Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

lilo

O jednak tragedia. Nie dość, że bez sensu piszesz i zaczynasz zdania z małej litery, to jeszcze nie potrafisz stłumić swoich emocji, które biorą górę nad treścią. Wąski zasób słów, w połączenie z totalną pustką w głowie doprowadza cię do frustracji. W związku z tym odczuwasz złość i bezsilność. Rozumiem, że jest to pochodna nieczytania lektur w szkole podstawowej (bo podejrzewam, że więcej klas niż sześć nie skończyłeś) wiesz co ci powiem dddooo? idź ty lepiej dddooo szkoły. Zrób zaocznie gimnazjum. Dowartościuj się TUMANIE:)

@lilo

przygadał kocioł garnkowi i wyssij bąka.HAHAHAHAHHA.Tylko przy tej czynności niech ci pingle nie zaparują na żółto.HAHAHAHA

lilo

ooo teraz się dddooo postarałeś. Pierwszy raz napisałeś bezbłędnie. Brawo. Mam tylko taką prośbę - nie używaj słów, których nie rozumiesz. Ale progres jest. Jeszcze trochę i nauczysz się jeść nożem i widelcem a i ludzie zaczną ciebie rozumieć.

@lilo

I vice versa,to wszystko na co cię stać,postaraj się.Ja z przyjemnością poczekam aż ci to zamkną,zobaczymy wtedy czy będzie ci tak wesoło,bo mnie tak.Osiągniesz prędkość ucieczki do urzędu pracy,hahahaha i wtedy przekonasz się, co jesteś wart poprawiaczu,czyli trzecie koło do hulajnogi.Słyszałem że to twoja ulubiona.

Jeszcze_DB

Związki zawodowe w tej firmie pilnują tylko WŁASNYCH interesów. A Wy dalej do nich się zapisujcie i karmcie bandę związkowych baranów...

tylko ja

Widzę że jest dużo opinii na temat DB , ale i tak nic to nie zmieni, że warsztaty w Polsce upadają. NIEMIECKA FIRMA DB chciała wejść na Polskie tory i to zrobiła. Ludzie się nie liczą, likwidacja warsztatów już się kończy jeszcze został do zlikwidowania "JĘZOR ". Tylko się pytam : GDZIE TE PIEPRZONE ZWIĄZKI ZAWODOWE co miały bronic stanowisk pracy i pracowników, Wy tez pójdziecie z torbami a ludzie wam podziękują

SZARY
@tylko ja

siedzą na fejsie jak niejaki PŚ

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
lilo

widzę dddooo, że wróciłeś z wakacji ale lekcji z języka polskiego dalej nie odrobiłeś analfabeto:)

jo
@lilo

możesz się cmoknąć i wyssać sobie bąka bąkojadzie.Smacznego.

@lilo

ja w przeciwieństwie do ciebie byłem na wakacjach analfabeto.

Jeszcze_DB

Tak się kończą rządy statystyków i pseudofachowców... Amen

SHMIT

DBSRP RIP..................

,,,
@SHMIT

Amen.

h2o

DB Schenker Poland,podejrzewam że również ma gówniane oprogramowanie.Czy kolejowa,czy samochodowa,po prostu dziady.

@h2o

za łoże się że niejeden ma słynny program 311,atari i ciupie w gry na comodore z kaset,hahaha,a na mikołaja dostał przedpotopowego dela ,ale ma lapka i już jest biznesmen,a jak,a co się bedzie.

kolejorz

@klient Mylicie firmy - to jest generalnie forum o DB Schenker Rail Polska czyli firmie kolejowej a nie o DB Schenker Poland czyli samochodowej, logistycznej z charakterystycznymi białymi ciężarówkami

klient

niekompetencja pracowników nie zna granic, giną przesyłki, nikt się tym nie przejmuje, tragedia, jak najdalej od tej firmy

@klient

To niekompetencja pracowników,ale archaiczne oprogramowanie jest problemem całej tej firmy!

El Banditos

Jak dobrze rozumiem firma zajmuje się transportem. Napiszcie proszę jak wygląda struktura firmy , strategia coś szczerzej na ten temat. Pytam bo jestem zainteresowany pracą na stanowisku handlowca a nie mam pojęcia co taki delikwent miałby robić w firmie transportowej ?

@El Banditos

To jest firma rodzinna,wszystkie ,,dobre '' stanowiska już są zajęte.Na stanowisku handlowca pracuje ogrodnik itp.

@h2o

dobre sobie,nie no, po prostu jest moc,podejrzewam że na tym stanowisku wymiata lepiej niż gitarzysta na mad max 4 drogowej furii.Bez urazu,ale każdy ma prawo mieć własną hipotezę.

pękł nie pęk posrsńcu

abc

W tej firmie człowiek się nie liczy,sie tylko dyscyplina i,,bardzo .krótko obroża.Podwyżki nie uświadczysz choćbyś pęk.Najlepszym tego przykładem jest super kierownik jastrzębskich kopalń pan Grzesiu.Tylko tak dalej,przez upoko rzenia które serwuje pan swoim poddanym,na pewno dostanie pan ciepło pasadka w dyrekcji.

abc
@abc

Bardzo dobrze panie Grzesiu,pracownik ma wykonywać polecenia przełożonego.Tak było, jest i będzie.

dddooo

zawsze nie jest tak żle, żeby nie mogło być gorzej,poddam ci przykład np.były KDL ,ja nie twierdzę że było żle, bo np.pracy wszędzie było pod dostatkiem,to dlaczego tak się stało? Dobre,nie? Podejrzewam że znajdziesz jakąś sensowną odpowiedż,bo nie mnie się o tym wypowiadać.Ja jako zwykły człowiek,mało rzeczy biorę na dość poważnie,wychodząc z założenia że głową muru nie przebije.Resztę dopowiedz sobie sam.

xyz

(usunięte przez administratora) ,to nie te forum!

xyz

Najnowszy news. Dupno Bieda dobiła do dna. Wyrazy współczucia składają pracownicy.

zyx
@xyz

A coś konkretnego ? Co sie takiego stało

ioa
@zyx

nie nic,spokojnie, tylko twierdzę że od roboty są roboty takie na prąd.

Jeszcze DB

Żeby coś wozić to trzeba mieć kim...

xyz

Może ktoś bliżej zorientowany powie mi co się dzieje z tą firmą.Przegrywają wszystkie przetargi na przewozy.Ą być może na dień dobry mają wszystko przegrać? Ta firma to dno i kupa mułu.

ioa
@xyz

Kolego,praca uszlachetnia,ale za to lenistwo uszczęśliwia.A człowiek powinien być w życiu szczęśliwy,prawda.Pamiętaj co masz zrobić dziś,zrób jutro a będziesz miał jeszcze dzień spokoju.A tam przetargi,jeszcze się człowiek w życiu narobi,niech to zrobi ktoś inny,po co się zmęczyć? Jest lato,ciepło,fajnie,a z tego co tu widzę to ino robota i robota,wszystkiej się nie da przerobić.Nie bądż taki w gorącej wodzie kąpany,od roboty są roboty takie na prąd.

ona24

Pomijając wszystkie błędy interpunkcyjne czy ortograficzne....wątek wypadł troszkę poza nawias....wracając do tematu DB...czy ktoś pracuje w oddziale DB Schenker Wrocław?Tm to też się nieźle dzieje....To że pracuje się po 12 czy 14 h z czego 6h pracuje się za freee....jakies chore dyżury podstawiania aut pod rampy i najlepsze wypłata do koperty.....a na papierze minimalna krajowa....już chyba nawet inspekcja pracy nic by nie wskórała bo pewnie i oni dostali w łapę by siedzieć cicho....Kierowca musi bawić się w małą księgowość...musi wszystkiego dopilnować sam od papierów po towar....dziwnie ginące palety za które obciążany jest kierowca mimo że przechodzi przez milion rąk...kierowca winny!!!!zawsze....!!!!Przerobione w ciągu miesiąca prawie 700 godzin a płacone jak za 8 dziennie....to wszystko to jest jakiś żart....

tylko ja
@ona24

lilo

ddooo pisze się ja cię kręcę a nie "jacie kręcę". Proszę popracuj nad tym.

OK.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker