Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

Prawdziwe JA

Kika - 2013-02-14 15:47:38 Koniec będzie jeszcze wcześniej jak się tego spodziewacieKoniec nastąpi 31.03.2013 o godzinie 13

Kika

Koniec będzie jeszcze wcześniej jak się tego spodziewacie

to ja

ani teraz, ani w marcu, pewnie na sam koniec

T.Ł

Ale z tą teraz, 10 lutego czy dopiero w marcu?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

T.Ł. - 2013-02-02 00:39:44 Tylko słyszałam i słyszałam... Może jakieś konkrety! To w końcu będzie ta kasa czy nie?Będzie z lutową wypłatą razem z odprawami

T.Ł.

słyszałam

Ja słyszałam dokładnie jak kierowniczka mówiła,że jeszcze nic nie potwierdzone.Słuchaj dobrze,a nie ploty rozsiewasz.

prrr

Kondr andr blumenBlaum - 2013-01-02 17:34:29 Do końca lutego - to już niedługo zresztą. Czas zwijać żagle, ale jeszcze czeka nas ostatnia integracja :D

Kondr andr blumenBlaum

Do końca lutego - to już niedługo zresztą. Czas zwijać żagle,

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 !!! ŻYCZĘ FIRMIE VICTORY TECHNOLOGY POLSKA ORAZ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM.

Witam ! Nie zamykają do końca kwietnia pracujemy.Firma raczej wywiązuje się ze swoich obowiązków.Dla zainteresowanych !!! To nigdy nie był(usunięte przez administratora) tylko normalny zakład pracy.(usunięte przez administratora)tworzyli ci którzy chcieli żeby w ich rozumowaniu takowy był.Pozdrawim ...............

do Kasi

Kasiu, będzie dodatkowa kasa, wraz z pensją.

Jak pracujesz przez biuro to cię zwolnią. Ja się pytam ludzi, którzy są zatrudnieni przez Victory.

Nick*

Na święta to będą ZWOLNIENIA

Hej! Mam pytanie do osób bezpośrednio zatrudnionych przez zakład. Wie ktoś czy będzie jakaś dodatkowa kasa czy bony na święta?

xxc

tylko czemu nikt nic z tym nie robi!!

Fakt bałagan masakryczny...po co (usunięte przez administratora)tu sie wyzywają o jakies (usunięte przez administratora)....spotkajcie sie na zywo i pogadajcie a nie na forum ....co do pracy nie jest zle,szkoda ze to koniec....choc z drugiej strony patrzec niktórym to sie nalezy kopa i na ulice,nygusy i plotkarze;D nie jednej bym (usunięte przez administratora) sko skopała betonirze to az kijem po tym pustym łbie (usunięte przez administratora) itd a tego było by duzo pisac....

ktoś

Znowu jakieś jazdy....udzie wrzućcie na luz...

;)

nie no porazka straszna caly zaklad ....plotuchy i (usunięte przez administratora).....a zakl jest tylko do 21 grudnia

mala

ty to chyba w jakims matrixie zyjesz do konca roku juz nic tam nie bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska