Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Julia

Rekrutacja w Eveline była stosunkowo standardowa. Proces przebiegał sprawnie. Kontakt z rekruterem był w porządku,

Kion
@Julia

Proces przebiegał sprawnie - czyli ile w rzeczywistości trwała rekrutacja?

doja
@Kion

wiadomo cos o tym czy rozmowa rekrutacyjna sie odbywa na miejscu?

@Julia

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Czy długo czekałaś na telefon od momentu wysłania cv?

Tana
@doja

Ja miałam na miejscu rozmowę. Czy każdy tak ma nie gwarantuję bo raczej nie rozmawiamy o takich rzeczach :)

pomiar
@Tana

Jaka atmosfera podczas rekrutacji? Oceniałbyś raczej pozytywnie?

Barbie
@pomiar

feedback szybki, ilosc etapów wiadomo zalezy od stanowiska, ale ja swoją rekrutacje wspominam dobrze.

supla
@Barbie

jakaś taka niepełna ta odpowiedź, może kto inny oceni jak atmosfera na samej rekrutacji jak i w pracy? będę wdzięczna za taką informację

słodyczara
@Barbie

widzę, że jesteś pracowniczką mogłabyś powiedzieć w jakich godzinach się tutaj pracuje?

słodyczara
@Barbie

jeszcze dopytam zaproponowali ci od razu umowę o pracę czy masz jakaś inna formę zatrudnienia?

@Barbie

Czyli ile dokładnie czekałaś za odpowiedzią? Bo mi zależy na pracy na cito i każdy dzień ma dla mnie znaczenie. To na jakie stanowiska jest więcej niż jeden etap? Bo rozumiem, że na te niższe stanowiska jest tylko rozmowa rekrutacyjna?

@słodyczara

Mi od razu zaproponowali uopa, wiec nie wiem czy na inne tez zatrudniaja ciezko mi powiedziec.

Giga

Czekalam kilka dni po rozmowie wedlug mnie jest to bardzo szybko, ale nie wiem co dla ciebie znaczy cito. Tak czy siak czy zaczniesz prace przed koncem roku to szanse znikome, pewnie woleliby zatrudnic kogos typowo od nowego miesiaca jak jest taka okazja.

@Giga

dają znać w razie jak kogoś jednak nie przyjmują?

@Giga

orientujesz się może jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się tutaj zatrudnić?

Nastolatek
@Hasiok

interesuje cię jakieś konkretne stanowisko? pewnie będziesz miała wyszczególnione w ogłoszeniu co jest wymagane...

Talon na balon
@Giga

Ja też od razu na umowie o prace zacząłem pracować, w sumie nawet się nie interesowałem czy jest jakaś inna opcja bo jednak uop to uop moim zdaniem

Talon na balon
@felka

Na 100 procent ci tego nie potwierdze bo ja miałem akurat pozytywny feedback ale ze słyszenia orientuję się że dają w obu przypadkach

gm
@Talon na balon

większość firmy pracuje na uopach to prawda, ale zdarzają się b2b i nawet sporadycznie zlecenia, więc w sumie po trochu wszystkiego

finlandia
@gm

a od czego to zalezy, ze jedni maja uop a drudzy b2b?

gonia

Kierownictwo jest dostępne, otwarte na sugestie i regularnie komunikuje cele firmy. To sprawia, że praca jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna.

xxx

generalnie mamy zgraną paczkę, szef jest spoko, po prostu nie ma na co narzekać.

aaaa

Można tu zdobyć wartościowe doświadczenie

Momo
@aaaa

Mówisz o jakichś szkoleniach czy o uprawnieniach? mógłbyś rozwinąć?

cog
@Momo

ja tez bym chetnie sie dowiedzial jakie macie benefity, czy w ogole jakies macie ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Atmosfera w Eveline jest absolutnie rewelacyjna. Współpracownicy są nie tylko profesjonalni, ale również przyjaźni.

Wika

Jest to inspirujące środowisko dla kreatywnych jednostek, a regularne wprowadzanie nowych produktów na rynek sprawia, że praca jest niezwykle satysfakcjonująca. :)

derp

macie tam u sibie teraz jakieś nabory? gdzie ewentualnie mogę szukać do was ogłoszeń bo ja właśnie jakiegoś przytulnego magazynu szukam

Beata

Pracuję w Eveline od kilku miesięcy i dostrzegam, że firma stawia duży nacisk na innowacje w branży kosmetycznej. Praca jest pełna wyzwań, ale pozytywne nastawienie zespołu pomaga przezwyciężać trudności. :)

Dlel

Możesz coś więcej o pracy tutaj powiedzieć?

klick
@Dlel

ja tez z chęcią poczytam jakieś świeże wpisy - atmosfera, warunki itp. moglby sie ktos podzielić?

