Opinie o Team Vikaren w Odense

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Team Vikaren. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Team Vikaren o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Vikaren w Odense

Maceik Nowy wpis

Jest tu okres próbny czy od razu na dłuższy czas?

Mala mi Nowy wpis

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,28062 Moje sugestie dla Team Vikaren: Good day for me tomorrow morning I wanna go pick up my kids Lubię atmosferę w Team Vikaren za: Miła załoga

Paulina Nowy wpis

@kolo nadal nie odpowiedział, więc może był to jakieś nieporozumienie. Firma Team Vikaren pomaga znaleźć nocleg pracownikowi, zapisuje pracownika do związków zawodowych, by byli traktowani na równi z pracownika duńskimi oraz zajmuje się sprawami legalizacyjnymi i podatkowymi. http://www.teamvikaren.dk/klienci-biznesowi/kandydaci/

Paulina Nowy wpis

@kolo, co masz na myśli mówiąc o oszukiwaniu z wypłatami? Dostałeś mniej niż powinieneś?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Team Vikaren? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
morgi

ta oferta o której mówisz jest z czerwca, nieaktualna już

kolo

oszukują z wypłatami, pracujemy z dziewczyna dla PF i tam jest o 300 % leiej

Anty wiesniak

Bardzo niezetelna firma , pracowałem unich w Danii do tej pory ani wypłaty ani świadectw pracy, firma 2 razy w roku bankruteje zmienia nazwę w czesniej nazywali sie jsv ,jsc,power job ostatnio vikar aty się Mart ze nie masz za co jeść ,w biurze źecz jasna polskie baby bardzo arogancki system rozmowy i mają zupełnie gdzieś aby coś ci załatwić , wyzysk,hamstwo,aroganstwo to dewiza tej firmy bardzo mocno niepolecam

Anty dk

kranex

No wiec tak. Firma Team Vikaren w Goleniowskim Parku Przemyslowym wobec mnie byla w porzadku i jestem zadowolony z pracy i płacy oraz moim zdaniem kierownicy tez byli w porzadku i mozna bylo sie z kazdym dogadac. Robilem w grudniu 2014 r i wyplata przyszla chyba nawet wieksza jak sobie liczylem. Pare dni temu dzwonili do mnie i zdecydowalem ze ponowie prace w tej firmie poniewaz nie mam do nich zadnych wiekszych zastrzezen :-)

MAG

Nie polecam.... Praca na wezwanie . Zero planów . Pracowałam niedawno i Panie sa dosc niemile zwłaszcza pani Agnieszka zupełnie niekompetentna osoba , próbowałam kontaktu z inna pania Dorota ale odzywki wręcz chamskie , do innych sie dodzwonić nie mozna . Idźcie tam na własne ryzyko jeśli was ciśnie i pilnujcie swoich godzin .

WALD

Padło, wszystko padło, projekt niewypał, kasy nie ma. nie polecam

Zyczliwa

oszusci, lepiej jechac przez firmy sprawdzone np. przez znajomych, lub bezposrednio jesli ktos ma taka mozliwosc. Internetowymi wpisami sie nie sugerujcie, latwo tutaj wstawic pozytywne opinie, a gdyby u nich bylo rzeczywiscie dobrze to by ta firma nie wzbudzala tylu kontrowersji, takze uwazajcie i korzystajcie jesli chcecie charować na obczyznie jak wół za polską stawkę.

replize

Hej Przeczytałem na anglojęzycznej stronie że canusa została poproszona przez saipem o natychmiastowe wznowienie prac nad rurociągiem w Bułgarii.... powie ktoś czy wracamy czy nie? Nie wiem czy się teraz gdzieś zatrudniać jakiś poje....y stan zawieszenia. Z aps narazie cisza....:(

mixtet

Witajcie! Saipem dostał pozwolenie od klienta na rozpoczęcie prac na morzu czarnym . Niedługo pewnie dostaniemy jakieś konkretne informacje na temat powrotu:)

ozi

nom ciekawe wyglada to bardziej wiarygodnie

pablojumper

Ciekawe czy teraz coś się ruszy .... ponoć podpisali Rosjanie umowę z Turcją dzisiaj na budowę rury :)

banjo_banjo

Info na temat Bułgarii nie ma, ale jest info z ostatniej chwili na temat zmian personalnych w teamvikaren :-) (usunięte przez administratora)

pablojumper87

Macie jakieś info czy Bułgaria ruszy przed wakacjami?

Piter

pewnie będzie jak za pierwszym razem ...mega poślizg na starcie, a o wyjeździe dowiemy się dwa dni przed wylotem.

radek

czy ta bulgaria wogole ruszy

Zostaw merytoryczną opinię o Team Vikaren - Odense

Team Vikaren