Opinie o trefl.com - TREFL S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TREFL S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TREFL S.A o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREFL S.A w Gdynia

Pracownik przyjęcia

Kiedy nowy kierownik chodzi po magazynie jestem zmuszony pracować wolniej, ponieważ kiedy zwiększę tempo, przyjmę wszystkie palety i usiądę odpocząć na 3 minuty to zostaję upomniany

El Goblino

Tu El Goblino, pewnie zastanawiacie się czemu zrobiło się ciemno,a potem jasno ha,to dopiero początek.Mam swojego ucznia,i uczę go różnych sztuczek, niedługo się zobaczymy ????????

Operator wózka

Witam, jak wygląda sytuacja w Treflu na Magazynie oraz jako operator wózka?

Maria

17lat nauki i nędzna praca zmianowa za niskie pieniądze. Jak to zmienić. Żadnego awansu podwyżki. Nie polecam tej firmy kurz brud hałas na produkcji ból mięśni u rąk. Kilka lat i cały metabolizm organizmu pada. Nie masz znajomości to masz taką dziadowska pracę. I kiedy szukać jak pracuje się na 3zmiany i tu pułapka....

@Maria

Boże święty ,czytam tu wiecznie narzekanie , ku*** co z wami , nie podoba się to trzeba zmienić. Ciesz się kobieto że jesteś zdrowa i bezpieczna bo za chwile możesz nie mieć domu i uciekać przed wojna .

feniks

kim ty jesteś "były pracowniku"?? że używasz imienia Boga na daremno klnąc zarazem.Żałuj że sam nie jesteś zdrowy... raczej.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w TREFL S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator Tampodruku?
Obecny

Podwyżki pensji podobno nie będzie tłumaczą się tym że mają inwestycje np.nowa hala ,prasy i pudelkarki .Niech zaczną w ludzi inwestować bo morze dojść do tego że operatorów zabraknie Z tego co słychać to parę osób planuje odejść z tej firmy bo za te stawki co dają to masakra : podstawa" a w ogłoszeniach o pracę na. na krajarke płacą 3000 net wzwyż ale chyba z dodatkiem operatorskim

Szok

Dlaczego wieloletni pracownicy pozwalają jeździć podestami pracownikowi z agencji pracy . Bez uprawnień ze słuchawkami w uszach i z telefonem w ręku oraz bez kasku i kamizelki po magazynie. Cuda się dzieją na nockach i nikt z tym nic nie robi . Na przerwach tez siedzą sobie bo 45 minut i jeszcze są z tego dumne bo maja duży stać pracy . Żenada takie są skutki braku lidera na zmianie .

@Szok

Mówisz o produkcji czy o magazynie ?

Rafał
@Szok

Od tragedii jeden krok. Gdzie jest w takich momentach BHP?!

@Szok

Niestety takie są skutki braku lidera. Jeżeli nowy dyrektor zabiera człowieka nie dając wcześniej nikogo w zamian. Osobiście uważam że pomylono tutaj kolejność działań . Ale cóż w treflu większość rzeczy robi sie na odwrót :(

Ojej
@Rafał

Wzruszyłem się normalnie. Jeden z drugim. Idż na magazyn, przedstaw się i powiedz to w twarz a nie na internecie.

@Ojej

Ale co tu da przedstawienie się i powiedzenie prosto w twarz??"Grochem o ścianę"Szkoda strzępić języka.Wzruszę się dopiero gdy dojdzie do tragedii jakich nie brakowało lub było blisko :(

Gfox4747
@Szok

Tu chodzi tylko o pieniadze.Trefl daje zapotrzebowanie do Agencji,tamci przysylaja osoby zupelnie niekompetentne ((usunięte przez administratora)).Smieja sie z Was,poniewaz wiecej zarabiaja,Chce zaznaczyc,ze w tej firmie pracowalem 2 lata na wtryskarkach.Nic nie zmienisz,taka jest polityka tej ,,firmy,, . Mam jeszcze jedna prosbe-SERDECZNIE POZDROW JOLE ,CZARKA (o ile jeszcze pracuja) od JURKA L.

