Opinie o dobroplast.pl - Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. w Zambrów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. w Stary Laskowiec

A jak wygląda atmosfera w pracy? Jak traktowani są pracpwnicy?

krisss

firma nie wywiazuje sie z reklamacji dostarcza wadliwy towar Dzial reklamacji nie odpowiada Moje sugestie dla DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.: zmienic operatora reklamacji dwa produkty wadliwe Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: keine

Marcin Czerech

Mimo, że już nie pracuje w dobro, chciałbym pozdrowić byłych kolegów i koleżanki z pracy, szczególnie ekipę z magazynu. 5!

@Marcin Czerech

Czy powiesz nam jak długo pracowałeś w firmie? Może mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy, w czasie gdy pracowałeś w firmie? Jak można wywnioskować z Twojej wypowiedzi, masz dobre relacje z byłymi współpracownikami, prawda? Na tej podstawie można przypuszczać, że atmosfera była przyjazna?

Marcin Czerech

Mimo, że już od jakiegoś czasu nie pracuje w dobro to chciałbym pozdrowić byłych kolegów i koleżanki z pracy, szczególnie ekipę z magazynu. 5!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Paweł 1991? @Paweł 1991, czy złożyłeś już swoje CV? Rozumiem, że warunki finansowe i atmosfera są dla Ciebie istotne. Możliwości rozwoju i benefity pozapłacowe także są dla Ciebie istotne? Czekamy na Twoją opinię. Jeśli jesteś przed rozmową kwalifikacyjną - trzymamy za Ciebie kciuki.

Paweł 1991
@Patrycja

Niestety ciągle się zastanawiam nad wysłaniem CV do tej firmy ponieważ opinie jak da się zauważyć są różne o tej firmie. A jeździć 60km w jedną stronę codziennie do pracy mija się z celem. Jeśli dana praca okazała by się jednym wielkim rozczarowaniem.

@Paweł 1991

Rzecz jasna, na podstawie opinii można wysunąć różne, często skrajne wnioski. Być może jednak kluczem w pozytywnym odbiorze tej pracy jest pozytywne nastawienie się do niej? Kwestie dojazdu w opisanym przypadku mogą być dla wielu osób problematyczne. Jednak być może praca na dobrych warunkach mogłaby zniwelować te niedogodność?

Patrycja

@Szypłak, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wiadomości? @Patryk, czy aby na pewno nie trzeba mieć doświadczenia by podjąć pracę na tym stanowisku? Mógłbyś potwierdzić tę informację? To ważne by niektóre osoby wiedziały czego rzeczywiście się spodziewać.

Marek Szyplakowski
@Patrycja

Szanowna Koleżanka lub szanowny Kolega chciał przekazać coś czego najprawdopodobniej nie rozumie. Niestety nie firmuje tego swoim prawdziwym nazwiskiem, tylko podszywa się pod kogoś innego. Życzę całemu zespołowi Dobroplastu dalszej wytrwałości i sukcesów Powodzenia Marek Szypłakowski

Tymon

Czy warto aplikować ? Podpowiedzcie coś chętnemu.

Patryk
@Tymon

(usunięte przez administratora) mordo aplikuj ja pracowalem bylem informatykiem w firmie zajmowalem sie front i back endem , deytowalem troszke plikow serwerowych baze danych zarzadzalem 5,500 netto bez doswiadczenia

A
@Patryk

Patryk, a czemu odszedłeś i ile czasu tam pracowałeś? Bo mam ofertę pracy na to stanowisko i nie wiem czego się spodziewać?

Szypłak

hej ,czy leci z Wami pilot?

Paweł 1991

Cześć jak wyglada praca w dziale technologicznym? Czy do dobroplastu dojezdżaja osoby z Białegostoku? Jakie warunki finansowe panujaw działach technologicznych i jak wyglada atmosfera pracy? Pozdrawiam

Patrycja

@Bolek, czy jesteś pracownikiem firmy? Co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Na forum GoWork.pl najistotniejsze są informację dotyczące warunków pracy, rekrutacji czy atmosfery panującej w firmie. Czy chcesz powiedzieć nam coś na temat powyższych aspektów zatrudnienia?

Bolek

Słyszałem ze świstaki wprowadziły nowe standardy pakietów szybowych na 3mm a nie jak cały świat na 4mm Swoją drogą to ciekaw jestem czy w Szwajcarii by to przeszło Kto te (usunięte przez administratora) będzie kupował ??

Patrycja

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @ARK? @Tymon, w większości przypadków niemal zawsze warto próbować aplikować gdy znajdziemy jakieś ciekawe ogłoszenie. Czy jesteś zainteresowany pracą akurat w fabryce okien DOBROPLAST? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie?

ARK

A jak jest teraz. Coś się tam poprawiło? Zarobki lepsze? dojazdy do pracy gwarantują na własny koszt, posiłki regeneracyjne? wodę do picia dla pracowników? No i jak zarobki się kształtują na produkcji? i ile godzin trzeba robić.

Patrycja

@niecierpliwy, przypominam, że firma ma czas do końca lutego na wysłanie PIT-ów swoim pracownikom, a Ty do końca kwietnia na rozliczenie się. Potrzeba nieco cierpliwości. O jakim swoim komentarzu mówisz? @Daniel, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN. Zdecydowałeś się aplikować? @Waldek, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Daniel

Podpowiedzcie coś o nowej ofercie dla pracownika na produkcji.

Waldek
@Daniel

praca w charakterze do wyboru:manualnym ,obsługa maszyn ,jak i typowo fizycznym . Przekrój jest dosyć spory i mozna personalnie dopasować korzystny do potrzeb ,umiejętności i predyspozycji . Jeżeli ktoś sobie nie radzi ,jest zawsze szansa na zmianę na innestanowisko

niecierpliwy

gdzie jest moja opinia?

niecierpliwy

Czemu to Dziadoplast nie przekazuje PIT-ów. Wiem , że firma ma czas do końca lutego. Ale...........w innych firmach już dawno przekazano pity pracownikom nawet w takim molochu jakim jest TESCO. Czyżby jeszcze za mało urzędasów pracowało. Niektórym bardzo zależy na czasie żeby się już rozliczyć z fiskusem zwłaszcza że liczy na zwrot nadpłaty.

Luidzi

Może jednak nie jest tak źle jak piszą niektórzy. Dużo ludzi pracuje i dają radę?

dsr

@Patrycja Nic się nie zmieniło bo mieszkam w Zambrowie i wiem jak tam się pracuje. Jak już okna to spróbuj do Monolitu, dużo kobiet tam pracuje.

@dsr

I z monolitu już uciekają bo tam podobno gorzej jak w laskowcu za karzdy bubel płacisz

Patrycja

@szymek jak długo pracujesz w firmie dobroplast? Jakie obejmujesz stanowisko pracy? Jak wygląda Twoja praca? W jakich godzinach pracujesz? Z tego co piszesz, to jesteś raczej zadowolony z pracy. @dsr jaki czas temu pracowałeś w firmie? Może od tego czasu coś się zmieniło, jeśli chodzi o system pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec

• Jak się pracuje w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.