Opinie o Energomontaż Zachód w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energomontaż Zachód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energomontaż Zachód o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż Zachód w Wrocław

Eeee

Pewno że prowadzą biorą jak leci i płace lepsze tyle że obcym, swoje hopcy wolo odejść i się nie nerwić Ukrainą rury nie zrobią

Patrycja

@roltf - mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami większą ilością konkretnych informacji? Jakie stanowisko zajmowałeś w Energomontaż Zachód? Informacje na temat warunków zatrudnienia i ogólnej oceny pracodawcy są bardzo pomocne dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy. Wiecie czy prowadzą obecnie rekrutację, np. we Wrocławiu?

Bolec

W Biedronie dają na starcie 2550 pln-ów brutto plus premia :) Będe aplikował :)

Wrarzliwy
@Bolec

Trzeba się było uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać

Wrarzliwy
@Bolec

Trzeba się było uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać

Bolec

W Biedronie dają na starcie 2550 pln-ów brutto plus premia :) Będe aplikował :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Energomontaż Zachód? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
roltf

stawki jak w budowlance za podawanie pustaków :)

Kierownik

I znowu okradli ludzi EZW schodzi na psy

h
@Kierownik

z czego okradli? konkretnie.

Spawam bo lubię...

No i się sypie ludzie odchodzą A to dopiero początek, mają dość nie równego traktowania stawki tylko dla wybranych coraz więcej brygadzistów odchodzi Katowice mają w ..... ludzi. Sprostowanie ,, wybrani,, czyli koledzy kierowników i dyrektorów i nie koniecznie wartościowi dla firmy ale koledzy.

Spawaluch

Co tam nowego podobno zwolnili podwykonawców jakiś kierownik dał ciała i swoich dzieci nie pilnował i się coś rypło

Olo

Z tą kobietą było tak myśmy pili jej chłop tyż tyle że on co wypił to spał a my ją ... i dlatego nie odeszła

@Olo

Dobrze że marzyć możesz bo cię nie stać nawet na to żeby na mnie spojrzeć jelopie najpierw wymoczyc się w soli na Wieliczce a potem nie wiem czy na takie pruchno patrzeć bym chciała a podrzucić nie przypominam sobie żebym z którymś piła alkohol

Nie pije się w Pracy

Małżonka jak siedziałaś z nimi 3 dni i patrzyłaś od piątku do niedzieli jak piją to d....sko cie nie bolało chyba że piszesz tylko o swoim chłopie

roltf
@Nie pije się w Pracy

co to za małżonka co patrzy jak chłop pije 3 dni Nastepnym razem jak bedziesz chciał napisać posta do ściemy Dobrze się zastanów ;)

Haj

Super wiadomość dyrektor się zwolnił

nn
@Haj

Który? Główny z katowic?

Monter
@nn

Nie, taki tam gbur ha ha ha

Byly

A co tam teraz porabia najlepszy kierownik z Gostyni

Małżonka &

Panowie ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje mój mąż współpracował z firmą i potem pracował w tej firmie i nie narzeka tylko jedna rzecz mnie dziwi że narzekają ci za przeproszeniem gowno umieją pozdrawiam

monter
@Małżonka &

o jakas bystra blondynka napisala co wszystko umie i wie

@monter

Ja już widziałam jak panowie po nocce zaczynali w piątek a kończyli imprezowa w niedzielę na hotelu a wtedy płacz godzin mało i premii nie ma to nie pracownicy to zwykle stojaki i jeszcze źle bo w delegacji

Wacek
@Małżonka &

Chyć się garów a nie interesuj się chopami w delegacji kożdy robi co uwożo za stosowne

Ez

Chyba zaden bo nikt nie pisze, firma nie ma zla ale do dobrej jej duzo brakuje , kierownictwo daremne to jest ten ból , chcialem isc na laziska ale co slyszalem to lepiej tam nie isc kasy nima i kierownik dziwny , wszyscy wystraszeni ponoc nikt tam niechce robic w bialymstoku jest dobrze ale kierownik tez zryty pozrdo dla chlopakow z ez co z tymi laziskami prawda to ?

Monterowsky

Nie polecam firmy.

Adolf

Który kierownik kradnie godziny?

Olo
@Adolf

Napiszmy to oficjalnie niech się wszyscy dowiedzą

Zenek

Nowi prezesi nie znCie ludzi z EZw o strajku mowi sie juz od 2 miesiecy ale teraz bedzie napewno . Na sobie oszczedzajcie a nie na nas!!!!!

No delegacje nie wpłynęły ludzie WKU.... Godziny znikły z zeszłej wypłaty nie będzie strajku ludzie wolą se odebrać braki z majątku firmy ale strajk też będzie podważymy opinie o EZW

Ted

Delegacji. Zas na czas niema i dojazdów darmozjady zaś płacić na czas nie chcą co to kur... ma byc ludzie wode leja do baku byle oni do koryta maja zlodzieje co za firma !!!

Antek

Marek jest w stanie rozłożyć każdą nawet dobrze prosperującą firmę

Byly
@Antek

Marek to nie był taki zły jaki jest co jest teraz zobaczycie jak teraz będziecie mieć dobrze

@Byly

to się pudzie kaj indzi

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż Zachód - Wrocław

• Jak się pracuje w Energomontaż Zachód?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż Zachód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż Zachód?

Energomontaż Zachód