Team Vikaren

Odense

Opinie o Team Vikaren

Paulina

@kolo nadal nie odpowiedział, więc może był to jakieś nieporozumienie. Firma Team Vikaren pomaga znaleźć nocleg pracownikowi, zapisuje pracownika do związków zawodowych, by byli traktowani na równi z pracownika duńskimi oraz zajmuje się sprawami legalizacyjnymi i podatkowymi. http://www.teamvikaren.dk/klienci-biznesowi/kandydaci/

Paulina

@kolo, co masz na myśli mówiąc o oszukiwaniu z wypłatami? Dostałeś mniej niż powinieneś?

morgi

ta oferta o której mówisz jest z czerwca, nieaktualna już

kolo

oszukują z wypłatami, pracujemy z dziewczyna dla PF i tam jest o 300 % leiej

Anty wiesniak

Bardzo niezetelna firma , pracowałem unich w Danii do tej pory ani wypłaty ani świadectw pracy, firma 2 razy w roku bankruteje zmienia nazwę w czesniej nazywali sie jsv ,jsc,power job ostatnio vikar aty się Mart ze nie masz za co jeść ,w biurze źecz jasna polskie baby bardzo arogancki system rozmowy i mają zupełnie gdzieś aby coś ci załatwić , wyzysk,hamstwo,aroganstwo to dewiza tej firmy bardzo mocno niepolecam

Anty dk

kranex

No wiec tak. Firma Team Vikaren w Goleniowskim Parku Przemyslowym wobec mnie byla w porzadku i jestem zadowolony z pracy i płacy oraz moim zdaniem kierownicy tez byli w porzadku i mozna bylo sie z kazdym dogadac. Robilem w grudniu 2014 r i wyplata przyszla chyba nawet wieksza jak sobie liczylem. Pare dni temu dzwonili do mnie i zdecydowalem ze ponowie prace w tej firmie poniewaz nie mam do nich zadnych wiekszych zastrzezen :-)

MAG

Nie polecam.... Praca na wezwanie . Zero planów . Pracowałam niedawno i Panie sa dosc niemile zwłaszcza pani Agnieszka zupełnie niekompetentna osoba , próbowałam kontaktu z inna pania Dorota ale odzywki wręcz chamskie , do innych sie dodzwonić nie mozna . Idźcie tam na własne ryzyko jeśli was ciśnie i pilnujcie swoich godzin .

WALD

Padło, wszystko padło, projekt niewypał, kasy nie ma. nie polecam

Zyczliwa

oszusci, lepiej jechac przez firmy sprawdzone np. przez znajomych, lub bezposrednio jesli ktos ma taka mozliwosc. Internetowymi wpisami sie nie sugerujcie, latwo tutaj wstawic pozytywne opinie, a gdyby u nich bylo rzeczywiscie dobrze to by ta firma nie wzbudzala tylu kontrowersji, takze uwazajcie i korzystajcie jesli chcecie charować na obczyznie jak wół za polską stawkę.

replize

Hej Przeczytałem na anglojęzycznej stronie że canusa została poproszona przez saipem o natychmiastowe wznowienie prac nad rurociągiem w Bułgarii.... powie ktoś czy wracamy czy nie? Nie wiem czy się teraz gdzieś zatrudniać jakiś poje....y stan zawieszenia. Z aps narazie cisza....:(

mixtet

Witajcie! Saipem dostał pozwolenie od klienta na rozpoczęcie prac na morzu czarnym . Niedługo pewnie dostaniemy jakieś konkretne informacje na temat powrotu:)

ozi

nom ciekawe wyglada to bardziej wiarygodnie

pablojumper

Ciekawe czy teraz coś się ruszy .... ponoć podpisali Rosjanie umowę z Turcją dzisiaj na budowę rury :)

banjo_banjo

Info na temat Bułgarii nie ma, ale jest info z ostatniej chwili na temat zmian personalnych w teamvikaren :-) (usunięte przez administratora)

pablojumper87

Macie jakieś info czy Bułgaria ruszy przed wakacjami?

Piter

pewnie będzie jak za pierwszym razem ...mega poślizg na starcie, a o wyjeździe dowiemy się dwa dni przed wylotem.

radek

czy ta bulgaria wogole ruszy

mn

dostaliscie pit za zeszly rok od team vikaenu?

poll

Tak więc przygoda w Bułgarii zaczyna się od nowa.Ciekawe jak nas podzielą,czy zostanie przy starym,czy nowy układ,bo pewnie połowa zrezygnowała.Oczywiście zanim to wszystko się teraz ruszy,to wystartujemy w maju,a nie w marcu.Najważniejsze jednak,że to już pewniak:)pzdr dla wszystkich...

niezadowolony

jesteśmy na 'postojowym' i czekamy na wypłate, idą święta itd a kasa na koncie miała być do 15-tego, jakaś żenada. zgłaszam sprzeciw i zbiorowy pozew

zadowolony
@niezadowolony 16.12.2014 09:09

Daj spokój gościu. Przedwczesna ejakulacja widzę nastąpiła;) Kasa przyszła przed świętami, a postojowe to nie wina agencji tylko polityki.

