PUH Rusiecki

Szczecin

PUH Rusiecki

Opinie o PUH Rusiecki

Paweł

@Smerfik, Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach. Czy możesz przytoczyć jakąś sytuację, która by potwierdzała Twoją negatywną opinię? Rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom organizacyjny oraz kontakt z przełożonym. Czy taka sytuacja trwa od początku Twojego zatrudnienia w tej firmie? Może widzisz szansę na pozytywną zmianę? Czasami sytuacja w firmie zmienia się z tygodnia na tydzień, a pracownicy zmieniają swoje zdanie. Może w ostatnim czasie zaszły w tej firmie jakieś pozytywne zmiany?

Smerfik

Firma toksyczne, źle się tam pracuje. Na placu firmy jeden wielki bałagan to już świadczy o tym jak jest prowadzona firma. Brak szacunku dla ludzi to normalne dla właścicieli żona właściciela nawet nie odpowiada pracownikowi zwykłego DZIEŃ DOBRY omijać

Możecie opisać świeżą sytuację PUH Rusiecki? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Nie polecam. Duża rotacja ludzi. Co innego obiecywane na rozmowie o prace, a co innego wychodzi w praktyce. Syn szefa zadufany w sobie choleryk.

Okoono
@Były pracownik 20.06.2017 18:47

Coś więcej jako kto pracowałeś, dzięki

anonymous

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.Panuje tam totalny brak szacunku dla ludzi,kierownik/właściciel tragedia,niesłowny,w razie problemów nieosiągalny,spora rotacja pracowników mówi sama za siebie.Niedotrzymywanie terminów płatności jest na porządku dziennym,stawiane wymagania często nie do zrealizowania.

Okoono
@anonymous 06.03.2018 19:10

A na jakim stanowisku pracowałeś? Ja wybieram się tam do pracy i potrzebuje więcej informacji na ich temat. Dzięki

kolega

Również pracowałem w PUH Rusiecki przez 8 miesięcy i wiele złego powiedzieć nie mogę, raczej dobre rzeczy. Typowa średnia prywatna firma. Plusy to wypłata zawsze na czas, w pełni legalne zatrudnienie, obietnice szefostwa pokrywały się z czynami (może delikatnie spóźnione, ale zawsze spełnione), zarobki na poziomie umiejętności zatrudnionych. Atmosfera między pracownikami bardzo dobra, szefowie sprawiedliwie podchodzący do wszystkich spraw. Jednak prawdą jest, że jest bardzo duża rotacja, oraz że młody Rusiecki nerwowy, a atmosfera w firmie uzależniona od jego humoru. Przy większych wpływach złoty człowiek, a gdy na koncie krucho lepiej trzymać się z daleka. Raczej polecam.

Jarek
@kolega 07.07.2017 02:17

Wypłata zawsze na czas to nie żaden plus ale ustawowa powinność każdego pracodawcy. Natomiast "w pełni legalne zatrudnienie" polega na wykazywaniu w umowie o pracę faktycznych zarobków. Pokrywanie się obietnic szefostwa z czynami gdy te są spóźnione choć po niewczasie spełnione to żaden plus, raczej minus. Wygląda na nadużywanie władzy i sprawdzanie jak bardzo można się na minus wobec pracownika posunąć. Nerwowość młodego Rusieckiego oficjalnie tylko dyrektora ds produkcji i uzależnienie atmosfery w firmie uzależniona od jego humoru (z jakiegokolwiek powodu) to przejaw braku porządku i nepotyzmu w firmie, wszak właścicielem PUH Rusiecki wciąż jest ojciec. Polecanie firmy opisanej w taki sposób to kpina.

Zostaw opinię o PUH Rusiecki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Rusiecki