Opinie o Mirand Project Management Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mirand Project Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mirand Project Management Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirand Project Management Sp. z o.o. w Szczecin

Jak szukasz konkretnej odp to już ci ją pisze. Poszukaj sobie innej firmy, dlaczego? Ponieważ jak szukają na nowe stanowisko to tylko na chwile bo podłapała jakąś robote. A jak robota będzie skończona za pare tygodni to i również ty nie będziesz potrzebna. Tak tam było jest i będzie.

Zarząd

Nikt nigdy nie jest zatrudniany na jedną robotę. Jak jest napisane w ogłoszeniu umowa o pracę to jest umowa o pracę. Pozdrawiam

Hela Nowy wpis

cześć, czy dalej jest tak, że Manager projektów nie ma wprost wskazane ile tego doświadczenia zawodowego docelowo by od niego wymagano? Mam prawe dwa lata za sobą i zastanawiam się czy nabory nie byłyby jeszcze opcjonalne i czy nie warto się zgłosić

Pro Nowy wpis

Straszna firma i (usunięte przez administratora) Usuwają tutaj negatywne komentarze. Prezesik to zwykły stary zwis udający że coś ma. A mój koleszka robił u niego robotę podpłacał jego brygadzistów i wpisywali godziny na boku i dzieląc się roboczogodzinami :) Miruś chciał kraść a cały czas miał za plecami :))

Aldona Nowy wpis

dzień dobry. czy tutaj pracuje się też w jakiejś delegacji? wstępnie oglądałam okoliczne oferty, bo partner będzie zatrudnienia szukał i widziałam w jednym z ogłoszeń dla inżyniera spawalnika wzmiankę o „możliwości wyjazdów za granicę”. Jakich i dokąd?

Nie wiem o co tu chodziło w jednym wątku w temacie kredytów ale zaczęło mnie to zastanawiać w kontekście pożyczek pracowniczych, czy są one obecnie opcjonalne? I dodatkowo czy będzie potrzebny ktoś jeszcze na dział jakości? z ilu mniej więcej osób się on składa? Wygasła mi jakiś czas temu oferta dla kontrolera, chce się dowiedzieć czy będzie jeszcze szansa na prace?

Tomek Nowy wpis

W kontekście kredytów - ta firma jedzie tylko na pożyczkach i kredytach. Swoim podwykonawcom którzy współpracują o pracownikach nie wspomnę obcinają kasę i dają wymyślone kary. Jak np MK na holownik 20 tys zł i gadka „musiałem cię tak obciążyć ponieważ mnie tak obciążyli z góry” pojechałem do głównego zleceniodawcy i byli w szoku jak usłyszeli ze niby nałożyli jakąś karę … nazwali Mirand szulerami i kłamcami a prezesik nie miał za co płacić pożyczek na zadłużone auta to obcinał kasę podwykonawcom. A jak brakowało kasy to brał jednego gościa z którym współpracował wypisywali lewe zlecenia i lewe faktury i wyciągali na lewo kasę ze spółki … ale gość okazał się sprytniejszy i zawsze na każde spotkanie wchodząc do Miranda zabierał dyktafon ….. wiec zegar tyka ale już zwalnia dla tej firmy ….

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mirand Project Management Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Inżynier spawalnik powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Nie wiem czy faktycznie to co ktoś teraz niedawno napisał jest takie „wiadome” ale czy wiadome dla was są może zarobki dla kontrolera jakości? dziwi mnie fakt, że teraz gdy są wystawione oferty to przy spawalniku normalnie piszą, że zarobi on od 10 do 12 tys, a co z kontrolerem? Czemu nie ma stawek?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Mirand Project Management Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 29 października na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko architekt.

Firma poszukuje spawalnika. a nie architekta.

@pracownik

Rzeczywiście w internecie jest oferta pracy dla spawalnika. Napisali w niej, że praca na stałe a tutaj ktoś pisał, że na chwilę zatrudniają i zwalniają. Odniesiesz się do tego? Szukam stabilnej pracy. Tutaj będę mógł na taką liczyć?

O tych długach czy tez kredytach skąd wiesz? Gdzie można odszukać takie informacje w ramach potwierdzenia? Ze dwa tygodnie temu spawalnika szukali, ktoś już zresztą o tym tu pisał. Jak można byłoby kogoś przyjąć nie mając na wypłatę? Swoją drogą ktoś ostatecznie już się zatrudnił czy może jeszcze te ofertę wznowią?

Zarząd

Firma działa ponad 25 lat. Ciężko o kłopoty finansowe i kredyty. Polecam sprawdzić na rządowej stronie w zakładce zadłużenia. Dopiero potem wypisywać takie oszczerstwa.

@Marek

Serio? Sam będę chyba na te ofertę na Firlika aplikował. Czyli to robota do wykonania i po temacie? Na luzie jak podpytam wprost na rozmowie to mi powiedzą? Jak ona sama wygląda? tak czy siak dostane umowę o pracę z opisu? Na kolejną robotę też potem przyjmą?

Oni będą ci wszystko obiecywać oraz dozgonną współpracę. Do pewnego momentu …. Przekonasz się i bardzo będziesz żałował … idź do pożądanej firmy jak JVP

@Michał

Ja dopiero się rozeznaje, jestem poczatkujący. Raczej na stanowisko inżyniera spawalnika szans nie mam w tym przypadku lecz jakie inne także zazwyczaj są proponowane? I na podstawie czego stwierdzasz, że inna firma jest o wiele lepsza? O jakie aspekty chodzi?

