Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Kasztan

Witam, kupiłem zmywarkę na allegro i sprzedający skorzystał z usług kuriera DB Schenker, to jest najbardziej nieudolna firma kurierska z jaką miałem doczynienia. Firma znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ja mieszkam w Redzie (30km dalej), poprosiłem o dostawę około godz. 16, i nie ma takiej możliwości - żaden kurier nie będzie znajdował się w tej okolicy koło godz. 16, żenujące. Korzystałem z usług firm kurierskich mnóstwo razy i nigdy godzina dostawy/zmiana godziny dostawy nie była problemem. Poprosiłem panią z obsługi ażeby jednak zorganizować pracę któregoś kuriera tak, aby około 15.30-16 był jednak w redzie - usłyszałem że nie ma takiej możliwości, masakra, jestem zniesmaczony na maksa. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy. Nie polecam, całkowicie nie elastyczna, i nie odpowiadająca na potrzeby klienta firma.

lilo

No i gratuluję obrania nowej strategi - teraz szukasz kumpli na forum i pocieszasz się tym, że im też zdarzają się pomyłko. Żenujące to.

lilo

Tak dokładnie piszmy po Polsku bo jesteśmy Polakami. dddooo jest pastowanym kabanem i dlatego pisze w niezrozumiałym dla nas narzeczu suahili. No cóż...szkoły były i są dla wszystkich a Polski język to piękny język dddooowartościowany tylko przez siebie (Eu)geniuszu. Ale pewnie w twoim języku to będzie się pisać Ełgeniuszu. Aha i nie żegnaj się tyle razy ze mną bo założę się, że nie wytrzymasz i znowu filozofku barowy napiszesz coś siebie kompromitującego.

@lilo

Haha,dobre,dobre ale musisz przyznać że cię ścisło,też popełniasz błędy przeczytaj sobie swoje posty. Ja znalazłem 3 i to w prostych wyrazach,zjadasz litery,mimo to nie jestem tak upierdliwy jak ty.To się nazywa niedowartościowanie,albo syndrom małego wacka.Ale nikomu o tym nie mów,niech to będzie nasza tajemnica.

gość

Oczywiście powinno być nie zawracał i zwijają.

@gość

Stary, wyluzuj się,zero ciśnienia,nie rób się jak tamten,szkoda fatygi i nerwów.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
gość

Ja bym sobie tą firmą głowy nie zawracam. Przynajmniej w Polsce kończy się jej kariera. Zero stabilizacji. Powoli wszystko zamykają i zmierzają. Szkoda Twojego czasu.

lilo

Szkoda. Idziesz do więzienia za dopalacze?

@lilo

Niech będzie po twojemu,znudziłeś mi się, jak nudzą się kapcie z tygryskami.

lilo

PRAWDOPODOBNIE piszemy razem....ale kontynuuj. To bardzo ciekawe:)

@lilo

Prawdopodobnie nie będziemy sobie już pisać razem dddooo siebie,kontynuacji nie będzie,ciekawostek zresztą też.Dobranoc

gość

Panowie chyba zapomnieliście jakie to forum. Spotkajcie się na jakimś czacie i tam do woli ubliżajcie.

ktoś NIE ROZUMIE, ja NIE ROZUMIEM. wytatuuj to sobie na czole dddooopku

gość

Dobre , dobre.... kurcze, że też sam na to nie wpadłem.

gość

A o tym , że zaorzą to ja słyszę każdego roku o tej porze i od kilku lat. Więc jeśli już, to proszę o konkrety.

ju
@gość

to podobno fatamorgana

gość

Jaśniej proszę. Ja widzę, że jeszcze jest.

fck

Pajace dajcie siana , bo nędza i rozpacz to czytać , poziom przedszkole.

@fck

dddooo pisze się ale rozumiem cię a nie "ale rozumie cię" Jak ci udało się wieczorowo skończyć szkołę podstawową? Pewnie to sekrety rodziców i potęga tego co nauczycielowi nosili, żeby cię przepchał do następnej klasy. MASAKRA.

@lilo

Nie sądż wszystkich według siebie,ty z wazeliniarstwa i donoszenia pewnie miałeś piątkę,ja taki dobry nie jestem i muszę pracować.Ty nie rozumiesz że robię sobie z ciebie jaja,bo dajesz się podkręcać i wiem że zawsze się uda.Ściśnij sobie głowę cybantem od rynny żeby ci złote myśli nie uciekły.

@dddooo

Dobrzy ludzie mówili mi kiedyś "Nie dyskutuj z dddooobilem, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..." Mieli rację.

@lilo

Praktyka czyni mistrza w każdej dziedzinie,po drugie posługujesz się prawdo podobnie jakimś programem polonistycznym bo zbyt błyszczysz,tam raczej takich nie ma.Po trzecie łacinę znają księża i lekarze,a tobie do nich u was raczej daleko.Po czwarte analizując twój portret psychologiczny masz kompleksy,jesteś niedowartościowany,powtarzasz się jak kaseciak z autorewersem,brak ci inwencji twórczej,jesteś prymitywem,takie są fakty brak ci elastyczności,więc wsiadaj na hultajnogę,załóż melonik i jedż odwiedzić szpaka.Cześć ADHD

dddooo

No nie, LILO wyrwałeś mnie z butów i to bez dopalaczy.Co ty tam robisz? Nie powinieneś czasem uczyć gimbusów,albo w przedszkolu.Praca tu jest raczej cięższa,bardziej tak bym to nazwał,dla mężczyzn.Boję się o ciebie bo możesz się np. ubrudzić albo przewrócić (nie ,nie,nie nawet nie wyobrażam sobie tak strasznego scenariusza !!!).Ale rozumie cię,chcesz nas wprowadzić w świetlaną przyszłość,to się chwali,człowiek czynu.Ja dziękuję,ale postoje.

abb

Jęzor już zaorany.

@abb

No,no,no.....hmmmm,skończyło się leżakowanie,donoszenie i takie tam podobne,(oczywiście nie wszyscy) po prostu szalone lata 80-te,jest dętka i to bez wętla,bez urazu, ale płakać nie będziemy,prawda?Przecież jesteśmy twardzi,a prawdziwi twardziele nigdy nie płaczą,......ale dziś,,, niech zrobią wyjątek.A co do naszego przewspaniałego kolegi LILO,jego szanownej upierdliwości,co to takich po zakładach nie lubią,jak mu to zamkną i stanie się naturalnym satelitą urzędu pracy, pozwolę sobie przytoczyć pewną hipotezę.A więc;siedzisz na chodniku na dziurawym kocu gaśniczym,ćwiczysz karaoke i grasz na harmonii,koło ciebie stoi melonik pełen petów(coś w stylu losów na loterii,albo wróżb),podchodzi klient i wrzuca 10 groszy do puszki po śledziach,tresowany szpak wyciąga z melonika losa (papuga jest za droga),ty odpalasz go,ściągasz ze dwa machy,obalasz filter,rozwijasz go i czytasz życzenia bądż wróżbę(coś jak chińskie ciastka z wróżbą),taki chodnikowy koncert życzeń.W końcu biznes to biznes,nieprawdaż? Po zakończonym dniu uwieńczonym sukcesem,zakładasz melonik na głowę i idziesz do domu.Tak wesołku.HAHAHAHAHA,......ŁŁAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAA.

@dddooo

Martwię się o ciebie dddooo i bardzo proszę - może mniej dopalaczy? .Przedstaw się następnym razem z imienia i nazwiska. Tak pięknie piszesz. Niech świat cię pozna:)A tak dla przypomnienia to mówiłem, żebyś nie używał słów, których nie rozumiesz. Prypominam - HIPOTEZA (gr. hypóthesis – przypuszczenie) – zdanie, które podlega konfirmacji lub falsyfikacji. Stwierdza spodziewaną relację między jakimiś zjawiskami, propozycja twierdzenia naukowego, które zakłada możliwą lub oczekiwaną w danym kontekście sytuacyjnym naturę związku.

@lilo

Post o hipotezie.Ty zaprzeczyłeś samemu sobie i sam tak naprawdę podałeś oczywisty fakt bo tak jest.Dosłownie masło maślane,ty sam nie wiesz jak się do tego ustosunkować.Przyjmij to za fakt,w obecnym czasie jeszcze nie dokonany,w obecnym.Hipoteza może stać się faktem,w twoim przypadku to pewnie więcej niż pewne. Faktycznie masz kompleksy,a w necie możemy sobie pisać jak chcemy,bo to jest net,a nie szkoła.A tak naprawdę to nie chce mi się z tobą gadać

@dddooo

To już naprawdę wszystko.

dddooo

Haniu,to jest kasa,nie to co moi znajomi z tej roboty,ludzie zawsze będą się leczyć,a ty im to umożliwisz,tak trzymać.

dddooo

Wiesz co Jarku,powiem Ci że to jest przyszłość, wliczając w to implanty i zęby z komórek macierzystych których technika jest jeszcze w powijakach ,czy jak tam je zwał.Trafiłeś w samo sedno rynku .Bardzo dobrze.Gratuluję.

sprawiedliwy

o prosze... i gali sie odezwal

///

Mów za siebie wielki sprawiedliwy,ty jesteś bardziej farbowany niż Gali!

sprawiedliwy

Gali na urlopie i od razu zuzycie paliwa spadło. jednak co rude to fałszywe. tu niby wielki SIP porzadku pilnuje a kradnie na potęge. że też ci przed nami nie wstyd farbowany lisie. płaczesz już za 269?

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker