Opinie o CBA Recruitment w Szczecin Mazurska 42 lok. 2

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CBA Recruitment. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBA Recruitment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBA Recruitment w Szczecin Mazurska 42 lok. 2

Lwl Nowy wpis

Ja nie narzekam. Godzin mogło by być więcej a tak to wszystko spoko.

Elżbieta Nowy wpis

Widzę że narzekaliście na zarobki i fakt że za wszystko odciągają - w tych kwestiach jest dalej tak samo czy już więcej można dostać? Starcza żeby coś odłożyć czy raczej stawki pokrywające koszty życia?

K.S Nowy wpis

Niestety to co pisza ludzie sie potwierdza. I prosze nie wierzyc ze w No sie nie zarabia. Warunkiem dobrego zarobku jest znajomosc jezyka i fach w reku i najwazniejsze praca bez posrednikow!

Kamil Nowy wpis

Kto poleca

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie CBA Recruitment na stanowisko Blacharz samochodowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Maciej CBR

Panie Kamilu, załatwienie d-numeru to faktycznie 2 tygodnie. Konto bankowe w Norwegii to zupełnie inna sprawa, wiele zależy od banku i może potrwać nawet parę miesięcy. Takie informacje też Pan otrzymał Zakwaterowanie 5500NOK za miesiąc w Oslo w tymczasowej lokalizacji jest zupełnie normalne. Jeśli ktoś ma inne opcje to oczywiście może z nich skorzystać. Nawet przy takich założeniach, zakładając że nie ma nadgodzin (które w większości warsztatów zdarzają się często, ale żaden pracodawca nie może ich zagwarantować) to wypłata przedstawia się następująco - 37,5x170NOKx6tygodni = 38.250NOK *65% (zakładając wysoki podatek 35%) = 24.862NOK - zakwaterowanie 8.250NOK = 16.612NOK netto. Oczywiście trzeba odliczyć koszty przelotów i życia tam. Jest wiele osób zainteresowanych takim wyjazdem. Jeżeli chciałby Pan na ten temat porozmawiać, zapraszam do kontaktu.

Słaby z matmy
@Maciej CBR

16.612 NOK netto i z tego trzeba odliczyć na 6 tygodni życia i ewentualny przylot do kraju na krótki urlop. (nie biorę pod uwagę dojazdów do pracy) I jest wielu zainteresowanych wyjazdem:) Jak możesz Maciej bo ja słaby z matmy policz ile da radę odłożyć:))) Rozbawiłeś mnie swoim poczuciem humoru Pozdrawiam

@Maciej CBR

No stawka jest smieszna zeby zyc jak szczur o chlebie i maśle na wyrzywienie przejesz przez miesiac 2k nok do tego dojazd do pracy szczerze przy takiej stawce lepiej robić w Polsce za 1500 netto

Wojtek Południe
@Maciej CBR

Maciej ja równiez staram się o pracę wulkanizatora i tak jak mówisz . odewij sie to moze cos ogarniemy razem innego

Śmieszne
@Maciej CBR

A kto chce być zainteresowany wyjazdem gdzie za wszystko mu odciągają, każdy normalny szuka ofert gdzie firmy płacą za mieszkania dojazdy do pracy przeloty, jedzenie lub godne diety a nie z pracownika zdziera. Wszystko nie dość że pracownik zarabia i generuje zyski to ci jeszcze karzą za wszystko płacić co za (usunięte przez administratora) i jak się czyta takie coś ze wiele osób jest zainteresowanych tak napewno to dlaczego szukacie ciągle to znaczy że ciągle ludzi oszukujecie bo porządną firma ma stałych pracowników proste

Izabela
@Śmieszne

A Ty pracowałeś gdzieś za pośrednictwem CBA Recruitment? Maciej wypowiadał się w 2017 roku więc zakładam, że sporo uległo zmianie. Ile teraz odliczają z wynagrodzenia na przejazdy, mieszkanie itp?

(usunięte przez administratora)najpierw oferują bardzo wysokie stawki, a po powrocie okazuje się, że stawki są zupełnie inne. Nie polecam i odradzam każdemu.

BYŁY CHETNY

(usunięte przez administratora) i naciogacze

anty złodziej

co szczecin to szczecin ,sami (usunięte przez administratora) i półgłówki !!!!!

Andrzejek

minus zero

Julita

@Szwager a mógłbyś powiedzieć dokładnie swoje zarzuty do firmy, bo niestety Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i wprowadza zamęt na forum. Proszę o merytoryczną opinię o CBA Recruitment.

monoro

Wydaje mi się, że taki mechanik samochodowy BMW może sporo zarobić w Oslo, bo stawki są naparwde atrakcyjne.

Gall Anonim

Witam.Dziś zobaczyłem ogłoszenie pochodzące z tej pseudo firmy czy nie wiem jak to nazwać.Czemu?Otóż w wystawionym ogłoszeniu przez nich podali stawkę 155 NOK na godzinę (BRUTTO!!!!!!).Oczywiście 37,5 godziny tygodniowo.Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać.Jeszcze u nich nie pracowałem i z tego co widzę to nigdy tam nie podejmę pracy.Czytałem parę opinii o nich i uważam,że jednak robią ludziom z mózgu wodę.Wystarczy przeczytać ogłoszenie.Wymagania z wyższej półki.Jeśli ktoś pracując w Norwegii przeczyta to śmieszne ogłoszenie to podzieli moje zdanie.Masakra.Apropo.Najniższa stawka godzinowa dla obcokrajowców wynosi w tym roku 181,5 NOK na godzinę brutto.

otrs

Nigdzie nie wyjechałem czekałem trzy tygodnie i na tym sie skończyło zapewniali tylko ze praca bedzie juz na dniach zmarnowany czas niesłowni sa powinni zwracać kase za takie czekanie i zapewnianie.Szkoda ze wcześniej nie trafiłem na ta strone bo bym nie wysyła zadnego CV.to juz jest ich problem ze sa tak zjebane i zjebany maja caly system z pracownikami.Wiele sie mozna dowiedziec na stronach o działaniu tego biura.

aba

Niewarto.

otrs

Nie polecam nieodpowiedzialnie zwodza pracowników nic nie warci ludzie przestrzegam przed nimi szkoda marnowac czasu.Te puste lale w biurze o niczym nie wiedza cały czas tylko sie słyszy ze trzeba czekac.Prędzej ktoś z głodu zdechnie niż prace dostanie olewka totalna i trzeba sie jeszcze dopytywac co i jak a i tak nic z tego Przykro mi za takich zjebów społecznych im juz chyba nic nie pomoże!!!

Norweg

Witam, szukam kogoś kto był w zeszłym roku na sezonie na magazynie w RKC albo i jedzie teraz w tym roku również. Mam kilka pytań bo również jadę w tym roku.

killer

Co tu dużo pisać, jak napiszę prawdę to będzie, że jestem nieudacznikiem, nie mam doświadczenia itp.... Tylko dlaczego w momencie rekrutacji było wszystko OK? Z lutowego kursu, na trzynaście osób wyjechały trzy w tym jedna na 3 tygodnie, druga na dwa miesiące, trzecia na miesiąc okres próbny! Także bajki o 6 miesięcznych kontraktach to...... Jeszcze jedno wierząc w bajki to Pani J.S. byłaby najszybciej gadającym pinokiem na świecie :) W razie pytań zapraszam prywatnie podziele się wrażeniami killer2705@o2.pl

xyz

Prawda, do Norwegii się nie opłaca teraz. Za bardzo ceny tam wzrosły, płace stoją w miejscu.

zak

Rekrutacja polega na tym że robią spędy bydła. Zapiszą na bazę kandydatów pół miliona chętnych . A wyjadą z tego do i tak przecież od dawna nieopłacalnej pracy za granicą pojedyńcze osoby. A i to oczywisćie w lipcu sirpniu jak będą urlopy . A po miesiącu dwóch pa pa. I te wszystkie śmieszne agencje dają takie oferty na dwa miesiące od wielkiego dzwonu , a wymagają 5 lat aktialnego udokumentowanego doświadczenia. Jednym słowem porażka.

jest oferta pracy, aplikowałem, zadzwonili, wypytali o języki, doświadczenie,certyfikaty, gotowość do wyjazdu. Mieli dać znać w ciągu kilku dni co i jak. Mineło kilka tygodni i cisza, na maile nie odpisują,a telefonów nie odbierają. gdzieś wyczytałem, że dziwna firma - po tym co napisałem rzeczywiście tak jest. chętnie dowiem się innych opinii. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o CBA Recruitment - Szczecin

• Jak się pracuje w CBA Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy CBA Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBA Recruitment?

CBA Recruitment