Opinie o P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna w Bielsko-Biała

Oleg Nowy wpis

Hejo. Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Mam nadzieję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bielsko-Białej. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera w firmie P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Oleg

Alicja Nowy wpis
@Oleg

Dzień dobry Olegu. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to zwracam uwagę na firmę Lear Corp z Tych. Pracownicy (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. To bardzo wygodne, nie trzeba pamiętać o kanapkach. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Alicja.

Robert Nowy wpis
@Alicja

Dzień dobry Pani Alicjo. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Lear Corp, o której Pani wspomina współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Emilia Nowy wpis

Ponoć się dużo zmieniło od czasu tych starych komentarzy. Czyli co konkretnie? Dalej mają najgorsze zarobki wśród konkurencji czy już się to polepszyło?

Aneta

Co z awansami w firmie? Są możliwe ?

abte

nawet jeśli nie liderem to na pewno jest to największy dystrybutor artykułów elektrotechnicznych chyba obecnie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
elkabel

Składaj cv. i nie przejmuj się opiniami od 2010 dużo się zmieniło Jak masz pytania zapraszam do oddziału

pegi*su

1) tyle ile wytargujesz brutto 2) to zależy od Ciebie; 3) możesz wysłać mailem, pocztą, można tez błysnąć i przynieść w zębach, albo wysłać gołębiem -- bardziej kreatywnie, (szefowi może by się spodobała twoja facjata z "CW" za wycieraczką rakiety, którą jeździ do pracy 4) atomsferę sam bedziesz robił -- więc się myj by inni nie narzekali na "atmosferę", w pokojach nieraz jest tak gęsto,że można by siekierę zawiesić 5) myślę, że chyba ok, ale proponuje byś sie szukał kontaktów w pracy 6) nawet nie ma świadczeń socialnych a już nie mówię o związkach

Gizmo

I znowu szukają w Elkablu naiwnych którzy dadzą się naciągnąć na pracę w tej śmiesznej firmie i tyranie na ludzi którym słoma z butów wystaje.. Porażka.

xxx

No chyba cie pogięło w normalnej firmie jak podpisujesz taki kwit masz dużo więcej płacone... pomyśl co gadasz.. za taka kwotę masz przeżyć miesiąc a w razie co jeszcze miałbyś z tej kwoty odłożyć na czarna godzinę? np.zapłacić za coś co brakuje na magazynie? to kpina !!

Makutra

Praca w firmie ELKABEL w Bielsku to jedno wielkie nieporozumienie. Zarobki marne, najgorsze ze wszystkich hurtowni. Kadra zarządzająca to w ogóle porażka, nieudolność i dwulicowość to standard, nie wspominając o całkowitej głupocie i bezmyślności. Jeśli kogoś interesuje tyranie za marne grosze, aby "Prezesik" mógł się wozić po świecie za twoją "harówkę" to zapraszam.

nieznajomy - 2010-12-01 21:59:15 A co ty chciałeś na początku zarobić!!!!! trzeba się sparwdzić by zarabiać i dać coś z siebie. A odpowiedzialność materialna to już normalka w takich firmach. Widać że nie masz pojęcia zielonego!!!! Pracowalem w tej firmie wiec wiem co mowie. Na poczatku?? ludzie w tym oddziale pracowali po pare lat i nie było kasy na podwyzki. Na szefostwo szkoda słow.

nieznajomy

anonim - 2010-11-25 18:46:39 SzukajÄ? jeleni do pracy za darmo.Nie warto. Kolega ma racje, jezeli kogo?? interesujÄ? zarobki na magazynie ponizej 1500z?? netto (odpowiedzialno??Ä? wekslowa za magazyn) to polecam

SzukajÄ? jeleni do pracy za darmo.Nie warto.

Dodaj swoja opinię na temat firmy P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej. Napisz o zarobkach (adekwatnie do zajmowanego stanowiska), godzinach pracy, atmosferze w miejscu pracy, kierownikach i kadrze zarządzajacej itp.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna