Opinie o Biaform w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biaform. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biaform na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biaform w Białystok

Patryk

I tak, podstawowym źródłem finansowania uczelni pozostały środki budżetu państwa wpisz w google.

Edek
@Patryk

Ha ha ha w Googlach to możesz znaleźć wiadomości jak hemoroidy wyleczyć a nie jak jest finansowane szkolnictwo wyższe. Żeby wiedzieć jak się finansuje studia to trzeba być studentem albo absolwentem. Ukłony panie Patryku.

@Patryk

Widzisz, smutna prawda jest taka , że gdybyś swoją wiedzę o uczelniach wyższych czerpał nie z Google a z własnych doświadczeń to nie musiałbyś się zajmować taką podłą działalnością jak wylewanie pomyj na tym portalu a zajmował byś się czymś zupełnie innym.

Słusznie!

DLACZEGO NA RZECZ TEJ FIRMY PRACUJĄ OBCOKRAJOWCY? W Y J A Ś N I E N I E BYŁEGO ROBOLA. Praca jest ciężka, fatalnie wynagradzana, na 3 zmiany,a w przypadku niektórych stanowisk wręcz wykonywana w 4 brygadócwe, brakuje ludzi stąd, więc firemka musi zatrudniać obcokrajowców! Oczywiście nie Niemców,Francuzów,czy Włochów,ale biedaków z Ukrainy,Białorusi! Gdyby biedacy z Ukrainy, Białorusi z taką łatwością mogli podjąć prace w Niemczech,Francji,czy Italii, to żaden z nich nie podjąłby pracy na rzecz Biaformu! Wszyscy pojechaliby do Prawdziwej Europy!

@Słusznie!

Białorusini mają blisko po prostu.

@Słusznie!

Przecież firma płaci podatki w Polsce to co za różnica kto pracuje.

Marzenka
@Realista

a Polacy daleko, muszą dojeżdżać swoimi samochodami, bądź autobusami... przykre to...

@Słusznie!

to co napisałeś brzmi logicznie...

@Patryk

Mogą podjąć z łatwością pracę w Europie zachodniej, bo tam jest duży potencjał, tylko geograficznie bliżej im do domu i czasem nawet na weekendy wracają do rodzin. Może tylko poza Niemcami którzy wszystkie wakaty mają obsadzone dzięki uchodźcom.

@Marzenka

A woleliby mieszkać w hotelu robotniczym z kilkoma osobami tak jak obcokrajowcy?

@Słusznie!

czy w tej opinii jest coś błędnego? Ja nic takiego nie widzę.

@Marta

ta firma jest FINANSOWANA Z podatków polskich podatników! W tej firemce pracują np., inżynierowie wykształceni w polskich szkołach publicznych!

@Patryk

Firma jest w stu procentach finansowana z prywatnych środków właścicieli a nie z podatków. firma płaci podatki a nie z nich korzysta! Komunizm z nierentownymi fabrykami już był, teraz jest kapitalizm!

Patryk

(usunięte przez administratora). Firma korzysta z pracowników wykształconych w polskich szkołach za pieniądze polskich podatników, korzysta z polskiej infrastruktury finansowanej z podatków itp. a także z dofinansowania z funduszy UE! Czyli też ze środków publicznych! ps, komunizmu nie było nigdy, co najwyżej socjalizm! A teraz jest krwiożerczy kapitalizm! https://biaform.com.pl/ncbir/

@Marta

Firma korzysta z pracowników wykształconych w polskich szkołach za pieniądze polskich podatników, korzysta z polskiej infrastruktury finansowanej z podatków itp. a także z dofinansowania z funduszy UE! Czyli też ze środków publicznych! https://biaform.com.pl/ncbir/

@Patryk

Ci pracownicy otrzymują wynagrodzenie to niech może oni się z państwem rozliczają. Firma płaci podatki na tą infrastruktura za infrastrukturę finansową też płaci podatki generalnie za wszystko płaci i to nie wąsko. Jak się chce żyć w (usunięte przez administratora) to nie trzeba było zmieniać ustroju

@Patryk

Jesteś typowym polskim roszczeniowym nieudacznikiem tęskniącym za socjalizmem i rozdawnictwem. Nie umiesz się znaleźć w realiach kiedy płaci się za umiejętności. Prywatna firma to nie jest Caritas ani Służba Zdrowia która coś musi. Firma prywatna za wszystko z czego korzysta płaci grube pieniądze !!!!!

A mógłbym administrator wytłumaczyć dlaczego nazwa systemu który mieliśmy 40 lat i który słusznie minął uważana tu jest za brzydkie słowo? :))

Były

firma przede wszystkim korzysta z podatków i z kasy UE!!!!

@Marta

jak to? Zapłaciła Polsce za wykształcenie,które w publicznych szkołach uzyskali jej absolwenci? Absolwenci, którzy następnie pracowali,bądź nadal pracują w Biaformie?

@Były

Firma tworzy miejsca pracy umożliwiając utrzymanie kilkuset rodzinom oraz wpłaca ogromne sumy do budżetu w postaci podatków. .

@Patryk

Jestem magistrem kształconym w Polsce -kraju w którym moi Rodzice 50 lat pracowali i płacili podatki żeby iść dziecko mogło się kształcić. Na kształcenie dziecka przeznaczone były jedne pobory bo uczelnia nie finansowała stancji czy akademika ani nie zapewniała utrzymania. Teraz ja płacę podatki i mój pracodawca płaci drakońskie podatki. To żeby wypełnić twoje luki wiedzowe bo niby skąd masz wiedzieć jak wygląda system kształcenia wyższego.

@Były

Kasa EU to kropla (dosłownie) płacona głównie za to że się nowe technologie udostępnia na rynku. Innowacyjność, badania i rozwój z których korzystają inni -poczytaj trochę na ten temat.

Patryk

Firma korzysta z pracowników wykształconych w polskich szkołach za pieniądze polskich podatników, korzysta z polskiej infrastruktury finansowanej z podatków itp. a także z dofinansowania z funduszy UE! Czyli też ze środków publicznych! (usunięte przez administratora)

@Patryk

pracownik także korzysta z firmy bo dzięki niej zarabia na życie. Jak mu się nie podoba to zawsze może szukać lepszej pracy. Za kilka miesięcy będziemy mieli taki kryzys ekonomiczny że pracownicy będą szczęśliwi że mają się gdzie zaczepić. Bezrobocie którego teraz praktycznie nie ma zniknie w trymiga.

@Marta

Przepraszam koryguje samą siebie bezrobocie nie zniknie tylko wręcz odwrotnie. Eksploduje w trymiga

Bardzo

bardzo niskie zarobki, nawet jak na Biedastok!

Pszczółka Maja
@Bardzo

Po pierwsze zależy na jakim stanowisku po drugie płacą premię i to w każdym miesiącu. Poza tym pracuje się na umowę o pracę.

Taka prawda
@Pszczółka Maja

w ubiegłym roku najniższa krajowa wynosiła 2800 zł. A co do umów o pracę.. to gdzieś teraz są śmiecówki?! 10 lat temu tak,ale teraz?! OFERTA Z UBIEGŁEGO ROKU KIEROWCA WÓZKA/ PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ Wynagrodzenie brutto: 2 850 PLN - wzrost wynagrodzenia wraz z nabytym doświadczeniem i zaangażowaniem - przyuczenie do danego stanowiska pracy - dofinansowanie do wczasów - dodatek świąteczny - ubezpieczenie grupowe na życie dla pracownika i członków rodziny - dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracownika

Gdzie są teraz śmieciówki?
@Taka prawda

w Żabkach są teraz śmieciówki, gdzie więcej.... nie wiem.... Umowa o pracę to teraz STANDARD.

@Gdzie są teraz śmieciówki?

W bardzo wielu firmach zamiast umów na okres próbny są umowy zlecenie. Co jest grandą, ale nadal jest.

Gdzie są teraz śmieciówki?

a niby gdzie?!

Wiktoria
@Gdzie są teraz śmieciówki?

Też właśnie chciałabym to wiedzieć, aż dziwne, że jeszcze ludzie dają się na to robić. Miał ktoś kiedykolwiek śmieciówkę z naprawdę rozsądnymi i twardymi warunkami?

@Gdzie są teraz śmieciówki?

Słyszałam że trolle wynajęte po to żeby pisać niepochlebne teksty firmom są zatrudnione na umowę zlecenie. Ciekawe kto jest twoim zleceniodawcą trollu....

sprzątająca
@Wiktoria

Niemalże wszystkie firmy świadczące usługi sprzątania zatrudniają pracowników na wszystkie inne umowy tylko nie o pracę. Już nie wspominam o tym że płaci się pod stołem....

