CBA Recruitment

Szczecin

Opinie o CBA Recruitment

Nick
@Maciej CBR 13.09.2017 11:38
Panie Kamilu, załatwienie d-numeru to faktycznie 2 tygodnie. Konto bankowe w Norwegii to zupełnie inna sprawa, wiele zależy od...

No stawka jest smieszna zeby zyc jak szczur o chlebie i maśle na wyrzywienie przejesz przez miesiac 2k nok do tego dojazd do pracy szczerze przy takiej stawce lepiej robić w Polsce za 1500 netto

Wojtek Południe
@Maciej CBR 13.09.2017 11:38

Maciej ja równiez staram się o pracę wulkanizatora i tak jak mówisz . odewij sie to moze cos ogarniemy razem innego

Julita

@Szwager a mógłbyś powiedzieć dokładnie swoje zarzuty do firmy, bo niestety Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i wprowadza zamęt na forum. Proszę o merytoryczną opinię o CBA Recruitment.

monoro

Wydaje mi się, że taki mechanik samochodowy BMW może sporo zarobić w Oslo, bo stawki są naparwde atrakcyjne.

Gall Anonim

Witam.Dziś zobaczyłem ogłoszenie pochodzące z tej pseudo firmy czy nie wiem jak to nazwać.Czemu?Otóż w wystawionym ogłoszeniu przez nich podali stawkę 155 NOK na godzinę (BRUTTO!!!!!!).Oczywiście 37,5 godziny tygodniowo.Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać.Jeszcze u nich nie pracowałem i z tego co widzę to nigdy tam nie podejmę pracy.Czytałem parę opinii o nich i uważam,że jednak robią ludziom z mózgu wodę.Wystarczy przeczytać ogłoszenie.Wymagania z wyższej półki.Jeśli ktoś pracując w Norwegii przeczyta to śmieszne ogłoszenie to podzieli moje zdanie.Masakra.Apropo.Najniższa stawka godzinowa dla obcokrajowców wynosi w tym roku 181,5 NOK na godzinę brutto.

otrs

Nigdzie nie wyjechałem czekałem trzy tygodnie i na tym sie skończyło zapewniali tylko ze praca bedzie juz na dniach zmarnowany czas niesłowni sa powinni zwracać kase za takie czekanie i zapewnianie.Szkoda ze wcześniej nie trafiłem na ta strone bo bym nie wysyła zadnego CV.to juz jest ich problem ze sa tak zjebane i zjebany maja caly system z pracownikami.Wiele sie mozna dowiedziec na stronach o działaniu tego biura.

aba

Niewarto.

otrs

Nie polecam nieodpowiedzialnie zwodza pracowników nic nie warci ludzie przestrzegam przed nimi szkoda marnowac czasu.Te puste lale w biurze o niczym nie wiedza cały czas tylko sie słyszy ze trzeba czekac.Prędzej ktoś z głodu zdechnie niż prace dostanie olewka totalna i trzeba sie jeszcze dopytywac co i jak a i tak nic z tego Przykro mi za takich zjebów społecznych im juz chyba nic nie pomoże!!!

Norweg

Witam, szukam kogoś kto był w zeszłym roku na sezonie na magazynie w RKC albo i jedzie teraz w tym roku również. Mam kilka pytań bo również jadę w tym roku.

killer

Co tu dużo pisać, jak napiszę prawdę to będzie, że jestem nieudacznikiem, nie mam doświadczenia itp.... Tylko dlaczego w momencie rekrutacji było wszystko OK? Z lutowego kursu, na trzynaście osób wyjechały trzy w tym jedna na 3 tygodnie, druga na dwa miesiące, trzecia na miesiąc okres próbny! Także bajki o 6 miesięcznych kontraktach to...... Jeszcze jedno wierząc w bajki to Pani J.S. byłaby najszybciej gadającym pinokiem na świecie :) W razie pytań zapraszam prywatnie podziele się wrażeniami killer2705@o2.pl

xyz

Prawda, do Norwegii się nie opłaca teraz. Za bardzo ceny tam wzrosły, płace stoją w miejscu.

zak

Rekrutacja polega na tym że robią spędy bydła. Zapiszą na bazę kandydatów pół miliona chętnych . A wyjadą z tego do i tak przecież od dawna nieopłacalnej pracy za granicą pojedyńcze osoby. A i to oczywisćie w lipcu sirpniu jak będą urlopy . A po miesiącu dwóch pa pa. I te wszystkie śmieszne agencje dają takie oferty na dwa miesiące od wielkiego dzwonu , a wymagają 5 lat aktialnego udokumentowanego doświadczenia. Jednym słowem porażka.

ja

jest oferta pracy, aplikowałem, zadzwonili, wypytali o języki, doświadczenie,certyfikaty, gotowość do wyjazdu. Mieli dać znać w ciągu kilku dni co i jak. Mineło kilka tygodni i cisza, na maile nie odpisują,a telefonów nie odbierają. gdzieś wyczytałem, że dziwna firma - po tym co napisałem rzeczywiście tak jest. chętnie dowiem się innych opinii. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o CBA Recruitment - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBA Recruitment