Lisi Ogon

Opinie o RK Rental

Zuzanna

@Igor a możesz powiedzieć, co dokładniej słyszałeś o tym pracodawcy? Jakim stanowiskiem w RK Rental jesteś zainteresowany? W sieci nie można znaleźć aktualnie żadnych ofert pracy. Może warto w takim razie swoje cv zanieść osobiście? Wszystkie praktyczne wskazówki na temat procesu rekrutacyjnego zawsze stanowią dużą pomoc dla forumowiczów, którzy szukają pracy.

Igor

Tak dużo dobrego o firmie słyszałem, że mam zamiar aplikować!!!

Mech Toyota Material Handling

Deleko temu warsztacikowi do profesionalnego serwisu wózków czy podnośników. Pensja jaka oferują, czy ludzie zarabiający tam jest... az sie poplakalem ze śmiechu jak usłyszałem. Zaden szanujacy sie i znajacy na robocie mechanik wozkow za tyle to nawet na pol etatu sie nie zatrudni! Ludzie bialego murzyna szukac to naprawy starych gratow tasma izolacyjna i kompletem kluczy z castoramy. Gdzie narzedzia, gdzie czesci zamienne, gdzie podstawowa wiedza z zakresu budowy wozkow i zasady dzialania o serwisowaniu juz nie wspominajac.

RK Rental Radosław Rafiński
@Mech Toyota Material Handling 24.03.2018 17:16

To żenujące ,a zarazem smutne kiedy konkurencja próbuje oczernić dobre imię naszej firmy- takie kłamliwe komentarze prezentują strasznie niski poziom i totalny brak klasy ale podejmiemy odpowiednie działania w tej kwestii . Trudno nawet się odnieść do tak infantylnego komentarza. Mamy świetnie wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem nabytym w naszej firmie. Zgrany zespół fachowców plus profesjonalny markowy sprzęt stanowią fundamenty sukcesu naszej firmy z czego jesteśmy dumni i będziemy dalej podążać tą drogą. Jestem pewien ,że każdy kto współpracował z naszą firmą zna nasze wysokie standardy . Osoby zainteresowaną pracą w naszej firmie zapraszam do odwiedzenia naszej siedziby aby wyrobiła sobie własną opinię zgodną z rzeczywistością.

Jungheinrich
@Mech Toyota Material Handling 24.03.2018 17:16

No niestety ale Mech Toyota, ma racje. Znam Wasz warsztat w Brzozie k/Bydgoszczy. Serwis polega na montazu uzywanych najtanszych czesci, byle tylko wozek przeszedl UDT i koniec, byle tylko sprzedac. Podesty ruchome tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Kiedys ogladalem jeden i nie ma to jak uszczelniac przewody hydrauliczne silikonem i klejem na zlaczkach :) No jak Wy takich mechanikow macie to gratuluje.

Szukasz pracy?

Zuzanna

@Andrzej Mechanik a jak długo pracowałeś w RK Rental? Czy podczas okresu Twojego zatrudnienia warunki oferowane przez pracodawce w jakiś sposób się zmieniały? Są firmy, które na start oferują trochę gorsze warunki, które jednak z czasem ulegają następnie sporej poprawie. Jest to duża motywacja dla pracowników takiego zakładu pracy. Jak to wygląda w tym przypadku?

Andrzej Mechanik

Pracowałem u nich swojego czasu na serwisie, warunki w sumie były bardzo przyzwoite, niestety przeprowadzka zmusiła mnie do rezygnacji z tej pracy, Dzisiaj miło wspominam te czasy W Lublinie oddział otwórzcie :)

Powiedzcie co się dzieje teraz w RK Rental? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Zuzanna

@Mech Toyota Material Handling, domyślam się, że byłeś niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w RK Rental i warunki pracy oferowane przez firmę nie do końca do Ciebie trafiły - kwestia indywidualna, wiele osób na forum ma wprost odmienne zdanie. Odnośnie maszyn jakie oferują, z tego co widzę wiele osób, szczególnie klientów ceni sobie wózki z RK Rental. By się w tym przekonaniu umocnić wystarczy wejść w galerię na stronie głównej firmy.

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy RK Rental, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

Igor

Podpowiedzcie jakich pracowników potrzebuje firma?

@Igor 09.01.2018 18:22

Obecnie jest bardzo dużo zamówień i myślimy o poszerzeniu floty pojazdów serwisowych co stworzyłoby nowe stanowisko serwisanta maszyn budowlanych zatem osoby mające doświadczenie w tej materii lub pragnące się w trym kierunku rozwijać zapraszamy na rozmowę do siedziby firmy. CV można wysyłać na adres mailowy biuro@rkrental.pl Zapraszamy do owocnej współpracy

Mateo

Firma działa prężnie po ilości sprzętu i samochodów serwisowych widać ,że szybko się rozwija.Złożyłem CV mam nadzieje ,że coś z tego będzie.

Marek

Porządna Firma Fachowcy

Zuzanna

@Romeknapisz jeśli uda Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym do firmy mogą być bardzo pomocne dla osób, które będą starać się o pracę w RK Rental.

Romek

Byłem w tej firmie i widziałem na własne oczy Maszyny robiły fajne wrażenie ,rozmawiałem z mechanikiem który ogarniał maszynę -posługiwał się profesjonalnym analizerem diagnostycznym ,odzież firmy Beta ,markowe klucze ,samochody serwisowe z szawkami Sortimo dobrze wyposażone-ogólnie podobało mi się to -Widać ,że nie oszczędzają na sprzęcie zostawiłem CV mam nadzieje,że coś z tego wyjdzie

Zuzanna

@Łukasz K.dziękuję za odpowiedz na moje pytanie. Nie szukam pracy w RK Rental, jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Mógłbyś powiedzieć jeszcze jak wygląda Twój typowy dzień?

Łukasz K.

Wychodzę 2.900-3.500 no ale znam się na tych klockach bo nie jestem gapami karmiony :) Praca ok , a sprzęt i narzędzia?No nie ma lipy Ale z tego co wiem to na razie nikogo szef nie szuka ,chyba że kierowce Ale Zuzanna na lawete chyba nie usiądziesz co? :) Chociaż fajnie by było dla odmiany dziewczyny w pracy oglądać a nie ciągle z chłopami ;)

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia i benefity mogą obecnie liczyć pracownicy RK Rental?

Mateo

Byłem widziałem podziękowałem. Warunki pracy beznadziejne, brak odpowiednich narzędzi do pracy, w sumie to tylko jedna walizka kluczy z plasteliny. Urzadzenia pomiarowe w tej firmie to miernik z odzysku za 9.99pln. Wiecej narzedzi posiadam przy rowerze. Zarobki- miala byc 10/h oczywiscie wyszlo mniej!

xc

@majek wiesz moglbys dopecyzowac o jakie stanowisko Ci chodzi w sumie prawda? bo przecież na każdym stanowisku są inne zarobki a ostatnia oferta jaką pamiętam było na elektromechanika - elektronika ..

Elektro-Mechanik Maszyn Przemysłowych

Praca w tej firmie to czysta przyjemnosc. Auto sluzowe do dyspozycji, m.in na dojazdy do pracy, czy wolny weekend. Do tego zawsze jest bezplatny obiad z pobliskiej restauracji. Pensja zawsze na czas i do tego zawsze jakas premia i to nie mala. Dodatkowo benefit do klubow sportowych, zaproszenia do kina, roznego rodzaju imprezy, opieka zdrowotna w prywatnej klinice. Praca czysta i przyjemna, nowoczesny warsztat, narzedzia z najwyzszej pulki. Kazdy pracownik posiada swoje stanowisko pracy z pelnym wyposazeniem m.in komputerem diagnostycznym, dostepem do internetu, itp. Ta firma ma przyszlosc...Polecam

Stefcio
@Elektro-Mechanik Maszyn Przemysłowych 06.10.2016 13:06

Taaa jasne, prosze cie i jeszcze moze zarobki kilkanascie tysiecy :)

zainteresowany

No właśnie, też jestem ciekwy. Ktoś coś?

A jak wygląda z godzinami pracy na warsztacie? Czy rzeczywiście praca od 7.30 do 15.30 i soboty wolne?

bdg
@123 23.08.2016 10:47

Tak, 7:30-15:30 chyba, że jest wyjazd

bdg

Do RR przeszedłem z konkurencji wiec mam prownanie. Wczesniej u wiadomego kolesia wypłata 2-3 miesiace po czasie, obcinki za pomylki itd. Poszedlem do RK rental i okazuje się, że mozna mieć wypłate na czas, że można pogadac z szefem jak z kumplem.

No tak ci mówię, nie narzekam. Po sezonie kasa się zgadza :)

Jest, ale rzadko. Nie ma regularnych premii tylko doceniają tych, co się wykazują.

Ja dostaję do 10 i mam na czas. Nie wiem jak reszta. Nieche się wypowiadać za innych.

Sporo, nie sporo. Zależy jakie ma sie wydatki. Dla mnie to średnio, wolałbym więcej, ale co zrobisz.

AK

RR obiecywal , ze jak się będę starac to dostane 3,5k na reke. Skonczylo się na 2,8­3 na reke plus służbowy samochód. Pieniądze dobre, ale liczyłem na więcej.

Andrzej Brzoza

Wszyscy tak dobrze zarabiaja warunki super - to dlaczego sie zwalniacie po 3,6mc pracy? A w to, ze zwracaja kase za dojazdy do pracy jak ktos wyzej napisal to na pewno nie uwierze! No bez przesady. Podsumowujac: Praca w lisim ogonie jest ok, w brzozie nie koniecznie ;)

Agr

Umowe masz od początku, jeżeli na OLX nie widzisz ogłoszenia to jedź do brzozy, porozmaeiaj z właścicielem, prościej się nie da.

anonymous

Na poczatek umowa ustna :)

Zostaw opinię o RK Rental - Lisi Ogon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RK Rental