Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Patrycja

Super pielęgnacja i super kolorówka :) Moja ulubiona firma kosmetyczna :)

klementynka

hej widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisko recepcjonistki ktoś może pracował i mógłby się podzielić wrażeniami? jak wygląda atmosfera? czy wypłaty realizowane są na czas?

klementynka
@klementynka

a i jeszcze jak wygląda sprawa godzin? w sensie nie pytam nawet o samą zmianę ale czy trzeba np zostawać częso dłużej w pracy czy to się raczej nie zdarza i nie jest praktykowane? z góry dzięki za odp

Kamila

Praca w Eveline to mieszanka wyzwań i satysfakcji. Pracownicy są angażujący i chętni do pomocy, co tworzy przyjemną atmosferę.

Valentina

Na jakie stanowisko się rekrutowałaś? Jak tutaj wyglada cały proces?

Valentina

Z chęcią się dowiem coś poza podejściem, żeby się przygotować żeby jak najlepiej wypaść. Powiesz coś? :)

herpin
@Valentina

w firmie troche tych stanowisk jest i bardzo różni sie rekrutacja w zależności od tego na jaką się załapujesz, więc raczej zapytaj o konkretną robotę

herpin
@Valentina

ale ogólnie rekrutacja raczej sprawnie jest przeprowadzana i szybko to leci

Kadark
@Valentina

Przede wszystkim wyglądaj na zadowolonego i chetnego do pracy, o ni ctrudnego raczej pytać nie będą a postawa dużo zdradza

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Praca w Eveline ma wiele zalet. Można zdobyć tutaj cenne doświadczenie w branży kosmetycznej i rozwinąć swoje umiejętności. Zarobki są okej, a do tego jeszcze możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji jest dostępna.

@Marek

powiedz mi jak wyglada tutaj podnoszenie kwalifikacji? firma organizuje szkolenia?

@Marek

co do awansu, to czy chodzi o strickte podwyżki czy też o zmiane swojego stanowiska?

nisky
@isyk

no zależy jaki rodzaj awansu dostaniesz i na jakim stanowisku jesteś co nie?

asdf

Eveline oferuje okazje do rozwoju zawodowego, ale warto samemu aktywnie poszukiwać szkoleń i możliwości awansu. Wspierają rozwój, ale przewaga inicjatywy własnej bywa widoczna.

memento
@asdf

czyli można swoje propozycje szkoleń im przedstawiać?

Doris
@asdf

A gdy pracownik znajdzie sobie jakieś szkolenie, to zostanie na nie wysłany? Czy ze strony firmy można liczyć na 100% opłacenie takich form rozwoju? Jeśli chodzi o wspomniany awans, to po jakim czasie się go dostaje? Dopytuję dla męża.

Magdalena

Cały proces zatrudnienia od momentu złożenia aplikacji do podpisania umowy trwał stosunkowo krótko, co jest dużym plusem :)

Dvola
@Magdalena

Ile miałaś etapów tej rekrutacji?

Lika

Powiecie o jakichś innych plusach pracy w firmie? Jak to wygląda z perspektywy osoby która już tutaj dłużej pracuje? Obstawiam, że osoba która dopiero co się zatrudniła inaczej wszystko widzi niż osoba ze stażem

Galaretka

Długo się czeka na odpowiedź ze strony pracodawcy po rozmowie?

szybkość
@Galaretka

odpowiedź jest raczej bardzo szybka po rozmowie

leia
@Lika

Ci z dluzszym stazem mogliby tez powiedziec jak atmosfera?

leia
@leia

I moze jeszcze jakies rady na poczatek pracy na wszelki wypadek by sie przydaly

nanana
@leia

Że z dłuższym to bym nie powiedziała, ale na razie czuję się tu dobrze. Nie jest może idealnie, ale myślę, że każdy da radę znaleźć chociaż jedną osobę, z którą się dogada.

nanana
@leia

W radach za dobra nie jestem, po prostu rób co do ciebie należy, a na pewno się z czasem wdrożysz. Jednak praca to praca, więc nie idzie się tam szukać przyjaciół, tylko zarabiać pieniądze.

rinn
@leia

No jest spoko, ludzie róznych rzeczy oczekują i też nie powiem że nie zdarzają się gorsi współpracoiwnicy, ale ogółem uważam że jest dobrze, da się w spokoju robić swoje

Wg

Witam, jak pracuje się na stanowisku KAM? Jak atmosfera w zespole? Jak długo ludzie wytrzymują na tym stanowisku?

Justyna

Atmosfera w firmie jest naprawdę pozytywna. Pracownicy są pomocni i gotowi do współpracy. Wynagradzane są inicjatywy i kreatywność. To miejsce, gdzie czuje się wsparcie kolegów i przełożonych.

Kala

Wiesz, zależy w jakim jest dziale. Jeśli mają nad sobą syna pana prezesa, to raczej nic im nie grozi i z tego, co słyszałam to nawet potrafi zawalczyć o swój zespół. Dyrektor G.J. wydaje się bardzo O.K - jest kompetentny i na czasie, jednak mamy tez socjopatycznego książkowo dyrektora zarządzającego A.M., który wobec pracowników podległych stosuje techniki z czasów PRL i ewidentnie działa na szkodę firmy, bo nie ma pojęcia o zarządzaniu i nawet nie wie ja wygląda praca jego ludzi. Ludzie dziwią się, że Pan Prezes ciągle go trzyma, pomimo że już kilka razy wyrzucał go z firmy - podejrzewają, że dyrektor A.M. musi mieć chyba jakiegoś haka na Prezesa, bo inaczej dawno by już go zwolnił. W efekcie ludzie zwalniają się i to bardzo często są bardzo dobrzy pracownicy. 2/3 ludzi to sa osoby bardzo zaangazowane i chca naprawde pracować nie tylko na swój sukces, ale i firmy, jednak nie wytrzymują rządów pana dyrektora A.M..

Produkcja kolorowa

Kilka lat temu. Piątek, II zmiana. Przed rozprowadzeniem zmiany kierownik oświadcza pracownikom, że następnego dnia (sobota) mają przyjść na I zmianę (usunięte przez administratora) Rozumiecie to? Te baby wracały na te swoje wsie około północy, a o 6 rano musiały już startować z maszynami. I jeszcze ten ironiczny komentarz: "wątpię, aby panie znalazły pracę w swojej miejscowości". Smuci mnie, że mój komentarz sprzed kilku lat, w którym opisałem tę sytuację, został usunięty przez administratora.

dablo
@Produkcja kolorowa

nie trzeba kilka lat się cofać aby taka sytuacja miała miejsce teraz troche inaczej bo z nocki na drugą trzeba byc (usunięte przez administratora)

kandydat
@Produkcja kolorowa

bo to dużo mówi o podejściu w firmie do człowieka

Minimini
@Produkcja kolorowa

Do tej pory jest to samo a zarobki są zależne od premii dawanej przez kierownika produkcji (który uważa się za lepszego ) który nakazuje ludziom pracować w dni wolne bo inaczej dobrze nie zarobią . Kierownik produkcji nie szanuje swoich pracowników nawet tych którzy pracują ponad 15 lat (panowie z kręcalni) i pomimo braku n9wych polskich pracowników szanuje słowo szoszona bardziej niż polaka. Nie polecam pracy na produkcji a zwłaszcza na kręcalniach gdzie są tragiczne warunki pracy ( szarpanie sìe z beczkami 200kg,dźwiganie beczek po 50kg i inne nienormalne praktyki pracy).

Karolina W

Praca w Eveline to duże wyzwanie, ale także satysfakcja z wykonywanych obowiązków. Wysoki poziom odpowiedzialności jest tutaj standardem, co nie zawsze jest łatwe. Warto być gotowym na intensywną pracę, ale efektywność i zaangażowanie są doceniane.

@Karolina W

Podasz jakieś konkrety za co Cię doceniono i czym? Jako, że w ogłoszeniu na Specjalistę ds. kontroli jakości nie podają widełek płacowych, waham się, czy na nie odpowiadać.

joanna

Rekrutacja w Eveline przebiegła bez większych komplikacji. Proces był jasno określony, a rekruterzy byli pomocni i komunikatywni. :)

Tay
@joanna

Na co się rekrutowałaś? Mogę zapytać ile etapów było? ;)

Tay
@joanna

Jeśli w ogóle opowiesz jak ta rekrutacja tutaj wygląda to będzie super

huerlek
@Tay

wszystko od stanowiska zależy zarówno ilość etapów jak i sam przebieg rekrutacji więc łatwiej chyba będziesz jak dopowiesz jakie stanowisko ciebie interesuje, wtedy ktoś może będzie wiedział

huerlek
@Tay

to co jest łączone dla wszystkich stanowisk to an pewno szybkość feedbacku od nich, bardzo sprawnie zawsze to idzie

Interesują mnie szczegóły pracy jako technolog w laboratorium, jakaś osoba tutaj może pracowała konkretnie na tym dziale? W ogłoszeniu podkreślają, że ta praca jest stabilna, ale ciekawa jestem, jak to w praktyce wygląda. Czy jest duża rotacja? Proszę o jakieś szczegóły, bo naprawdę mi zależy na faktycznie pewnej pracy.

Miani

Hej, gdzie znalazłaś ofertę na technologa? Jakiego doświadczenia tutaj wymagają żeby zacząć pracę?

Miani

Czy piszą coś też o umowie jaką oferują na tym stanowisku? Szukam właśnie pracy w branży.

pretext
@Miani

oferty wystawiają na pracuj się zakładam że właśnie tam

pretext
@Miani

z tego co pamiętam 3 lata doświadczenia jest wymagane, ale dla pewności przejrzyj najlep-iej te ogłoszenia :)

Frotka
@pretext

Jak mam trochę mniej doświadczenia to warto jest spróbować się zgłosić?

Frotka
@Frotka

Zdarza się, że przyjmują wtedy osoby z mniejszym doświadczeniem jak nikt bardziej doświadczony się nie zgłosi?

Była

Nie wiem, jak jest tam teraz. Ze swoja opinią postanowiłam się wstrzymać, ponieważ odchodziłam stąd z wielkim obrzydzeniem do wszystkich kierowników i dyrektorów. Mając porównanie z innymi firmami i wiedząc, jak było w tej firmie, mogę ocenić, że jest to firma nie na lata. Można tu popracować dla samego doświadczenia i zobaczenia jacy są ludzie. Liderzy (czy kierownicy zmiany) to często ludzie mocno zażyli z dyrektorami, sondujący innych pracowników. Jak możecie się domyślić nie wpływa to dobrze na relacje w firmie. Kiedy wracają do was własne słowa w zmienionej formie - bo ptyś który usłyszał nie umie dobrze powtórzyć. Kulturalni, pracujący ludzie mają tu ciężko bo muszą mocno gryźć się w język przed takimi żmijkami. Tyle o atmosferze, trzeba być czujnym. Co do samej pracy: Polki na produkcji mają ciężko, z racji tego że muszą odpowiadać i za swoja prace i prace pań z Ukrainy które nigdy nie wiedzą nic. A jeśli się trafi jakaś Ukrainka która pracuje uczciwie, zaczyna być traktowana jak ciężko pracujące Polki - bez żadnych dodatkowych pieniędzy, w myśl zasady za dobra pracę dostaniesz więcej pracy. Co do zarobków rok temu można było zarobić tu ok 4 tys brutto, maltretując się cały miesiąc w systemie 3 zmianowym. Podejrzewam, że wiele się zmieniło. Ponieważ, rozmowy o podwyżkach to prawdziwa zabawa w chowanego z dyrektorami i kierownikami. I wieczne wymówki. Kontrolerów jest za mało i z tego co mi wiadomo zajmują się nie tylko produkcja ale i przyjmowaniem mas jak coś wyłapią to jest to prawdziwy cud. Panowie z krecalni - fajne chłopaki - ale kadra starzejąca się, nie mają żadnych narzędzi do dźwigania, żadnych podnośników, wszystkie surowce nabierane w wiaderkach i dźwigane ręcznie. Cóż powodzenia na emeryturce przy dźwiganiu wnuków kochani. Zacznijcie się szanować kochani Polacy, bo jest nas coraz mniej - demografii nie oszukacie. Młodzi wam wszyscy uciekną i zostaną wam te wspomniane ptysie i będzie strasznie i obrzydliwie. Pamiętajcie, że angielski jest łatwiejszy od Polskiego i zarobek też niestety bywa lepszy. A życie jest jedno. Powodzenia.

Svietlana

Dzień dobry. Czy można liczyć na wynagrodzenie 6-7 tyś netto? czy wymagana jest znajomość języka obcego ? czy są premie roczne albo kwartalne? Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz

Lucy

Atmosfera w biurze i sama praca są ok. Góra dba o ludzi, dbają o to, aby każdy dobrze się czuł w biurze. Nie ma tak zwango wyściu szczurów :)

@Lucy

@lucy czy jest Pani w stanie podać mi nr na który można sie dodzwonić na centrale bądz mail do działu zakupów. Będe wdzięczna

oferują możliwość rozwoju zawodowego, ale zależy to głównie od własnej inicjatywy. Warto być proaktywnym i samemu dążyć do podnoszenia kwalifikacji :)

Czyli co, można sobie samemu wyszukać szkolenie, również zewnętrzne, a firma je sfinansuje? Wypisz też, jakie są zasady uczestnictwa w szkoleniach i zasady finansowania? W jakim stopniu firma opłaca koszty tej nauki?

Patrycja

Atmosfera jest przyjazna i zgrana :) Współpracownicy są otwarci i pomocni, co sprawia, że praca jest przyjemniejsza :)

Kornelia

Nie wiedziałam, gdzie o tym napisać, więc wypowiem się tutaj. Jedna gwiazdka za likwidację całej linii kosmetyków Insta Skin Care, która w istocie była świetna, jak i inne Wasze produkty. Nie rozumiem tej decyzji, gdyż pomagały osobom chorym na trądzik. W nowej zielonej linii Anti Acne nie znalazłam punktowego aplikatora z kwasem salicylowym oraz różowego peelingu, które pamiętam z poprzedniej serii. Jestem tą sytuacją zawiedziona. Pozdrawiam.

isyk

fajnie widziec że wasza praca coś znaczy, skoro ludzie musza az z siebie wyrzucić informacje na temat zmian w linii kosmetyków xd

isyk

jak w ogóle macie z atmosferą w pracy?

Julia

Rekrutacja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Proces rekrutacyjny był dobrze zorganizowany, a kontakt z działem HR przebiegał bezproblemowo. Rekrutatorzy byli bardzo pomocni i odpowiadali na wszystkie moje pytania.

@Julia

ile miałaś etapów rekrutacji? z kim były przeprowadzane rozmowy?

@Julia

no i najważniejsze o co pytali?

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 168 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.