AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Szczecin ()

Opinie o AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Joanna
użytkownik zarejestrowany

AKSAM poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników jak wygląda codzienna praca przedstawiciela w tej firmie. Na jakie wsparcie, możliwości rozwoju mogą oni liczyć? W ofertach pracy firma oferuje system szkoleń. Co się w nim zawiera? Jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika? Jakie szkolenia na niego czekają? Wasze komentarze być może pomogą osobom, które wahają się nad przesłaniem aplikacji.

sd
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że nie jest tak źle, ale może wiecie czy niedługo będą szukali jakiegoś kierowcy samochodów ciężarowych? W końcu o stabilne zatrudnienie nie jest trudno, bo umowa jest w pełni respektowana w firmie.

Zostaw opinię o AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Szczecin ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa