TeamVikaren

Szczecin

Opinie o TeamVikaren

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@optymist piszesz, że zostałaś oszukana przy wynagrodzeniu? W jaki sposób? Zgłaszałaś się z tą nieprawidłowością do swojego pracodawcy?

mejkel
użytkownik zarejestrowany

a wiesz ile u nich za kółkiem można zarobić? bo mnie interesuje stanowisko : kierowca autobusu kategoria D, ciekawi mnie czy to polskie czy zagraniczne kursy

Aalborger

jak ktoś jest zadowolony i się u firmy nie spalił to zazwyczaj nie szuka dodatkowych atrakcji w postaci wypisywania opinii. Ludzie, na forum można napisać co się chce niekoniecznie zgodnego z prawdą!!!w TV pracowałem i mogę potwierdzić powyższą opinię, nie wiem jak jest obecnie.

optymist

wyjechałem do Danii z tej firmy i kosztów dojazdu nikt mi nie zwrócił.Oszukali też mnie przy wynagrodzeniu.Przestrzegam przed tą firma

Tomek P.

Firma wypłacalna i godna polecenia. Zwracają również wszelkie koszta podróży co się ceni, ponieważ nie każda agencja pracy może się taką opcją pochwalić.

Zostaw opinię o TeamVikaren - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TeamVikaren