Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa obiektów inżynierii wodnej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki w Szczecin

H

Ale numer

Sfrustrowany

Bolo zacznij lepiej zyc z ludzmi którzy jeszcze sa przychylni firmie. Pamiętaj ze szef despotyczny wyciagnie mniej z pracownika niz szef ktory traktuje pracowników na rowni z sobą. Zacznij doceniac lub choc udawaj ze doceniasz co pracownik zrobil dla firmy powyżej swoich obowiązków.. Czasem zwykle "Dzień Dobry jak Leci?" zdziala więcej niz udawanac ze jest sie niewidzialnym stojac i patrzec. Do tego wspolne planowanie roboty wraz z osobami ktore ja wykonuja/nadzoruja jest wskazane tym bardziej ze firma sie rozwija. BARDZO DUZY PLUS ZA UCZCIWOSC FINANSOWA WOBEC PRACOWNIKÓW

@Sfrustrowany

smiechu warte chyba po kupnie bud instalu i zrobieniu smietnika z firmy a synek gorszy niz wsza

Szymon
@ja

Odpowiadasz na wpis sprzed roku, dlatego skoro już uaktywniłeś się w wątku, to pozwolę sobie zapytać Cię, czy masz wiedzę na temat tego, czy to Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych często do szeregów pracowniczych szuka nowych osób? Chciałbym zweryfikować, jak często pojawiają się nowe wakaty w tej firmie. Proszę o odpowiedź.

Pawlik Henryk

Dziękuję Firmie PUH Rusiecki oraz wszystkim pracownikom za wsparcie i duże zaangażowanie. Jestem ogromnie wdzięczny za okazaną mi pomoc w tej trudnej dla mnie sytuacji. Z poważaniem Pawlik Henryk

@Pawlik Henryk

heniek nie klam oninsa jak zaraza trzeba omijac malowanie farbami epoksydowymi bez zabezpieczen to pomoc...hahahahhahahaha a tato kuuje jachty za pol melona i stawia na placu bud instalu a podwyzke to pokazuje .cyt"takiego wala

PK

Czy ktoś może wie jak wygląda stanowisko Kierowca/Zaopatrzeniowiec i jakie są zarobki?

Odradzam
@PK

Kolego olej ta firmę (usunięte przez administratora) unikaj bo to hamska ekipa nigdy tam nie pracuje i nie poleci innym

@PK

Idź gdziekolwiek jeśli szanujesz siebie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Ale co rozwinąć?

Sfrustrowany

Tak ale jak w wojsku ciezka pracą. Niestety nie ma tu miejsca na tzw. Ślizgających się....

Nie polecam współpracy. Wlasciciel oszczędza każdy grosz . Obcina pracownikom godziny żeby zaoszczędzić. Oczywiście niesłusznie. Nie wiem kto pisze pozytywne opinie.

Sfrustrowany

sorry ale na firme mozna narzekac ale to ze obcina swoim pracownikom...? Za nic nie wierze....

Pozytywne opinie pisane przez pracowników biurowych. Szef raptus to mało powiedziane. Nie pamieta tego co powiedział wcześniej. Każde umówione pieniądze radze mieć na umowie !!!

Rus

Firma nie wyplacalna. Odradzam współpracy

XYZ
@Rus

Całkowicie nie zgadzam się z opinią. Wg mnie firma jest jedną z lepiej prosperujących na rynku Szczecińskim. Płatności względem kontrahentów są realizowane zgodnie z ustaleniami. Moje doświadczenia z firmą są jak najbardziej pozytywne.

Xxx

Firm toksyczna, pracodawca jak coś nie jest po jego myśli swoją frustracja demonizuje całą firmę. O pieniądzach dogadanych pod stołem jak popełnisz błąd to możesz zapomnieć.

(usunięte przez administratora) !!!! Potrafi krzyczeć na pracownika. Umawia się na wynagrodzenie " na rękę " którego później nie wyplaca !!! Uciekać od firmy jak najdalej !!!

Kosmita

Czy ktoś wie jak wygląda praca na odcinku przekopu Mierzei W. Są miejsca i jakich potrzebują pracowników?

Robson

Bolus , to chyba wszystkie rozumy pozjadal . Murarz , tynkarz , spawacz i przepalacz w jednym . Czasem trzeba się ugiac , kręgosłup jest elastyczny , do pewnego momentu .

Robson

To nie firma jest toksyczna , tylko czasem sytuacja w jakiej się znajdziemy . Pracowałem tam do nie dawna , i nie mam najmniejszego powodu żeby wystawić negatywną opinię . Praca jak każda inna . Skoro jest płaca , musi też być praca

bolek

Haha osoby piszące o dużej rotacji same wpadły w błędne koło rotacji. To nie jest tylko i wyłącznie bolączka tej firmy. Rotacja ludzi wynika z braku jakiekolwiek doświadczenia w dziedzinach którymi ta firma się zajmuje. Jeśli firma wykonuje roboty specjalistyczne i stara się zachować jakość to ludzie będą się wymieniac. Osoby piszące te bzdury, w tych czasach w tym kraju zawsze będą skakać z firmy do firmy. A te krzywdzące opinie tylko odstraszają ludzi, którzy chcą pracować i uczyc się nowych rzeczy. Każdy szuka nowej pracy bo w poprzedniej coś mu nie pasowalo. To raczej kwestia mentalności tego narodu. Firma działa przeszło 30 lat a jest 15 opinii ludzi którzy nie maja w swoim zyciu zadnych innych "pozytywow" jak obsmarowanie innych. Wyobraz sobie ze zatrudniasz setke osob kadre kierownicza, specjalistow, płacisz ZUS-y podatki, robisz wszystko żeby firma działała a mimo to znajduja się tacy "wybrancy" co nieznaja swojego miejsca w szeregu. "FIRMA TOKSYCZNA, STRES, NADGODZINY, NIEUPRZJMY SZEF" takie sa realia w tym kraju. Pracowalem w tej firmie kilka lat i ze swojej strony powiem ze to bzdury, szef będzie nie uprzejmy jak spawacz nie będzie wiedział jak spawac, jak murarz nie bedzie wiedział jak murować itp. i to tez nie jest regula. wielokrotnie byłem świadkiem pijaństwa złodziejstwa a szef i tak okazywal się "człowiekiem". Ja zmieniałem prace i trafiłem do rusieckiego z tych samych powodow co negatywy tutaj. Tyle, że tu zacząłem przyzwoicie zarabiać i spełniać się w pracy. Także mimo, że zmieniłem prace wciąż miło wspominam tamten okres i śmieszą mnie te negatywne opinie, bo oczami widzę piekarza który spawa bez maski i ma zal do wszystkich ze oczy naświetlił. Jeśli jesteś pracowity, w pracy się spełniasz, i wiesz ze szefowi zawraca się (usunięte przez administratora) tylko w ostatecznośći to PUH Rusiecki jest najlepszym rozwiazniem w budowlance w zachodniopomorskim. A jak uważasz, że gdzie indziej nie będzie stresow nerwow itp. to jesteś głupcem. Brak koordynacji to akurat nie przewinienie szefa. Prawda tak, że gdyby ojciec rządził w firmie, pewnie dalej bym tam pracowal. Ale młodzi jaki i syn ida z duchem czasu i dostosowują maksymalnie jak się da do standardow konkurecji. W tym kipiszu zawsze z sentymentem wracam do pracy w tej firmie. Mam nadzieje ze podstawowe zalozenie się nie zmienily

EMES
@bolek

HAHA jeden pozytywny komentaz, dziwne prawda? Sama pracowałam w tej firmie prawie rok. I prócz tego że od razu dostajesz mase obowiązków dzięki czemu duzo się uczysz w krótkim czasie bo starasz się podołać wyzwaniom to na tym pozytywy się kończą :) To że własciciele to holerycy zarówno ojciec i syn to prawda. To że poniżanie pracownika wyzwiska przekleństwa sa na porzadku dziennym - to też prawda. Ale chyba taka ich natura bo siebie też potrafia wyzywać. Syn właściciela często zapoomina co mówił, kazał zrobić a gdy to robisz dostajesz OPRke że to zrobiłeś bo on przecież mówił co innego.:)) Nigdy nie przyzna się do błędu. Znam dwie osoby z kadry kierowniczej które zostały zwolnione tylko dlatego że miały inne zdanie co do technologii wykonania prac i zwróciły uwagę panu Marcinowi (czyt. synowi szefa) przy pracownikach, okazało się to niedopuszczalne :) Najgorsze w całej tej pracy było codzienne proszenie się o zapłate przez szefostwo za materiały które KONIECZNIE muszą być natuchmiast na budowie. Masa zaległych faktur to była codzienność niestety.... Praca w tej firmie to taka szkoła życia - teraz każda kolejna praca staje się przyjemnością.

Aga

@R.U. to generalnie tylko pracownicy biurowi mają tutaj dobrze?

R.U.

Większość negatywnych opinii dotyczących pracy w tej firmie jest niestety prawdziwa, a pozytywne głownie były pisane przez pracowników biurowych. Niesamowita rotacja pracowników. Są ludzie pracujący tylko dzień. Konieczność wykonywania prac nie leżących w naszych kompetencjach. Brak organizacji pracy, ciągłe zmiany decyzji przez szefostwo (szczególnie syna właściciela i jego samego), nerwowa atmosfera, krzyki i wyzwiska oraz (usunięte przez administratora) starych pracowników. Wieczne pretensje do pracowników (nawet bez ich winy) i straszenie zwolnieniem. Warunki pracy w biurze to coś jak "wczesny Gierek" - ciasno, brak stanowisk pracy, odpowiedniego oświetlenia i wentylacji. Ubrania robocze kupowane na wagę w najtańszym lumpeksie (nie nadają się nawet na czyściwo), najtańsze buty i kask. Obiad należący się powyżej 8 h pracy najgorszy/najtańszy z możliwych. Na budowach często brak zaplecza socjalnego, a jeżeli jest to nie takie jak powinno. Baza wygląda tak jak cała firma- ciasna, niesamowity bałagan, błoto, a z drugiej nowiuteńki sprzęt. Jako plusy można wymienić ten właśnie sprzęt, wypłatę na czas oraz jej wysokość (to też zależy od tego co się wynegocjowało). Nie polecam jeżeli jesteś przyzwyczajona/-y do szanowania Ciebie, a jeśli nie przeszkadza Ci "jechanie" po Tobie to śmiało możesz dołączyć do tej firmy.

Darek

A ja chciałem się przyjać. po przeczytaniu tych wszyslich opini zadecdowałem że zrezyguję z tej firmy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Marcin S.

Absolutnie nie!!! Atmosfera jest tragiczna cały czas nerwy, wyzysk, obgadywanie i donoszenie. Nie polecam tam pracować, szkoda nerwów

Rozczarowana

Nie polecam podjęcia zatrudnienia w tej firmie. Ale od początku. Zostałam przyjęta do pracy w biurze. Pierwszego dnia pracy zadano mi pytanie czy posiadam uprawnienia choć na rozmowie o pracę była o tym mowa, że nie i że chciałabym zdobyć niezbędna praktykę, w odpowiedzi usłyszałam że jak najbardziej tutaj jest to możliwe. Stanowisko pracy nie było dla mnie przygotowane, żadne narzędzia pracy też nie, nawet kawałek biurka. Nieliczne zadania które dostawałam , wykonywałam. Jakież było moje zdziwienie kiedy po dwóch tygodniach otrzymałam wypowiedzenie, jako powód podano: "Nie podoba nam się współpraca z Panią" konkretniejszej odpowiedzi nie uzyskałam mimo ponawiania pytania o powód, dodatkowo P. Rusiecki oznajmił to w bardzo nieprzyjemny sposób wręcz z pretensjami. Moje ogólne wrażenia po dwóch tygodniach w tym kręgu piekielnym (inaczej się tego nie da nazwać): szefowie nie mają żadnego szacunku do pracownika, pracownicy muszą wyczarować materiał choć hurtownie nie chcą sprzedać (dlaczego to chyba wiadomo $), jak się nie uda to pretensje do pracownika. Atmosfera między pracownikami - raczej średnia. Moim zdaniem szkoda zdrowia i czasu na pracę w tej firmie lepiej poczekać na coś sensowniejszego.

Szpila

Nie polecam. Szefowie nie mają żadnego szacunku do pracownika, ubranie robocze i środki ochrony osobistej zalatwiasz we własnym zakresie. Jeszcze w takim bałaganie nie pracowałem...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki - Szczecin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki
2.4/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Szczawiowa 69A
    70-010 Szczecin