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Biaform. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji drzewnej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
POLAKKKKKK

sprowadzają biedotę ze wschodu by utrzymywać pensje na bardzo niskim poziomie!

@POLAKKKKKK

ściągają pracowników ze wschodu, bo nie są w stanie obsadzić wakatów Polakami.

Ewelina
@aktualny pracownik

z powodu zarobków, czy ciężkich warunków pracy?

@Ewelina

Z trolami się nie dyskutuje, ale niech tam -może coś zrozumiesz. I przyda Ci się jak zaczniesz prawdziwą pracę Głównie z powodu trzyzmianowego systemu pracy także w weekendy. Jest to konieczne aby osiągnąć ilość gwarantującą opłacalność produkcji.

@aktualny pracownik

i konieczne jest płacenie tym ludziom pensji(np. pomocnikom produkcji), nie wiele wyższych niż najniższa krajowa? Nie rozumiesz, że gdyby pensje były o 1000 zł wyższe nie byłoby w tej firmie ani jednego obcokrajowca!? PŁACĄ BARDZO MAŁO, TO PRZY ZEROWYM BEZROBOCIU MAJĄ PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM LUDZI DO PRACY! A, że system pracy jest uciążliwy to inna sprawa.

@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!

Pensja niewiele większa niż krajowa otrzymują wyłącznie ludzie na umowach na okres próbny. Jeśli mają jakieś uprawnienia to od razu mają dużo wyższe stawki. Gdyby pensje były 1000 zł wyższa zakładu by już nie było. Piszesz takie rzeczy nie mam zielonego pojęcia jaka jest cena produktu na rynku, jakie są ceny wytworzenia jaki jest koszt energii i drewna.

@aktualny pracownik

w innych firmach bez uprawnień zarobki są wyższe w niż w Biaformie nie mając uprawnień. Wiem co piszę. Przeszedłem do innej firmy i natychmiast zacząłem zarabiać kilka stów więcej niż w Sklejkach. W Sklejkach pomocnik produkcji w 4 brygadówce. Niedziele pracujące...masakra...

Poszukuję pracy
@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!

A mozesz napisać gdzie pracujesz ?

Policjant
@POLAKKKKKK

A możesz powiedzieć trollu dlaczego ten sam tekst powielasz na forach wielu firm? Podkręcasz temperaturę bo uważasz że jest za niska?

@POLAKKKKKK

Żeby sobie więcej zgarnąć.

Serio?
@aktualny pracownik

No właśnie ceny są z kosmosu, szczególnie produktu gotowego i jakoś ten zysk nie przekłada się na nas roboli, którzy śpiątek piątek i niedziela zapierdzielają na Twoje nic-nie-robienie.

@Serio?

A słowo "Koszty produkcji" coś Ci mówi? To surowce które zdrożały kilkaset procent, media oraz TAK- wyższe wynagrodzenia. Poza tym jeśli chcesz żeby się do Twojej pracy odnosić z szacunkiem, to odnoś się z szacunkiem do czyjejś pracy

JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!!!
@aktualny pracownik

ustalana przez rząd NAJNIŻSZA KRAJOWA co roku rośnie więc i pensje w tej firemce też muszą!

@aktualny pracownik

to ile Kobiety zarabiają na tych KLEJACH?! Powiesz w końcu?! Czy jest to tak ŻAŁOSNA KWOTA, że nic dziwnego, że zabrakło ludzi z Białegostoku i okolic?!

@Patryk

Aktualnie szuka się właściwie pracowników z jakimikolwiek uprawnieniami bo wakatów niemalże nie ma. A co do wynagrodzenia to już ci sugerowałem żebyś zapytał ludzi wychodzących z zakładu bo ja tutaj mogę powiedzieć nieprawdę przecież.

@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!!!

A ty w twojej firance to jak płacisz pracownikom?

VVBN

Nie jest az tak zle:)Tylko mogliby dac jakas porzadna podwyzke ,bo zarabiac 2400 zl netto to zenada ,Ukraincy maja wiecej ktorzy nic nie potrafia i sobie chodza do pracy na 6:30 a kierownik ma to kolo h..a:

Sylwia
@VVBN

Morał jest taki że firma woli zatrudniać obcokrajowców. Niech przychodzą na godzinę która chcą, niech platają sie po zakladzie....ech szkoda gadać.

Kamila
@Sylwia

Rozumiem, że także pracujesz w Biaform. Czy z osobami innej narodowości łatwo jest się "dogadać" w firmie, czy są z tym jakieś problemy? Ciekawi mnie, czy długo już pracujesz w Biaform i czy na przestrzeni tego czasu spędzonego w firmie dostrzegasz jakieś zmiany.

xxx
@VVBN

2400 dostajesz w normalnym wymiarze pracy czy z nadgodzinami?

Kamila
@xxx

Pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w Biaform? Ciekawi mnie, jakie stanowisko Cię interesuje i czy aplikowałeś już do pracy w tym miejscu. Pytałeś już ponad dwa tygodnie temu, więc może udało Ci się skontaktować z firmą, a może nawet dostać pracę w niej?

qwerty1
@xxx

2400 to i tak nędzna kwota nawet jak na samą podstawę, nie sadzisz?

ttttt
@xxx

w 4 brygadówce. Czasami nawet niedziela pracująca. Czasami nawet 3 w miesiącu!

Nikt
@qwerty1

Szczerze? Są i tacy co mają mniej niż z 2400 i zero premii czy dodatków.

Vvbm

Rok 2021 nadal 2500

Sławek
@ttttt

Ale 3 niedziele w systemie czterobrygadowym to nic dziwnego, taki system takie prawo ;)

@Sylwia

a jakie jest inne wyjście jeśli brakuje chętnych Polaków ? zamknąć zakład? chciałabyś tego dla kilkuset Polaków , którzy tam pracują? firma płaci podatki dzięki czemu posyłasz dzieci do szkoły , z których remontuje się drogi itd.

@ja

Polscy pracownicy pracujący w rozmaitych firmach też płacą podatki, z których sfinansowane zostało wykształcenie absolwentów rozmaitych szkół z których kwalifikacji korzysta Biaform!

Iza

Polski rynek nigdy nie potrzebował żadnych innych nacji....to polscy janusze biznesu w poszukiwaniu taniej siły roboczej ściągają tu tych ludzi. Na szczęście Ukrainiec też zna swoja wartość i nie będzie pracował za (usunięte przez administratora). PS na wszelkie wypociny typu załóż firmę i zobaczymy odpowiadam ....jeśli nie umiesz robić biznesu uczciwie płacąc pracownikowi to zamknij firmę i na kasę do biedry.

Pan x
@Iza

Żeby nie takie firmy jak biaform to rzeczywiście zostały by wam Biedronki, Kauflandy i inne Leroy Merlin. Dzięki rosyjski konkurencji i firma walczyła o przetrwanie i przetrwała. Od kilkudziesięciu lat to jest miejsce pracy czasem dla całych rodzin. Robi biznes uczciwie wpłaci pieniądze na których jest pracownikiem umówiła i dorzucę do tego premię i inne dodatki. Nie podoba się szukaj lepszej pracy, Ale nie zarzucaj nieuczciwości bo tu nic nieuczciwego nie ma. Wynagrodzenie płacone na czas plus premie

Hela
@Iza

BIAFORM to polska firma z polskim kapitałem i płaci podatki.Dzieki wpływom z podatków posyłasz swoje dzieci do szkoly za darmo

@Pan x

a w jakiej ,,wysokości" te ,,wynagrodzenia"? Chyba raczej wynagrodzonka! To już lepiej siedzieć na kasie w portugalskiej ,,Biedronce". Przynajmniej wiadomo za co!

@Hela

zapamiętaj, że nie ma firmy bez pracowników! To ci ludzie ciężko tyrając, w 4 brygadówce i nie tylko zapewniają te wpływy podatkowe!

@Iza

tekst trolla, który pojawia się jota w jotę na forach innych firm np. Bizetu. trolle - musicie być bardziej twórczy!

@Hela

Hejtujecie troli, a sami się tak zachowujecie. Pięknie, bez zmian mimo lat. :D

Hela
@XYZ

Hejt to jest właśnie to co Ty wyprawiasz. Trolle na tym portalu są faktem.

To jest właśnie ten "hejt". Brak jakichkolwiek argumentów zastępuje się okrzykami wojennymi.

@XYZ

Żeby napisać o "hejtowaniu trolli" to naprawdę trzeba nie mieć zielonego pojęcia co się pisze naprawdę czasem milczenie jest złotem.

Może pracownik

Mam pytanie czy dla osoby młodej 24 letniej po studiach magisterskich w odpowiednim kierunku, opłaca się iść na pierwszą taką prace? Są szanse na jakiś rozwój?

@Może pracownik

Odradzam. Sam zmarnowałem tu kilka lat życia tracąc zapał na cokolwiek, który miałem po studiach. To miejsce to była ostateczna ostateczność bym nie był bezrobotnym. Okej, jakieś tam doświadczenie zdobyłem, ale żałuję, że to była moje pierwsza poważna praca.

@XYZ

to aż kilka kat potrzebowałeś żeby dojść do wniosku że nie zostaniesz tam dyrektorem? Przykro:(

@ja

Tak, bo byłem młody i głupi z wiarą w wartości i chęcią do sumiennej pracy, a nie wpadaniu kierownikom pod biurko jak Ty.

@XYZ

Nie będę z Tobą dyskutować bo każdy widzi świat na swoje podobieństwo. Mamy kompletnie inne doświadczenia więc nie czuję się partnerem w tej rozmowie.

Objaw gówna

robić nie narzekać! bo jak widzisz firma ma na Twoje miejsce tanich pracowników zza wschodniej granicy!!!

Ewelina
@Objaw gówna

to prawda ma!

Xyz
@Ewelina

Idź spać biedny studencie zdjęcie zamiast o północy płodzić takie wpisy . Jak się będziesz uczył to będziesz miał szansę na dobrą pracę.dobrze opłacana.:))

pracuję
@Objaw gówna

Pracuję tutaj już kilka lat i nie widziałem, żeby niewolnicy tu pracowali i ludzie w łańcuchach chodzili. zawsze można zmienić pracę na lepiej płatną, a najlepiej samemu założyć firmę. Rząd podobno wspiera przedsiębiorców...

@pracuję

zmieniłem pracę. I pracując od poniedziałku do piątku na 3 zmiany, zarabiam więcej niż w Biaformie w 4 brygadówce,jako pomocnik produkcji. WSZYSTKIE NIEDZIELE WOLNE, COŚ NIESAMOWITEGO! I zarobki lepsze:D Można? Można!!!

@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!

Brawo! Można? Można. Zamiast robić wojny międzywidziałowe z traktowaniem pracowników fizycznych jak gówno bez mózgu i tanią siłę roboczą.

@XYZ

Pamiętaj że to Twoje własne obrzydliwe słowa o pracownikach fizycznych.... To że się ludzi nie wynagradza tak jakby się chcialo, to nie znaczy że się ich upokarza, ale takie słowa jak ty wyppisujesz świadczą naprawdę braku szacunku głównie dla pracowników.

Rothmans

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Śmieszne pieniądze. Młodym ludziom stanowczo odradzam. Samasz ma dużo lepsze warunki i lepsze wypłaty i podejście do pracownika. System premiowania hehe ten kto to wymyślił to powinien dostać Nobla :) pozdrawiam

@Rothmans

A co Ci się w systemie premiowania nie podoba ? Że jest od ilości uzależniony ? A od czego ma być - wypalonych papierosów?

Edek
@Rothmans

Do systemu premiowego można się przyczepić tak jak do wszystkiego Ale faktem jest że premia od kilku lat jest wypłacana regularnie a w ostatnim czasie jest całkiem niezła.

Pszczółka Maja
@Rothmans

System premiowy z pewnością nie jest doskonały, ale jest i premie są regularnie wypłacane oprócz tego są uczciwe umowy o pracę a nie umowy zlecenie czy inne cuda. Wszystko jest płacone od kilku lat jak w zegarku. Praca ciężka jak każda fizyczna.

@Rothmans

Chyba jednak nie jest aż tak źle jak ludzie pracuja tam prawie całe swoje życie...a kto im bronił zmienić pracę? Nikt! A jednak zostali...Moral? No właśnie, jak komuś odpowiada sytuacja to jej nie zmienia ;)

@Rothmans

a jakie zarobki są w Samaszu?

Patryk

Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. w Białymstoku zatrudnią na umowę o pracę: kobiety i mężczyzn na produkcję Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę + premię - wzrost wynagrodzenia wraz z nabytym doświadczeniem i zaangażowaniem - przyuczenie do danego stanowiska pracy - dofinansowanie do wczasów - dodatek świąteczny - ubezpieczenie grupowe na życie dla pracownika i członków rodziny - dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracownika - możliwość zrobienia uprawnień (np. na wózek, suwnice) Opis stanowiska: - praca przy obsłudze maszyn na linii produkcyjnej płyt drewnopochodnych - sklejek Wymagania: - wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne - gotowość pracy na 3-zmiany w systemie czterobrygadowym - mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, klauzulę o ochronie danych osobowych) wraz z podaniem nazwy stanowiska na adres: e-mail: rekrutacja@biaform.com.pl OGŁOSZENIE Z BIALYSTOKONLINE. PROSZĘ NAPISAĆ KONKRETNIE: ILE WYNOSZĄ ZAROBKI.

Polo

Wystarczy robić swoje i wykonywać swoje obowiązki a nikt się nie czepia zbytnio,chodź czasami kierowniczki co niektórzy mają swoje humorki i swoich przydupasow.Warunki są trudne do pracy,gorąco ,pyły w powietrzu ,kleje itd z tym trzeba się zgodzić.Przerwa powinna być wydłużona z 15 minut do dwóch przerw po 20 minut ze względu na warunki.Zarobki są słabe ale to chyba w większości firm na Podlasiu jest podobnie.Organizacja pracy spoczywa wyłącznie na MM (stara się jak może a (usunięte przez administratora) i tak jest)reszta kierowników to jakaś pomyłka ,zero organizacji,zero decyzji (aby tylko na walce towar by był na swoją zmiane-:) Wy marudzicie w większości ale po cichutku ,a żeby podjąć jakieś rozmowy na temat problemów czy innych spraw to nie.A zapewne jeżeli by się podniosło jakiś temat do rozmowy z dyrektorem to zawsze coś można wywalczyć ,poprawić . Ja bym zaproponował jakąś nagrodę roczna dla pracowników,by podbudować ich morale do pracy przez cały rok-:)

@Polo

ale latem chyba wydłużali przerwę ?

@Polo

Z kierownikami masz rację , jeszcze kilku MM by się, przydało....

Batdxo dobrze napisane!

Rozczarowana

Mój bliski znajomy pracował tam 2 lata temu. Obiecywali kokosy i premie , a co doczego po domu chodził nagi bo miał tylko dwa komplety ubrań. Chłopak się nie dorobił na tym interesie. Dobrze, że szybko zakończył karierę w Biofarmie. Do dzisiaj prezentuje dziwne akcje psychiczne jak tylko usłyszy na temat tej firmy. Szkoda Waszego zdrowia !!!!

@Rozczarowana

Pozdrowienia od niebieskiego loczka! Drogi trollu a jak w biazecie czy w Forte pracował to też nagi chodził?:)))

@Rozczarowana

Ojej -widzę że nagi był i w biazecie i w biofarmie i w biaformie. To może i w gazecie wyborczej?

@Rozczarowana

Koniecznie musisz to na portalu BIOfarmu napisać!

Malinka

to co się dzieje w tej fabryczce to jeden wielki skandal!!! Ludzie tyrają za grosze w pyle!!! Nic dziwnego, że ten zas r a n y cyrk ma problem ze znalezieniem roboli i ściąga ludzi ze wschodu!!!

@Malinka

mam nadzieję że już zmieniłeś zawód i nie jesteś hydraulikiem

@Malinka

Całkowita racja!

Tadek

Firma prawie jak w PRL Brak współpracy miedzy działami zapeziale wnętrza brak czystości pensje poniżej godności ludzkiej. Z tego co wiem biuro też najniższe pensje ma.

Leszek
@Tadek

Napisałeś o problemie z niskimi pensjami, które rzekomo oferuje firma Biaform swoim pracownikom. Będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz, jak one dokładnie wyglądają? Może niską podstawę rekompensują świadczenia dodatkowe? Przybliż nam, jak to wygląda.

Tadek
@Leszek

Za brak wykonania planu produkcyjnego który wynika ze starych maszyn i ciągłych awarii produkcja nie dostaje dodatków. Ucinają gdzie się da. Pracujesz na golej pensji.

Leszek
@Tadek

Nie jest zbyt motywacyjne. Czemu pracownicy nie wykonują planu produkcyjnego, targety są za wysoko ustawione? Napisz proszę więcej.

