Opinie o Windows 2000 w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Windows 2000. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Windows 2000 o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windows 2000 w Rumia

obserwator

Gdybyś pracował normalnie , a nie robił pielgrzymki po hali produkcyjnej to byś nadal pracował. A może poprostu się nie nadawałeś do pracy. Nie znam tam nikogo ale takie wpisy przeważnie wrzucają osoby zwolnione za lenistwo.

Witam, Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Pracodawcy nie szanują pracowników. Obiecują kokosy,a jak przyjdzie co do czego, to oczywiście ''wielki klops''. Niekompetencja Pani, która liczy wypłaty przechodzi ludzkie pojęcie (no, ale może sobie na to pozwolić - córka szefa) miesiąc w miesiąc są problemy z pensjami. Umowa na najniższą krajową, pensja rzeczywista nieco wyższa. Pracodawcy zrobili z hali produkcyjnej big brother'a. Ludzie, którzy znają się na pracy zwalniają się z powodów finansowych, w ich miejsca przychodzą osoby nowe, które popracują chwilę i w podzięce za pracę zostają zwolnieni. Przykre jest to, że szefostwo z miesiąca na miesiąc ma coraz bardziej oczy zamydlone pieniędzmi i pracowników mają w głębokim poważaniu. Oburzają się na zwolnienia lekarskie - zabierają premię. Za L4 dostaniesz 60% wynagrodzenia. Nawet urlop wypoczynkowy nie jest płacony w 100%. Jak tak dalej pójdzie, to będą zmuszeni zamknąć firmę, bo nie będzie komu pracować. Podsumowując - bezduszna, rodzinna firma - nie jesteś z rodziny, nie licz, że będzie Ci tam dobrze.

mafia

szef do cwaniaki i tez synowie.. ogromna firma mało płacą...

tomek

Dajcie sobie spokój z tą firma calą robote (czarna :-) ) wykonują wię......e' a wy jestescie przykrywką czy to jeszcze do was nie dotarło ??... pozdro dla Szefa dobrze kreci ,i firmy desto i nie wiadomo ilu firm corek matek itp.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Windows 2000? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ja tam pracuje

8-9pln na godzine. Mnóstwo kamer , zwolnią cię jak podpadniesz szefowi nawet jak masz rację. 60 % za chorobowe płacą i ucinają za to premię na 3 miechy. Praca po 8-12 godzin zależy czy jest sezon. W soboty jak trzeba to też. Ludzie nawet spoko tylko biuro ciezko dogaduje sie z resztą pracowników. P.S na święta z pieniędzy socjalnych kazdy dostał po 2 piwa i uscisk dłoni szefa :)

radek

a są w ogóle jakieś oferty pracy od nich, bo ja nie widziałem już od jakiegoś czasu ich.. ale wydaje mi się, ze dobrym pomysłem będzie zadzwonienie do nich i wypatanie co i jak, nic nie stracisz na tym przecież, mozesz tylko zyskać. Tylko bezpieczniej będzie pewnie dzwonić od środy dopiero, bo te urlopy itd teraz.

Lech Wałęsa

Ile idzie zarobić w tej firmie? Potrafie czytać rusunek tech. Znam sie też na montażach okien i drzwi.

a swiat aktorów,piosenkarzy,piłkarzy,prawników,górników,itp to według Ciebie też mafia.........(usunięte przez administratora),,,,,,?pozdr. były prac. windows 2000.

analfabeto pisze się w Czarnem,,,,,,pozdr.Cię kolego?....

Admin

Firma sama ok ale własciciele masakra Mały zaprzecza drugiemu włascicielowi i nie wiadomo kto rzadzi kasa taka se ale i tak maja cie za [usunięte przez moderatora] maja kilku konfidetów nr 1 to kier z odziału w Czarnym

mało płacą na porządek 6 zł.masarka H.A.M firma

corleone;)

potwierdzam wypowiedz ,,anonim'',,mafia''firma rodzinna nie polecam

w.k.

Firma nie taka ogromna, kamery myślę, że zbytnio nie przeszkadzają tym, którzy faktycznie pracują.... Faktycznie za mojej kadencji szału z kasą nie było - ale co ustaliłeś to miałeś - nie przypominam sobie absolutnie, żeby rżnęli kogoś na kasę., Fajnie mi się tam pracowało bo była fajna ekipa - wielu ludzi wolało mniejszą kasę a fajny klimat. No ale to było 4 lata temu, więc obecnie nie wiem jak jest teraz. Ja w każdym razie firmę wspominam dobrze.

mafia

ogromna firma same kamery i mało płaca za (usunięte przez administratora) l. nie polecam..

Czy to prawda że płacą najniższą a resztę pod stołem nieoficjalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Windows 2000 - Rumia

• Jak się pracuje w Windows 2000?

Zobacz opinie na temat firmy Windows 2000 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Windows 2000?

Windows 2000
2.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Sobieskiego 23
    84-230 Rumia