Biaform

Białystok

Opinie o Biaform

Sklejony 2010-09-06 21:48
niedlugo ludzi w miescie zabraknie zeby do sklejek zatrudniac:Dtrzymaj sie wasaty :)
ergot 2011-12-13 20:04
Po obniżce pensji zaczęła się dość spora rotacja, część \"starych\" pracowników się zbuntowała i odeszła, nowi przychodzą, pokręcą się miesiąc czy dwa i uciekają, zarobki żadne, brak premii. Wąsacz nawet odprawy nie chciał podpisać!
ppd 2012-12-25 14:33
Warunki pracy tragiczne,zatrudniają na minimum socjalne,maszyny jak ze średniowiecza,ogólnie tragedia.
ppp 2014-01-06 15:36
bagno
zelmo 2015-11-12 09:25
Istnieją istnieją i szczerze powiedziawszy mają się coraz lepiej bo ponoć chcą powiększyć firmę i zmienić lokalizację. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
inka 2015-12-16 23:00
praca - wyścig szczurów, nic więcej kto tyłek dla prezesa liże ten nawet może nic nie robić a przepraszam robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf ze na stanowisku pracy, większość pracowników produkcji odprawiana z kwitkiem nie mam czasu wydać przysługującej odzieży ochronnej, ale na siedzenie w internecie i pisanie i drukowanie i kserowanie prac na studia to jest i czas i Biaform ma na to budżet. Spoko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści górą
milka 2016-08-12 13:17
Idę tam do roboty, tylko mam pytanie - czemu przerwy są 15 minutowe na 8 godzin? A gdzie drugie 15? Mam rozumieć, że dopłacają za kwadrans pracy ?!!! <głośny śmiech> I tak w ogóle jak się tam pracuje, bo powyższe komentarze raczej nie nastawiają optymistycznie, wręcz przeciwnie - nieco przerażają!
Zniesmaczona 2016-11-16 14:01
Smród, bród i ubóstwo - wielki ŻAL! Banda zarozumialców, widzących tylko czubek swojego nosa i dbających i swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ew [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koleżanki - przyjaciółki. Wyzysk nowych, stawiają na za...rdol, żeby samemu sobie odpoczywać. Święte krowy i reszta BYDŁA, drące ryj: "co to nie one", panie i panowie "prezesi" ze śmierdzącego łagru!
Chlew - jak na bydło przystało!!!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM... BARDZO SZEROKIM!!!!!!
przyciśnięta 2017-06-11 17:48
Wszystkie kobiety pracujące "na klejach" mają odcisnięte pręty na nogach od tych metalowych barierek bo tam trzeba się wychylić i się przyciska metalową rurką do ciała. Mnie niestety też to spotkało.
gość 2017-08-04 09:01
Krótka odpowiedz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to malo powiedziane . To jest horror co tam sie wyrabia. Proszę o ostrą kontrolę z inspekcji pracy . Czas zamknąć ten dziadowski zaklad razem z tą patologią .
Łbem w mur... 2017-08-26 09:01
Mnie spotkała uczulenie, ale oczywiście nikt przed zatrudnieniem w tej kwestii badań nie robi, bo po co? I że na leki prawie dwie stówy wydałam, też nikogo nie obchodzi. Powiem krótko - najgorszy syf, w jakim miałam "zaszczyt" pracować. "Pracować" - czy to odpowiednie słowo? Wszystkie nastawione pozytywnie do życia istotki informuję: NIE IDXCIE O SKLEJEK, BO ODECHCE SIĘ WAM WSZYSTKIEGO, CAŁA MOTYWACJA I CHĘĆ DO ŻYCIA LEGNIE W GRUZACH TEGO ŚMIERDZĄCEGO PRZYBYTKU!!! Wolałabym żebrac pod kościołem - nie trzeba ię napinac i tracić zdrowia!
Pozdrawiam sklejkowy PLEBS!
Zadowolony były (DZIĘKI BOGU) skazaniec! :(:(:(
Zostaw swoją opinię o Biaform - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biaform