Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Aleksandra

Przejrzyste zasady podczas rekrutacji: omówili ze mną cały proces, terminy, odpowiedzi w sprawie pracy. Czułam się potraktowana z szacunkiem i widać było, że cenią mój i swój czas.

Limka
@Aleksandra

Miałam podobnie, szybki feedback, konkrety podczas rozmowy, zaczyna się bardzo dobrze.

Limka
@Aleksandra

Tak się tylko zastanawiałam bo nie dopytałam o wdrożenie, czy może ty wiesz coś więcej jak to tutaj wygląda?

Plaza

Ile tu jest etapów?

klikacz
@Plaza

jeśli pytasz o rekrutacje to bardzo zależne od stanowiska

Varna
@klikacz

Mi zależy na tym żeby szybko przejść przez cały proces rekrutacji bo szukam pracy na cito, jest tutaj taka możliwość?

Varna
@klikacz

Głównie chciałabym dostać informacje czy dostałam tę pracę czy nie.. Długo się czeka tutaj na odpowiedź?

Agata

Lubię tutaj przychodzić do pracy :) Ludzie są sympatyczni, mamy fajne i rozwijające projekty. Każdego dnia jest coś ciekawego do zrobienia :)

kolos
@Agata

na jakim stanowisku jesteś, jeśli to nie tajemnica oczywiście? ;P

Tajka
@Agata

Powie ktoś coś więcej o tych projektach i jak to tutaj wygląda? Jesteś przypisany do jednego czy robisz więcej w jednym czasie?

Kandydatka

Jest ogłoszenie firmowe na stanowisko sprzątaczki, widzę, że forma zatrudnienia to umowa o pracę, więc jak najbardziej mi odpowiada, zastanawiam się tylko jak z kasą? Min 3 tyś za msc będzie? Po jakim czasie umowa na czas nieokreślony?

Olga

Mam bardzo miłe wspomnienia z rekrutacji :) fajna atmosfera, fajna rozmowa i przejrzyste zasady rekrutacji.

Kredens
@Olga

dasz info o czym rozmawiałaś na rozmowie?

Kredens
@Olga

ile etapów i z kim rozmowy były prowadzone też by mi pomogło

raila
@Olga

jesli to nie problem to daj tez znac ile okolo czekalas na odp zwrotna od firmy po wyslaniu swojego cv

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Andzia

Wasze pędzle są bardzo dobrej jakości :) Chciałam po prostu napisać, żebyście wiedzieli że zrobiliście dobrą robotę ;)

Zuzanna

Pracując tutaj, mam możliwość pracować z profesjonalistami, którzy mnie inspirują i od których mogę się wiele nauczyć. Firma oferuje także atrakcyjne benefity,

Werka
@Zuzanna

Co takiego oferują jako benefity, jest coś niepowtarzalnego? Czy są tutaj osoby, które zajmują się głównie nauką innych pracowników, są to wspomniane przez Ciebie osoby?

Duranta
@Werka

No właśnie, mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tych benefitach?

Slava
@Werka

co do tych benefitów to możesz liczyć na premie, paczki na święta albo testowanie produktów :D

@Slava

w ogłoszeniu jest napisane że tez jest ubezpieczenie grupowe to aktualne?

@Slava

jak działa testowanie produktów u was?

fruzia
@Iqos

mozesz dolaczyc sobie do ubezpieczenia grupowego, pewnie ze jest

Anka Z

Doceniam transparentność procesu rekrutacyjnego i elastyczność w dostosowywaniu terminów spotkań :) Jedna z najlepszych rekrutacji na jakich byłam.

Sapi
@Anka Z

widzę, że masz zaznaczone kandydat więc pewnie niedawno byłaś na rozmowie. Powiesz coś więcej jak ona wyglądała i czy trzeba się jakoś przygotować?

pietruszka
@Sapi

albo to jaka umowe firma na poczatek ci zarpoponowala lub czy moglas sobie wybrac najlepsza dla ciebie forme tkaiej umowy?

Królik
@pietruszka

Ja od początku pracuję na umowie o pracę i bardzo sobie to cenię ;)

Kurek
@Królik

a umowa od razu na nieokreślony? kiedy ogólnie można właśnie na stałe przjeść pod firmę?

@Królik

A dają zleceniówki czy tylko umowa o pracę?

