Opinie o Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski w Bydgoszcz

Nowoczesny tabor a praca jak wszędzie. Generalnie polecam!

Jarosław
@Paweł

Zgadzam się Paweł robota jak robota. Jak ktoś chce pracować będzie zadowolony bo auta nowe. Polecam.

Alicja
@Jarosław

Nowe? A jakie konkretnie i ile ich jest?

Mariusz
@Paweł

Potwierdzam

Właśnie odebrałem pilny transport z Niemiec. Dziekuję za ekspresową usługę. W ramach podziękowań z czystym sumieniem mogę rekomendować współpracę z tym przewoźnikiem.

Dagmara

Bardzo miła obsługa. Wzorowo wykonana usługa transportowa. Mogę z pełną odpowiedzialnoscią rekomendować firmę.

Magda

Polecam i dziękuje za transport.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (NR 1973)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Nikodem Z.

Porządna Firma, Polecam warto!!!

Rafał
@Nikodem Z.

Porządna firma. Zgadzałam się z Twoją opinia.

Niko

Pracuje kilka mc-y i jest dobrze, nie narzekam, bo nie ma na co. Wszystko się zgadza.

@Niko

Tak zgadza się.

Aleksandra

Transport wykonany wzorowo wg ustaleń. Polecam współpracę !

ŁUKASZ

Pożądny pracodawca. Pracuję od 5 m-cy. Mogę polecić.

Sylwia
@ŁUKASZ

Skoro masz info na bieżąco to powiedz coś więcej: jakie stanowisko, umowa, stawka, godziny, wszystko! Pls

Dariusz

Wzorowo wykonana usługa transportowa DE-PL. Można na nich liczyć gdy inni zawodzą. Polecam!

Alicja
@Dariusz

Jak długo trwał ten transport?

Agnieszka

Polecam. Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuję za pomoc w transporcie.

Agnieszka
@Agnieszka

Super, że wszystko się udało. A ile kosztował Cię transport? Ceny są przystępne?

Wieslaw

Wreszcie trafiłem do konkretnej, poważnej firmy. Po 4 mc pracy widać że wszystko się zgadza. Auto świeże, trasy wg ustaleń. Wrażenia bardzo pozytywne.

Kuba

Transport wykonany na czas. Polecam.

Zdecydowanie polecam. Firma rzetelna, Fajna załoga.

(usunięte przez administratora) nie szef, zus nie opłacony, kasa pod stołem, auto szrot , nawet problem żeby dać zarówke do auto i płyn. zapomnij o czym kolwiek. tatuś dał synkowi transport i zawód syn, dodatkowo nie wiem czy chłopaków nie lubi bo atakuje wzrokiem facetów

Kiero

Nie polecam !!!płaci ubezpieczenia a jak dochodzi do szkody to ściąga z kierowcy sam zapłaciłem 2000 zł

Byku

Robota nawet spoko. Adrianna (lubi chlopcow)zawsze patrzy w oczy.Szuka kontaktu wzrokowego.Czesto w ładnych obcasach.Jestem hetero ale widać że często pożerał mnie wzrokiem...

Edyta
@Byku

Takie komentarze są zdecydowanie nie na miejscu - jeśli pracujesz w Euro - Trans Usługi Transportowe zachęcam do napisania merytorycznego komentarza (wraz z konkretami) dotyczącego pracy w tym miejscu.

Bogumił

Ktoś tu podpadł w firmie i teraz za wszelką cenę oczernia. Firma ok praca również tylko trzeba mieć chęci.

Maks

Dużo kilometrów w tygodniu nie ma czasu na odpoczynek prywatny telefon I nawigacja o firmowej zapomnij nie dostaniesz to nie do pomyślenia w porządnej firmie ganiasz od punktu do punktu limit w spalaniu a punktów masz tyle że do nocy jeździsz praca dla desperatów nie polecam

Janek

(usunięte przez administratora)jedno pisze drogie robi,o nawigacje i telefon będziesz się prosił 10 razy a on ci powie a nie masz swoich, auta jak sobie nie załadujesz i kolegom to wielce obrażony u nich to się nazywa pomoc, a na moje bycie jeleniem samochody nowe to chyba były szroty jaj H-J a jeszcze większy (usunięte przez administratora)jest na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski?

Zobacz opinie na temat firmy Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro - Trans Usługi Transportowe Adrian Borowski
4.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Strzelecka 85
    85-309 Bydgoszcz