Opinie o Bendiks - Waszak Marek Waszak w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bendiks - Waszak Marek Waszak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bendiks - Waszak Marek Waszak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bendiks - Waszak Marek Waszak w Bydgoszcz

Angelka Nowy wpis
Inne

No to jakaś nieciekawa atmosfera sie tu zdaje jeśli o jakimś złym traktowaniu ludzi ktoś tu wspomniał. ale na ile to w ogóle jest sprawdzone? Może teraz sie coś i tak poprawiło skoro nikt już nie narzeka…

Czy firma Bendiks - Waszak Marek Waszak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mechanior Nowy wpis
@Pytanie

Nic nie finansuje, wypłata w ratach, narzędzia najlepiej kup sam, zima problem z ogrzewaniem, a właściciel gnoi pracowników.

wojtas

Najgorszy zakład w którym byłem !Jedno oszustwo a gościu do klientów z zębami wyskakuje jak mu powiedziałem ze reklamacja

Belami
@wojtas

To prawda. Do uczniow tez potrafił z łapami startowac.

@Belami

to swir jest pelna zgoda a jak panikuje est koniec swiata

Robuch Nowy wpis
@wojtas

Nie tylko reklamacja, wystarczy zobaczyć jak się tam pracowników traktuje, szef lata po warsztacie jak wściekły, właściciel to cham i do pracowników i klientów.

Marlon Nowy wpis
Inne

Unikajcie tego miejsca jak ognia, to co sie tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie! Za kazdym razem do klienta wyskakuje z zębami, to jest swir totalny. Powinien sie leczyc a nie zaklad prowadzic. Slyszalem tez od bylego pracownika, ze placi w ratach, najnizsza krajowa i najnizszy zus.Pracownikow tez traktuje jakby byl bogiem.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bendiks - Waszak Marek Waszak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

10 lat

Michal

Bylem tam uczniem, wszystko spoko, praca nawet fajna niestety jak wiekszosc olalem sprawe a teraz gdy szukam pracy jest juz za pozno. Od pracownikow slyszalem ze zarobki jak na te branze to sa dobre

@Michal

jaja sobie chyba robisz

Czy Bendiks - Waszak Marek Waszak zatrudnia studentów?

Franciszek
Inne

Ale doją jak? Nie płacą czy dają nawał obowiązków?

AAbdulek
Inne

Dramat! Zostawiłem samochód na regenerację alternatora dokładnie chodziło o regulator napięcia. Myślałem że firma po wyciagneciu i rozebraniu poinformuję mnie o szacowanych kosztach naprawy. Gdy pytałem co paru godzinach z moim samochodem zostałem upewniony ze to regulator i że żarówki też zostały zamówione, pytam się grzecznie po co skoro ja również zamówiłem a o to nie prosiłem, zostałem zapewniony ze żarówki to kosztują grosze i też je wymienia. Na drugi dzień dostałem telefon że auto jest gotowe i łączny koszt naprawy 550zl????‍♂️ Ludzie jak można robić coś bez zgody klienta? Nowy alternator kosztuje około 450zl a regenerowany 300zl na aukcjach w internecie. Dodam również że informowałem firmę że mogę go wyciągnąć i przywieść lecz powiedzieli ze mam zostawić pojazd. Nigdy więcej takich naciągaczy!

M.K
@AAbdulek

Chłopie piszesz jak jakiś lajka jak byś pierwszy raz auto naprawiał. Po co auto tam zawoziłem skoro kasy na naprawę nie masz . 500 za naprawę alternatora z usługą wyjścia i włożenia. Myślę że powinieneś sobie sam wyjąć i w garażu zrobię taniej byś miał. Potem jeszcze raz wyjmij bo jak się nie znasz to możesz sobie tylko roboty narobić Ja oddaje moje auta do tej firmy od pary lat mam małą flotę aut i jak jakiś problem z elektryka zawsze dają radę a cena konkurencyjna . Pozdrawiam Bendiks . M.K.G

Mac
Inne

Oddałem samochód i oddano mi samochód niesprawny. Skasowano 480 zł i po 3 km samochód padł. Oddałem samochód ponownie licząc na naprawę gwarancyjną ale skasowano ode mnie kolejne ponad 1000 zł. Firma bez honoru nastawiona na zysk a nie na dobrą markę. Zdecydowanie nie poilecam!

Niezadowolony.....
Inne

WARSZTAT ...KATASTROFA nie polecam nikomu tego warsztatu obsluga caly czas w kiepskim humoze ,czulem sie jak bym byl tam za kare .Cena za naprawe nie kompletna wyszla mnie drozej niz nowy rozrusznik ,szok ...Auto wyjechalo z warsztatu bez kompletnych orginalnych czaesci,,,,,,niby to nie oni ... nie polecam pierwszy i ostatni raz lipa na maxa.

Jaka umowa obowiązuje w Bendiks - Waszak Marek Waszak podczas okresu próbnego?

Bendiks
@Pytanie

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są zawsze na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bendiks - Waszak Marek Waszak?

KAMIL 123
@Pytanie

Jak sobie kupisz to na swoje.

Irena
@KAMIL 123

A skomentujesz warunki zatrudnienia w Bendiks? Na jaką wypłatę można liczyć na Twoim stanowisku? Proszę o komentarze.

Belami
@Irena

Na najnizsza .No chyba ze bedziesz zostawał codziennie do 18(usunięte przez administratora)to 3 wyciagniesz.

querisol

W sumie to nie najgorzej, warunki ustalane z góry wszystko zapewnione, ale główna czesc stawki uzalezniona jest od indywidualnego przerobu wiec jak ktos nic nie robi to dostaje minimalna ale przy srednim nakladzie pracy mozna nawet 3k na reke wyciagnac zima. szef zazwyczaj daje urlop kiedy sie chce chyba ze sie naklada z kims kto wczejniej juz o ten termin poprosil. widac ze uczniowie z zawodowki ktorzy musza chodzic w 2 soboty w miesiacu lubia sobie napisac pare zlych opini ale oni to sa wogole jacys niedorobieni

Taki tam
@querisol

Ciekawe czy ty bys chcial robic za damski (usunięte przez administratora) w soboty i niedojebany to ty chyba jestes gosciu.

moszniak

Dobry kontakt, wszystko tak jak było uzgodnione tylko czasem terminy dość długie żeby się umówic

Edward
Inne

@Władek, napiszesz coś więcej? Piszesz, że polecasz? Z jakiego konkretnie powodu? Jest dobra atmosfera wśród pracowników? Kto jeszcze napisze co aktualnie dzieje się w Beniks? Cy jest zapewniona umowa o pracę?

frawws

Wszytko ok, bez zastrzeżeń

władek

Wszystko ok, Polecam !!

adma

Szybka naprawa, niski koszt, wszystko do mojego opla mieli na miejscu. Za 230zł naprawili mi w astrze rozrusznik. polecam

Kaperr86

Jezeli chodzi o uslugi to jestem zadowolony jako jedyni byli w stanie naprawic moje auto, a nie rozumiem o co chodzi z tymi opiniami o pracy jak pracuja u niego ci sami ludzie od liklunastu lat i nigdy nie slyszalem zeby byli niezadowoleni

Maciej

Odszedłem kilka lat temu ponieważ wszystko w tym zakładzie to ściema. Najniższa krajowa, najniższy zus, o narzedziach zapomnijcie - o wszystko trzeba prosic, najlepiej jesli sami macie swoje. Nie polecam nikomu! Soboty pracujące za ktore nie płaci, nie ma tez wolnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Bendiks - Waszak Marek Waszak - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Bendiks - Waszak Marek Waszak
4.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Toruńska 108
    85-023 Bydgoszcz