Opinie o Baltona S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltona S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baltona S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona S.A. w Warszawa

ono

dzban - 2012-04-20 20:22:55 Jedno tylko zastanawia... Jak bardzo nieumiejętnie trzeba kierować firmą by w ciągu trzech lat z wielkiej, szanowanej marki z tradycjami "BAL_ONA" zrobić tak wielkie (usunięte przez administratora) ... W którym nawet już błota brakuje. [usunięte przez administratora] zastanówcie sie nad sobą. Cała polska się z was śmieje.no to nie jest tak dokładnie, 3-4 lata wczesniej groziła nam upadłość i sprawy w sadzie, " inwestor" został zrobiony na szaro, pojawił sie inny który dofinasował to i owo, tylko dobrał sobie kiepskich strategów i wyszło jak wyszło... tak więc trzy lata temu to baltona była wielka w teorii, [usunięte przez administratora] i przyszła wpadka - zero kasy za towar to i po chwili brakowało towaru, wezwania do zapłaty, monity, w ostateczności sąd i upadlość, Flamingo zaiwestowało i powoli poszoł do góry...ale zycie nie lubi próżni i jest to co jest

taki

hej. czy komuś sie juz zakończyło wypowiedzenie ( w-wa ) i czy otrzymał odprawę, wypłatę z funduszu ?

jaga

macie racje takie [usunięte przez administratora] się dobrali że mamy to co mamy i powiem więcej tam gdzie ppl ma większe udzialy na lotniskach to tak samo będzie z wami bo baltona juz nie wróci do warszawy ,mieli szczescie że w gdansku sie udało i zdążyli podpisac umowę

dzban

Specjalista ds. Marketingu

1. Etap rozmowa telefoniczna 2.Spotkanie 3. Brak odzewu mimo zapewnień- totalny brak kultury i piszę to nie dlatego, że nie dostałem pracy. Ale wypadałoby poinformować o przebiegu rekrutacji.

O doświadczenie, obecne obowiązki. Standardy raczej nic ponad przeciętnego.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
ruda

cześć . jak się masz? pracujesz ?, jeżeli tak na GL nasz nieaktualne dane... W-wa już nie istnieje, a tych kilka osób zostawili na modlin - aby móc się wykazać posiadaną kadrą po wygranym - ewentualnie - przetargu, potem myslę , że dostaną tzw propozycję nie do odrzucenia - przejście do baltony za porozumieniem stron..nowe stawki , warunki lub zielona trawka..

karmel

ech... - 2012-04-12 10:17:36 karmel - 2012-04-12 00:44:17 Dlaczego myślisz że inne sklepy nie zarabiają na siebie? Skąd możesz wiedzieć jak wygląda praca w innych punktach?Może to wy mieliście łatwiej bo było was wielu na zmianach? Magazynierzy, kasjerzy, kier. zmian a na regionach jest tylko kasjer i robi wszystko. Przyjmuje dostawę, wystawia, doradza, sprzedaje itd. a zarobi wiele mniej bo to nie stolica. Jak pracowaliście to narzekaliście że macie mało a jak już nie pracujecie to się chwalicie za nieźle zarobiliście. Jak to jest w tej Baltonie ?Myślałem że pewnych rzeczy nie trzeba tłumaczyć, ale jednak... W Warszawie w najsłabszych miesiącach na jednego pracownika sklepu przypadało jakieś 100 tyś obrotu, w najlepszych miesiącach ponad 150 tyś - a jaki obrót przypada na jednego pracownika w rejonach? Policz sobie a dopiero potem pisz, czy u was pracowało się ciężej czy nie. Owszem, w stolicy ułatwieniem jest magazyn, ale też skala handlu jest nieporównywalnie większa niż w innych miastach. Poza tym - dostawy same się nie przyjmowały, same nie wystawiały na półki, i nie robili za na tego panowie z magazynu. Piszesz że było nas więcej na zmianach? Ok, było 3, 4 kasjerów, ale przy większym ru (usunięte przez administratora) przyjeżdżało 12 palet towaru dziennie - czyli powiedzmy 3 palety na łebka w dzień, plus praca na kasie. Rozstawiłeś kiedyś na półki towar z 2 palet w ciągu zmiany, obsługując przy okazji 150-180 klientów? I nikt z nas nie chwalił się, że zarabiał dobrze, szczególnie w ostatnim okresie - to w kraju urosła chyba jakaś legenda o naszych zarobkach. Większość z was pewnie jakby popracowała u nas miesiąc za nasze pieniądze to z przyjemnością wróciłaby do swojej pracy za 1500 na rękę. Nie porównuj wszystkich sklepów w regionach do siebie. Jedni dostają jedną paletę na tydzień a drudzy 12 palet samego składu który trzeba przyjąć (nie ma magazyniera) wystawić i sprzedawać a w wolnej chwili uporządkować magazyn na kolejne dostawy Polmos-ów, coli, papierosów itd. Nie pisz ze codziennie rozładowałeś 12 palet bo tu piszą ludzie którzy pracują lub pracowali w Baltonie. Pewnie nie ma u nas ciągle tylu klientów co u was ale też mamy jazdę jak wchodzi o jedynym czasie 800 osób. Obrót na jednego kasjera jest u nas większy niż 100 tyś wiec wiemy jaki jest zapierdziel w Baltonie i nie ucieklibyśmy z Warszawy bo dużo pracy. Nie ma zamiaru kłócić się z wami bo tak samo byliście traktowani jak my dalej jesteśmy. Całe te premie it (usunięte przez administratora) .. Jeden sklep ma budżet np: 10tyś a drugi 100tyś a premii tyle samo albo wcale bo brakło 0,5%. Pozdrawiam P.S. Zaczyna się sezon :)