Nelka
@Królik

Jakie są okresy przedłużania umów o pracę? Ciekawi mnie po jakim czasie dają na stałe umowę. Ty już masz?

G.K.
@Kurek

Nigdy, po 33 mcach zmienia Ci spółkę na umówię i znowu będziesz na czas określony .

@G.K.

no cóż przynajmniej przedłużają na 33 miesiące...

K.W.

Zarząd Prezesa pogrąża jego firmę. Szkoda tylko, ze Prezes tego nie widzi i jego rodzina. Ludzie uciekają albo są zwalniani regularnie w każdym miesiącu. Dopóki Pani MB będzie tam rządzić dobrze nie będzie . Nie polecam współpracy z tą kobieta. Dorwała się do władzy jak (usunięte przez administratora) Bez klasy, kultury,szacunku i kompetencji w zarządzaniu zespołem.

Firma oferuje inspirujące środowisko pracy, gdzie każdy ma możliwość rozwijania swoich umiejętności Doceniam też elastyczne godziny pracy i wsparcie, jakie otrzymuję od zespołu

vera
@Karolina

w jaki sposob te godziny pracy sa elastyczne?

Julka

Rekrutacja bardzo spoko. Choć się nie dostałam na stanowisko to mają ogromnego plusa za to, że dali znać o wynikach rekrutacji.

kasia
@Julka

A ile czekałaś na odpowiedź?

aurora
@Julka

jak przebiegala rozmowa rekrutacyjna?

Verter
@kasia

z doświadczenia feedback jest bardzo szybko, u mnie to były dwa dni maks jesli mnie pamięc nie myli

Verter
@aurora

rozmowy z tego co wiem dosyc róznią się miedzy soba w zaleznosci od stanowiska, zarowno tym o co pytaja jak i iloscia etapow iwec jak napiszesz jaka oferta cie interesuje to moze ktos bedzie ci umial lepiej podpowiedziec

Eveline Cosmetics S.A. chce zatrudnić na stanowisko Magazynier kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4300 będą osiągalne?

Suberber

fajnie widzieć taki pokrzepiający komentarz szczegolnie ze właśnie sie zastanaiwałem nad złożeniem cv, ale mogłabyś dać jeszcze jakieś konkrety?

Suberber

bo piszesz ze pewne i stabilne zatrudnienie to super, a jak mozliwosc rozwoju w firmie czy jakiegos awansu? plus benefity sa jakies atrakcyjne?

batter
@Suberber

konkretem dla mnie bedzie odpowiedz na pytanie czy dlugo czekalas po wyslaniu cv na jakakolwiek odp od nich?

Korksa
@Suberber

Z tego co kojarzę to są możliwości rozwoju, ale to tam raczej od Ciebie zależy :) Też uważam, że to fajna firma

Korksa
@Suberber

Co do benefitów to zawsze możesz liczyć na jakieś premie, ubezpieczenia grupowe a jak się załapiesz to i produkty potestujesz :D

Ufo
@Korksa

a nadgodziny albo weekendy robicie? sa jakos dodatkowo platne?

Kasandra
@Korksa

Czy te ubezpieczenia i inne benefity są w całości finansowane przez firmę? Czy jedynie dofinansowane..

super miejsce że zbudować swoje CV i doświadczenie, to duża firma, międzynarodowa i naprawdę jest tam co robić.

Heron
@pracownik

a jak z wdrożeniem właśnie dla nowych pracowników? da sie dołączyc jako kompletny nowicjusz czy mają wymagania na wejście?

@Heron

Jeżeli chcesz pracować to będziesz musiał sam się nauczyć wszystkiego. Liderzy pokażą raz i dziękuje ale co zmiana to inaczej każdy lider tłumaczy i pokazuje. Praca warta paru miesięcy i szukania innej. Atmosfera tez jest kiepska i praca w systemie 12 godzin Firmy wewnętrzne pracują po 8 godzin ogólnie nie polecam .

Nie polecam pracy w tej firmie! Pierwsze dni są ok, później zaczyna się jazda z człowiekiem każdy lider mówi i pokazuje inaczej! Pracownicy (Ukraińcy) bardzo opryskliwi, nie chętni do przyuczenia nowej osoby do pomocy innemu człowiekowi. Osoby z liderowi nie miłe wręcz chamskie! I ciagle słyszane zdanie mało i mało zrobione ! Praca z firmy wewnętrznej(usunięte przez administratora)

Widziałam że szukają specjalisty do kontroli opakowań. W ogłoszeniu piszą że wymagają umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu. Może ktoś dać znać jak duży jest ten zespół? Jaka ogólnie w nim atmosfera? Można liczyć na początku na pomoc?

Ppp

Firma oferuje stabilne zatrudnienie. W biurze panuje fajna atmosfera i naprawdę spoko się pracuje z tymi wszystkimi ludźmi :)

Paulina
@Ppp

Stabilne? Możesz coś więcej? Na jaki czas dają umowę chociaż nowym osobom. Jakiś okres próbny tam jest czy od razu na głęboka wodę?

Karla
@Paulina

Ja pracuję od dłuższego czasu i jest spoko, możesz się zatrudnić na dłuższy czas i związać z firmą - pewnie dlatego jest stabilnie.

samrnick
@Paulina

umowy zależą od tego gdzie robisz, głownie dają uopy ale zdazaja sie tez b2b i słyszałem ze na zlecenia też da się dogadac

samrnick
@Paulina

i jest o tyle stabilnie że raczej nie ma jakichś gwałtownych zmian, masowych zwolnien i innych tego typu niedogodnosci, które zazwyczaj wplywają na to że z dnia na dzien ludzie znikają z pracy

melvi
@samrnick

a nie szukaja aktualnie? bo cos mi sie obilo o uszy ze byly przyjecia a jakos nie moge znalezc zadnych ogloszen nigdzie

milka
@melvi

w lesznowej wiem że kogos szukaja wiec mozesz pod tym kontem posprawdzac jesli cie lokalizacja satysfakcjonuje :)

milka
@melvi

a i z tego co wiem dużo ogloszeń dodaja na (usunięte przez administratora) więc możesz tam sobie poszukac, moze już dodali

pepsi
@milka

ja widze ze wymagaja rok doswiadczenia, ale jestem totalnym swiezakiem, ledwo co mam pol roku i chce juz zmieniac prace. myslisz, ze jesli nie zglosi sie nikt bardziej doswiadczony to mam szanse?

pepsi
@milka

i jest tu ubezpieczenie jakies zdrowotne? bo to juz w ogloszeniu napisane nie jest

Magdalena

Dzień dobry, zauważyłam ogłoszenie na kierownika ds. kluczowych klientów. Czy jest tu ktoś z działu sprzedaży i wypowie się na temat atmosfery w pracy? Czy jest możliwość współpracy na zasadzie B2B, bo taka forma mi jednak bardziej odpowiada? Czy auto służbowe jest również do użytku prywatnego? Zastanawiam się nad aplikowaniem na to ogłoszenie. Dziękuję!

botwinka
@Magdalena

Z tego co kojarzę to jest możliwość zatrudnień na B2B, natomiast o to musisz zapytać szczegółowo dział rekrutacji. Sama atmosfera jest okej i raczej nie kojarzę problematycznych sytuacji, ale ja tam działałam obok akurat.

Sara

Kosmetyki to macie kapitalne :D Świetna jakość i normalna cena. Takie polskie marki to ja lubię :D

Basix
@Sara

O a czego używasz? Miło słyszeć, że ktoś docenia :)

Pakita

no na 70 rynkach swiata jest już chyba w tej chwili czy coś takiego..., dobrze widzieć że mamy jakieś porządne firmy w tej naszej polsze

Olo

Praca spoko kasa na czas nadgodziny są ale ciężko o jakieś pieniądze a Jedyny kierownik to tak potrafi oczy mydlić że załatwię, robię co mogę mnie też jest ciężko i (usunięte przez administratora) tak dalej bo jak nie to zabiorę wam to co macie . Podwyżek nie ma już trzeci rok . A inflacja coraz większa

Wanda
@Olo

A o te podwyżki ktoś pytał? Bo jednak trzy lata bez żadnych podwyżek to aż dziwne, zwłaszcza w dobie inflacji. Jeżeli były poruszane tematy podwyżek to co mówi szefostwo? Obiecują chociaż jakieś?

Asia

Bardzo dobrze mi się tutaj pracowało :) Normalna luźna atmosfera. Były jakieś stresujące dni, ale jak to w każdej pracy. Jak mogę ocenić w skrócie: stabilna, normalna praca.

Dodok
@Asia

A długo pracowałaś? Na dłuższą metę warto się zatrzymać, jest jakaś możliwość rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 168 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.