Opinie o PSJ Dach w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PSJ Dach. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PSJ Dach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSJ Dach w Bydgoszcz

Kacper Nowy wpis

Jakie są wasze stawki w firmie ?

adam Nowy wpis

ooo, rufus, chyba z nieba mi spadłeś - masz może wiadomości jakieś lub może swoje doświadczenie z produktami, materiałami, pokryciami dachowymi od psj dach z Bydgoszczy konkretnie? bo chce pokryć dach w nowym domu i chciałbym wysokiej jakości materiałó użyć, bo to mój pierwszy dom i cena nie gra roli. Ale chciałbym mieć gwarancje na produkt. Czy psj to oferuje?

bilgun Nowy wpis
@adam

mój pierwszy dom :) widzę , że plany są na kilka jeszcze własnych w przyszłosci. To współpraca z PSJ Dach może Ci się rzeczywiście przydać jakaś bardziej długotrwała

mówi

Ja się zastanawiam czy w ogóle ktoś tu jest zatrudniony. Tak mało opinii jest tu dodanych, a zawsze więcej pytań. Zgodnie z krsonline działalność normalnie funkcjonuje http://www.baza-krs.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=39464:psj-dach-strzelecki-spolka-jawna&catid=3185:bydgoszcz&Itemid=3 Tylko dlaczego ludzie się tutaj nie mogą wypowiedzieć i podpowiedzieć czegoś na temat firmy....

rufus Nowy wpis
@mówi

ta firma to nie lada specjalista od dachów. Obserwowałem firmę od dłuższego czasu i muszę przyznać , że podobają mi się ich realizacje. Zastanawiam się tylko czy PSJ Dach jest w stanie również wesprzeć większe firmy w duzych przedsięwzięciach , bo póki co widziałem tylko ich nieduże realizacje niestety

Magda

Witam wszystkich którzy pracowali w PSJ Dach od początku.Było OK wtedy, jak jest teraz nie wiem. pozdrawiam szefostwo.Witam MD jak się domyślam pozdrowionka ijak się w życiu dzieje?? Magda B

Aplikowałeś do firmy PSJ Dach? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
o:)

[usunięte przez moderatora] i co Ty na to.....?chyba sam przekonałeś się jak szybko można stracić zaufanie ludzi i ich szacunek? Żal mi ciebie bo z natury dobry chłopak jesteś tylko kasa wypaczyła Twój pogląd na życie.Powodzenia życzę!!

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Oszukuja pracownikow jak rowniez firmy z ktorymi wspolpracuja. Jesli ktos pracowal dluzej wie o co chodzi

Banda złodzei i oszustów. Naprawde nie polecam tej firmy nikomu

golu

odszedłem sam z powodów osobistych, a pracowałbym dalej bo było w porządku

golu

To ja pisałem opinie o dietach tak więc nie trafiłeś z określeniem osoby piszącej.Moje inicjały to [usunięte przez moderatora]. jeżeli pracowałeś w tej firmie to już wiesz kim jestem. Pracowałem u nich w 2009 i diety były płacone na czas i to 2 razy w miesiącu anie jak w innych firmach raz na miesiąc i wszystko mi się zgadzało jak już wcześniej pisałem

oszusci [usunięte przez moderatora] Diety może i były na czas, ale nigdy se nie zgadzały

golu

Nie zgadzam sie diety byly na czas i wyplaty

To czemu tak dlugo tam pracowales

komancz

banda zlodzieji..obiecuja gory zlota...malo placa...co rusz to walek...jak sa wyplaty to podstawa idzie na konto...potem zebranie w biurze...pojedynczo...kto wiecej sprzeda ludzi wiekksza premie otrzyma...szczerze nie polecam...lepiej isc snieg odgarniac....powaga

brygadzista

niestety to wszystko prawda co piszą o tej firmie ,pracowałem tam rok banda hahmętów

ta firma to tragedia nawet na dietach oszukują myślą tylko jak [usunięte przez moderatora] wypłatę razem z tym panem [usunięte przez moderatora] śmiesznym

Mam nadzieje, ze wkrotce sie rozpadna podobna jednego z założyceli tez juz sie oozbyli. Co za [usunięte przez moderatora] ;)

Sprawa w toku.Niedaruje im. Jeśli wiesz cośna ich temat napisz eneilo@o2.pl

Jestem żoną byłego pracownika tej firmy, żal mi tych chłopaków którzy pracują u [usunięte przez moderatora] za psie pieniądze i złe słowo.Mam nadzieję że już za chwilę samowola SZEFÓW dobiegnie końca, a wy Panowie pracujący u [usunięte przez moderatora] i spółki znajdziecie pracę w normalnej firmie gdzie wszyscy traktowani są po ludzku.

mówią że płacą od metra a suma sumaru dadzą ci 6 zł na godzine i poiwedzą że i tak za dużo zarobiłeś

rowniez nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PSJ Dach - Bydgoszcz