Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Lolek

Witam, jakie zarobki dostaje u was manewrowy na start ? . Ciężko jest zdać egzamin kwalifikacyjny ?

@Lolek

słabiutko, góra 1800 zł na rękę .

SEBA

Witam firmy nie polecam, mało płacą 2900 brutto z wielką łaską ,oszczędzają na transporcie premie dzielą między sobą,zimno na magazynie wyłączone ogrzewanie ,z nadgodzinami oszukują

Olek
@SEBA

Zgadzam sie z tym w zupelnosci. Brygadzisci do wymiany, jedna wielka klika, Andrzejki, Sebastianki i inni. Lenie, wykorzystuja nowych

MAX

samochdy przeładowane,bhp masakra,mężczyźni zarabiają jak na Ukrainie

Seba

Nie polecam, od kilku lat nie ma mowy o podwyżce,oszczędzają na wszystkim, warunki pracy beznadziejne zimą ogrzewanie wyłączone człowieka traktują jak białego murzyna

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Jasno i na temat

Nie polecam firmy , oszczędzają na pracownikach , kultura pracy na bardzo niskim poziomie granicząca nie raz mobingiem , a i praca w nadgodzinach oraz inne dodatki bardzo często sie nie zgadzają , jednym słowem odpowiednie urzędy powinni przyjrzeć sie funkcjonowaniu tej firmy .

@j 23, przedstawiłeś warunek finansowy jaki swoim pracownikom oferuje DB Schenker. Jest on oczywiście ważny. Mógłbyś napisać jak prezentują się pozostałe warunki w tym momencie? Te informacje będą interesujące dla osób, które planują aplikowanie do tego pracodawcy.

takie są fakty

szukacie odpowiedzi na pytania, to źle trafiliście. To forum służy do wylewania frustracji przez pisiorów zwiących się katolikami a w rzeczywistości naćpanych tchórzy i kablarzy . Tu najważniejsze jest kogoś obrazić i komuś dojebać. A wszystko to anonimowo więc hulaj dusza. Szkoda waszego czasu na czytanie tych kretynizmów. Tutaj merytorycznie nie pogadacie.

Mr. toster
@takie są fakty

z tego co widzę to kolega chyba nie jest chrześcijaninem skoro osądza tak drugich,szkoda ,ale płakać nie będę.A pewnie te rzeczy i śmiechy stały się tobie za to jaki byłeś dla innych,jesteś sflustrowany ,proponuję rozerwać ze złości sobie gazetę u siebie w wygódce i z wielkim wrzaskiem.

logostyk

Zaraz , zaraz , kolego, to jest nie duża, ale bardzo duża firma, działa na rynku europejskim,w Polsce od paru lat, obsługują duże firmy, to nie firma kurierska, duże dostawy logistyczne, więc jakie baraki i jaka spalona ziemia

Kolo
@logostyk

Im chodziło o korytarz wschód-zachód,poczytaj co pisał rynek kolejowy parę lat temu co zrobili na eletrociplowniach warszawskich, a szopa to potocznie lokomotywownia a nie barak.

bbbbbmmmm
@Kolo

w 39 też chodziło o korytarz,

Mumia

Co słychać w firmie? Jakieś nowe tematy?

Roma

NIE POLECAM! Ubiegam się o pracę w DB Schenker byłam na spotkaniu - spotkanie jak do pracy w Wersalu, a tak na prawdę do do kitu firma, umawiają się i nie oddzwaniają. Są bardzo niesolidni i zarozumiali a jeszcze słyszę tu, że nie płacą?

Tomasz

Mam wrażenie , że wiele osób piszących na tym wątku nie dorosło do pracy w tak dużej firmie jaka jest DB Schenker

kolo
@Tomasz

Jaka duża firma?Przejęli porządne firmy,a zostawili spaloną ziemię.Pozamykane szopy pozwalniani pracownicy i tyle.

luki

Przebrnąłem z trudem przez cztery ostatnie strony tego niemerytorycznego bełkotu.... Plotkarz, pani grill, impreza..... i kilka pytań bez odpowiedzi, ludzi zainteresowanych pracą w firmie. Ale kicha.

Tomaszek

Czy możecie pisać jaśniej co się u was dzieje? Mam zamiar aplikować i zastanawiam się o co chodzi w tych wpisach?

fut

Wielu z tych kafarów,co to są mocni po znajomości i w grupie na jednego nowego ,to na zewnątrz zasikani różowi marcepankowi chłoptasie,z techno parady równości,więc nie dziw się że boją się badań.Ale po za zakładem życie ich weryfikuje,płaczą jak małe dziewczynki z pluszowym misiem ,bo mu ucho odpadło.Taka jest prawda.Teraz już wiesz czemu się boją,bo są nieudolnymi nie udasami. Bo pani ma strzykawkę.

@fut

Tak zapamiętałem KW,podejrzewam że wszędzie jest podobnie.

@fut

Tyczy się to kabli,tych co wybierali między sobą swoich kolegów do zwolnienia bo pan im tak zaproponował aż klaskali aż uszami,specjalnie psuli i niszczyli,dokuczali młodszym pracownikom,wyrzucili przełożonych co tak byli za nimi.Oni tam jeszcze są, ci niektórzy, niech to będzie przestroga dla innych,trzeba przypomnieć.Za to na parade równości co miesiąc z różowym miśkiem ,aż zmienią się na dobre.I karnet do klubu la madam .Do reszty co są normalni nic nie mamy,naprawdę.

Karol

Niektórzy są jakoś tak bardzo przewrażliwieni albo mają coś na sumieniu? Boicie się badań ale przecież to norma!!

dddooo

O ludzie ,jakiś Ty bojażliwy,już nic nie powiem ,bo jeszcze nie uśniesz w nocy.Gorsze od zabawy z zapałkami.Nie panikuj.Wiadomo o kogo wam chodzi,skrupulatne badania lekarskie + badania psychotechniczne,można spróbować coś że mobing.Kumasz,nie.Wysokościówki nie,nie u was ,choć ja sobie zrobiłem 250.

@dddooo

Nikt nie jest doskonały.

Tomaszek

To chyba nie jest ani dziwne ani w żadnej mierze wycelowane przeciwko pracownikom, że wymagają badań różnych w zależności od rodzaju pracy. Żeby tylko wszyscy pracodawcy byli tacy poukładani to byłoby znacznie mniej wypadków w pracy. Ja firmę chwalę.

@Tomaszek

@Tomaszek

Ja tez firmę chwaliłem i to fez,ale niektórych ludzi nie,bo powiedzmy z połowa nie była zbyt przychylna dla innych.A to psuje cało kształt,wizerunek i odbija się na kasie i nie tylko. Ta połowa to banda nierobów i kabli .Tyle że wielu z tego mało co ma,lub w ogóle nic, to takie hobby,zawiść, dowartościowują się tym bo mają coś,który i tak jeszcze zmaleje.Bo gdy pewien czas już mija, torba większa jest od kija.

Aleks

Firma nie ma aktualnych ofert pracy? Taka cisza jest w firmie i nic się nie dzieje? Może ktoś słyszał o pracy w firmie?

remek

chcę od razu powiedzieć o przewoźnikach takim jak FHU Waldemar Strupiechowski Karczewiec 16 Wierzbno jeśli ktoś zdecyduje się pracować z nimi, a tam u nich 3-4 firmy pod tym adresem to będzie wielki błąd. dawali im nie raz pracę w stronę rosji, ale minęło 6 miesięcy i zaczęły się skargi na to, że ładunek został częściowo otwarty i kradzieży .pracowali u nas 7 firm, a problem jest tylko z nimi. na nasze prośby co to wyjaśnić one z grubsza powiedzieli że jest to problem naszego magazynu. takich kłamców jeszcze muszę poszukać jak oni. nie wiem jak się z nimi pracuje schenker ale tam sytuacja nie jest lepsza. na dzień dzisiejszy z ich dostawą na rosję mamy 17 skarg . to tak jeśli ktoś z spedytorów to przeczyta to niech wie wcześniej, że jego reputacja może czekać.

matys_ik

na NJ6 Zofiówka pracuje taka pani zwrotnicza gosia,która przeszła z NJ2 jastrzębia. proszę uwazajcie na nią. plotkuje gorzej niż obchodowy. strasznie oczernia swoich przełozonych używajac pod ich adresem inwektyw . również intersuje sie życiem innych, bez skrupółów donosi n awszystkich. wspólczuje kierownikowi arkowi, że ma taka gnide u siebie. Nie chciałby pan wiedzieć co ona o panu mówi, jakie sprawy panu przypisuje. oczywiscie o innych pracownikach też mówi paskudne obelzywe rzeczy. powinniscie zrobic wszystko, żeby TO COŚ usunąć z oddziału.

@matys_ik

Badania +psychotesty,nikt nie jest doskonały i nie jest zmontowany na podobieństwo , wszystko zgodnie z prawem

lilo
@matys_ik

pewnie też nasz gosiaczek chodzi na pogrzeby, obcych ludzi żeby dramat bliskich zmarłemu osób zobaczyć z bliska...potem wszystkich obgadać ze szczegółami. znamy ją dobrze to taki typ kobiety, która jakby mogła to bliźniemu nawet do (usunięte przez administratora) by zajrzała.

lilo

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker