PUH Rusiecki

Szczecin

Opinie o PUH Rusiecki

Nie polecam. Duża rotacja ludzi. Co innego obiecywane na rozmowie o prace, a co innego wychodzi w praktyce. Syn szefa zadufany w sobie choleryk.

Robert
@Były pracownik 20.06.2017 18:47

Firma wysoce toksyczna, nie polecam. Młody Rusiecki lubi się nerwowo wyżywać na ludziach i ich poniżać. Dodatkowo wysoce NIESŁOWNY. Co do wynagrodzenia szkoda gadać ... SZUKA tylko frajerów za najniższą krajową a potem się chełpi sukcesem. Straciłem tylko czas zadając się z tą firmą i nie dziwi mnie ta nieustanna rotacja ludzi w tej firmie....

marcelo
@Robert 04.11.2017 08:33

To go w ryj

kolega

Również pracowałem w PUH Rusiecki przez 8 miesięcy i wiele złego powiedzieć nie mogę, raczej dobre rzeczy. Typowa średnia prywatna firma. Plusy to wypłata zawsze na czas, w pełni legalne zatrudnienie, obietnice szefostwa pokrywały się z czynami (może delikatnie spóźnione, ale zawsze spełnione), zarobki na poziomie umiejętności zatrudnionych. Atmosfera między pracownikami bardzo dobra, szefowie sprawiedliwie podchodzący do wszystkich spraw. Jednak prawdą jest, że jest bardzo duża rotacja, oraz że młody Rusiecki nerwowy, a atmosfera w firmie uzależniona od jego humoru. Przy większych wpływach złoty człowiek, a gdy na koncie krucho lepiej trzymać się z daleka. Raczej polecam.

Jarek
@kolega 07.07.2017 02:17

Wypłata zawsze na czas to nie żaden plus ale ustawowa powinność każdego pracodawcy. Natomiast "w pełni legalne zatrudnienie" polega na wykazywaniu w umowie o pracę faktycznych zarobków. Pokrywanie się obietnic szefostwa z czynami gdy te są spóźnione choć po niewczasie spełnione to żaden plus, raczej minus. Wygląda na nadużywanie władzy i sprawdzanie jak bardzo można się na minus wobec pracownika posunąć. Nerwowość młodego Rusieckiego oficjalnie tylko dyrektora ds produkcji i uzależnienie atmosfery w firmie uzależniona od jego humoru (z jakiegokolwiek powodu) to przejaw braku porządku i nepotyzmu w firmie, wszak właścicielem PUH Rusiecki wciąż jest ojciec. Polecanie firmy opisanej w taki sposób to kpina.

Zostaw opinię o PUH Rusiecki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Rusiecki