Opinie o Asseco System SA w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Asseco System SA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asseco System SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco System SA w Gdańsk

jacek

dobry socjal, fajna atmosfera, mozliwosc nauki i uczenia sie od lepszych !

Tom

Pozwalniali ponownie z KSIZUS i zagrozili zwolnieniami w innych działach a nawet likwidacją o/Gdynia jak nowych zleceń z ZUS nie będzie. Walczyliśmy o pozyskanie do pomocy kilka rąk do pracy z innych działów, bo do naszego nie dało znaleźć się chętnych z rynku w Trójmieście i teraz już tych kolegów z nami nie ma. Oni byli z projektu KSIZUS. Zwolnieni po nastu latach pracy, a byli to byli Konstruktorzy i Eksperci (w/g nomenklatury Prokom), co z nie jednego pieca jedli i w SQL, UML, Java, C++, 4GL byli sprawni jak mało kto. Nie wiemy co o tym sądzić. Ponoć chodziło o kasę, że zarabiają za dużo. Asseco chciało im obciąć pensję o 30%, którą mieli od lat bez podwyżek, ale się nie zgodzili, bo myśleli że to blef. Wiem, że spora część z nich ma już nowe prace i zarabiają jeszcze więcej niż do tej pory w Asseco z premiami włącznie i są zadowoleni.

Karl
@Tom

Ponoć? mamy uwierzyć w to co mówisz, gdy zasłyszałeś coś od osób trzecich? Nie znasz faktów ani nie rozmawiałeś z daną osoba to nie wypowiadaj się bo tylko zamęt siejesz. Ponoć w przeszłości ludzie wierzyli że ziemia jest płaska.

gana

z asseco nie mam żadnego problemu, ani jeśli chodzi o umowy, papierki czy o kasę. gra jest fair. współpracownicy są ok, przyjaźnie nastawieni, a nie w każdej firmie tak miałam ;) także mi ta praca wychodzi zdecydowanie na plus.uczę się sporo, zbieram doświadczenie,a to był też argument za wyborem tego pracodawcy.

Radek

zgadzam się z przedmówcą- w Asseco można naprawdę skorzystać na zatrudnieniu. zawsze jest coś za coś-pracownik daje swój czas i energię a w zamian za to firma wymaga pewnych rzeczy, dla mnie normalne. można się zgodzić albo nie. jednak wychodzi na to,że ma się sporo korzyści z pracy tutaj.dla mnie ważne jest, że mam umowę na czas nieokreślony, mogę dostać dofinansowanie np na kurs językowy i mam dostęp do nowoczesnych technologii i szkoleń.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Karol

A ja spotkałem się z czymś innym, asseco to dobra firma gdzie można się rozwijać wiadomo wiąże się to z dodatkowymi umowami lojalnościowymi lecz to norma gdy firma w ciebie inwestuje niemałe pieniądze.

makabra

Jak aplikujesz z jakiś niezrozumiałych dla mnie względów z innej firmy do Asseco, to koniecznie wymuś gwarancję zatrudnienia na 2-3 lata, bo to, że zatrudniają Cię na umowę na czas nieokreślony, nie ma absolutnie żadnego znaczenia, skoro małą opanowane do perfekcji fabrykowanie pomówień i zwalnianie z taką łatwością, a sądzić się nikt się nie sądził z kolegów (szkoda sobie psuć opinię). Tu ze strachu ludzie podkablowują się nawzajem (przyjaciele przyjaciół), a szczególnie ci z góry typują sobie nagle (okres rozliczeń działów) kozły ofiarne (czasem kilkoro kozłów i jest wtedy walka na śmierć między nimi), aby sami nie polecieć, lub kariery nie zaprzepaścić, a winny musi się znaleźć i musi być przykładnie ukarany. Takie tu obyczaje, że nie znasz dnia ani godziny, a na końcu dowiadujesz się o sobie ciekawych rzeczy, niczym z jakiegoś koszmaru, albo kryminału, w którym bohater był tak naprawdę seryjnym zabójcą z totalną amnezją, więc wydawało mu się, że jest prawym obywatelem.

lukasz
@makabra

Obecnie bardzo wazne jest aby miec prace w ktorej mozna sie czegos nauczyc, asseco takie jest, poza tym masz stabilne i godne zatrudnienie na dobrych warunkach

@lukasz

To dotyczy Gdyni a nie Gdańska, bo w Gdańsku oddziału nie ma. W Asseco się uwsteczniam, na szkolenia z nowych rzeczy nie wysyłają, a do tego oddział w Gdyni znów przeżywa ostre odchudzanie, więc nie wiem ile tu popracuję. Nie to że nie chcę, bo pracuję ofiarnie i efektywnie, tylko że na to to chyba nikt nie patrzy - projekt się kończy i na 50% wylatujesz, bo tak pokazuje praktyka.

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco System SA - Gdańsk

• Jak się pracuje w Asseco System SA?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco System SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asseco System SA?

Kandydaci do pracy w Asseco System SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asseco System SA