Opinie o RST SP. Z O.O. SP.K. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RST SP. Z O.O. SP.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RST SP. Z O.O. SP.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RST SP. Z O.O. SP.K. w Świdnica

zenek

A jakie są widełki w tej firmie? Czy np osoby na stanowisku sekretarki zarabiają 1500zł? A np. programisci 5000zł?

MobileDev

Szczerze polecam tą firmę. Bardzo fajne warunki pracy, wszyscy są mili i pomocni. Przełożeni bardzo zaangażowani w rozwój pracownika. Atmosfera bardzo koleżeńska bez względu na zajmowane stanowisko. Organizowanych jest wiele ciekawych eventów. Widać, że firma dba o zdrowie i samopoczucie pracownika. Nie ma problemów z wypłatami ani urlopami. Dodam, że super śniadania ułatwił mi przejście na zdrowszy tryb życia.

Nickt

Zastanawia mnie czy wypłata jest w terminie i którego. Do tego czy pracodawca lub pracownicy są skłonni do pomocy przy wdrażaniu nowozatrudnionej osoby w zagadnienia? Czy dostając sprzęt po zatrudnieniu można na nim postawić linuxa czy trzeba mieć windowsa? Czy samodzielnie decydujemy o tym co mamy zainstalowane, czy też jest to z góry podyktowane przez dział adminów? Jaka jest atmosfra? Czy ludzie szkoląc nowych mają na uwadze to, że ta osoba ma im pomagać czy jest to odwalenie zadania bo ma się ciekawsze sprawy i niech nie truje duppy? Raczej na takich portalach nie ma za bardzo co liczyć na opinie osób które tam pracują ale kto wie...

jo
@Nickt

Ja tam pracowałam do niedawna więc mogę coś pomóc. Wypłata jest zawsze między poczatkiem miesiąca a 10 - to jest deadline. Z wdrożeniem jest dobrze - dużo uwagi na to poświęcają. Atmosfera jest bardzo dobra, chociaż wiadomo, można trafić na czyjść zły dzień. Ale to sporadycznie - zwykle jak ktoś ma ci w czymś pomóc to dlatego że sam chce więc się przykłada. Generalnie jak jesteś nowy to szybko poczujesz się jak u siebie. Nie wymagają żebyś wymiatał po tygodniu ale ma być widać, żę się starasz. Z tym szkoleniem nowych to jest też tak że nikt nie będzie za tobą łaził na siłę i pilnował czy zaliczyłeś po kolei jakieś podpunkty na liście wdrożeniowej. Jak czegoś nie wiesz to pytasz i zawsze będą chętni do tego żeby ci pomóc. Chyba większość ma linuxy i można instalować to co jest potrzebne. Wiadomo, że jakichś lewych gier nie można ale nie ma jakichś blokad odgórnych itp A z rotacją jest dobrze - jest dużo rekrutacji bo jest dużo nowych projektów, a jak ktoś odchodzi to dlatego żę się przeprowadza za żoną (albo mężem :-) ), albo to jego pierwsza firma i pracuje w niej od kilku lat więc szuka czegoś nowego i przygód gdzie indziej.

Roberto

Ogólnie polecam

Firma RST SP. Z O.O. SP.K. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa / Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

AG

"Dosyć stare" - ja bym powiedział "dosyć STAŁE" ;-) Firma się rozrasta to szukają na podobne stanowiska - na stronce jest wszystko najbardziej aktualne http://rst.com.pl/ Najwięcej szukają do PHP, C++ i Javy

ON

Wielki plus za atmosferę

Krzysiujarzyna

Szczecin? Bez żadnego doświadczenia? W kazdym ogłoszeniu widziałem wymagane doświadczenie. I Szczecin - nie - jak już to Świdnica.

starbucks

Chyba pracownik RST czytać ze zrozumieniem nie potrafi.

dafaq?

To jest firma IT - z transportem i logistyką mają tyle wspólnego co producent oprogramowania do sprzedaży ciuchów z modą damską... ;-P

GallAnonim

Firma jest wymagająca, o czym możemy przekonać sie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nie ma tak, ze przyjmują ludzi z ulicy, na pewno pomaga to przy pracy jak już się tam dostaniesz, nie pracujesz z leniami, ale z ludźmi którzy potrafią i można się dużo nauczyć. Jest wdrożony scrum i to na wysokim poziomie, przez to można nauczyć się zwinnego zarządzania i prowadzeniami projektami. Z minusów jakie są na pewno to, że jest jedne projekt. Są zespoły faktycznie, które realizują różne projekty, jednak jak trafisz, do jednego zespołu, to on realizuje tylko ten projekt i go rozwija, nie trafia się nic innego. Obejście tego "problemu" jest takie, że można migrować pomiędzy zespołami. Jak chcesz robić coś innego idziesz do innego zespołu i realizujesz inny projekt. Z plusów jakie oferuje firma, to śniadania, ale czy to coś bez dla czego decyduje się na tę firmę? Nie. Jednak parcie firmy, na to by pracownicy wspólnie siedli i mieli aktywator do komunikacji i wyjścia zza biurek i nawet pogadania wspólnie podczas tego śniadania świadczy tylko o tym, że firmie zależy na atmosferze w pracy i integracji pracowników, co jest niebywale plusem w środowisku IT. Jak dla mnie bardzo rekomenduję tę firmę i gorąco polecam.

rabotjuh

RST to super firma, polecam. Wszystkie wypowiedzi negatywne to hate i konkurencja.

qwerty

+ elastyczne podejście + dużo się dzieje więc jest ciekawie + fajne biuro + SCRUM na dobrym poziomie + płaska struktura - nie ma się 5 teamleaderów, 3 kierowników i 10 juniorprojectmanagerów ;-) + autentycznie dobre relacje z przełożonymi i prezesem - trzeba umieć samodzielnie wygospodarować czas na pracę w gąszczu spotkań - sporo czasu na spotkaniach (zwykle zasadnych ale niektórzy tego nie lubią) Jedna z fajniejszych firm w jakich pracowałem więc polecam.

śpioch

co ty spać nie możesz :) ?? w jaki sposób widziałeś jakie mają stawki? to są przecież zawsze poufne informacje, pracujesz tam na jakimś wysokim stanowisku ? :)))

e-zgred

A skąd wiesz czy kogoś nie zatrudniono po znajomości ? :-) Uczestniczysz w procesie zatrudniania ? Stabilne zatrudnienie w IT to nie żaden atut tylko podstawa żeby w ogóle gdziekolwiek startować.

troll

Przykuło uwagę i co aplikowałeś tam czy tylko trolling ofertowy robisz ? W ofercie na to stanowisko nie ma ani słowa o atrakcyjnym wynagrodzeniu. A czy miejsce pracy jest rzeczywiście w Świdnicy to nie jest takie pewne w tej firmie.

edi

co do stref odpoczynku, to obecnie praktycznie każda firma je ma, tylko w ilu z nich pracownicy mają czas aby z tychże stref korzystać?

labtec
@edi

To taka wymówka żeby mniej płacić. Niestety jest wyż demograficzny na rynku pracy, jest więcej chętnych niż pracy i mamy rynek pracodawców, mogą robić praktycznie co im się podoba. Więc wymyślają między innymi takie rzeczy. Sytuacja się zmieni za kilka lat.

loop
@labtec

Więcej chętnych niż pracy!? Błagam -chyba w fabrykach... W IT jest zupełnie odwrotnie i dlatego pracodawcy kombinują jak się wyróżnić i dlatego "co do stref odpoczynku, to obecnie praktycznie każda firma je ma" jasne, że ma ale to dodatkowo - bo jak przede wszystkim solidnie nie zapłaci to dla stref rozrywki itp nikt sensowny nie będzie chciał w niej pracować.

m4

Niektóre informacje podawane w ofertach pracy są nieprawdziwe. Szukają kogoś na stanowisko w jednym mieście a potem na rozmowie okazuje się że tak naprawdę to szukają do innego miasta oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów. Co całkowicie zmienia sens oferty. Jednocześnie firma chwali się podczas rozmowy jakie to wartości wyznaje co już na początku mija się z prawdą. Sama forma przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej - karykaturalna, najgorsza na jakiej byłem. Firma wspiera jakieś akcje charytatywne, ale to jest robione w celu autoreklamy i poprawy wizerunku.

JR

Z wynagrodzeniami normalnie, ja tam jestem zadowolony - w paru firmach już pracowałem i w tej co prawda nie rzucali we mnie pieniędzmi żeby mnie kupić ale nie narzekam.

pytający

Skoro zapewniają jak piszesz niby taki super "socjal" cokolwiek to znaczy to możliwe że nadrabiają tym słabe płace. Jak w RST z wynagrodzeniami ?

JR

Spoko firma - fajny socjal, ekstra biuro i mega śniadania dają codziennie. Tylko trudno było się dostać.

lays max

Serio tak robią ? Bo robią wrażenie firmy która stawia na dobrą integrację. Chociaż wiadomo że pozory mogą mylić.

Zostaw merytoryczną opinię o RST SP. Z O.O. SP.K. - Świdnica

• Jak się pracuje w RST SP. Z O.O. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy RST SP. Z O.O. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RST SP. Z O.O. SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RST SP. Z O.O. SP.K.
2.1/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Esperantystów 17
    58-100 Świdnica