MIR-AND

Szczecin

Opinie o MIR-AND

patryk

czy ktoś zna firmę Mirand ? bo różne opinie krążą w mieście, a obiecują ciekawe warunki zatrudnienia

Heniek

Mirand od paru tygodni szuka spawaczy do pracy w Stoczni za Berlinem. Szuka nawet tłumacza dla ekipy spawaczy. Oferuje zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach , służbowe samochody. To tyle ze strony firmy, ale jak jest na prawde? Ktoś wyjechał, ktoś pracuje? ktoś dostał wypłątę? zatrudnienie jest nza polskich warunkach, ale jak to dokładnie wygląda, to szefostwo unika odpowiedzi. Nie każą się martwić o nic. Mówią że są wypłacalną i rzetelną firmą.

najemnik

praca dla nich na kontrakcie to porażka (usunięte przez administratora), nie lepiej jest na miejscu w szczecinie wypłaty po terminie zamiast jednego przelewu wysyłane są po 2 jeden za umowę o pracę(najniższa stawka (usunięte przez administratora)parę godzin póżniej drugi za umowę o dzieło, zero socjalu nawet ubrań nie dają O D R A D Z A M

max
@najemnik 18.01.2014 22:14

ktoś pracuje dla Mirandu w stoczni w Niemczech? czy firma jest godna polecenia?

najgorsza firma w szczecinie płace bardzo mizerne wypłaty po terminie zero szacunku dla pracownika

Zostaw opinię o MIR-AND - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIR-AND