Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o. w Szczecin

Jaka jest stawka początkowa w Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.? 25 lipca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Budowlany.

Pracodawca Nowy wpis

Związany z tą firmą nie jestem, lecz mogę podpowiedzieć: Jesteś doświadczonym fachowcem w zawodzie, posiadacz staż i kwalifikacje, to do tych wartości ustanów cenę proporcjonalną, którą zaproponujesz przyszłemu pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. I bądź świadomy swoich wartości, bo pracodawca to zweryfikuje z przykrymi konsekwencjami za oświadczenie nie prawdy zważając własną wartość do ceny za pracę.

Pracodawca Nowy wpis

Smutne doświadczenie opisywane publicznie przez ludzi którzy z określonych przyczyn nie chcą świadczyć pracy dla tego pracodawcy wskazują że to poważny problem. Mogę jednocześnie wskazać że czynnikiem nie powodzenia w pracy jest dwustronne nie respektowanie warunków umownych i wzajemnego poszanowania co tworzy łańcuch nie przewidzianych wydarzeń dla obu stron. Szanowni pracodawcy - na rynku pracy jest dużo świetnych fachowców którzy z chęcią świadczą pracę bez stresu , wspieranie i motywowanie pracowników to szansa na stworzenie dobrego zespołu który nie będzie chciał odejść z Pana firmy uznając że jest Pan dobrym i dbającym pracodawcą. Szanowny pracowniku - za nim zdecydujesz się podjąć pracę u wybranego pracodawcy, sprawdź referencje zapoznając się z opinią ogólnodostępną w internecie. A jeżeli już pracujesz to wykonuj swoją pracę dokładnie i starannie dbając o swoje i innych bezpieczeństwo. Można napisać pracę dyplomową o zachowaniach po między pracodawcą a pracownikiem w obecnych czasach - braku wzajemnego poszanowania.

Piotr Leon Olech

Również padłem ofiarą zastraszania i próby pobicia. Nasz żeście mam nagrane na dyktafon.

Ula
@Piotr Leon Olech

Witam. Mogę prosić o kontakt z Panem .Wczoraj miałam przyjemność spotkać się w Sądzie pracy z właścicielem firmy

piotr olech
@Ula

Agnes Nowy wpis
@Ula

Czy moge prosic o kontakt do Pani?

(usunięte przez administratora) zatrudniają bez umowy. Nie wypłacili mi do tej pory wynagrodzenia za pracę wykonywaną w zeszłym miesiącu. Właściciel to burak, krzyczy, rzuca wyzwiskami. Pozdrawiam kierownika Tomka z prac na terenie gazowni w Szczecinie który boi się odebrać telefon. Omijajcie firmę z daleka.

Irena

to tylko tak jeden miesiąc Ci nie wypłacili? wiesz dlaczego?

@Irena

Na szczęście mam swój rozum i nie dam się wyrolować na kolejny miesiąc. A dlaczego? Nie mam pojęcia. Nie odbierają od piątku telefonu.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik budowlany w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Maja

Witam. Szukam osób które pracowały w tej firmie w 2015 roku .Konkretnie tych którzy wykonywali prace remontowe przy Bohaterow Warszawy 74.Sprawa pilna

Jacek
@Maja

A co się stało? Bo nawet jak teraz okazało się że coś zostało źle zrobione to po 7 latach raczej nie uda się tego zareklamować... Czy chodzi o coś zupełnie innego? Napiszesz?

ciekawy
@Jacek

tez jestem ciekawy

Maja
@ciekawy

Skoro kandydowałeś i byłeś ciekawy to orientowałeś się w tym temacie może? A może już aktualnie tu pracujesz?

Luka

Coś dzieje się w firmie? Tak spokojnie zrobiło się na forum a mnie interesuje praca, warto starać się?

Jest to osoba która wykorzystuje ludzi, poniża, (usunięte przez administratora) na wypłatach, ubliża, jest nieterminowa i niesłowna, łamie wszelkie przepisy, posuwa się do przestępstw podatkowych

Kamil

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o pracy w firmie?

ab

wszystko śmiechu warte włącznie z pieniędzmi

wilk
@ab

Prowadzę działalność niedaleko, znam tą Firmę i jak w każdej, także i w tej są braki kadrowe. Trzeba zatrudniać Ukraińców, ponieważ polski klient nie zapłaci wyższej ceny za usługę aby właściciela firmy było stać na utrzymanie polskich fachowców. I mamy opluwanie firmy, bo podobno robią byle jak i w ogóle sa beee. Klient chce usługi idealnie i za cenę, za którą ledwo można utrzymać Ukraińców, więc nie rozumiem po co to biadolenie że poziom jest byle jaki. A anonimowe opluwanie to świadczy o tchórzliwym charakterze piszącego, lub bardziej o braku jakiegokolwiek charakteru. Jaka zapłata - taka usługa, tak jest w każdej branży,

paweł

Oszust,zbieranina ukrainców i pseudo fachowców,nieuczciwy,chamski własciciel...słoma z butów wystaje,omijajcie szerokim łukiem,nie polecam

niezadowolony klient

potwierdzam powyższe opinie- nieterminowi, źle wykonują zamówienia, z dala od nich

zetos

Masakra , oszust i złodziej . Zbieranina pijaków spod sklepu i brak profesjonalizmu. Ta firma okna zamawiała a zrobili z siebie budowlańców. Firma INKO - co zarobią to na winko

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.
  • Długosza 18 lok. 15
    71-555 Szczecin

Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Szmigiel Sp. z o.o.