Opinie o Hana-Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hana-Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hana-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hana-Polska w Opole

hjbjhv

ostatnio, znowu zwalniaja ludzi, jednym przedluzaja umowy drugich zwalniaja, a jeszcze innym obiecuja prace, czlowiek idzie i okazuje sie ze nic z tego, do celu po trupach, nie warto sie tam starac, ale wszystko do cxasu i przyjdzie kryska na matyska!!!!!

aloo
@hjbjhv

hej to gdzie taka firma jest? pozdrawiam

hhj

a ja zycze powodzenia, osobom , które tam jeszcze pracuja, póki ta firma istnieje nie warto sie starac, i zapierniczac, bo potem Cie zrobia w konia i zwolnia teraz pracuje w firmie gdzie jest cieplo, i na hali, w szatni i w toalecie i jest nawet suszarka albo papier do suszenia rak i kubeczki jednorazowe do wody :-);-) normalnie szok, widac inne firmy na tym nie oszczedzaja

hankiewicz

Pracuję tu od niedawna i muszę powiedzieć, że da się wytrzymać. Warunki pracy i sama płaca nie jest szczytem moich marzeń, ale przecież pieniądze to nie wszystko. Szefostwo też pozostawia wiele do życzenia. Natomiast pragnę podzielić się moją opinią na temat innych pracowników. Są to wspaniali ludzie, trzymają się razem, są jednością i trwają w tych wszystkich niedogodnościach. Uwielbiam przyjazdy i powroty z pracy, gdyż jedziemy sobie autobusem całą zmianą, jest wesoło, są ludzie z różnych warstw społecznych, a tak naprawdę w tym czasie więcej nas łączy, niż dzieli, żartujemy wspólnie, śmiejemy się, rozmawiamy, atmosfera jak w domowym ognisku, nie czujesz, że jedziesz do pracy!

gfhgvhjg

Anonim - 2013-09-03 01:15:05 Jakie wynagrodzenie w Hana-Polska OPOLE?najnizsza krajowa, chyba ze pracujesz rok to dostaniesz 1700 brutto, czyli kokosów niema

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hana-Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
nhfj

panie w biurze masakra szcegolnie jedna ciagle brak czasu, zapyta szefa=nie wiem nie umiem brak kompetencji i fałsz

jika

i niesprawiedliwe jest to ze niektórzy ludzie potrafia robic wiele wiecej niz inni albo znaja prace na innych na stanowiskach i biora tyle samo pieniedzy co Ci co nie potrafia nic tylko jedna rzecz albo nie chce sie im robic i takich ludzi trzymaja niewiem po co??....

nieznajoma

Witam, mam iść od poniedziałku do pracy jako sprzedawca , ale na rozmowie okazało się że jako menager. Po przeczytaniu waszych opinii o firmie HANA POLSKA boje sie tam isc do pracy. Pracowalam juz w firmie gdzie podobnie traktuja pracownikow i zwolnilam sie i znalazlam prace w Hana Polska, co mam robic? Nie chce wracac do tego samego. Jak tam panie w biurze? Napiszcie cos na temat szefa....rozmawialam z nim i wydawal sie sympatyczny... ??

lole

a nie którzy mysla ze ta firma bedzie do konca swiata a to jest poczatek konca :)

ghjgjhg

Nie dzieje sie tam dobrze ostatnio. Zwalniaja ludzi i beda dalej zwalniac i w glownej fimie tez zwalniaja pomieszali ludzi na zmianach i atmosfrera jest beznadziejna a teraz bedzie jeszcze gorzej :) niewiadomo co nas czeka.

miingo...

czlowieku... ty sie naprawde zastanow jak ty sie zachowujesz i co z siebie robisz!!!! bez kitu wszyscy z twojej zmiany maja ciebie dosyc i lepiej sam zrezygnuj z tej pracy,albo zacznij szanowac ludzi i nie skacz do slabszych tj. do kobiet okkk,bo one tez maja facetow i to sie moze dla ciebie powaznie zle skonczyc!!!!!!!

croSSiarraaZ

loool ^^ fajnie wiedziec ze nim jestem buhahah, dobreee. Jak sie nie podoba to po co tam siedzicie he, chodzi mi o to, ze kazdy tylko potrafi narzekac jak to nie jest tragicznie o_O.

darioooo

zapewne tak hee. znam jednego lidera i jest (Usunięte przez moderatora) i nic wiecej, czuje sie chyba jak by byl tam panem a jest nikim i nie ma pojecia nawet o prowadzeniu grupy. kawal (Usunięte przez moderatora) nie wiem jak pozostali liderzy. ale praca do (Usunięte przez moderatora)odradzam i sam spadam z tego zakladu:)

jaj

croSSiarraaZ - 2012-10-25 18:22:21 mi sie podoba ;) he, te 3 zmianówki sa meczace ale co zrobic ;D albo się lubi te prace lub nienawidzi - proste pozdrawiam pracowników i to powiedzial lider albo liderka albo ktos z biura zeby nie bylo tyle kijowych komentarzy

croSSiarraaZ

aron

podobno liderami są tam nie ciekawe osoby i lizusy,patologia....

hanka

baranek - 2012-08-28 21:29:34 przeciwienstwo starego szefa. 100 razy lepsza atmosfera i zarobki na normalnym poziomie. pozdrawiamzarobki sa dobre ale atmosfera jest tragiczna nie mozna rozmawiac tylko praca lider ktory wydziera sie na pracownkiow i wiele innych przykrych rzeczy

baranek

olo

Witam. Zaczynam tam niedługo pracować i po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi hmm. Czy mógłby mnie ktoś pocieszyć? Nie ma pracy w Opolu, a to jedyna moja szansa na zarobienie kasy. Czy rzeczywiście jest tam tak tragicznie. Wspomniano coś o zmianie szefa. Czy ma ktoś jakieś wiadomości? Proszę o informacje.

som

Czy ktoś wie, jak wygląda tam sytuacja po zmianie szefa?

oni

Witam wszystkich mam cos do przekazania krótko i zwiezłowato [dane osobowe usunięte przez moderatora] biurowa która na nic czasu nie ma a siedzi na [(usunięte przez administratora) w biurze i kawe pije ludzie pracuja bez umów,badań a jak ma wydrukowac potrzebne dokumenty jej ulubione zdanie teraz nie mam czasu!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hana-Polska - Opole

• Jak się pracuje w Hana-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hana-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hana-Polska