RK Rental

Opinie o RK Rental

Marek

Porządna Firma Fachowcy

Zuzanna

@Romeknapisz jeśli uda Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy mogą być bardzo pomocne dla osób, które będą starać się o pracę w RK Rental.

Romek

Byłem w tej firmie i widziałem na własne oczy Maszyny robiły fajne wrażenie ,rozmawiałem z mechanikiem który ogarniał maszynę -posługiwał się profesjonalnym analizerem diagnostycznym ,odzież firmy Beta ,markowe klucze ,samochody serwisowe z szawkami Sortimo dobrze wyposażone-ogólnie podobało mi się to -Widać ,że nie oszczędzają na sprzęcie zostawiłem CV mam nadzieje,że coś z tego wyjdzie

Zuzanna

@Łukasz K.dziękuję za odpowiedz na moje pytanie. Nie szukam pracy w RK Rental, jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Mógłbyś powiedzieć jeszcze jak wygląda Twój typowy dzień?

Łukasz K.

Wychodzę 2.900-3.500 no ale znam się na tych klockach bo nie jestem gapami karmiony :) Praca ok , a sprzęt i narzędzia?No nie ma lipy Ale z tego co wiem to na razie nikogo szef nie szuka ,chyba że kierowce Ale Zuzanna na lawete chyba nie usiądziesz co? :) Chociaż fajnie by było dla odmiany dziewczyny w pracy oglądać a nie ciągle z chłopami ;)

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia i benefity mogą obecnie liczyć pracownicy RK Rental?

Mateo

Byłem widziałem podziękowałem. Warunki pracy beznadziejne, brak odpowiednich narzędzi do pracy, w sumie to tylko jedna walizka kluczy z plasteliny. Urzadzenia pomiarowe w tej firmie to miernik z odzysku za 9.99pln. Wiecej narzedzi posiadam przy rowerze. Zarobki- miala byc 10/h oczywiscie wyszlo mniej!

xc

@majek wiesz moglbys dopecyzowac o jakie stanowisko Ci chodzi w sumie prawda? bo przecież na każdym stanowisku są inne zarobki a ostatnia oferta jaką pamiętam było na elektromechanika - elektronika ..

Elektro-Mechanik Maszyn Przemysłowych

Praca w tej firmie to czysta przyjemnosc. Auto sluzowe do dyspozycji, m.in na dojazdy do pracy, czy wolny weekend. Do tego zawsze jest bezplatny obiad z pobliskiej restauracji. Pensja zawsze na czas i do tego zawsze jakas premia i to nie mala. Dodatkowo benefit do klubow sportowych, zaproszenia do kina, roznego rodzaju imprezy, opieka zdrowotna w prywatnej klinice. Praca czysta i przyjemna, nowoczesny warsztat, narzedzia z najwyzszej pulki. Kazdy pracownik posiada swoje stanowisko pracy z pelnym wyposazeniem m.in komputerem diagnostycznym, dostepem do internetu, itp. Ta firma ma przyszlosc...Polecam

Stefcio
@Elektro-Mechanik Maszyn Przemysłowych 06.10.2016 13:06

Taaa jasne, prosze cie i jeszcze moze zarobki kilkanascie tysiecy :)

zainteresowany

No właśnie, też jestem ciekwy. Ktoś coś?

bdg
@123 23.08.2016 10:47
A jak wygląda z godzinami pracy na warsztacie? Czy rzeczywiście praca od 7.30 do 15.30 i soboty wolne?...

Tak, 7:30-15:30 chyba, że jest wyjazd

bdg

Do RR przeszedłem z konkurencji wiec mam prownanie. Wczesniej u wiadomego kolesia wypłata 2-3 miesiace po czasie, obcinki za pomylki itd. Poszedlem do RK rental i okazuje się, że mozna mieć wypłate na czas, że można pogadac z szefem jak z kumplem.

No tak ci mówię, nie narzekam. Po sezonie kasa się zgadza :)

Jest, ale rzadko. Nie ma regularnych premii tylko doceniają tych, co się wykazują.

Ja dostaję do 10 i mam na czas. Nie wiem jak reszta. Nieche się wypowiadać za innych.

Sporo, nie sporo. Zależy jakie ma sie wydatki. Dla mnie to średnio, wolałbym więcej, ale co zrobisz.

AK

RR obiecywal , ze jak się będę starac to dostane 3,5k na reke. Skonczylo się na 2,8­3 na reke plus służbowy samochód. Pieniądze dobre, ale liczyłem na więcej.

Andrzej Brzoza

Wszyscy tak dobrze zarabiaja warunki super - to dlaczego sie zwalniacie po 3,6mc pracy? A w to, ze zwracaja kase za dojazdy do pracy jak ktos wyzej napisal to na pewno nie uwierze! No bez przesady. Podsumowujac: Praca w lisim ogonie jest ok, w brzozie nie koniecznie ;)

Agr

Umowe masz od początku, jeżeli na OLX nie widzisz ogłoszenia to jedź do brzozy, porozmaeiaj z właścicielem, prościej się nie da.

anonymous

Na poczatek umowa ustna :)

Tak, ja mam od początku.

rafal

O co szum? Mi tam się podobało, kasa całkiem spoko, auto służbowe od pierwszego dnia. R. pokrywał koszty paliwa w całości :D

Marzena

Nie pracowałam w tej firmie, ale jestem stałym klientem RK Rental. Sporo tu negatywnych opinii, ale nie widzę, aby miały pokrycie w rzeczywistości. Maszyny są zawsze sprawne i dostarczane na czas, pracownicy w większości kompetentni. Sama prowadzę biznes i wiem jak mogą zaszkodzić negatywne opinie. Dlatego dementuję, pracuje się z nimi naprawdę dobrze.

Pablo

Pracowałem w tej firmie pół roku. Jak wszędzie, można się przyczepić do wielu rzeczy. Jednak jak przeczytałem o tym, że niby mało płacą to mi się śmiać zachciało. Od początku dostawałem dobre pieniądze, po 3 miesiącach sami dali podwyżkę bez proszenia. Nie czaję tych opinii. Chyba pracowaliśmy w różnych firmach.

Arg

Jako były już pracownik mógłbym napisać esej o tej firmie, Napiszę krótko, jako pracownik biurowy, handlowiec, jest się człowiekiem uniwersalnym i na to trzeba się godzić zresztą jak w praktycznie każdej firmie prywatnej. Na warsztacie ( tam nie pracowałem) jak ktoś ma wiedzę i chęci do pracy to sobie poradzi. Warunki są jakie są, stołówka, toaleta, prysznic, warsztat z odpowiednim sprzętem, na głowę nie pada. Co do wszystkich komentarzy o R.R. pracodawca jak każdy inny, wymaga, ale i docenia, jak każdy pracodawca ma swoje gorsze i lepsze dni, podejmuje prawidłowe i gów...e decyzje. Tyle o nim. Samą firmę mogę polecić mechanikom którzy nie boją się pracy z dużymi maszynami, i znają się na rzeczy.

Edek

Szeeeeroko i to po luku omijac, no chyba ze ktos chce byc bialym murzynem remontujacym wozki i podnosniki.

Mr Cobs

HeHe skad ja znam te obietnice R.R nie tylko tobie obiecywal 2.2k i inne premie ;)

serwisant

No niestety w Rk Rental nie jest tak super fajnie. Wspolpracowalem z Panem R. I szybko mu podziekowalem za taka wspolprace. Rozmowa i jego obietnice duzo odstawaly od rzeczywistosci. Jak ktos ma jakies tam pojecie to na pewno znajdzie prace w tej branzy u kogos innego, bardziej wiarygodnego.

Lakiernik

No niestety, praca w tej firmie nie niesie za soba wielkiej kariery zawodowej. Szefostwo traktuje ludzi malo powaznie, szczegolnie jedna osobe mam na mysli Radoslaw R. Mlody bezczelny nie majacy zielonego pojecia o niczym. Pracowalem w tej firmie jakies 4 lata temu przy wozkach. Warunki pracy tragiczne. , zarobki beznadziejne. Ciezko z urlopami w sezonie. Premia najwieksza jaka mialem to 50zl. Jak ktos zdolny to na pewno znajdzie cos dla siebie w innym zakladzie. Ten zaklad pracy odradzam.

Zenon

Jak tak wszystko super i pieknie to dlaczego ciagle słyszę ze szukaja do pracy w Brzozie k/ Bydgoszczy. Mechanikow i elektomechanikow zatrudniaja jak leci, co miesiac ktos nowy. Niektorzy po pierwszym dniu pracy mieli dosc, jedni do sniadania tylko wytrwali hehe. Ja dalem rade miesiac wytrzymac i zarobilem cale ( usunięte przez administratora )

