Opinie o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

jknvsdfns

No nie ma go i zobaczcie co zaczyna sie dziac, on by do tego nie dopuscil.

Sco8d

Ale ja te deski odbieram , między innymi właśnie z dziewczynami na końcu jak i na środku i początku.

chłopcze nie wiesz co mówisz tam gdzie jesteś jest ok, każdy sobie chwali stań przy stole i zbieraj deski i wtedy pisz że jest dobrze. Poproś o przeniesienie do dziewczyn na te deski to przestaniesz pisać głupoty i szybko Ci sie odechce pisania bzdur że jest tam tak dobrze.

Sco8d

Witam Wszystkich. Jestem nowy w Sigro , pracuję dopiero 4 dni i co mogę powiedzieć, ze po szkoleniu bhp oprowadził mnie kierownik po całej hali powiedział co i jak, potem oddał mnie w ręce brygadzisty Pana [usunięte przez moderatora] ( w porządku człowiek, wiadomo czasem zwróci uwagę ale taka jego praca ) powiedział mniej więcej co będę robił, szkolenie nie trwało długo po czym rzucił mnie na linie \'kapówka\' tam pracownik pokazał mi dokładniej jak i co wygląda , co z czym się je. Hałas owszem ale od tego masz sprzęt. Gorąco ? koszulka do wykręcenia ? Owszem. Trzeba dzwigać ? Kręgosłup boli ? Kwestia przyzwyczajenia. Trzeba [usunięte przez moderatora]? Tak to w końcu produkcja. Pracownicy fajni , mili. Jest trochę stresu i trochę ciężko ale za to wynagrodzenie nawet przez firmę zewnętrzną większe niż w innych.Osobiście mogę zachęcić do pracy jeżeli ktoś nie jest leniem. Pozdrawiam całą załogę brygadzisty [usunięte przez moderatora] ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
xx

narzekaja ze w Polsce nie ma pracy .. jak moze byc kiedy ludzie bez wyksztalcenia a jesli nawet maja jakies to wydziwiaja i boja sie ze polamia sobie piorka... sigro - miejsce pracy zaklad jak kazdy inny pracujesz-dostajesz wyplate proste.

gall anonim

Niestety [usunięte przez moderatora] nie szanuje ludzi i kto jest choć trochę inteligentny to to widzi. Zobaczcie sobie jak jest na zmianie [usunięte przez moderatora] i sami wyciągnijcie wnioski, jego tak samo naciskają o wyniki metry i inne tym podobne bzdury ale jakoś sobie z tym radzi i potrafi być człowiekiem zarówno w pracy jak i poza nią. Jak ktoś sobie nie radzi ze stresem to niech się nie bierze za kierownicze stanowiska, proste. A bycie dla ludzi ciemiężcą kończy się gdy ciemiężeni stracą cierpliwość a myślę że kiedyś to nastąpi... z pozdrowieniami gall anonim:)

on

Co wy chcecie od tych majsrtów dostają polecenia od kierownika i muszą je wykonywać a uczepił się któryś [usunięte przez moderatora] a wielu się z nim dogaduje a muszą zrobić to co im zleci góra a jak ktoś nie chce robić tylko brać pieniądze za siedzenie to niech idzie do ochrony porównajcie sobie zarobki ile trzeba narobić godzin w ochronie żeby zarobić te 1500

ja pracuje tam już dość trochę praca rzeczywiście ciężka ale nie jest źle to kwestia przyzwyczajenia na magazynie zarabiają więcej niż na produkcji ale praca bardziej odpowiedzialna a wózkowych jest dwóch także wszystko do ogarnięcia ludzie są spoko wymagający ale to jak wszędzie chcesz zarobić musisz się narobić i tak to wygląda.Żadnych dodatków nie ma tylko premie.pozdrawiam...

iza

Aha :) i nie ma żadnych paczek na święta , zysków czy wczasów pod gruszą.... porazka ogólnie

iza

Na magazynie tez nie jest lepiej może i zarabiają tam lepiej od tych na produkcji ale osoba nowo przyjęta jest rzucona na wysoka wodę na \\\"Dzień dobry\\\" sama musi znajdować sobie deski które maja być wywiezione na kreślenie , w miedzy czasie każdy od niej coś chce majster mówi co innego , brygadzista mówi co innego a prezes całkiem coś odmiennego...ogólnie bałagan. To jest praca dla ludzi o silnych nerwach !!! W mniemaniu brygadzisty,prezesa, majstra każdy pracownik to dureń... a oni najmądrzejsi... owszem plusem są dwie zmiany jeszcze dawniej dawali od razu umowę o prace ale teraz jest chyba pośredniak...i są umowy na miesiąc...od stycznia do marca przez ten zakład przewinęło się 200 osób myślę, że ta cyfra coś oznacza . Guliwer zrobisz jak uważasz jednak ja bym ci odradzała ten zakła (usunięte przez administratora)

Guliwer

Dzieki Iza za odpowiedz ale wydaje mi sie ze piszesz o pracy na produkcji. Mi bardziej chodz o prace na magazynie, jak to tam wyglada. A poza tym ciezko znalesc praca na dwie zmiany wiec mnie interesuje przejscie do tej firmy (teraz jestem na 4-brygadowce). A w gole jest jakis pakiet swiadczen (wczasy pod grusza itd)?

iza

pracowałam tam 6 miesiecy ... praca ciezka ,koszulke to moglam wykrecac z potu taka mialam mokra, co nie zrobisz i jak sie nie bedziesz starac to i tak dostaniesz zje..., premie zabieraja ci pod byle pretekstem ,nawet jak sie zle spojrzysz to juz premie nie masz, nie doceniaj cie wogole a nawet jak pokazesz ze radzisz sobie na dwoch stanowiskach naraz to zamiast sie z tego cieszyc to ze linia nie stanela to cie i tak zje..., nadgodziny to na porzadku dziennym, najlepiej jakbys z zakladu wogole nie wychodzil tylko tyral caly czas, wolne,urlop zawsze jest jakies ale... ogolnie porazka ...zostalo mi po sigro gluchota, czesto bolace stawy kolanowe i nap... kregoslup....to w skrocie ...:)

Guliwer

ale mozecie cos wiecej napisac na na razie nic sie nie dowiedzialem ciekawego ;]

Nawet sie nie zastanawiaj zostawaj gdzie jesteś:)

daj se spokój Guliwer :)

Guliwer

Mam pytanie w sprawie pracy na magazynie jako operator wózka widłowego, stoję przed pewnym dylematem - zamiany pracy w miare lajtowej na prace w sigro. Chciałbym sie dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy na magazynie oraz zarobki. dzięki za odpowiedz.

bunny

Firma sigro phii. Odradzam prace w tej firmie jedyne co w niej jest ok to budynek i nic wiecej. Ludzie z ktorymi bedziecie pracowac zarozumiali, czego to oni nie potrafia a na zwyklej frezarce nie potrafia usunac bledow hehe. Organizacji w tej firmie brak, o szkoleniu na maszyne czy w ogole wprowadzenie w temat mozna zapomniec dobrze ze czlowiek troszke posmakowal tematu u konkurencji i troszke wiedzial na czym stoi. Kierownik tylko chodzi i miesza. Nawet nie wie co kto robi. Proponuje prezesom wprowadzic czlowieka ktory zaobserwuje co sie tam dzieje najlepiej w tlum zeby ludzie nie wiedzieli, a firma troszke zyska i na jakosci i przeroby moze podskocza.

Życzliwy

Jak możesz śmiać pytać o podwyżki:) wakacje idą Prezes potrzebuje pieniędzy!!

MICHAŁ

PREZES DAM PODWYŻKI NORMY PRACY

ROBOL SIGRO

DO PREZEZESA I DYREKTORA MOGLIBYSCIE DAC WKONCU JAKIES PODWYZKI

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Koksownicza 32
    42-530 Dąbrowa Górnicza

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.