Xxxx
@Leszek

2300 netto plus premia 300 brutto.to chyba kolega leszek ma racje.do tego pracujace niedziele bez zadnego dodatku.

Xxxdtak
@Leszek

Wiekszosc ma 2800-3000brutto ,plus premia 200-300.czy to duzo Panie Leszku? Myśle że nie.Dodając do tego w jakich warunkach się pracuje,i na ilu stanowiskach,dodajac co sie wdycha -pyły,stęzenie kleju i innych srodkow w powietrzu.

@Xxxdtak

serio tak mało?

@Patryk

Przecież to jest informacja sprzed 3 lat.

Patryk

od października 2019 roku do lutego 2022 roku minęły 3 lata? To napisz jakie teraz są zarobki w tych słynnych, biaformowskich 4 brygadówkach.

To prawda.

Marcin Tymoteusz rafalski

Uciekajcie z tego cyrku za granicę, zamiast marnować swój potencjał....

Uważajcie na siebie
@Marcin Tymoteusz rafalski

albo zagranicę, albo do innych firm białostockich! BO PRACA W BIAFORMIE TO STRATA CZASU!

@Marcin Tymoteusz rafalski

tak jest, za granicą czekają luksusy , a w przewie od pracy podają drinki z parasolką !!!!

@ja

może nie luksusy,ale przynajmniej nie tyra się w 4 brygadówce za 500 euro.

@Marcin Tymoteusz rafalski

I to jak najprędzej, tam ni ma przyszłości.

POLAK

po pracy w Biaformie przestałem kupować polskie produkty!

Maniek
@POLAK

tak, a ciekawe dlaczego?

@POLAK

na wszystkich forach tak piszesz ty trollu, tylko zmieniasz nick i nazwę firmy !!!

PYTAM CIEBIE

cała masa obcokrajowców jak w Biazecie?

Iza
@PYTAM CIEBIE

Polska ma być nieskończonym rezerwuarem taniej siły roboczej

POLAKKKK
@Iza

i jest! O czym świadczy praca w tej firemce!

NIE
@PYTAM CIEBIE

tak! Pełno ich pościągali! Robią drugi Biazet!

Rafał
@NIE

Ale co w tym złego? Nie możesz się skupić po prostu na swojej pracy? Obcokrajowcy w czymś przeszkadzają?

PYTAM CIEBIE
@Rafał

tak. Przez to, że firma ich ściąga nie rosną pensje, dla ludzi stąd! (usunięte przez administratora)

@PYTAM CIEBIE

zatrudniają obcokrajowców, bo Polacy nie chcą na 3 zmiany pracować! jeśli chcą utrzymać produkcję - to muszą zatrudniać obcokrajowców!

@PYTAM CIEBIE

Bez przesady, Polacy są zatrudnieni w pierwszej kolejności

@aktualny pracownik

Polacy wolą tyrać na zachodzie Europy za euro więc podlasianie nie mają wyjścia i ściągają obcokrajowców

Maniek
@PYTAM CIEBIE

Zatrudnia się obcokrajowców , bo brakuje swoich . tak to działa. Są podwyżki i to dla wszystkich , a o że inflacje je pożera to już dla własnego rządu można podziękować Firma, żeby przetrwać musi inwestować (głównie w maszyny) i chyba gołym okiem widać to w biaformie, nie?

Ann
@aktualny pracownik

Poza tym obcokrajowcy są bardziej chętni do pracy bo przyjechali tu po to aby zarobić, wiec dlaczego mieliby ich nie zatrudniać?;)

Słusznie!
@Maniek

słusznie napisałeś! Praca jest ciężka, fatalnie wynagradzana, na 3 zmiany,a w przypadku niektórych stanowisk wręcz wykonywana w 4 brygadócwe, brakuje ludzi stąd, więc firemka musi zatrudniać obcokrajowców! (usunięte przez administratora)

OLO
@Maniek

brakuje z powodu WYNAGRODZEŃ? Czy z tego, ze to CIĘŻKA PRACA? A może z systemu ZMIANOWEGO? Co Twoim zdaniem powoduje,. że firmie tak trudno zatrudniać Polaków?

krystek
@Słusznie!

"biedacy" z Białorusi czy Ukrainy pracują w Polsce bo na weekendy wracają do domu. Podobnie jest z Polakami pracującymi na wschodzie Niemiec Gorzej z tymi Polakami, którzy pracują z dalszej EUropie Zachodniej. Ciekawe czy firmy niemieckie zatrudniają Polaków bo nikt u nich nie chce wykonywać "ciężkiej, fatalnie wynagradzanej pracy na 3 zmiany" ?

krystek
@OLO

z tego samego powodu dla którego w całej Polsce pracuje ich prawie MILION . I z tego samego powodu dla którego MILION Polaków pracuje w Europie Zachodniej

@POLAKKKK

Iza (ew. Mieszko) i POLAKKK to są trolle !!!!! Wasze teksty tej samej treści są na forach wielu firm. To mają być opinie pracowników ?

Rpbbbaaa

J O K A!!!! działacie w Polsce! Podnoście pensje Polakom, zamiast ściągać tanią siłę roboczą ze Wschodu!!!!!!!!!

Wkurza
@Rpbbbaaa

Wkurza mnie taka polityka!!!

@Wkurza

Masz na myśli politykę rządu polegającą na wydawaniu pieniędzy na rydzyków i setki innych fundacji a przedsiębiorców dociskając podatkami i innymi daninami? Mnie też wkurza!!!

WKURZA
@Realista

wkurza mnie, że firma zamiast podnieść znacząco pensje ludziom stąd, ściąga tanią siłą roboczą zza wschodniej granicy.

Baby
@WKURZA

A firmy zachodnie ściągają Polaków, bo tak działa cały świat. 60% firm w Polsce ma problem z siłą roboczą, bo duża część społeczeństwa jedzie na zasiłkach, opiece społecznej, rodzinnych innych socialach.

@WKURZA

To załóż firmę i zatrudnij Polaków- zobaczysz jak długo pociągniesz przy obciążeniach jakie na nas nakłada rząd.

@Realista

W innych firmach są WYŻSZE ZAROBKI,. Więc co pleciesz?

@Baby

,,60% firm w Polsce ma problem z siłą roboczą" tak,z powodu TRAGICZNYCH ZAROBKÓW. 40% nie ma bo dobrze płaci!

@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!

Zawsze w innych firmach jest lepiej:)) poki się tam nie zacznie pracować Nie każda firma musi kupować surowiec od polskich lasów państwowych.

Baby
@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!

Pieszy i kierowca samochodu nigdy się nie zrozumieją dopóki nie zamienią miejscami -wtedy się zmienia perspektywa. Jak założysz firmę i będziesz świetnie płacił Polakom to wtedy porozmawiamy.

@Baby

ja nie zamierzam z Tobą rozmawiać bo nie mam o czym. Tylko piszę, że przeszedłem do innej firmy, podjąłem pracę w tej firmie bez żadnych uprawnień i moje zarobki wzrosły o KILKA STÓW NA RĘKĘ. I tyle.

NIE ŚMIESZNE

OFERTA. KIEROWCA WÓZKA/ PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ Wynagrodzenie brutto: 2 850 PLN - wzrost wynagrodzenia wraz z nabytym doświadczeniem i zaangażowaniem - przyuczenie do danego stanowiska pracy - dofinansowanie do wczasów - dodatek świąteczny - ubezpieczenie grupowe na życie dla pracownika i członków rodziny - dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracownika czyli ,,aż" 50 zł więcej od najniższej krajowej!? Przecież to nawet śmieszne nie jest.......

Widok
@NIE ŚMIESZNE

praca za 2850 złotych brutto to (usunięte przez administratora)i niegodna, za psie pieniądze.

Kiedy to było?
@NIE ŚMIESZNE

a jak jest teraz?

Karton

bardzo niskie zarobki, nawet jak na Biedastok!

Natalia

potwierdzam!

I TAK NAPISZĘ
@Karton

fakt, nawet za 4 brygadówkę (usunięte przez administratora)

MASZ RACJĘ

pieniądze są tragiczne. W 4 brygadówce jako pomocnik produkcji zarabiałem niewiele więcej niż najniższą krajową!(usunięte przez administratora) Co?! Ty już dobrze wiesz co!

Mirek
@Karton

Niskie?? A zapraszam na parking samochodowy pracowników produkcji, nooo niepowiedzialbym że niskie...

Zostaw merytoryczną opinię o Biaform - Białystok

• Jak się pracuje w Biaform?

Zobacz opinie na temat firmy Biaform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biaform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biaform
  • Dojlidy Fabryczne 24