ono

ja - 2012-04-13 12:07:04 A Ja pytam gdzie nasza premia za wyrobienie budżetu?? mamy już 13 sty a podobno do 10go maja być wypłacane dodatki??a z jakiego sklepu jesteś ?

jaga

to teraz morze ... [usunięte przez moderatora] a się wykaże bo bh travel zakończył działalnośc zobaczymy jak się za was wezmie wszystkie straty bedziecie musieli odrobic bo my dostalismy swietne odprawy

buraku_u_u

Twoja wypowiedź nie zasługuje wogole na jakikolwiek komentarz... Widać jak zoorientowany w sytuacji byłeś. Pozazdrościć. Na Warszawie świat sie nie kończy. Ktoś sie tu w siebie zapatrzył. Z Bogiem. Zamykam te obrady bo swój honor mam.

nie mam nogi

Ja w ogóle nie wiem, w czym problem - mogliście przyjechać do Warszawy, wynająć sobie mieszkanie i pracować za te wspaniałe "kokosy" - ktoś wam zabraniał? A przy okazji to może potrenujcie w tych rejonach pisanie CV, bo jak tak dalej pójdzie, to firma może nie dotrwa do końca roku.

ech...

trawa - 2012-04-11 13:51:34 Tak czy tak każdy wie, że BH zawsze miało lepiej od reszty...ale co się na .. [usunięte przez moderatora]. w sezonie to nasze. Ciężka praca (przynajmniej classic i perfumy) to i pensje wyższe. Trudno żebyśmy robili na wszystkich i jeszcze zarabiali marnie.

trawa

Tak czy tak każdy wie, że BH zawsze miało lepiej od reszty...

James Bond Agent 0,7

trawa - 2012-04-10 22:11:15 Każdy wie że zarabialiście "dobrze":) Ma ktos odwage sie pochwalic?Lepiej nie - ta wiedza mogłaby was zabić.

trawa

Każdy wie że zarabialiście "dobrze":) Ma ktos odwage sie pochwalic?

warszawiak

To może teraz chociaż sie przyznamy kto ile zarabiał?

jaga

premie wielkanocne ,a gdzie premie inflacyjne za styczen pan prezes [usunięte przez moderatora] nam dawal ,ale nie ma nic bo travel za trzy sklepy płaci kary ,ale to nic gdansk i katowice to nadrbia my lezymy a oni nowy budzet maja dodatkowo pani menadzer sz zadba o to

zosia

A premii wielkanocnej nie ma:( [usunięte przez moderatora]

jurgen

Właśnie!!! Gdzie premia? Czekamy do 19.00 (o tej godz. ostatnie księgowania w bankach). Jak nie będzie, to BUNT na pokładzie.

WHERE

Gdzie jest nasza obiecana premia :)? "Wielkanocna"

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baltona S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltona S.A.?

Kandydaci do pracy w Baltona S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltona S.A.