Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Doris

Używam waszych różnych kosmetyków od lat i zawsze jestem z nich zadowolona :) Robicie niemal same hity ;)

Aneta

Praca na magazynie jest niezwykle dynamiczna i pełna wyzwań. Codziennie mamy do czynienia z różnorodnymi zleceniami i paczkami Nie ma nudy i jest ciekawie :)

Foka

Pracownicy są pomocni i życzliwi, zawsze gotowi do współpracy i wsparcia. To sprawia, że nawet w intensywnym tempie pracy, panuje pozytywna atmosfera.

rafał

Firma Eveline postawiła na sprawiedliwe i transparentne warunki podczas procesu rekrutacji. Wszystkie informacje odnośnie stanowiska pracy oraz oczekiwań były jasno przedstawione.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
pracowniczka

Mamy tutaj świetny zespół i cieszę się że mogę budować tę markę :)

Weronika

Rekrutacja była naprawdę pozytywnym doświadczeniem :) Niemal w ogóle sie nie stresowałam.

krzysiek

Zarówno atmosfera w pracy, jak i możliwości rozwoju zawodowego są tutaj spoko. Można się dużo dowiedzieć i nauczyć.

Monias

Produkty firmy Eveline to absolutnie doskonała jakość <3 uwielbiam! :)

Ola

Odkąd tu pracuję, czuję się doceniany i mam wsparcie swojego zespołu :)

Tamara
@Ola

A czy na wsparcie mogą liczyć nawet wieloletni pracownicy czy tylko tacy nowi? Jak firma docenia swoich ludzi, daje jakieś dodatkowe pieniądze czy stosują czynniki inne niż finansowe?

Basiaaa

Dzień Dobry, czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego ew. merchandisera do obsługi drogerii?

Basia90

anon

Pracuję w magazynie i dostrzegam dobrą organizację pracy. Zespół jest zgrany a przełożeni zawsze służą pomocą. praca wbrew pozorom nie staje się monotonna jednak czasami ilość obowiązków może być wyzwaniem ale generalnie to jesr ok

Igor

Stawiają duży nacisk na utrzymanie zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym - mi się to podobało w tej pracy

To co mi się podoba to że wychodzą naprzeciw inicjatywom pracowników, wspierając ich pomysły i projekty :) jak ktoś wymyśli coś fajnego to idą w to!

Mirek

Nie wiem jak w biurze, ale u nas na magazynie jest ok. Czasem zdarzają się jakieś akcje, ale nic wielkiego. Atmosfera jest ok, nie ma jakiejś presji i wszyscy się dogadujemy.

Laura

Może w innych działach jest inaczej, ale u nas jest na serio super :) Dużo sie dzieje, ale takich mega pozytywnych rzeczy.

Ola

Eveline oferuje wyjątkowo przyjazne warunki pracy. Przestrzenie biurowe są nowoczesne, a pracownicy mają dostęp do wygodnych miejsc pracy. Firma dba o ergonomiczne stanowiska, co przekłada się na ogólny komfort i dobre samopoczucie pracowników.

ok

W zasadzie to nie mogę złego słowa napisać. praca jest praca, ale przychodzę tutaj z przyjemnością i bez stresu.

Jackie

Firma kładzie duży nacisk na wartości, takie jak współpraca, zrównoważony rozwój i zaangażowanie społeczne. To sprawia, że pracownicy czują się częścią czegoś większego, co ma pozytywny wpływ na ich motywację i zaangażowanie.

XYZ

Proces rekrutacyjny w Eveline był dobrze ułożony i jasny. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, miałem przejrzystość co do kolejnych etapów. Kontakt z rekruterem był pozytywny.

europa
@XYZ

dlugo czekales po wyslaniu cv na kontakt z ich strony ?

Paszport
@europa

Feedback jest najczęściej wyjątkowo szybko, więc jeśli się o to martwisz to niepotrzebnie. Nie naczekasz się w nieskończoność.

Paszport
@europa

A no i tak naprawdę dopiero odpowiadając, to u mnie było to ok półtora tygodnia.

petel
@Paszport

Mieli się kontaktować z tobą niezależnie od wyniku rekrutacji?

petel
@Paszport

Mogłabyś tak więcej trochę powiedzieć o całej rozmowie? Jak to przebiegało?

finlandia

ja się tutaj wtrące, jesli moglbys powiedziec jak wygląda taka rozmowa na specjaliste ds kontroli jakosci to bede bardzo wdzieczna!

Celina
@XYZ

Hej, co do rekrutacji, to kto z firmy ja prowadził? Był jedne rekruter przez cały proces, czy był to włączony jakiś manager, czy inny kierownik? A i jak rekrutacja szła zgodnie z planem, to jest tak, że na pierwszej rozmowie rekruter nakreśla ten plan i mówi, jak wygląda każdy kolejny etap?

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 168 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.