Spanko
@klick

Atmosfera w moim odczuciu na duży plus, ludzie sa w porządku, nie przeszkadzają w pracy jest z kim pogadać

Kojarzysz jakich epitetów używa kierownik? Dobrze rozumiem, że kierownik i kierowniczka są Ukraińcami? Jakiej osobie skarżą na innych, mają z tego jakieś korzyści? No i mam pytanie jak już pozwolą wyjść na fajkę to ile razy w ciągu zmiany można zapalić?

Magdalena

Praca jest bardzo rozwojowa i codziennie uczę się nowych rzeczy. Mam też świetny zespół za sobą, który jest pomocny i każdy z chęcią wszystko tłumaczy. Umowa o pracę i normalne godziny pracy.

Sevra
@Magdalena

A, i jeszcze czy od początku miałaś umowę o pracę? Jak jest z umową na czas próbny?

Mia
@Magdalena

a to praca na zmiany? w jakich godzinach się pracuje tutaj?

Mlodsza
@Mia

ja w biurze pracuję od 9 do 17, takie dosyć standardowe godziny :)

poziomka
@Sevra

ja pracuje na uop-ie i mialam 3-msc okres probny :)

poziomka
@Sevra

czy inne umowy sa to pewnosci nie mam, chyba zlecenie slyszalam kiedys ze ktos mial ale to bylo raczej dawno wiec pewnie rzadko sie to zdarza

Kornelia
@Mlodsza

A zdarzają się nadgodziny? Wtedy są płacone czy zbiera się dni wolne i można sobie wybrać? Macie jakieś premie lub inne dodatki oprócz podstawy?

rosa
@poziomka

a ty też pracujesz w biurze czy raczej inne stanowisko? jak tutaj wygląda to z pracą zaraz po studiach, da się?

Kertel
@rosa

teraz szukaja podajze kogos na mikrobiologa to tam tez zakladam papier musi byc i jakies doswiadczenie

Omjay
@Kertel

a w ogłoszeniu jest, że mile widziane jest to doświadczenie, to musi być czy jednak niezbyt?

Omjay
@Kertel

a ktoś w ogóle pracuje na tym stanowisku i może opowiedzieć coś więcej jak to wygląda?

Gon
@Omjay

na mikrobiologa doświadczenie nie wymagane moze ale wiadomo kogo przyjma jak beda sie musieli namyslic...

Gon
@rosa

da sie jak wszedzie zalezy na co i co podczas studiow jeszcze robilas, niektorzy juz po studiach z doswiadczeniem przychodza

fruzia
@Gon

tak chociazby po jakichs praktykach lub stazach wlasnie

fruzia
@Gon

pewnie tak natomiast jesli doswiadczenie jest jedynie mile widziane to wiecej na ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej mozna chociaz sie zaprezentowac :)

@fruzia

Czy tutaj jest możliwość praktyk właśnie czy raczej na to nie liczyć?

@fruzia

Ewentualnie gdzie mogę się z kimś skontaktować w tym temacie?

@fruzia

Powiesz w jaki sposób tutaj przebiega taka rozmowa rekrutacyjna?

raila
@fruzia

na inne stanowiska tez jest szansa sie zalapac bez doswiadczenia?

Nek
@Filemon

na ich stronie informacje odnośnie kontaktu są opublikowane, więc polecam ci sprawdzić jak cię to interesuje

Nek
@raila

z tego co pamietam na pracuj są akktualne oferty do nich

pizza
@poziomka

rozumiem po statusie, że udało się owocnie ten okres próbny przejść :D mogłabyś w takim razie powiedzieć cos o tym jak ci się pracuje? polecasz?

Jagienka
@pizza

oo to ja sie odrazu podepne do pytania bo bardzo bym chciala dostac jakies aktualne opinie

Jagienka
@poziomka

powiesz cos o benefitach, atmosferze w pracy i ogolnie jak oceniasz prace - czy jest lekka, czy jednak ciezka, czy jest jakas szansa na rozwoj ? z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi !!!

@Jagienka

W wielkim skrocie: praca raczej lekka, co do rozwoju to jesli chodzi o produkcje nie jest to praca w ktorej rozwiniesz skrzydla, ale jest chociaz stabilne zatrudnienie. A atmosfera jest przyjazna, lubie wiekszosc ludzi tutaj.

