Windows 2000

Rumia

Opinie o Windows 2000

anonim 2011-06-14 18:39:55
Czy to prawda że płacą najniższą a resztę pod stołem nieoficjalnie?
mafia 2012-02-29 20:39:26
ogromna firma same kamery i mało płaca za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] l. nie polecam..
w.k. 2012-04-15 20:13:03
Firma nie taka ogromna, kamery myślę, że zbytnio nie przeszkadzają tym, którzy faktycznie pracują.... Faktycznie za mojej kadencji szału z kasą nie było - ale co ustaliłeś to miałeś - nie przypominam sobie absolutnie, żeby rżnęli kogoś na kasę.,
Fajnie mi się tam pracowało bo była fajna ekipa - wielu ludzi wolało mniejszą kasę a fajny klimat. No ale to było 4 lata temu, więc obecnie nie wiem jak jest teraz. Ja w każdym razie firmę wspominam dobrze.
corleone;) 2012-09-08 22:01:05
potwierdzam wypowiedz ,,anonim'',,mafia''firma rodzinna nie polecam
mafia 2012-12-05 17:21:19
mało płacą na porządek 6 zł.masarka H.A.M firma
Admin 2013-06-04 23:33:16
Firma sama ok ale własciciele masakra Mały zaprzecza drugiemu włascicielowi i nie wiadomo kto rzadzi kasa taka se ale i tak maja cie za [usunięte przez moderatora] maja kilku konfidetów nr 1 to kier z odziału w Czarnym
Nick 2014-03-16 21:28:40
analfabeto pisze się w Czarnem,,,,,,pozdr.Cię kolego?....
Nick 2014-03-29 12:51:48
a swiat aktorów,piosenkarzy,piłkarzy,prawników,górników,itp to według Ciebie też mafia.........(usunięte przez administratora),,,,,,?pozdr.
były prac. windows 2000.
Lech Wałęsa 2014-07-13 21:00:45
Ile idzie zarobić w tej firmie? Potrafie czytać rusunek tech. Znam sie też na montażach okien i drzwi.
radek 2015-01-05 18:34:02
a są w ogóle jakieś oferty pracy od nich, bo ja nie widziałem już od jakiegoś czasu ich.. ale wydaje mi się, ze dobrym pomysłem będzie zadzwonienie do nich i wypatanie co i jak, nic nie stracisz na tym przecież, mozesz tylko zyskać. Tylko bezpieczniej będzie pewnie dzwonić od środy dopiero, bo te urlopy itd teraz.
ja tam pracuje 2015-01-06 21:11:17
8-9pln na godzine. Mnóstwo kamer , zwolnią cię jak podpadniesz szefowi nawet jak masz rację.
60 % za chorobowe płacą i ucinają za to premię na 3 miechy.
Praca po 8-12 godzin zależy czy jest sezon. W soboty jak trzeba to też.
Ludzie nawet spoko tylko biuro ciezko dogaduje sie z resztą pracowników.
P.S na święta z pieniędzy socjalnych kazdy dostał po 2 piwa i uscisk dłoni szefa :)
tomek 2015-02-03 23:24:05
Dajcie sobie spokój z tą firma calą robote (czarna :-) ) wykonują wię......e' a wy jestescie przykrywką czy to jeszcze do was nie dotarło ??... pozdro dla Szefa dobrze kreci ,i firmy desto i nie wiadomo ilu firm corek matek itp.
mafia 2015-02-10 21:49:24
szef do cwaniaki i tez synowie.. ogromna firma mało płacą...
Były pracownik 2015-02-13 22:37:03
Witam,