Tomek

Roman tu wiekszosc wpisów tych ostatnich dotyczy oddzialu w szczecinie i nie ma nic pokrewnego z dzialeniem oddzialow dunskich . chociaz lepiej chyba faktycznie przeniesc sie z dunskiego forum na polskie bo to inne bajki . Mają zupełnie inne oferty .

Mike

Sorry koledzy - ale to forum TEAM VIKAREN ODENSE - TeamVikaren PL - Szczecin to oddzielna firma.

qwerty

witam , czy ktoś może mi jasno opisać jak wygląda sytuacja tam na miejscu w Burgas ? warunki mieszkaniowie , system pracy 12 h czy jeszcze wiecej dorzucaja >

Roman

Jakby ktoś zechciał odwiedzić siedzibę firmy w Vejle, niech nie zdziwi się, gdy obłsugująca biurwa z grymasem inkasenta w urzędzie skarbowym odprawi was z kwitkiem, twierdząc że na wizytę trzeba się umówić (z naszych pensji żyją). Generalnie mocno polski vikar z najgorszymi cechami polskich firm. Zasady pracy jak w obozie koncentracyjnym (mogę przesłać skan dla zainteresowanych) Nie polecam.

ozi

witam ja jade jutro ze szczecina dajcie znac jakos pod busem kto leci na szkolenie

Dajcie jakieś namiary na siebie,jak już będziemy w Berlinie,to się jakoś spykniemy.Ja lecę jutro,tj 23.09

pablojumper

Witajcie Ja jadę ze Szczecina we wtorek :) Ciekawe o której będzie zbiórka i ilu nas będzie?

Ok. Dzięki

ozi

na umowe jeszcze czekam albo dzisiaj mozliwe ze poniedzialek

Pit

Nie dostałem właśnie, umowy tez nie dostałem (a Wy już macie?). Dostałem tylko rezerwacje biletu i hotelu. Ja będę jechałze sSzczecina ale w poniedziałek.

ozi

kto jedzie ze szczecina do berlina

gosc

Umowę dziś otrzymamy i obowiązywać będzie od poniedziałku przed treningiem. Pit to Villa Orange nie dostałeś linka ? chyba w Sozopol nie jestem pewien

gosc

wylot na szkolenie w Angli we wtorek

hmm

już wiadomo że wylot do UK w przyszłym tygodniu choc nie wiadomo dokładnie w który dzien :D jestem ciekaw kiedy podpisujemy umowe, czy przed szkoleniem kiedy wszystko wiemy co i jak, czy po szkoleniu kiedy moze okazac sie ze warunki płacy itd są inne niz wstępne i nie mozna juz zrezygnowac, chyba że chce się oddać koszty szkolenia :) jestem ciekaw

qwert

jestesmy w Bulagrii , jest okey i sorry ludzie ale wole podziwiac morze czarne niz forum. Dla waszego spokoju napisze ze wszystko w porzadku , zakwaterowanie , jedzenie i co najwazniejsze ekipa

@qwert 16.09.2014 19:24

Dzięki za info. A jak nazywa się ten hotel?

Pit

Cisza... nie zdziwiłbym się jak dostaniemy info w piątek popołudniu ze w niedziele wyjazd na szkolenie.

ozi

ktos ma jakies nowe wiesci odnosnie wyjazdu

ozi

zobaczym moze nie bendzie tak zle niema co zakladac najgorszego oby ruszylo sie cos ztym szkoleniem

dziwne,że nikt kto tam pojechał się nie odezwał.w Bułgarii na pewno mają net.chyba,że ich izolują od świata zewnętrznego,żeby nowi pracownicy nie dowiedzieli się o warunkach pracy i nie zrezygnowali.

jau3nC

Ma ktoś może kontakt z kims kto już tam pracuje? Ciekawi mnie jak to wszystko wygląda tj. warunki pracy, zakwaterowania wyżywienia itp. pozdr

noto czekamy

powinno być w UK,taką informację uzyskałem w tym tygodniu

ozi

jakies nowe wiesci gdzie szkolenie

Pit

Pierwsza grupa zostaje w Bułgarii bo ma ruszyć już produkcja na dwie zmiany (razem z drugą grupa). Wyjazd trzeciej grupy -zmiana pierwszej pod koniec wrzesnia.

ozi

akiedy bendzie cos wiadomo na pewno duzo osob nic niewie co kiedy i jak

wydaje się być aktualny,ale tego nie potwierdzają nawet pracownicy biura

czy ten termin po 15 wrzesnia dla trzeciej grupy jest aktualny

praca jest w systemie rotacyjnym,wraca pierwsza,jedzie trzecia i jest tam razem z drugą,pierwsza po czterech tygodniach jedzie,wraca druga na cztery tygodnie itd.

ozi

chyba ze sie cos zmienilo niedostalem zadnych konkretnych informaci otakim terminie

Zostaw opinię o Team Vikaren - Odense

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Team Vikaren