Świąteczny Indyk
@Jagienka

To wszystko zależy od stanowiska na jakim chcesz pracować, masz na oku coś konkretnego?

Świąteczny Indyk
@Jagienka

ogólnie ja u siebie mam ludzi bardzo w porządku i pozytywnych jak jest gdzie indziej nie wiem ja nie narzekam ani na pracę ani na towarzystwo

@Świąteczny Indyk

wychodzi na to że z atmosferą problemu faktycznie nie ma, bo już któryś z kolei komentarz czytam i głównie na plus

@felka

chyba że zależy od stanowiska, mnie interesuje produkcja jak coś jakby ktoś chciał coś więcej napisać od siebie

@Świąteczny Indyk

mógłbyś powiedzieć coś wiecej o stabilności zatrudnienia? wypłaty są na czas? nie ma jakichś dzikich zwolnień bez powodu?

@Świąteczny Indyk

wiesz może gdzie najlepiej szukać ofert do was?

Chilli
@Hasiok

nigdy nie było żadnych nieporozumień z wypłatami, zawsze są na czas, 'dzikich zwolnien' tez nie bylo odkąd tu pracuje

Chilli
@Hasiok

więc można powiedzieć, że zatrudnienie jest stabilne, a co do ofert - najlepiej po prostu dopisać do nazwy firmy 'oferty pracy' i szukać

Mus
@Hasiok

Ja tam dzikich zwolnień nie zauważyłem, pracuję już jakiś czas i nikt mnie nie chciał zwalniać, wypłaty jak najbardziej na czas

rukola
@Mus

ja tak samo, mysle ze praca stabilna i jak najbardziej mozna sie tutaj zatrzymac - ja juz 2 lata tutaj jestem i nie szukam poki co nowej pracy

Chyba firma zatrudniła osobę odpowiedzialną za wpisywanie pozytywnych opinii na temat firmy. Na szczęście w okolicy wszyscy wiedzą jak wygląda praca w Eveline ,z tego powodu brak nowych ,porzadnych pracowników na produkcji. Wieloletni pracownicy uciekają bo mają dość wielokrotnego ubiegania się o zmianę umowy przy zmianie stanowiska ,dla osób decyzjnych rzecz wręcz błacha a dla pracownika ważna sprawa. To tylko jeden z przykładów masowych zwolnień pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy. Fakt o rekordowej produkcji w tym roku i braku premii świątecznej ,zniechęca do pracy w tej firmie. Firma także zrzekła się funduszu socjalnego ,także zapomnijmy o jakiejkolwiek dodatkowego wynagrodzenia z tego tytułu. Brak tzw. pasków odprowadzanych składek skłania do myślenia ,oczywiście możemy udać się osobiście zobaczyć jak to wygląda ale zabrania czegoś takiego poza teren pokoju kadr lub zrobienia nawet zdjęcia wiąże się z wielka dezaprobatą. Podsumowując ,jeżeli chcesz przyjść popracować to zapraszamy ale nic więcej poza marnym wynagrodzeniem i dodatkowych profitów tutaj nie znajdziesz. Przepraszam dostaniesz raz w roku paczkę kosmetyków przeznaczonych do utylizacji oraz paczkę słodyczy na święta ,za praktycznie dzień w dzień pracy przez cały rok.

polecam

W kwestii rozwoju zawodowego, firma Eveline zdaje się stawiać na indywidualne podejście. To mi się podoba.

anonimkaa

W Eveline panuje dobra atmosfera, a współpracownicy są pomocni i otwarci. To miejsce, gdzie łatwo nawiązać relacje z innymi. Częste spotkania zespołowe i wydarzenia integracyjne tworzą przyjazne środowisko pracy.

Beata

Z jednej strony, doceniam możliwości rozwoju zawodowego i atmosferę w zespole. Z drugiej strony, czasami jest naprawdę intensywnie ;) jak np. teraz pomiędzy świętami a nowym rokiem. Ale to myślę że wszędzie tak jest.

Ana

Proces rekrutacji w Eveline był generalnie pozytywny. Standardowe etapy, rozmowy kwalifikacyjne, brak niespodzianek. Odpowiedzi na pytania były dostateczne. Ogólnie, to było spoko doświadczenie.

