Opinie o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. w Mysłowice

My Legnica

Proponuję głównej siedzibie w Mysłowicach na szczególne zwrócenie uwagi na nowo powstały oddział w Legnicy. Brak kart rejestracji pracy prowadzi do ciągłej (usunięte przez administratora) rozliczeń godzin pracy. Pseudo kierownik Arek który nie ma najmniejszego pojęcia o stanowisku które obecnie wykonuje z miłą chęcią za kilka drobnych rzeczy podpiszę Ci obecność mimo że cię nie było...to tylko wierzchołek góry lodowej, z gorszą patologią nie spotkałem się chyba nigdy.

Administrator Nowy wpis

Czy Pracownik Sklepu jest możliwy w firmie Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

My Legnica Nowy wpis

rozczarowany Nowy wpis

Zero końcówek i zero wiedzy o wężach nie mają podstawowego asortymentu

Justyna Nowy wpis

A zgłaszałeś to do nich? Może na jakąś felerną partię natrafiłeś i już się poddajesz. :/

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
AA

Wszystko ok. Ciężka praca to klucz do sukcesu w każdej firmie i tyle.

Honorata
@AA

Cześć, a może dodałbyś parę szczegółów do swojej opinii? :) Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej odnośnie tego jak się pracuje w Manuli Fluiconnecto. Jaka umowa jest oferowana w firmie oraz na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć? :)

Józek

Ogromne doświadczenie w branży. Myślę, że wystarczy dobrze robić to co firma zleca a nie będzie powodu żeby narzekać!

Ulka

Wiecie coś o pracy w firmie? Trudno przejść rekrutację i jakie zarobki wchodzą w grę??

mariusz
@Ulka

a jakie stanowisko?

Piotrek

Spoko firma! zajebiste warunki zatrudnienia. Pracowałem w inne firmie hydraulicznej i teraz jest 100 razy lepiej! Polecam wszystkim, zwłaszcza kolegom z poprzedniej firmy:)

M
@Piotrek

Mam pytanie, możesz mi powiedzieć jakie są zarobki? i czy przyjęli by kogoś z rocznym doświadczeniem, czy raczej nastawieni są na osoby z kilkuletnim stażem?

maxio
@Piotrek

Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma...

utu

Hydraulika siłowa, pneumatyka, węże to przede wszystkim doświadczenie

FigoFago
@utu

Ale chyba nie w tej firmie. Bazują na osobach które pozyskują z firm branżowych. Wtedy "góra" udaję zainteresowanie nowymi możliwościami poszerzenia asortymentu by dotrzeć do nowych odbiorców ale tylko na chwilę. Pracownik poci się by przekazać jakąś wiedze z którą wchodzi do firmy ale to idzie na marne. Ogólny chaos jeśli chodzi o pomysły i ścieżkę rozwoju firmy. Firma ma potencjał ale szybko się wypalają dobre zmiany nie czekając na efekty tych zmian. W tej branży to nie bazar by sprzedawać wszystko! Chodzi o doradztwo techniczne i utrzymanie klienta. Kłamstwem i oszustwem sprzedaż będzie jednorazowa a smród zostanie do końca. Atmosfera bardzo dobra, chociaż w pewnych sytuacjach zostaje zachwiane szczeble hierarchii w firmie co daje dziwne wrażenie sztucznego "kumplostwa". Zarobki w jakieś ogólnej normie na rynku. Życzę firmie by trochę się uspokoiło w wyznaczaniu celów i ścieżki firmy a będzie ok. Pozdrawiam

Edward
@FigoFago

Rozumiem. że czujesz się niedoceniony, ale czy myślałeś, żeby spokojnie porozmawiać z przełożonym i spróbować wdrożyć swoje pomysły? Jeśli okażą się dobre, na pewno zostaną zauważone, a Twoje zaangażowanie docenione. Czy mógłbyś napisać, jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z nowymi pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Znalazłem sześć aktualnych ofert pracy w firmie Manuli Fluiconnecto na stanowiska: stażysta do spraw rekrutacji, pracownik magazynu, spawacz, pracownik produkcyjny, pracownik narzędziowni do przyuczenia, młodszy inżynier jakości. Będziecie aplikować?

FigoFago
@Edward

Mówimy chyba o 2 różnych firmach. Ja piszę o Fluidconnecto a Ty o Manuli Hydraulic.

Zuzanna

@Alkoholik od wielu lat ;), jesteś zadowolony a pracy. Atmosfera i relacje ze współpracownikami też Ci odpowiadają. W jakim dziale pracujesz? Napisz coś o warunkach pracy i kwalifikacjach jakie musisz mieć na swoim stanowisku. Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na bonusy takie jak premie, pakiet socjalny lub szkolenia? Czekam na Twoją opinię

Alkoholik od wielu lat ;)

Dno, to są ludzie którzy pracowali a nie potrafią przyznać że byli do bani... tylko zamieszczają takie opinie. Jak wszędzie zresztą. Ślizgacze jedni... Praca super, w fajnej atmosferze, jak uda się trafić do dobrego działu, to niczego nie można zarzucić pracodawcy.

hydraulik

dno

Grab
@hydraulik

Nooo

Ile zarabia Specjalista ds. Techniczno-handlowych ??

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.