Bumar-Hydroma SA

Szczecin

Opinie o Bumar-Hydroma SA

Rob

Prezes wyrwany z psychiatryka nie polecam Odradzam na poczatku mily pozniej Cie zgnoji

janmarian

jeżeli przyniesiesz własne narzędzia do pracy, to można jako tako pracować, jak nie, to rzeźbisz w kupie. Plusem jest brak "ciśnienia" w pracy i względny spokój. Zarobki do negocjacji.

Darek
@janmarian 09.11.2015, 11:31
jeżeli przyniesiesz własne narzędzia do pracy, to można jako tako pracować, jak nie, to rzeźbisz w kupie. Plusem jest brak &quo...

A z kim rozmawiać o pracy; dyrektor, kadry, majstry? Jako dobry ślusarz monter

Leon

Może ktoś wie coś więcej o tej firmie?

hanys

Nie polecam place minimalne zero socjalu

Stoik

Na ten moment warunki średnie ale widać, że firma zmienia się na lepsze. Szefostwo ma jakiś plan i tylko zobaczymy, czy uda się go zrealizować.

Zostaw opinię o Bumar-Hydroma SA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumar-Hydroma SA