@Ana

Standardowe etapy, to znaczy jakie? Bo serio, co firma to inne etapy i trudno o jakieś standardy. Ile było etapów i ile czasu zajmuje cały proces rekrutacyjny? I kto prowadził proces rekrutacji i czy kandydat spotyka podczas niego swojego ewentualnego przełożonego?

Ulka

To miejsce, w którym czuje się wsparcie i zrozumienie ze strony zespołu :) Atmosfera w firmie Eveline jest przyjazna i koleżeńska.

luksemburg
@Ulka

powiesz cos wiecej o pracy? mam na mysli warunki pracy, atmosfere, stabilnosc zatrudnienia?

luksemburg
@Ulka

jeszcze jakbys mogla wspomniec o benefitach to byloby swietnie, z gory dzieki!

Solidny

Ciężko w kilku słowach powiedzieć co sie ostatnio dzieje w tej firmie . Wykonuje swoją pracę rzetelnie i solidnie dla dobra firmy ,robię rzeczy których nie muszę robić bo nie są w wymiarze moich obowiązków. Codziennie staram się robić jak najwięcej potrafię dla dobra firmy . A przed świętami dostałem paczkę słodyczy i paczkę kosmetyków przeznaczonych do utylizacji . Wieloletni pracownicy się zwalniają na ich miejsce nikt nie chce przyjść. wszyscy dookoła wiedzą jak wygląda tutaj praca na produkcji. W jednym miesiącu masz premię a na przykład w grudniu przed świętami jej nie masz ,nie wiesz nawet dlaczego. Nie otrzymać nawet symbolicznej premii świątecznej jest żenujące . Nie zachęca do dalszej solidnej pracy w tym miejscu . Firma się rozwija ,porządnych pracowników coraz mniej za jednego Polaka przychodzi 3 Ukraińców którzy nie mają zielonego pojęcia o pracy . Wczoraj transportowali palety z towarem a kolejnego dnia „ustawiaja” maszyny ,oczywiście tylko teroretycznie bo nie mają o tym zielonego pojęcia. Zapewne szef produkcji, kierownicy , dyrektorzy i sam pan prezes tego nie przeczyta ale mimo wszystko chciałbym zakomunikować że nie tędy droga. Jeżeli w ostatnim czasie zwalniają się pracownicy z kilkunastoletnim stażem pracy a nie ma żadnej motywacji ze strony pracodawcy w postaci premii na święta ,aby zmotywować tych którzy zostali nie wróżę tu dobrej przyszłości . Chyba czas szukać nowej pracy ,szkoda patrzeć jak firma z takim potencjałem nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi i po prostu z miesiąca na miesiąc upada.

WPI

Kolejne święta bez paczek bez bonów A nie przepraszam daję się paczki z kosmetykami których nie każdy potrzebuje Słodycze to też byśmy sobie sami kupili w innych firmach normalnie ludzie dostają bony lub dodatkowe środki W przelewach tutaj nie ma nic pytam się co z funduszem socjalnym Gdzie są nasze pieniądze firma (usunięte przez administratora)

WE
@WPI

Zgadza sie paczka kosmetyków nadających się tylko do utylizacji i żadnej premii świątecznej.Żadnego podziękowania dla pracowników za cały rok ciężkiej harówki. Z roku na rok coraz gorzej.

Basia

Widziałam, że firma szuka osoby na stanowisko sprzątaczki. Fajnie, bo umowę firma oferuje o pracę. A jest ktoś w stanie przedstawić przynajmniej stawki godzinowe jakie wychodzą? Nie widziałam wzmianki na tym stanowisku o benefitach, wpada coś z tego tytułu?

Rain
@Basia

Na umowie o pracę pewnie dają jakieś benefity, ale nie wiem w sumie.. Powiesz może gdzie znalazłaś to ogłoszenie? Szukam jakiejś pracy dla mojej mamy i może się akurat załapie na to.

lok

tylko z tego co widze ma byc ono aktywne jeszcze lekko ponad tydzien wiec bym sie spieszyla na twoim miejscu

G.R.
@Basia

Nie polecałam Praca 2 zmianowa Bieganie po budynkach na wieczne zastępstwa. Na początek umowa zlecenie, potem może i o prace ale bez szans na czas nieokreślony . Benefity to kosmetyki raz na jakiś czas i tyle .

Golum
@Basia

są na pewno premie od obrotów i premie uznaniowe jak dobrze wykonujesz pracę

@G.R.

W jakich godzinach są te zmiany? Jeden tydzień robi się tak, a drugi tak? Ile dni wolnego? To po jakim czasie można spodziewać się umowy o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 168 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.