Maciuś

Jako były pracownik; dział produkcji, napisze o moich odczuciach. Praca w systemie 3 zmianowym, nie wymagająca doświadczenia, wykształcenia i logicznego myślenia - to wszytko przekłada się na niskie wynagrodzenie. Ogólnie na całej hali produkcyjnej jest bardzo duży hałas, przez maszyny, które graniczą z dopuszczającymi normami - stąd też nakaz używania stoperów ochronnych, które są dostępne zaraz na wejściu na halę produkcyjną i w kilku punktach na samej produkcji - nigdy nie spotkałem się z ich brakiem. Część hali produkcyjnej jest nowa, cześć stara - wciąż modernizowania i naprawiana. Niestety dużym minusem słaba wentylacja na prasach ( brak uchylnych okien) i przeciekający dach w wielu miejscach. Ogólnie panujący chaos i brak miejsca - często się przekłada na ograniczone drogi transportowe/pieszych a nawet drogi ewaluacyjne - co często doprowadza do sytuacji niebezpiecznych. Jeśli chodzi o czystość - niestety maszyny produkują dużo kurzu, do tego należy dołożyć niedbałe konserwacje operatorów i brud jest wszędzie, szczególnie w twoim nosie. Oczywiście jest ekipa sprzątająca (na 1 zmianie) i wtedy jest najczyściej. Jeśli chodzi o samą pracę to jest naprawdę prymitywna i nie wymaga zbyt wiele. Główną przeszkodą mogą być inni pracownicy; znieczulica, spychologia i wykorzystywanie na początku dziennym. (Nie mówię o wszystkich, ale na pewno ich nie brakuje) Jeśli chodzi o kierownictwo to według mnie większość jest mało kompetentna, jeśli nie jesteś jednym z wazeliniarzy to przygotuj się na bardzo średnie traktowanie/przydzielanie gorszej pracy. Jeśli decydujesz się na pracę jako pracownik produkcyjny, przygotuj się dokładnie przed jej rozpoczęciem! - nie możesz opuścić stanowiska pracy, zapomnij o papierosie a jeśli chodzi o toaletę to może ktoś się nad tobą zlituje (ale bywało że nie). Najlepiej pampers i siedzieć przy taśmie - o ile są wolne krzesła. Na plus dział HR i benefity. Firma oferuje ubezpieczenie, opiekę medyczną, kartę multi sport (część sponsoruje) i tańsze bilety/wejściówki na wydarzenia w ergo arenie Dodatkowe premie świąteczne, bony dla dzieci na dzień dziecka i takie tam. Czy warto się tu zatrudniać? Jeśli nie masz innego wyjścia to pewnie że tak, ale raczej na chwilę. Jest tu duża rotacja ludzi. Bardzo duża część wpisów tutaj to prawda. Tutaj się nie rozwiniesz i nie zarobisz "kokosów".

Maciuś
@Maciuś

O czym zapomniałem dodać: Firma daje poczucie bezpieczeństwa, stałe zatrudnienie. Pracuje się od poniedziałku do piątku i co tydzień jest inna zmiana godzinowa. Możliwość robienia dodatkowych godzin, które są dodatkowo płatne

@Maciuś

Szkoda wymieniać co tam się dzieje.To jest korpo nastawione na wyzysk.Niepotrzebne miejsca pracy po znajomości.Niepotrzebna biurokracja.Panie piszą sobie e-maile pomiędzy sąsiednimi pokojami miast podnieść swoje (usunięte przez administratora) i rozmawiać.

@Maciuś

Na starej hali dach już dawno miał być remontowany.Przecieka na rozdzielnie elektryczyne i na maszyny.Ponoć na tym dachu jest łata na łacie że aż konserwatorzy boją się po tym chodzić.Tymczasowych pracowników nie należy generalizować ponieważ bywają dobrzy a nawet wybitni.Jeżeli ktoś przy taśmie musi za potrzebą to jest to sytuacja bezwarunkowa.Musi być przerwa w pracy linii lub ktoś musi zastąpić daną osobę.Pozdrawiam wszystkich obecnych i wielu byłych pracowników :)

@Maciuś

Ceny idą w górę a w firmie nie słychać o podwyżkach płac dla produkcji A podobno biura dostaly podwyżki

Jest super

Puta team.

Nigdy nie kupię zabawek tej firmy. Co to za drużyna drewniak owoc. Słupsk RUulllllles

Co mi się nie podoba że kierownik nie uczestniczy przy podziale prac.Robi to lider.Gdzie jest kierownik zmiany!!!

Potencjalny pracownik

Czy ktoś wie dlaczego odszedł prezes i kluczowi kierownicy?

Bondos
@Potencjalny pracownik

Tego nie wiemy ale na bank wiemy która nosi żałobę po jednym kierowniku :) Ale znając życie już ostrzy swoje piękne (usunięte przez administratora)na innego.Ale tak czy inaczej zapraszamy do naszego grona

Okas
@Bondos

Cóż nie każdemu natura dała możliwość wybrzydzania . Desperaci są wśród nas.

na magazynie nie lepiej liderka nie radzi sobie z ludźmi dziewczyną daje lżejsze prace nie którzy mogą przez pół dnia nic nie robić bo jej liżą (usunięte przez administratora) co już podchodzi pod dyskryminacje a Ci co najbardziej dostają podwyżki i umowy nie wiadomo za co chyba za spanie w pracy a Ci co pracują nie dostają podwyżek bo nie wykazali się jeszcze w wazeliniarstwie kobieta nie ogarnia kompletacji a co dopiero magazynu i nie radzi sobie z ludźmi a nie wiadomo czemu jest liderem :D Wprowadza tylko zamęt i nie ład w magazynie a kierownik tego nie widzi bo nie wychodzi na magazyn kobieta nawet pracy nie potrafi rozdzielać i czytać ze zrozumieniem a co dopiero być liderem ale widocznie wie z kim gadać żeby mieć taką posadę

...

Główny RSK.

już się przelewa

Wymiana wszelkich stanowisk kierowniczych i liderów do wymiany.

Człowiek nietykalny

W treflu są układy i starych nikt nie ruszy

Obecni
@Człowiek nietykalny

To czas aby zarząd Trefla zrobił z tym pozadek .A w szegulnosci z kierownikiem(usunięte przez administratora)bo przez tego pana jest zła atmosfera .Pan (usunięte przez administratora)wychodzi z założenia że mu wszystko wolno i tak mu nic nie zrobi zarząd bo jest ze starego układu i starych nikt nie ruszy

Tez ze zmiany KP
@Obecni

Jak się wezmiesz do roboty, to nawet KP się nie będzie czepiał. Dajcie spokój dla tego chłopa.

@Tez ze zmiany KP

Sami weźcie się do roboty jak nie to na emeryturkę do widzenia jak nie podoba się młody trefl i normalny tryb pracy!!!!!!!! Z poszanowaniem innych respektowaniem zasad kodeksu pracy kiedyś dawaliście się gnoić gnoiliście to nie znaczy że my się damy czas (usunięte przez administratora) minął i waszej władzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby nowy prezes pozamiatał i wziął się za m-g w tej organizacji !

Tkm

@anonim Jaki nowy prezes? JB to nie jest nowy człowiek. Poza tym nowe nie znaczy że będzie lepiej. Patrz dyr. Afryka :) Jakich zmian oczekujesz?

@Tkm

Dobrej zmiany nigdy za wiele

Obecna

Dyrektorzy kupują sobie nowe samochody a o podwyżkach pensji zero słychu myślą tylko o sobie aby im było dobrze żenada

smerf
@Obecna

Przecież ma być od września, trzeba myć uszy :)

i coraz ciekawsze pomysły
@Obecna

Czas odchodzić ci ludzie nie mają pojęcia do czego doprowadzają swoimi decyzjami

@smerf

Prędzej osiwieje niż doczekamy się podwyżki pensji w każdej normalnej firmie są podwyżki wynagrodzenia ale nie w Treflu

@smerf

Uszy to sama sobie umyj górne i te niżej od września ale 1zl brutto śmichu warte niech się nie ośmieszają takimi podwyżkami ciekawe czy sobie też dadzą 1 zł brutto

dokładnie

wielka światowa firma a podwyżka 50 gr choreeee

Maria

Ludzie na produkcji 2 wyższe studia licencjat kursy znajomość perfekt języka kilka lat na produkcji siedzą na ciepłych posadkach w biurze o wiele lepsze zarobki a ci ludzie na 3 zmiany pracują nikt nie czyta cv żadnych awansów nagród. Praca nie lekka słabo opłacana a w czasie pandemii milionowe zyski. Dojazd zły 150 już nie dojeżdża pod zakla jak ktoś nie dysponuje jakimś środkiem to 2km trzeba iść. Nikomu nie polecam tej pracy wobec braku pracy znajomości koneksji. Kiepska firma na chińskie warunki pracuj do utraty sił i miej trochę byś przeżył.

Brak słów
@Maria

Nikt Ci nie broni pracować w biurze. Co więcej, Jeżeli masz studia wyższe, masz kursy i znasz perfecto języki obce to, co robisz na produkcji... Chyba że tak nie jest? Co? A twoje wymyślanie bajek o wyższym wykształceniu, kursach i językach ma tylko pokazać, jaka to zła i niedobra firma, że takich inteligentów zatrudnia na produkcji....

Adi 30
@Maria

Teraz możesz startować na kiera akurat się zwalnia miejsce:):)")":)

Zabawne
@Maria

Szkoda, że na tych studiach i kursach nie nauczyli znaków interpunkcyjnych :)

RoberciK

Przecież to dramat, jak mocno firma stresuje ludzi widać po tym że ludzie palą po 2/3 papierosy na 5 minutowa przerwę… Szok…

@RoberciK

przecież tam jadą na środkach uspokających,przeciwbólowych lub na jakiś psychotropach.

Nic nowego
@ech

Jak właściciel interesuje się pustymi pudełkami zamiast pracownikami to tak jest Niejednego ta firma wykończył liderzy to temat rzeka.

Jakie są mocne strony pracodawcy TREFL S.A?

ech

Regularne wynagrodzenia(niskie)Stałe zatrudnienie(nie dla wszystkich)

W treflu nigdy nie reagowano

na (usunięte przez administratora) a każda kontrola była zapowiedziana miesiąc przed ten człowiek znany jest w całej firmie z zachowania niezgodnego z prawem pracy i cała góra o tym wie i nic nie robi

ech

O tych zdarzeniach podchodzących pod (usunięte przez administratora) to bym mógł książkę napisać.To szczera prawda co powyżej Kulfon napisałeś.I to się nie tyczy tylko tych osób które wymieniłeś.Tam często pracownicy czują się jak na survivalu.Żeby tylko przetrwać do końca zmiany lub do weekendu czy urlopu lub skombinować jakieś zwolnienie.

Stary Pracownik

Dziękuję wszystkim pracownikom produkcji ,magazynu i innych działów którzy pracują w tych trudnych czasach dla firmy i nie poszli na L4... Wy jako jedyni narażacie Swoje zdrowie i ŻYCIE aby firma zarabiała i abyśmy mieli pracę.Niestety Jestem zwykłym pracownikiem i nie Jestem wstanie Wam tego ryzyka zrekompensować premią,dniami wolnymi itp...co najwyżej ciepłymi słowami. Przychodzicie do pracy narażając się na złapanie Koronawirusa mimo iż firma nie zapewnia dostatecznych środków ochrony indywidualnej (płyn dezynfekujący dla każdego a nie u liderów na biurku oraz ręczniki papierowe zamiast nadmuchów na dłonie) piszę te słowa ponieważ jak każdy wie o Was nie zostanie praktycznie nic wspomniane na zebraniach firmowych a jedynie zostaniecie potraktowani jako tło do gorących podziękowań pracownikom zdalnym którzy śpią i lenią się w mieszkaniach.Proszę o obiektywizm a nie jak Pit żądny i łapczywy na premię oraz paru innych "zamykamy i już firmę" Na koniec poproszę abyście uważali na Siebie i swoich bliskich.Pozdrawiam ciepło ps; To nie jest post chwalący firmę ani ją negujący a jedynie podziękowania dla zwykłych pracujących "na dole" ludzi

