CBA Recruitment

Opinie o CBA Recruitment

Filtruj opinie po kryteriach:

Tesla Holandia
 Opinia

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) najpierw oferują bardzo wysokie stawki, a po powrocie okazuje się, że stawki są zupełnie inne. Nie polecam i odradzam każdemu.

Izabela
@Tesla Holandia 06.07.2019 09:44

Z uwagi na to, że już dawno nikt nie wypowiadał się o agencji pracy CBA Recruitment, należy Ci szczególnie podziękować za ten wpis. Jednak dosyć dziwnie wygląda kwestia, o której nam powiedziałeś. Wspomniałeś bowiem, że po powrocie z pracy w Holandii okazało się, iż stawki okazały się inne. Dlatego rodzi się teraz pytanie: czy podpisując umowę nie wiedziałeś o tym, ile one będą wynosić? Przecież takie rzeczy powinny być umieszczone w umowie. Wyjaśnij nam to.

Opinia

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy CBA Recruitment lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

BYŁY CHETNY
 Opinia

(usunięte przez administratora) i naciogacze

Tak8Nie

anty złodziej
 Opinia

co szczecin to szczecin ,sami (usunięte przez administratora) i półgłówki !!!!!

Tak9Nie1

Andrzejek

minus zero

Tak4Nie

Opinia

Jakim pracodawcą jest CBA Recruitment? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Tak4Nie

Maciej CBR
 Opinia

Panie Kamilu, załatwienie d-numeru to faktycznie 2 tygodnie. Konto bankowe w Norwegii to zupełnie inna sprawa, wiele zależy od banku i może potrwać nawet parę miesięcy. Takie informacje też Pan otrzymał Zakwaterowanie 5500NOK za miesiąc w Oslo w tymczasowej lokalizacji jest zupełnie normalne. Jeśli ktoś ma inne opcje to oczywiście może z nich skorzystać. Nawet przy takich założeniach, zakładając że nie ma nadgodzin (które w większości warsztatów zdarzają się często, ale żaden pracodawca nie może ich zagwarantować) to wypłata przedstawia się następująco - 37,5x170NOKx6tygodni = 38.250NOK *65% (zakładając wysoki podatek 35%) = 24.862NOK - zakwaterowanie 8.250NOK = 16.612NOK netto. Oczywiście trzeba odliczyć koszty przelotów i życia tam. Jest wiele osób zainteresowanych takim wyjazdem. Jeżeli chciałby Pan na ten temat porozmawiać, zapraszam do kontaktu.

Tak2Nie

Słaby z matmy
@Maciej CBR 13.09.2017 11:38

16.612 NOK netto i z tego trzeba odliczyć na 6 tygodni życia i ewentualny przylot do kraju na krótki urlop. (nie biorę pod uwagę dojazdów do pracy) I jest wielu zainteresowanych wyjazdem:) Jak możesz Maciej bo ja słaby z matmy policz ile da radę odłożyć:))) Rozbawiłeś mnie swoim poczuciem humoru Pozdrawiam

Nick
@Maciej CBR 13.09.2017 11:38

No stawka jest smieszna zeby zyc jak szczur o chlebie i maśle na wyrzywienie przejesz przez miesiac 2k nok do tego dojazd do pracy szczerze przy takiej stawce lepiej robić w Polsce za 1500 netto

Wojtek Południe
@Maciej CBR 13.09.2017 11:38

Maciej ja równiez staram się o pracę wulkanizatora i tak jak mówisz . odewij sie to moze cos ogarniemy razem innego

Julita
 Opinia

@Szwager a mógłbyś powiedzieć dokładnie swoje zarzuty do firmy, bo niestety Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i wprowadza zamęt na forum. Proszę o merytoryczną opinię o CBA Recruitment.

monoro
 Opinia

Wydaje mi się, że taki mechanik samochodowy BMW może sporo zarobić w Oslo, bo stawki są naparwde atrakcyjne.

