Opinie o Energomontaż Zachód w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energomontaż Zachód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energomontaż Zachód o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż Zachód w Wrocław

brygadzista EZW

PO CO WY W TEJ FIRMIE PRACUJECIE JAK JEST WAM TAK BARDZO ZLE, TO IDZCIE TAM GDZIE JEST LEPIEJ. CHYBA PROSTE a ty zyga po co pracujesz w ezw. Masz nakaz pracy w tej firmie?

ZYGA
@brygadzista EZW

ZA KOGO SIĘ UWAŻASZ GOROLU MAM NADZIEJE ŻE SPOTKAMY SIĘ NA BUDOWIE CWANIAKU Z PEKAESU

gość

praca w dziale zakupów - jaka stawka i warunki pracy?warto?

to

bzdura totalna

brygadzista EZW

Pracuje w EZW okolo rok wyplate zawsze jest na czas, premia dla brygadzisty 30 procent, godziny wyplacaja wszystkie. Nie wiem czego wy. Sie czepiacie, jak ci sie nie podoba to idz do Zre albo innych firm z branzy tam wam wszystko daja premie szkodliwe wysokosciowe i co tylko chcecie. EZW jak dla mnie firma w branzy jak kazda inna. Tak jak w EP to juz nigdzie nie bedzie. A co do ciul...nia na godzinach jak sie dajecie to wasza wina i tyle. kierownik na takich jak wy zarabia dla firmy i tyle. Dodatkow i socjalu nie ma w ogole a szkoda. Idzcie wszyscy co tak najezdzacie na EZW gdzies indziej to zobaczycie jak jest... MALO MALO ZOSTALO !!!! Do roboty gnoje

ZYGA
@brygadzista EZW

CO TY (usunięte przez administratora) MEBLU STAJENNY STAWKI TO 10 ZŁ NA RĘKE TO DUŻO CHYBA DLA CIEBIE BO DLA MNIE TO ZERO A KIM TY JESTRŚ PSEUDO BRYGADZISTO CZOPKIEM KIEROWNIKA

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Energomontaż Zachód? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
migmag

1900-2300

Robson RR

witam ile zarobi monter na poczatek w energomontazu do lapy za miesiac np.200h?

babka

Polonez to nie gadaj tylko działaj

polonez

Przydało by się nasłać na Was kontrolę bo to jest karygodne co Wy wyprawiacie z tymi godzinami-i ja się chyba za to wezmę.

@polonez

Kretynie, jak nie ma cię na budowie to godziny giną. Na przyszłość sam odbijaj a nie dajesz komuś kartę

polonez

Witam ! Ludziska-omijajcie tą firmę szerokim łukiem-kancą na godzinach jak tylko się da a winę zwalają na zile odbijane czytniki.Ja z kolegą byliśmy zawsze przed pracą jakieś 40min i odbijaliśmy karty zaraz po przyjściu a na wyjście czekaliśmy zawsze do pełnej godziny tj 17.00 i tak na koniec miesiąca zginęło 40 godzin-kierownik KOSMA- itak w każdym miesiącu po 20,30,40,a nawet 60 godzin jeśli ktoś chce pracować w takiej firmie dla idei to proszę. Pozdrawiam naiwnych.

najem.

Znowu chamy dali premie na święta,okradają tak pracowników na każde święta by sobie nieroby brać przez ludzi wyrobione pieniądze,chamstwo niewolnicza praca,oszukiwanie na wypłatach,a tyrać każą w soboty i niedziele,to obóz pracy,wyzysk i oszustwo na każdym kroku,ale ludzie sami sobie winni,ktoś kto ma odrobinę honoru i coś umie nie będzie pracował u takich złodzieji.

były ep

najlepsze jet straszenie jak nie przyjdziesz w sobotę i niedzelę to pojedziesz w delegacje ,zaniedługo ludzie bendom robic za miske ryżu . Jak kasa się niezgadza to jest dobrze to masz się najlepiej nieodzywać.

zobligowany

to ile mozna teraz w ezw zarobic bo ponoc pierwsi co przeszli majstry z ep to zarabiali ponad 8 i wiecej co niektorzy za siedzenie w narzedziowni a teraz pan kotuła wszystko zmienił ponoc przyjeli go na potrzebe znormalizownia stawek

były z Energo

To są właśnie Ci sami ludzi z byłego EP tyle tylko że się im w głowach coś przestawiło

Chcący

Tak czytam te Wasze wypowiedzi, że nie płacą, że kierownictwo to jełopy.... Swojego czasu pracowałem z EP Łaziska i słyszałem że dużo ludzi z tamtąd poszło do EZW...... A tak szczerze to kto to są te debile Ci kierownicy... powiedzcie tak by zrozumieli Ci którzy choć trochę są zainteresowani EŻW.

były ep

firma zamiast dać na swięta pracownikom ,to zato jeszcze pozabierała widać gdzie ludzimają oby

tink

Witam,wiem że byli w Krakowie na elektrowni,ale czy są jeszcze tego nie wiem czy wypieprzyli tych patałachów,bo sami nic nie umją zrobić i na budowy zatrudniają najemników którzy na nich robią.Nie polecam,oszuści a kadra to porażka.

najem.

Ja, nigdy prosił mnie znajomy kiedyś u nich pracował a chwilowo nie ma kompa.

QQ

po co ci ta wiedza? chcesz zostać kolejnym przydupasem/przygłupem ?

najem.

Witam wszystkich którzy śledzą losy tej upadającej pseudo firmy dla przygłupów i przydupasów,czy ktoś się orientuje w temacie i wie gdzie mają budowy ci nieudacznicy z góry dzięki,pozdrawiam.

nie

Do kaliksta,puknij sie w łeb,premia to tylko sie tak nazywa w EZW,to są pieniądze za nadgodziny,pracuje się po 250godz,na budowach.Wpapierach jest limit podany,a cała reszta to niby ta premia.Takie są premie w EZW i jeszcze oszukają na tych nadgodzinach,zapłacą ile chcą,zawsze mniej,więc nie opłaca sie pracować w tej pseudo firmie o nazwie Ezw bo to totalny syf!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż Zachód - Wrocław

• Jak się pracuje w Energomontaż Zachód?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż Zachód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż Zachód?

Energomontaż Zachód