Opinie o Team Vikaren w Odense

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Team Vikaren. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Team Vikaren o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Vikaren w Odense

hulk

pani powyżej zapomniała dodać po ile godzin się tu pracuje.praca 12/7 czyli pełne siedem dni w tygodniu po dwanaście godzin i tak przez osiem tygodni bez ustanku.razem daje to 336 w ciągu czterech tygodni czyli dwa miesiące w jednym.nie każdy to wytrzymuje.jeżeli policzymy sobie to na godzinę wychodzi około 20zł.dużo to i mało,niestety system pracy jak dla niewolników,można na osiem tygodni zapomnieć o bożym świecie.

Paula

Witam Wszystkich Forumowiczów, prowadzę osobiście projekt rekrutacyjny do Bułgarii i jeśli KTOKOLWIEK ma wątpliwości, bądź zapytania - odpowiadam na nie, także proszę kontaktować się ze mną a nie z forum :) Ze względu na fałszywe informacje podane przez forumowicza, pragnę uściślić kwestię zarobków. Przy 28 dniach pracy pracownik otrzymuje zarobek netto ( na rękę ) w wysokości 7200 zł, także jeden wyjazd 8 tygodniowy to zarobek w wysokości 14.400. Proszę wziąć pod uwagę fakt, że absolutnie wszystko jest za Panów opłacone, tj. loty, transport lokalny, hotel (nowo wybudowany obiekt z basenem ),całodobowe wyżywienie, prywatne ubezpieczenie itp. Na dodatek w trakcie urlopu - czyli 4 tygodni płacimy postojowe. Wszystko jest opisane w ogłoszeniu, więc dlaczego Panowie pytacie się czy będą jednak jakieś potrącenia ? skąd pewność, ze chcemy oszukiwać ludzi? Zależy nam na stałych pracownikach i przedstawiamy oferty zgodne z realiami.Wymagamy jedynie chęci do pracy oraz znajomości j. angielskiego, czy to dla Państwa jeszcze za mało? Odnosząc się do wcześniejszego postu, to informuję, że większość kandydatów pochodzi właśnie ze Szczecina i okolic :)wszystkie osoby DOKŁADNIE znają warunki zatrudnienia. Nasz oferta jest w 100% prawdziwa. Osoby, które szukają pracy i CHCĄ pracować, proszę o kontakt ze mną a reszta niech czyta dalej forum. Pozdrawiam.

PRACOWNIK1

Witam. Dostałem odpowiedź ze strony teamvikaren że jestem zakfalifikowany do pracy przy tym gazociągu. Jeszcze tylko badania lekarskie i szkolenie w UK. Czytając Wasze opinie o tej firmie coraz bardziej sie waham czy podjąć te ryzyko. No i nie wiem jeszcze czy od tej zarobionej kwoty 7200 netto bedą odciągać za wyzywienie i nocleg

romek
@PRACOWNIK1

Kwota netto to jest to co dostajesz do ręki, więc się o to nie martw. Wiele firm w Polsce stosuje taki myk na umowie zlecenie, bez względu na to, czy pracujesz tu na miejscu, czy za granicą.

kamil

ha..juz wiadomo ze szczecina nie biora zbyt ryzykowne zatrudnianie miejscowych przez miejscowe poserdnictwo;)i wałkowanie swoich! niby zbyt duże wymagania maja bulgarzy:)?haha wiadomo o co choooo o kase! pewnie pozwy by się posypaly nie mniej zapraszam innych nie miejscowych na rozmowy i dopominanie się o swoja kase!!!niektórym w glowach się poprzewracalo i chcą siedzieć na tylku więcej od pracownika zarabiać...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Team Vikaren? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
stocznia bulgaria

pewnie wszyscy przyjadą na to spotkanie...;)ci poszkodaowani celem wyjaśnienia nieścisłości w warunkach umowach zarobkach te niby 7000tys to mialobyc na netto a nie jak się okazało brutto wszędzie zaerujana ludzkim nieszczęściu tak ladnie brzmi agencja pracy tylko szkoda ze te polskie agencje pracy to oszukują ludzi nie raz już byłem naciagniety przez polakow a sprawy konczylysie w sadzie !zbiorowe pozwy kilka tys osob osukanych zobaczymy co tu wyjdzie z tymi ze szczecina