@Marek

Proszę w takim razie o wizytę w biurze i spotkanie, jesteśmy codziennie od 8:00-15:00. Chętnie posłucham Pana uwag dotyczących naszej firmy z ponad 25-letnim stażem. Jesteśmy codziennie od 8:00-15:00 w biurze na Firlika 31/LB2. Zawsze lepiej rozmawiać bezpośrednio z zaineresowanym.

Mariusz

To prawda Mirand kasuje negatywne opinie na swój temat, to zwykli (usunięte przez administratora) a prezes to przerost formy nad treścią na kredytach. Byłem sam świadkiem jak jeden z jego podwykonawców pomagał mu wyciągać na lewo pieniądze ze spółki poprzez lewe zlecenia i lewe faktury. Odnośnie zatrudnienia - dzisiaj jesteś zatrudniony, jutro jest mniej pracy i już jesteś zwolniony. Chyba ze przynosisz browary brygadziście bez zębów i będzie cię trzymał dłużej. Prezesik naśmiewa się na hali ze swojego szwagra rybaka i córki ze to nieudacznicy i ze powinni dawno spłacić mu dom na warszewie. Obciach

Renata

Zaciekawiła mnie wzmianka o „swoich” w jednej z opinii, co to ma oznaczać wobec aktualnych kandydatów? Upewniam się, bo jest właśnie dostępna oferta dla inżyniera spawalnika i mówiąc krótko chciałam poznać zarobki, bo być może miałabym potencjalnego kandydata. Oferta ma być jeszcze przez miesiąc dostępna, wiec tak w sumie jak rozmowa wygląda i jak się pracuje na tym stanowisku?

Tom

Uwaga! Mirand kasuje wszystkie negatywne opinie na tej stronie! Z dała od tej firmy! Sam tez byłem świadkiem jak przychodził do jednego z podwykonawców i lewymi łęcznianie i fakturami wyciągali pieniądze ze spółki. (usunięte przez administratora)

Zleceniobiorcy

Z daleka od Firmy Mirand ze Szczecina tym samym od ludzi z tą firmą związanych. Zwykli (usunięte przez administratora) mówiąc krótko. (usunięte przez administratora) na potęgę SWOICH swoich ludzi i podwykonawców !!! Nie zapomnę jak byłem świadkiem jak zlecił dalej podwykonawcy Holownik i pod koniec zabrał mu 20 tys zł że niby sam dostał taką karę z góry hahaha. Następnie ja zadzwoniłem do nich do głównego zleceniodawcy i powiedzieli że to jakis absurd. (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Co by o mogło mieć wspólnego z warunkami zatrudnienia? ale skoro taki obserwator z Ciebie to o pracy może napiszesz coś więcej? teraz od bieżącego roku to cokolwiek się zmieniło?

Urszula

Ktoś może napisać jakąś konkretną opinię o pracy tutaj? Bo wpisy z tego roku to chyba jakieś nieporozumienie, same dramaty tutaj opisujecie, chyba niezbyt obiektywne, a szkoda.. Mój tata chce się przyjąć do stoczni, jaka tam jest aktualnie stawka i warunki? Są jakieś przyjęcia albo będą w najbliższym czasie?

Mirand Project Management Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Warszawa. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Łukasz

Wszystkim nie wpisuje godzin? Bo jak to na większą skale to chyba ludzie się skarżą, nie? Kierownik nic z tym nie robi jak pracownicy są poszkodowani na wypłacie?

Nie polecam tego miejsca pracy(usunięte przez administratora) uważa się za nie wiadomo kogo traktuje ludzi z pogardą nie okazuję im szacunku, wyzywa, wynajmuje innych podwykonawców żeby podgonic robote następnie ich zwlania a swoich pracowników alkoholików zostawia bo ktoś przecież musi robić mu robotę, na hali panuje (usunięte przez administratora) zero organizacji, nie mam pojęcia jak takie firmy jak ta pozyskują kontrahentów.

Zuzanna

Jeśli to prawda to co z jakąś inspekcją? Ktoś parę lat temu pisał, że ma tu zostać wszystko zgłoszone, więc co z efektem?

Witam jak sytuacja finansowa wygląda w firmie czy płacą na czas? Robotą na miejscu czy na wyjazdach? Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Mirand Project Management Sp. z o.o.?

Fraud

Generalnie ekipa bardzo zgrana wiadomo że jak wszędzie są ospały od normy.Jesli jesteś normalny szanujesz innych to jak najbardziej pozytywnie.

Krzysztof

Podpowie mi ktoś czy aktualnie są w firmie prowadzone rekrutacje?

Darek

Pracowałem u nich końcówka lat 90. Ludzie z którymi pracowałem byli normalni, byliśmy zgranym zespołem. Dało się zarobić, praca ciężka, ale dobrze płatna i lubiłem tą pracę. Kiedyś siedzibę mieli w stoczni Gryfia. Ale jak widzę wszystko się zmienia. Szykoda. Były szlifierz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirand Project Management Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Mirand Project Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mirand Project Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirand Project Management Sp. z o.o.?

Mirand Project Management Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Teofila Firlika 31 lok. 2
    71-637 Szczecin
  • NIP: 9552184155 REGON: 320295000 KRS: 0000271903

Mirand Project Management Sp. z o.o.