"CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.

Nowa Sarzyna

Opinie o "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.

też coś wiem

ale w zamian zatrudnił "kompetentną" na stanowisko kierownicze, tyle, że podwładni jej uciekli... mierny, bierny, ślepo posłuszny - to wzorowy pracownik tej firmy, najlepiej spokrewniony lub znajomy królików

pytający

A wielki - mały manager z byłej firmy Transsystem - ten o innej orientacji seksualnej, jeszcze robi w konia prezesa czy też został "wypie.....olony z Chemremu?

Wiedzący
@pytający 30.10.2016, 01:29

Dwa late temu spakował się w godzinach popołudniowych ( po 16) i w ciągu godziny odjechał z parkingu przed biurowcem , bez prawa powrotu. Pracuje obok w firmie BUDORG. Podobno dobrze sobie radzi.

kaja
użytkownik zarejestrowany

fajnie że zrobiłeś kopiuj wklej z ich strony, a od siebie coś więcej powiesz @pik? co do popytu to obecnie na reaktory ciśnieniowe z tego co jestem zorientowana to jest coraz większy popyt, więc i pewnie kaska jest. ciekawe czy pacownicy otrzymują więc podwyżki

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o. - Nowa Sarzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.