Gall Anonim
 Opinia

Witam.Dziś zobaczyłem ogłoszenie pochodzące z tej pseudo firmy czy nie wiem jak to nazwać.Czemu?Otóż w wystawionym ogłoszeniu przez nich podali stawkę 155 NOK na godzinę (BRUTTO!!!!!!).Oczywiście 37,5 godziny tygodniowo.Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać.Jeszcze u nich nie pracowałem i z tego co widzę to nigdy tam nie podejmę pracy.Czytałem parę opinii o nich i uważam,że jednak robią ludziom z mózgu wodę.Wystarczy przeczytać ogłoszenie.Wymagania z wyższej półki.Jeśli ktoś pracując w Norwegii przeczyta to śmieszne ogłoszenie to podzieli moje zdanie.Masakra.Apropo.Najniższa stawka godzinowa dla obcokrajowców wynosi w tym roku 181,5 NOK na godzinę brutto.

Tak6Nie

otrs
 Opinia

Nigdzie nie wyjechałem czekałem trzy tygodnie i na tym sie skończyło zapewniali tylko ze praca bedzie juz na dniach zmarnowany czas niesłowni sa powinni zwracać kase za takie czekanie i zapewnianie.Szkoda ze wcześniej nie trafiłem na ta strone bo bym nie wysyła zadnego CV.to juz jest ich problem ze sa tak zjebane i zjebany maja caly system z pracownikami.Wiele sie mozna dowiedziec na stronach o działaniu tego biura.

Tak3Nie

aba

Niewarto.

Tak3Nie

otrs
 Opinia

Nie polecam nieodpowiedzialnie zwodza pracowników nic nie warci ludzie przestrzegam przed nimi szkoda marnowac czasu.Te puste lale w biurze o niczym nie wiedza cały czas tylko sie słyszy ze trzeba czekac.Prędzej ktoś z głodu zdechnie niż prace dostanie olewka totalna i trzeba sie jeszcze dopytywac co i jak a i tak nic z tego Przykro mi za takich zjebów społecznych im juz chyba nic nie pomoże!!!

Tak5Nie

Norweg
 Opinia

Witam, szukam kogoś kto był w zeszłym roku na sezonie na magazynie w RKC albo i jedzie teraz w tym roku również. Mam kilka pytań bo również jadę w tym roku.

killer
 Opinia

Co tu dużo pisać, jak napiszę prawdę to będzie, że jestem nieudacznikiem, nie mam doświadczenia itp.... Tylko dlaczego w momencie rekrutacji było wszystko OK? Z lutowego kursu, na trzynaście osób wyjechały trzy w tym jedna na 3 tygodnie, druga na dwa miesiące, trzecia na miesiąc okres próbny! Także bajki o 6 miesięcznych kontraktach to...... Jeszcze jedno wierząc w bajki to Pani J.S. byłaby najszybciej gadającym pinokiem na świecie :) W razie pytań zapraszam prywatnie podziele się wrażeniami killer2705@o2.pl

Tak2Nie

xyz
 Opinia

Prawda, do Norwegii się nie opłaca teraz. Za bardzo ceny tam wzrosły, płace stoją w miejscu.

Tak5Nie

zak
 Opinia

Rekrutacja polega na tym że robią spędy bydła. Zapiszą na bazę kandydatów pół miliona chętnych . A wyjadą z tego do i tak przecież od dawna nieopłacalnej pracy za granicą pojedyńcze osoby. A i to oczywisćie w lipcu sirpniu jak będą urlopy . A po miesiącu dwóch pa pa. I te wszystkie śmieszne agencje dają takie oferty na dwa miesiące od wielkiego dzwonu , a wymagają 5 lat aktialnego udokumentowanego doświadczenia. Jednym słowem porażka.

Tak11Nie

ja
 Opinia

jest oferta pracy, aplikowałem, zadzwonili, wypytali o języki, doświadczenie,certyfikaty, gotowość do wyjazdu. Mieli dać znać w ciągu kilku dni co i jak. Mineło kilka tygodni i cisza, na maile nie odpisują,a telefonów nie odbierają. gdzieś wyczytałem, że dziwna firma - po tym co napisałem rzeczywiście tak jest. chętnie dowiem się innych opinii. Pozdrawiam.

Tak20Nie

Zostaw opinię o CBA Recruitment - Szczecin

• CBA Recruitment
  • Mazurska 42 lok. 2
    70-424 Szczecin
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie