Opinie o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Elo!!

Poco takie glupoty tu wypisujecie przeciez czyta to dyrek i kierownik sami sie podpie.....cie .a jak ten nowy majstrunio?

a czy to ma znaczenie
@Elo!!

Ale dyro i kierownik to tez ludz i takimi glupatami glowy se nie zaprzataja siedza przy kielichu i z was zlewlaja???? oni mysla tylko jak was wysrubowac

Wypowiedz

Najlepiej pisac na forum powiedz to konkretnie o jakiej osobie wypisujesz i mowiac paniusia sciemniara pewnie o sobie to piszesz. Odczepcie sie wreszcie od pani b.kazdy z was jest poczesci donosicielem i sciemnaczem . Na kazdej maszynie jak i na strugarkach prasach nie mowiac juz o frezarkach jest jakis kret jeden na drugiego dajcie spokoj jak ktos czyta te brednie co szuka pracy to ma niezly ubaw a nic konkretnie sie nie dowie.pozdrawiam wszystkich.

To do której grupy się zaliczasz - narkomanów czy alkoholików?

Don Pedro Emanuel

Wesołych bambusy :D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Pracujący ludź

Sądzę, że dobrze się wam pracuje skoro tak sobie żartujecie? Generalnie jak ktoś dobrze pracuje to będzie miał w firmie dobrze!!

Murzyn
@Pracujący ludź

Takich ludzi jest garstka, wiekszosc interesuje tam tylko to zeby reklamoweczka z zarciem sie zgadzala.

@Pracujący ludź

Typowy (usunięte przez administratora)

pracownik prawiebyły

Powiem wam coś o firmie Sigro.Zacznijmy od zarobków które nie są złe jeśli zrobi się trochę nadgodzin.Premia zależy od widzimisię kierownika.Aświąteczna premia to jest niesprawiedliwość niważne czy robisz rok albo pięć sześć lat to dostaniesz tyle samo.Gdzie indziej zależy od stażu pracy a firma jest już sześć lat.Do tego majster Robert to jest porażka.Pracuje mimo że dla niego zakład to jedna wielka porażka,kierownik to ktoś pod głupszym jeszcze nie pracował .Do tego ludzie się zwalniają bo już mają dość pracy z nim a nie to że znaleźli pracę za granicą to samo jest z pracą w soboty wolą ludzie stracić trochę premii i mieć spokojny weekend niż się męczyć z kimś kto potrafi się tylko drzeć i obrażać a jak jest kierownik to jest cichutki a potem jak nie ma góry to się wyżywa.Ale firma bardzie chyba potrzebuje bezproduktywnego majstra niż ludzi którzy chcą pracować.Lepiej nie trafcie najego zmianę bo długo nie poracujecie

wqew
@pracownik prawiebyły

ja bym (usunięte przez administratora) pałką jakby się stawiał (usunięte przez administratora)

Franio

Ale nudy ....dawac tu cos ...niech sie dzieje....

Kilka slow do tych co siegaja po opinie: super praca wymarzona wszyscy o wszystko dbaja jest cicho czysto jedzonko ze soba mozna zabierac na maszyne wszyscy sa zadowoleni usmiechnieci kierownictwo super praca idealna a idobre zarobki brak wypadkow w pracy ......boze ale mialem sen

%£€

O ciekawie sie tu dzieje .lepsze od telenoweli. Jak komus sie tu nie podoba to nikt nikogo nie trzyma na lini same ......to co sie dziwic .panstwo k. No coz chca sie wykazac. A kto z kim znowu w jakis romans sie wdal??

Xxx

Same romanse w tej robocie sa tragedia .....

Wiesiek

Niezle tu sie bawicie jeden na drugiego gada. Praca jak praca .nie podoba sie to trzeba gdzie indziej sie przeniesc nikt tu nikogo nie trzyma ..

edi

2 zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22

Hanna

Dla zainteresowanych: również na stronie internetowej P.H.P. SIGRO II" Sp. z o.o. zamieszczane są aktualne oferty pracy: http://sigro.pl/kariera/

Ktoś
@Hanna

Zainwestujcie lepiej w klimatyzacje darmozjady!!!! Na hali po 32 stopnie, a Ci nawet przerwy dodatkowej nie potrafia zrobic, brak slow!!!!

@Ktoś

Popracuj w brambo. 32 stopnie to bajka

Ktoś
@Anonim

Co mnie Twoje "brambo" skoro jest to forum o sigro.

Hanna

@zz, a znalazłeś coś pozytywnego w pracy w tym miejscu?

zzz
@Hanna

Jedyna pozytywna rzecz to regularne wypłaty, nic więcej.

Hanna

@zzz, dlaczego? Powiesz więcej o swoich doświadczeniach z firmą?

zz
@Hanna

Dlaczego........a więc,praca ciężka,cały czas stoisz po paru latach takiej pracy wysiadają ci stawy,kręgosłup kolana ,zwariowane tempo pracy,a kierownik tylko cię pogania,zawsze im mało, liczą się tylko metry i kubiki,zachorujesz...po premi,normy nie wykona się ..po premi .W tym zakładzie się nie szanuje ludzi. tylko się ich zastrasza i jeszcze wiele innych wad ma ten zakład. Nie na darmo nazywają ten zakład..obozem pracy..Zasadniczo odradzam ten zakład,ja też rozglądam się za inną pracą.Ktoś napisał że kierownik się angażuje,może i tak,ale robi to kosztem pracowników.Nie polecam

Hanna

Firma zamieściła ostatnio wiele ofert pracy! Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Myślicie o zatrudnieniu w P.H.P. ?

zzz

Radzę lepiej nie.Pracownik (niestety) Sigro2

Czytam te wypowiedzi i muszę poruszyć kilka kwestii od których już mi się nie dobrze robi. Pierwsza - ludzie starajcie się pisać poprawnie po polsku! Już pomijam gramatykę czy ortografię ale same składnie zdań wołają o pomste do nieba, ciężko was zrozumieć. Druga - nie zauważyłem ani jednej wiadomości która mówiłaby o faktycznej sytuacji w firmie, połowa jest od ludzi leniwych którzy już się zwolnili lub zostali zwolnieni a druga od frustratów życiowych którzy innych obwiniają za swoje życiowe niepowodzenia. Wiem jak to jest, też nie planowałem że będę pracował na produkcji ale taki jest fakt, kiedyś byłem na siebie o to zły bo przecież każdy chciałby coś w życiu więcej osiągnąć. Teraz po kilku długich latach w Sigro pogodziłem się z tym, wiem że pewnie wyda wam się to głupie ale widzę sens w tej pracy, bo przecież ktoś to musi robić. Jesteśmy małą firmą a pomyślcie ile już TIR-ów z kantówkami naszej roboty zostało rozwiezionych po Europie. Wiadomo że czasami jest ciężko w końcu to praca fizyczna, choć nie pozbawiona myślenia. O brygadzistach nie będę się wypowiadał bo ich pracę wykonuje kierownik, bardziej to są wózkowymi, ludzie ich nie szanują bo na szacunek nie zaslugują wykorzystując w najgorszy możliwy sposób swoje stanowiska. Co do kierownika to nie zgadzam się z żadną z wypowiedzi, owszem bywa surowy ale zawsze sprawiedliwy. Nie wielu ludzi spotyka się z taką charyzmą, każdy odważny dopóki kierownik nie wyjdzie zza zakrętu. Wymagania ma spore to fakt ale on tak jak i my ma nad sobą ludzi którzy "naciskają", więc nie ma się co dziwić że czasami jest nerwowo. Wiele rzeczy zrozumiełem w tej firmie przez te kilka lat, z wieloma się pogodziłem. Wynagrodzenie jest uczciwe, lubie to co robię. Nie mam prawa narzekać a jak już to robicie bo przecież prawa do narzekań wam nie odbiorę to róbcie to z klasą, żeby pozbyć się tego stereotypu że jak ktoś pracuje fizycznie to musi być debilem :) Dziękuję i pozdrawiam.

xxx

Pewnie, że jak atmosfera dopisuje to jeszcze lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki pracownicze. W końcu wiedzą jak dbać o zadowolenie pracowników teraz.

urlop

Marek prosze Cie nie wypowiadaj sie tu. Zaloz chociaz raz robocze spodnie, zejdz na dol i przepracuj za te grosze na niektorych stanowiskach jakie placicie. Praca jest ciezka, a wymogi jeszcze wieksze.

Przyjęcia są prawie non stop poprzez pośredniaków typu Addeco lub Work express. Teraz pewnie nic z tego, bo niebawem urlop. Chociaż kto wie, próbuj. Pracy nie polecam - tzn nie to, ze idzie się narobić, bo tak nie jest w sumie to zależy gdzie trafisz. Są stanowiska lajtowe gdzie nic nie robisz, stanowiska gdzie psychicznie Cię zjedzą lub stanowiska gdzie się pracuje fizycznie. Wszystkim płacą tyle samo nie zależnie czy zamiatasz miotłą czy dźwigasz dechy cały dzień. Wbijaj śmiało robota marzenie :D:D:D:D:D:D!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Koksownicza 32
    42-530 Dąbrowa Górnicza

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.