Arek
@Zenon 16.03.2016 23:39

Zenonie byłeś? Widziałeś? Nikt nie oferuje dziś 1300zł na miesiąc bo nikt by do takiej pracy nie przyszedł a pewnie jestś z firmy hejterskiej i pare groszy za jednego hejta dostajesz- Pełno takich aukcji na allegro albo z konkurencji jesteś ,że takie bzury wypisujesz.Każdy kto szuka pracy jak nie pójdzie na rozmowe kwalifikacyjna to się prawdy nie dowie.Wytarczy pójść i samemu zobaczyć

pracoholik

JESTEM W SZOKU CZYTAJĄC TE NEGATYWNE OPINIE. WYPISUJĄ TO OSOBY KTÓRE CHCĄ COŚ ROBIĆ DUŻO ZAROBIĆ I SIĘ NIE NAROBIĆ. JEDNYM SŁOWEM NYGUSY. PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PRZEZ PONAD ROK I BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY. PENSJA NA CZAS, MOŻLIWOŚĆ WYKAZANIA SIĘ, DOBRE TRAKTOWANIE. A SAM PRACODAWCA SPOKO GOŚĆ.

Daro83

Byłem na rozmowie Zaproponowali na początek 2200zł na rękę (docelowo 2500zł z perspektywą premii) i umowę o pracę okres próbny Rozmawiałem z pracownikami i są zadowoleni.Firma znajduje się w Brzozie i widać ,że się szybko rozwija. Według mnie spoko ale za daleko mi dojeżdżać... Proponuje samemu zobaczyć firme i porozmawiać z właścicielem bo to co widziałem i to co czytam na tym forum to dwa różne światy Ktoś może jest z okolic Koronowa??? Kasa mi odpowiada ale dojazd :(

WG

Trzeba się znać, na mechanice i elektromechanice chociaż trochę, wykształcenie nie jest istotne,

Szymek

Hej Ja byłem na rozmowie i warunki dosyć sensowne Firma nie jest korporacją ale to mi odpowiada. Gadałem z właścicielem -wydaje się wporzo Serwisanci mają ładne auta, narzędzia całkiem niezłe ,porządne ciuchy bhp no i też wydawali się koleżeńscy.Firma się rozwija i mają troche mały plac jak na tyle maszyn ale pracuje tam ładna Pani :)

Mały

Firma jak każda inna z tej branży, pomimo negatywnych opinii podjąłem się współpracy, po 2 miesiącach mogę stwierdzić, pieniądze na czas a tego się bałem najbardziej, warunki... cóż nie jest to mariot ale powiedzmy że da się to zaakceptować. Narzędzia są , samochód w miarę normalny też jest. Polecam dla ludzi lubiących prace mechanika.

Endrju

Do łoskot: Elekromechanik, to pojecie wzgledne. Bardziej bym to nazwal troll od wszystkiego. Mialem zaszczyt byc tam na okresie probnym kilka mc, i z elektromechanika to nic nie mialo wspolnego. Mylem, malowalem, jakies smiszne naklejki oklejalem ( po kilkadziesiat na jednym podnosniku takich samych - reklama). do tego czyszczenie podnosnikow od farb, tynkow, itp. Zima na dworzu to robisz, pod chmurka. A pensja, hmm (na dwie raty ( usunięte przez administratora )l Podziekowalem.

lilka
@pracownik 12.05.2016 12:42
Narzekasz na wypłaty, ZUSY itd. Przestraszyłęm sie i poszedłem sprawdzić czy mi placą składki. Na szczęście tak. Wypłata spoko,...

Chciałabym tam pracowac jako handlowiec, jak stawki i współpraca??

@lilka 31.05.2016 16:47
Chciałabym tam pracowac jako handlowiec, jak stawki i współpraca??

Powiem ci tak, zarobki w granicach trójki + premie od czasu do czasu (zależne od obrotu). Szefostwo? Różnie jak wszędzie. Od zawsze pracuję u prywaciarzy więc się przyzwyczaiłem. Czasami zajebisty humor, a czasami muchy w nosie.

x-men

Kiedys pracowalem w tej firmie, prawie pol roku. Nigdy nie mialem wiecej niz ( usunięte przez administratora ). Warunki beznadziejne, praca jak praca ale szefostwo-nie szlo sie dogadac! Obecnie pracuje u konkurencji i ponizej 2tysi nie schodze.

Praco-wnik

Pracowalem miesiac w tej firmie. Dwie rzeczy tam mi sie tylko podobaly: dzien wyplaty i ostatni dzien pracy!

Mariusz

Skierowano mnie z Urzedu Pracy. ( usunięte przez administratora ) Szkoda czasu na takich przedsiebiorcow!

Zostaw opinię o RK Rental - Lisi Ogon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RK Rental