcq przyjqc,

@Poker

Co slychac w Portosie.Chyba wszystko gra . bo nikt nic nie pisze .

@pawlo

Pawlo skoncz juz spamowac i sciemniac. Szukaja pracowników a ciebie nie chca, to znaczy, że byłeś słabym pracownikiem i tyle, zniknij z forum portosa a nie zaśmiecasz, Pewnie to samo robiłeś w firme "wspaniały pracowniku".

@taki tam

Jak by zasmiecal ,to by nie robil tyle lat ,I nie pisze ,ze byl wsanialym pracownikiem,

kolega portos
@ktos

Znam pablo i wiem ,ze bardzo chce pracowac w Portosie ,WIE ze zrobil zle ,ale dalcie mu jeszcze jednq szanse .prosze

byly
@kolega portos

SZefie daj mu szanse ,

dejAVU
@pawlo

Może by przyjęli, gdybyś chciał "wrócić" a nie wrucić.

@dejAVU

Przez jeden wyraz nie chcq przyjqc ha ha .

@kolega portos

Ja tez go znam ,i niema zadnej nadziei ,ze jeszcze kiedys przyjmq,

@byly pracownik

Nadzieje to stracil juz dawno,wiem co pisze ,bo znam Pawlo kilka lat ,Zal mi go.Tyle lat przepracowal wPORTOSIE,ale sam sobie winien .ze porzucil prace,

taki ktos
@ktos

I co z tego ,ze pracowal tyle lat ,jak go majq teraz w d,,,,,

@taki ktos

Ciekawe .bo tyle lat przepracowal .i majq go gdzies,A z tego co wiem ,to pracowal na paru stanowiskach .min narurach .na mlynku itd,i nikt nie narzekal ,ze zle pracowal,A ze porzucil prace ,to teraz ,nie chq go przyjqc ,ale mogli go wysluchac ,dlaczego porzucil prace .Pracowawalem z nim w portosie .

@taki ktos

sorry ze dwa razy .ale mam problem z tabletem

sorry ze dwa razy .ale mam problem z tabletem

daro
@kubus

Widocznie to za malo lat pracowal w Portosie

p.s
@byly

Chyba szef nie czyta opini PORTOSA

@taki tam

Masz racje widocznie bylem slabym pracownikiem , i zasmiecalem wPORTOSIE.Zegnam ,i pozdrawiam wszystkich w PORTOSIE,Znikam z forum ,bo i tak mnie nigdy nieprzyjmq,Pawlo,

maniek
@byly pracownik

Przyjmujq, bo znajomy byl w czwartek z cv ,a,w poniedzialek idzie na nocke na pakowanie

@p.s

Odpowiedz sobie dlaczego ta firma jest taka a nie inna ? Bo tacy sami jest szef/ właściciele.... jaki pies taki właściciel

Anonimek 123

Nie polecam , ciągła rotacja pracownikami , jednego dnia na lakierni na drugi dzień co innego. Niska płaca , brak szacunku do pracownika ;) Ciągle wydzwaniali wejdż w niedziele na rano bo kogoś niema albo w sobotę na nockę

Zostaw merytoryczną opinię o Portos rolety - Kalisz

• Jak się pracuje w Portos rolety?

Zobacz opinie na temat firmy Portos rolety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Portos rolety?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Portos rolety?

Kandydaci do pracy w Portos rolety napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Portos rolety
2.1/5 Na podstawie 441 ocen.
  • Złota 71
    62-800 Kalisz