Opinie o Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski w Bydgoszcz

Firma godna polecenia. Pieniądze na czas. Praca wg ustaleń.

Mariusz

Zgadzam się z opinią kolegi. Wszystko wg ustaleń - pieniążki na czas.

Darek Nowy wpis

Przed chwilą byłem u niego na rozmowie. Na papierze najniższa krajowa i coś kręcił, że zus pobiera dane z karty kierowcy i że tak na prawdę nie wychodzi najniższa z ilosci przepracowanych godzin. Jak można takie (usunięte przez administratora) powiedziałem że nie będziemy wzajemnie sobie tracic czasu i wyszedłem. Nie polecam

Ja Nowy wpis
@Darek

No co ty, że najniższa.. jak osttnio szukali kierowcu do siebie to widełki podali 5 000–9 500zł....byłem pewny że to 7/8 tyś. na rekę się wyciągnie. A reszta warunków jak tam, coś jeszcze się nie pokrywało?

Ostro, że parę miesięcy temu szukali 10 kierowców od razu hurtem. A teraz pewnie prędko nie będzie (usunięte przez administratora) :/ Chciałem zapytać się o to, że jest możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych, ale i tak trzeba mieć prawko, kartę i kurs na przewóz rzeczy. Czyli to jest dla niedoświadczonych kierowców praca, czy nie bardzo? Bo ja nie mam części uprawnień i właśnie myślałem, że można zdobyć z firmą ;)

Eddy

Ogłoszenie o pracę nie znika z olx to już samo mówi za siebie. Też są nowsze auta ale chyba większość starszych i nie ma jakiegoś serwisowania- większość jakieś usterki np wyświetlający się serwis z przed 10 miesięcy czy odciety ed blue. Na jakie pieniądze się umówisz takie dostajesz ale po cześć wypłaty musisz podjechać do biura...

@Eddy

Co to znaczy że po część wypłaty idzie się do bura? Nie płacą wszystkiego na przelew tylko dają do ręki? Chodzi o premie a podstawa na konto czy inaczej jest to ustawione?

Pawel Nowy wpis
@Eddy

A kolega nie pomyślał ze ogłoszenie może być cały czas aktywne bo firma się rozrasta i ciągle dokupuje nowe pojazdy. Właśnie taka sytuacja ma tu miejsce. Pozdrawiam.

Kiero22

Oprócz tego ,że pieniądze są na czas,to reszta niestety daleka od ideału . Przy zatrudnieniu była mowa o stałym kółku,niestety po czasie zaczęły się pomysły z szukaniem dodatkowych punktów . Jeśli chodzi o auta ,to niestety mimo że roczniki nie są stare ,to doprosić się o cokolwiek graniczy z cudem , dopiero jak auto stanie to jest szukanie rozwiązania . Mieszane uczucia ,bo nie lubię jak ktoś jest niesłowny .

@Kiero22

Za te dodatkowe punkty do objechania masz dodatkową zapłatę? Czy wszystko w tej samej wypłacie jaka była ustalona przy stałych kółkach?

Dobra, kwestia tego, czy idzie się z nimi dogadać? Jak z negocjacjami, jest ciężko, czy jeśli ktoś jest dobrym kierowcą i pracownikiem to znajdzie tu dobre warunki, dodatki za konkretne pieniądze? Jak Tobie się pracuje, długo tu już jeździsz? Pozdro

Tu cos o pieniądzach ktoś pisał, a ja ofertę widziałem, że dwa tygodnie temu wygasła, myślicie, że wróci? Pisali, że 10ciu osób im trzeba przy podanych widełkach od 5 do 9,5 tys. przy jakich warunkach ten górny pros normalnie na konto się otrzymuje?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (NR 1973)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Krystian

Jeżdżę od 3 mc-y na stałym kółku. Trasa i pieniążki wg ustaleń. Póki co nie mam zastrzeżeń.

Firma godna polecenia. Pieniądze na czas. Praca wg ustaleń.

Potwierdzam.

Tymek

Polecam współpracę. Tak jak kolega pisze - wszystko ok.

Zuzanna

To czemu już tutaj nie pracujesz? Pieniądze na czas to powinna być norma a nie plus... A wysokość wynagrodzenia też była ok? Ile się tu zarabia?

Mariusz

Zgadzam się z opinią kolegi. Wszystko wg ustaleń - pieniążki na czas.

Jakie są warunki zatrudnienia w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski?

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Stała trasa i nowe auto. Jestem mega zadowolony.

Firma Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski szukała ostatnio kogoś na stanowisko Kierowca. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Eagle

Pracuję już od jakiegoś czasu i wszystko się zgadza z ustaleniami podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Co prawda nie mam stałej trasy i codziennie jadę w inną trasę i często zmieniam auta ale mi to odpowiada i jestem zadowolony. Wiem więc że w firmie jeśli chodzi o auta nie ma starszych niż 2018r - ja w każdym razie nie jeździłem takim :) Jeśli chodzi o mniejszy transport bus to widziałem tylko nowe samochody takimi też kilka razy jechałem bo nie mam z tym problemu. Może trzeba sobie po prostu zapracować na zaufanie w firmie. Wynagrodzenie zawsze na czas lub przed czasem zależy jak wypada termin. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę.

Grażyna
@Eagle

A czy auta są użytkowane przez kilku kierowców? Pytam pod względem czystości, bo często zdarza się tak, że ktoś po sobie nie sprząta i zostawia brud w samochodzie. A powiesz mi ile płacą, stawka jest stała czy płatność jest od przejechanych kilometrów?

Pracuje na stałej lini nocnej na aucie ciężarowym. Praca stabilna i ułożona - Polecam.

Kierowca

Polecam firmę. Pracuję w systemie 2-3 wyjazdy tygodniowo. Trasy różne trochę po PL trochę po DE. Mi to odpowiada. Pieniążki są dobre i na czas.

Kierowca

Obecnie pracuje pod Adamem B. I powiem jedno Firma perfekcyjna wszystko na czas. Człowiek do ludzi. Auta nowe nie jakieś szroty jak ktoś pisze. Polecam firmę naprawdę ma się chęci i chce się pracować to będzie człowiek zadowolony i nie znajdzie żadnego złego słowa proste tak to jest w mojej osobowości w tej firmę

@Kierowca

A skoro te auta to nie szroty to powiesz coś o ich stanie? Jakie to roczniki i przebiegi?

@Alicja

Odpowiem może za kolegę bo tez pracuję w Euro-Trans na pojazdach do 3,5 DMC. Auta są nowe, stan bez zastrzeżeń - firma stale weryfikuje stan pojazdów.

Karol
@Kierowca

Zapomniałeś o najważniejszym że od najniższego wynagrodzenia do zusu reszta pod stołem i to u ciebie jest lojalność wobec pracownika a policzyłeś sobie ile godzin w miesiącu pracujesz i za jakie pieniądze jesteś naprawdę zdesperowany ze zachwalasz ta firme

Czesław
@Karol

Każdy kierowca ma umowę na minimalną? Przecież to na niekorzyść szczególnie jeśli chodzi o składki i przyszłą emeryturę. Ludzie o tym nie myślą? Wiesz ile dodatkowo dają kasy pod stołem? To druga minimalna czy mniej?

Karol

Zastanówcie się nad zatrudnieniem w tej firmie dotyczy wyjazdów na dwa kółko u Pana Adama . Wynagrodzenie to 33 grosze za kilometr .zarobisz tylko na długim dolocie i powrocie poza tym masz od 18 do 20 paru punktów gdzie robisz je od rana do nocy dźwigając ciężkie paczki gdzie za noszenie nie masz zapłacone . Później sterczysz za darmo do godziny 14 i czekasz za ładunkiem za który nie masz również zapłacone . Na moje to po przeliczeniu godzin z całego miesiąca to średnio wychodzi od 8 do 9 złotych za godzinę . A w miesiącu przy 8 kółkach wyjdzie około 540 godzin . Łatwo sobie można policzyć ile można zarobić w tej firmie .

Przemysław
@Karol

Super, że podałeś takie dokładne dane, to się przyda innym też :) Nie było opcji na negocjacje stawki? Ile tam w ogóle wytrzymałeś?

Tomasz

Polecam współpracę z firmą Euro-Trans. Obsługuję stałą relacje i z czystym sumieniem mogę polecić.

Ewelina
@Tomasz

A czy są w firmie kobiety kierowcy? Ciągle pracodawcy jeszcze się przed nami bronią? :)

Bardzo solidna firma. Na czas i na miejscu.

Stanisław

Pracuje od 3 miesięcy jako kierowca i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Stała trasa, codziennie powrót, pieniążki na czas no i najważniejsze dostałem nowego Mana :)

Czesław
@Stanisław

Czyli nie robisz dłuższych tras z nocowaniem. 8 godzin i do domu czy zdarzają się dni że jesteś dłużej za kółkiem?

Jojo

Niech Was ręka boska broni przed zamiarem pracy w tym (usunięte przez administratora) Flota w takim stanie, że jak zatrzyma was inspekcja to macie po prawku. Borowski to (usunięte przez administratora) Jeśli zrezygnujecie z pracy to pieniędzy nie zobaczycie na oczy. Wyjdziesz z domu o 4 rano, wrócisz o 20.

Alex
@Jojo

Święte słowa. Te pozytywy pewnie od pupili. Co prawda wypłata na czas, tyle, że część idzie oficjalnie, a część do ręki. Szef cieszyłby się z jazdy bez karty, do czego zresztą przekonuje. ITD jeśli słyszy Borowski, odpowiada " znamy tego Pana". Najlepsze ciągniki jeżdżą na In Post, reszta pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o naprawy, to owszem zrobi, ale dopiero gdy już nie na wyjścia i auto może nie dotrzeć do celu. Szef nie dotrzymuje słowa w sprawie napraw samochodów, zresztą stale mija się z prawdą i w rezultacie sam się w tym gubi.

Bolek
@Jojo

Zgadzam się i zastanawiam się zkąd tyle pozytywnych opinii najwidoczniej ktoś czuwa nad tym No ale powodzenia dla nowych jelonków które dadzą się złapać i pamiętajcie jesteście nikim w tej tzw firmie powodzenia

@Bolek

No ja właśnie pozytywy widziałam, więc zastanawiam się na podstawie czego masz takie odczucia? Kiedy tu pracowałeś i co takiego się wtedy działo?

Patryk

Polecam współpracę z firmą. Pracuje krótko bo 2 m-ce ale już widze że to jest to czego szukałem. Solidny pracodawca.

Sławomir

Solidnie wykonana usługa. Auto na miejscu i na czas. Polecam!

Jarosław
@Sławomir

Zgadzam się z Pana opinią. Polecam.

@Sławomir

Pełna zgodność. Polecam.

Alicja

A jakie brałeś i ile czekałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski?

Zobacz opinie na temat firmy Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski
4.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Strzelecka 85
    85-309 Bydgoszcz