bulgaria

TeamVikaren Polska Sp. Zo.o. Ul. Emilii Plater 14B/U1 Szczecin- Agencja Pracy TeamVikaren Polska sp. z o.o. (nr lic. 8680 ) dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy przy budowie gazociągu w Bułgarii na stanowisko: Pracownik fizyczny / przemysłowy z językiem angielskim. Miejsce pracy: Bułgaria Oferujemy: – możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie – atrakcyjne zarobki + płatne wynagrodzenie postojowe – praca w systemie rotacyjnym: 8 tygodni pracy/ 4 tygodnie wolnego – pracodawca pokrywa koszt biletów lotniczych, zakwaterowania, wyżywienia, niezbędnych badań lekarskich, szkoleń Oczekujemy: – znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – prawa jazdy kategorii B – doświadczenia w przemyśle produkcyjnym / ciężkim - metalurgicznym – umiejętności organizacyjnych – dobrego stanu zdrowia – sumienności Główne obowiązki: – produkcja / montaż rur termokurczliwych – obróbka elementów termokurczliwych – obsługa maszyn półautomatycznych zgrzewających tworzywo sztuczne – zapewnienie ciągłości produkcji – zaopatrywanie w niezbędne materiały produkcyjne – współpraca z kierownictwem projektu -raportowanie Witam..czy ktoś już jechal prze firme ze szczecina -czy oni tez walki robia jak inni czy jest sens wogole podejmowania współpracy jak mi wyliczyla pani Kamila za 28dni 7000 czy 7200pln na umowę zlecenie!!!warunki niby to co powyżej...teraz pytanie czy i z kim ta niby umowa bo widze ze powyżej opinie tragiczne ktoś cos powie więcej? 24.06 niby pracodawca ma być w szczecinie8bulgar czy dunczyk inny jeszcze)? wiec organizują rozmowy wszystkich chętnych zapraszaja od 9rano!chce się dowiedzieć czy ktoś był już prze szczecin i jak to rzeczywiście wygladalo ?

szczecin

firma krzak

Vejle

zatrudnienie jest przez Teamvikaren w Danii na umowę o pracę ( na warunkach duńskich oczywiście).

Kilka razy bylem na wyjazdach od nich i raz mialem nawet domek z jacuzzi i sauną a drugi raz byl domek w ktorym w pokoju bylo tylko lozko no ale pozniej dowiezli reszte mebli :) wszystko zalezy od wyjazdu i ekipy

Mario78

Troche w tym racji Dunczycy nie szanuja Polakow ale pracuje tam moj kolega juz ponad 8 miesiecy i jest zadowolony, reszte zwolnili bo pili albo bo nie znali sie na fachu albo projekt sie skonczyl, malo kto dobrowolnie zjezdzal wiec nie moglobyc tak tragicznie chyba co??? Kolega wynajal sobie sam mieszkanie sam za nie placi i jest zadowolony. ja przez Odense nie pracowalem ale przez Aalborg i tam warunki byly swietne wiec to zalezy od tego w jakim oddziale vikarenu sie pracuje. Ja czekam caly czas na prace od nich bo nie mialem przykrych przygod. sa agencje ktore oferuja mniejsze stawki.

KTOŚ

ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ ,,PRACOWNIK,, I DODAM ŻE ZA WYŻYWIENIE POTRĄCAJĄ NIE 50 KORON LECZ 75 CZY SIĘ Z TYM ZGADZASZ CZY NIE ŻENADA JAKAŚ MIESZKANIA LEPIEJ SZUKAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ , FIRMA KASUJE OD ŁEBKA 900 DK ZA TYDZIEŃ I OCZYWIŚCIE BEZ SAMOCHODU BĘDĄC MUSISZ NAGINAĆ DO STOCZNI I NIE INTERESUJE ICH CZYLI FIRMY JAK DOJEDZIESZ A MOGĄ CI DAĆĆ MIESZKANIE NP 20 KM OD STOCZNI . WARUNKI PANUJĄCE W SZATNI TO JAKAŚ POMYŁKA WALKA O SZAFKI BO NIE DLA KAŻDEGO JEST PRZEBIERASZ SIĘ W KONTENERZE JEDEN PRZY DRUGIM, RZECZY OSOBISTE NIE MASZ MOŻLIWOŚCI SCHOWAĆ MASAKRA !!!!! WYNAGRODZENIE 130 DK BRUTTO OD TEGO ODTRĄCENIA WYŻYWIENIE I MIESZKANIE . CIUCHY KTÓRE DOSTAŁEM NADAJĄ SIĘ TYLKO NA PRACE W OGRODZIE A NIE NA STOCZNIE GDZIE MONTER OPERUJE PALNIKIEM A SPAWACZ SPAWA . OCZYWIŚCIE DODAM ŻE BĘDĄC PRACOWNIKIEM TEAMVIKAREN MOŻESZ ZJECHAĆ W KAŻDEJ CHWILI ZALEŻY TO OD FOREMANA . W MOIM PRZYPADKU BYŁO TO WYBAWIENIEM MOJA NOGA WIĘCEJ TAM NIE POSTANIE . DODAM JESZCZE ZE DUŃSKI PRAKTYKANT POMOCNIK MA 160 DK . A ONI PRZEKRĘCAJĄ UMOWY SPECJALNIE ŻEBY OMINĄĆ PRZEMYSŁ CIĘŻKI JAKIM JEST NP. MONTER KADŁUBOWY . (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie nie polecam tej firmy jeden wielki wałek począwszy od umowy.Szukają monterów kadłubów a na umowie jest MONTER INSTALACJI WODNO -KANALIZACYJNEJ,GRZEWCZEJ I SANITARNYCH.Dlaczego ? bo na tym stanowisko nie muszą płacić wyższej stawki jaką powinien mieć MONTER KADŁUBÓW W Dani pracując na stoczni w tak ciężkich warunkach.Kwatery za które pobierają kosmiczne pieniądze wymagają wiele do życzenia,warunki mieszkalne porażka,niektóre mieszkania po kilkanaście łóżek w przerobionych oborach.Wyżywienie czy jesz czy nie jesz jest obowiązkowe i potrącają codziennie po 50 koron.Brak możliwości umycia się po pracy.ZAROBKI ŻENUJĄCE ZA TAKĄ CIĘŻKĄ PRACĘ I WARUNKI.Lepiej robić w Polsce na miejscu.

?

chcesz miec dunskie zarobki a placic jak za polskie zakwaterowanie ? tego nie znajdziesz w dani.

?

WYCHODZI 100 DK ZA DOBE

jaro

W wakacje mieli dużo ludzi, tez bylem i bylo ok - dobra kasa płacą za nadgodziny normalnie i na czas i jade znow, praca do grudnia na stoczni, ma byc duzo godzin bo rozmawialem ze spawczami ktorzy tam zostali z vikarena, wiec zarobkowo bedzie bardzo dobrze.

Czy ktoś był ostatnio w tej firmie TeamVikaren Dania? Czy warto jechać tam do pracy?

Radek

Orientowałem się, umowa jest na warunkach duńskich. W Polsce podpisujesz tylko umowę gwarantującą pracownikowi prace za granicę, zarobki są Ok. Mieszkanie firma oferuje, ale to nie przymus, wiec jeśli komuś nie odpowiada kwota najmu, to może wynająć na własną rękę - to akurat jest sprawiedliwe. Znam kilka osób, które pracowały na stoczni w Esbjergu i nie dziwie się ze lecą niektóre osoby, bo zdarzało się ze niektórzy do pracy przyjeżdżały po kilku browarkach, kwestia szanowania pracy, generalnie wydaje mi się, ze warunki są spoko.

Wiesiek

Nie ściemniaj Czechu , zarobki są na poziomie standardowym , za mieszkanie odciągają tyle samo co w innych krajach ( pracowałem już w kilku ) . Praca nie należy do najlżejszych ale czego się spodziewałeś , biurka i 2 sekretarek ? Odłożyć można jakieś 6-8 tyś. miesięcznie w zależności jak kto żyje oraz ile godzin pracuje. Ps. paru pijaczków wszędzie się znajdzie

Czechu

Ludzie rezygnują, bo nie mogą wytrzymać tempa pracy narzuconego przez firmę i przez poprzedników Polaków (300 procent normy :-) a W Team Vikaren mówią, że to nie prawda, że ludzie są wyrzucani za alkoholizm. Ciekawe, że wszyscy to alkoholicy? PS firma zapewnia kwatery, za które odciąga od zarobków duże pieniądze.

czechu

jak lubisz prace pod gołym niebem, nad morzem Północnym , we własnych ciuchach, bo nikt nie da ci firmowych ubrań roboczych, to jest to w sam raz robota dla ciebie Fibi w team vikaren tłumaczą, ze dlatego nie dają ubrań, bo ludzie rezygnują często po paru dniach pracy i oni ponosili straty. Dlaczego rezygnują,... nie napiszę

Zostaw merytoryczną opinię o Team Vikaren - Odense

Team Vikaren