AAAZapytanie.PL

Wrocław

Opinie o AAAZapytanie.PL

regon 2010-09-30 15:27:05
najwiekszy niewypal o jakim slyszale/am. z ciekowosci wyslala/em zapytanie aporpos czegos, mimo prosby o usuniecie z bazy klientow gowniane (bo inaczej nie da sie tego nazwac) maile ze smiechu wartymi ofertami/promocjami z choinki etc. spamuja moja skrzynke.
mam wrazenie ze te oferty na zapytania klientow sa poprostu wymyslane przez pracownikow firmy na polecneie zapewne nieudolnego szefostwa bo w glowie sie nie miesci, zeby wysylac ludziom takie bzdury. ostrzegam NIE REJESTRUJCIE SIE I NIE KORZYSTAJCIE,bo jest to WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i denerwuje(delikatnie mowiac) ZALEWEM maili ktore tylko jako spam mozna potraktowac. w skali od 1 do 5 - minus 5 !!!!
Pracownik 2010-11-12 12:21:34
Zdecydowanie nie polecam, w pomieszczeniach jest brudno, w okresie letnich upałów pracodawca nie zapewnił wody pracownikom, zasady wynagrodzenia za dobre wyniki pracowników pracodawca ustalił ustnie i nie wypłacił należnego im wynagrodzenia.
Częste zwolnienia, firma nie jest zyskowna zwolniła większość pracowników. Na polecenie Country managera pracownicy kradną zapytania od konkurencyjnych portali oraz w/w Pani dodaje fikcyjne zapytania na nie istniejące adresy e-mail, firmy które opłacają abonament skarżą się na brak kontaktu drogą email z fikcyjnymi klientami.
Portal intetnetowy nie jest dopasowany do polskiego rynku oraz jego potrzeb - zawiera liczne błędy, setki firm zrezygnowały z opłacania usługi.
W/w opinie tj. regon - 2010-09-30 15:27, regon - 2010-10-12 19:06 są prawdziwe.
Nie dajcie się naciągać, odradzam!
dadad 2010-11-16 21:56:29
Kiedyś było tutaj bardzo dużo opinii, ale ktoś się skutecznie postarał o ich usunięcie. Jestem ciekawa czy pani [usunięte przez moderatora] dalej jest liderka? :>
szczesliwa, ktora smaa sie zwolnila 2010-12-05 15:26:59
hahaha Panna [usunięte przez moderatora]byla tak "fantastyczna" osoba na stanowisku menagera, ze dzieki niej wszyscy naprawde bardzo dobrzy pracownicy (ktorzy nie dali soba pomiatac)sami sie zwolnili,bo ile mozna dac robic z siebie malpe przez panne A ?

z tego co wiem - wszyscy dostali wypowiedzenia, bo z koncem roku firma ponoc zawiesza dzialalnosc, wspolczucia dla biednych klientow firmy, ktorych spam pseudo biznesowych zapytan bedzie nadal zasmiecla skrzynke
anonim 2013-05-28 22:40:06
Od dawna nie było nowego wpisu...niech ktoś napiszę czy teraz warto składać CV do tej firmy. Czy można jakoś konkretnie zarobić, czy fajna jest atmosfera, czy właściciele dbają o pracownika, umożliwiają jakiś konkretny rozwój?
Zostaw swoją opinię o AAAZapytanie.PL - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAAZapytanie.PL