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Pracodawcy nie szanują pracowników. Obiecują kokosy,a jak przyjdzie co do czego, to oczywiście ''wielki klops''. Niekompetencja Pani, która liczy wypłaty przechodzi ludzkie pojęcie (no, ale może sobie na to pozwolić - córka szefa) miesiąc w miesiąc są problemy z pensjami. Umowa na najniższą krajową, pensja rzeczywista nieco wyższa. Pracodawcy zrobili z hali produkcyjnej big brother'a. Ludzie, którzy znają się na pracy zwalniają się z powodów finansowych, w ich miejsca przychodzą osoby nowe, które popracują chwilę i w podzięce za pracę zostają zwolnieni. Przykre jest to, że szefostwo z miesiąca na miesiąc ma coraz bardziej oczy zamydlone pieniędzmi i pracowników mają w głębokim poważaniu. Oburzają się na zwolnienia lekarskie - zabierają premię. Za L4 dostaniesz 60% wynagrodzenia. Nawet urlop wypoczynkowy nie jest płacony w 100%. Jak tak dalej pójdzie, to będą zmuszeni zamknąć firmę, bo nie będzie komu pracować. Podsumowując - bezduszna, rodzinna firma - nie jesteś z rodziny, nie licz, że będzie Ci tam dobrze.
fdfc 2015-03-30 22:08:11
Zwalniają. Powód? "bo cię nie lubię" :) szef nie ma pojęcia o robocie i pracownikach. Zwalniają kogo popadnie
obserwator 2015-04-06 21:21:43
Gdybyś pracował normalnie , a nie robił pielgrzymki po hali produkcyjnej to byś nadal pracował. A może poprostu się nie nadawałeś do pracy. Nie znam tam nikogo ale takie wpisy przeważnie wrzucają osoby zwolnione za lenistwo.
byly 2015-05-13 22:30:20
8 lat pracowałem. I zwolnili za nic. Są tam naprawdę osoby które do roboty się nie nadają. Tych nikt nie rusza,nikt nie czepia. Starych dobrych pracowników zwalniają,bo maja gdzieś żeby płacić im po 14-15zl. Wolą takich po szkole. Co za 5zl będą ściany podpierać. Bo nic innego nie potrafią.
pracownik 21ł 2015-10-22 15:42:53
Zwolnili mnie po 4 dniach poniewaz maja następną osobe do przeszkolenia oczywiście pieniędzy nie dostałem.z tego co mi wiadomo firma windows 2000 w mieście Czarnem wyrolowała już tak pare osób,wola brać skazanych niż cywili.dali mnie do przyuczenia do pracownika którego ganiali żeby szybciej robił więc jak miał mnie czegoś nauczyć????
pracownik 21ł 2015-10-22 20:54:04
panie Romku powiedzieli że mnie przyucza więc po co daja mnie do pracownika którego ganiają jak miał mnie uczyć.Oszuści biorą niby na przyuczenie na 3-4 dni i każą czekać na tel po czy biorą nastepnego.I maja pracowników za darmo,bo za te dni nic nie płacą.Nie jestem pierwszą osoba z która tak postąpili.Nie polecam tych oszustów.
ra 19 2015-10-22 22:43:18
Jeśli chodzi o siedzibe firmy windows 2000 w Czarnem to niestety ostatnio tak jest,że przyjmują na pare dni niby przyuczenie i zwalniaja albo każą czekać na tel.tylko nie rozumiem po co rozwieszali ogłoszenia ze potrzebuja pracowników bez doświadczenia.ja pracowałem tam pare dni po czym mi podziękowano i oczywiście pieniędzy nie dostałem.Kierownictwo nawet nie interesuje sie nowymi pracownikami tylko rzucają do innych i oni jak chcą to uczą.Pewnie wolą zatrudnić więżniów-mają z tego jakieś profity
paulo 2016-05-14 08:27:39
banda złodzieji i oszustów, firma rodzina krętacze nigdy prawdy nie powiedzą nie polecam bande ZŁodzieji
max 2016-05-23 16:05:26
znowu jest ogłoszenie na przedstawiciela w Rumi xD na pewno nie będę aplikować pozdro
takija 2016-06-30 08:30:06
A więc tak. Na aluminium:
Praca od poniedzialku do piątku po 8h.
Stawka 13-16zł. (zalezy co kto umie)
9-10h. Płacone 50 -tki. (można zostawać,ale nie trzeba. Kto nie chce)
Soboty 4h. I tez płacone 50-tki.
Do tego premia i dodatek jakies 200- 250zl. Co miesiąc.

Umowa wiadomo... Reszta do reki..
Płacą na czas. Bez problemu.
Chorobowe płacone normalnie wedle twojej stawki. A nie najniższe krajowej.
Urlop tez.
Wiec jesli masz 14/ h to tyle dostajesz. A nie jakies 30zl dziennie jak niektórzy w innych firmach.

Kto robi ten ma. :)
Kto chodzi po hali i udaje ze robi to wypad... Jak wszędzie.
1G 2016-10-11 20:25:37
... a więc tak . Na pcv :
dyrek ( synalek szefa ) obiecuje podczas rozmowy 11-12 zł na rękę , ale dostajesz 9. Po 3 mc podnoszą albo do 9,5 albo 10 . Wówczas idziesz do dyrka i dowiadujesz się że o stawkach decyduje szef a nie on. Do szefa nie idziesz bo dla niego jesteś nikim tak jak każdy inny pracownik ( przez 3 mc się o tym przekonasz ). Dla obniżenia kosztów szefostwo zatrudnia głuchych , więżniów z Wejherowa i Ukraińców . Ogólnie naprawdę fajna atmosfera , zresztą w takim towarzystwie to nic dziwnego :). Premia jak nie podpadniesz 100 zł. Nadgodziny płacone 9 i 10 normalnie , każda następna to 50 ka . Cały czas na nogach. Kamery - wiadomo. W trosce o dobro pracownika zainstalowany jest dzwonek żebyś wiedział kiedy możesz usiąść i kiedy masz wstać podczas 15 min przerwy na śniadanie.

reszta jak u przedmówcy

Umowa wiadomo... Reszta do reki..
Płacą na czas. Bez problemu.
Chorobowe płacone normalnie wedle twojej stawki. A nie najniższe krajowej.
Urlop tez.
Wiec jesli masz 10/ h to tyle dostajesz.

Kto robi ten ma. :)
Kto chodzi po hali i udaje ze robi to wypad... Jak wszędzie
Mirek 2016-10-11 22:04:28
Wiesz co, nie wiem czemu podczas rozmowy jest inaczej niż później, ogólnie to wszystko wydawało mi się od zawsze na swoim miejscu, zwłaszcza w takiej wielkiej firmie jak oni, myślę, że trzeba porozmawiać z nimi jakoś bardziej i może wyjdzie coś na światło dzienne
Zostaw swoją opinię o Windows 2000 - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Windows 2000