Leniwy pracownik biurowy
@Stary Pracownik

warto pamiętać, że Trefl jest firmą handlową i bez "pracowników zdalnych, którzy śpią i lenią się w mieszkaniach" nie mogła by funkcjonować również, ponieważ to co produkuje się musi zostać sprzedane:) pozdrawiamy

Łapka w górę
@Leniwy pracownik biurowy

Niektórzy inteligentni (nie wszyscy) produkcyjni cały czas myślą,że pudełko samo się sprzedaje po ofoliowaniu i włożeniu w karton. Bez tych "leniwych" byście nie mieli co do gara włożyć bo nie miałby kto sprzedawać produktów naszej marki. Niebiescy zacznijcie myśleć zamiast pisać poematy i inne wywody na goworku.

Hyh
@Łapka w górę

ty nie mając produktu też nie miałbyś co jesc,madralo. A do zastąpienia jesteś tak samo łatwy jak niebiescy

@Leniwy pracownik biurowy

Trefl nie jest firmą handlową.To jest fabryka z parkiem maszynowym i personelem produkcyjnym i magazynowym

@Leniwy pracownik biurowy

Przepraszam.Nie uwzględniłem po wyżej panów z Działu uttrzymania ruchu oraz Działu panów konserwatorów z Działu administracjiOsoby prac porządkowych..Oni również z racji wykonywanych funkcji nie mogli pracować zdalnie.

@operator

Transport wewnętrzny produkcji również praca zdalna ominęła

wtryskarki

Można jeszcze wiele stanowisk wymieniać, z biura tak samo. Wiadomo, że nie wszyscy mają taką możliwość, i to nie tylko w Treflu. Ludzie skończcie z tymi wyliczankami.

i tak i tak
@wtryskarki

Wszyscy mamy przewalone tyle w temacie ^^

anon

Jaka to praca na produkcji, ciężka ? Jaka to ulica ?

Yhymm
@anon

Na treflowskim rejonie nie jest kolorowo czasem zapija sie smutki i bywa chilloutowo.

@anon

Praca lekka w "miłej rodzinnej atmosferze"."Wyrozumiali,przychylni,kompetentni przełożeni"Mili doświadczeni i tolerancyjni pracownicy pomagający w pracy"Zawsze można liczyć na pomoc przełożonych i współpracowników"Zero presji i nacisków"Nikt z nikim się nie spina"Dobra organizacja i strategia organizacji.Możliwość awansu"Niska biurokracja"Benefity firmowe"Ogólnie ład i porządek"Polecam jak najbardziej"

Jaaaa
@Yhymm

A czemu nie kolorowo??? a jak się nazywa ta co lata za zonatymi chłopami?????

Yhy
@Jaaaa

A Ci żonaci to pewno wbrew swojej woli ida na bok?! :D

Progr
@Yhy

Wbrew woli hahahaha no mamy jedna taką kto mnie jeszcze nie mial jak nie jeden to drugi.Jednego zonka to pod firmą dwa dni czekała ale miała pecha bo jej nie trafiła ona miała szczęście ???????????????????????????????????????????? ale jak to się skończyło tego już nikt niewie,tzn ja nie wiem???????????????????????????????????????????????????? ????????????????a

Yhy
@Progr

Chciala z nia walczyc o jego wzgledy czy jak ? D

gfox4747
@feniks

pracowalem tam 18 mies.TRAGEDIA!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!

o czym lub o kim mowa?
@Yhy

Rzucacie półsłówka a my jesteśmy ciekawi o co chodzi? Kto lata za kim kto bierze się za nie swoje kobity ? Podpiszę się ktoś opisze?

@gfox4747

pracowałem 14 lat."Ryją czache"Nie będę się rozpisywał jakie tam stosują praktyki bo dużo tego by było.Wiele miałem,widziałem i słyszałem.

Zostaw merytoryczną opinię o TREFL S.A - Gdynia

• Jak się pracuje w TREFL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TREFL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREFL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TREFL S.A