Getin Bank SA

Katowice

Opinie o Getin Bank SA

zoska36 2009-04-16 14:02:25
baznadziejny bank , wysikie oprocentowanie, najwyża wycena franka do spłaty drożej juz żaden bank nie przelicza. Od roku mam kredyt samochodowy. Nie moge się doczekać końca spłaty.
ZAWIEDZONY 2009-04-20 13:56:55
likwidacja departamentu
dobre odprawy
pensja super
karol 2015-11-26 13:10:27
dobry pracodawca, dobre premie z czystym sercem polecam warto, teraz musza zaplacic duza kare za upadek banku w wolominie ale dadza rade mam nadzieje ze nie bedzie zwolnienien jak w czasie kryzysu
Ramusia 2016-02-18 16:32:01
Praca na placówkach w tzw. "front office" to masakra. Tu nie trzeba być bankowcem a akwizytorem, który wciska klientom produkty szczególnie inwestycyjne. I nie masz wyjścia bo dostajesz miesieczny plan do wykonania. Dostajesz za to co prawda dobrą premię do nieskiej pensji ale co z tego jak "kac moralny" pozostaje. A tak to stres, zebrania motywujące, pranie mózgu i znów stres, przynajmniej dla wrażliwego samodzielnie myślącego człowieka. Jest to miejsce dla karierowiczów i osób lubiacych wyścig szczurów, tym to polecam
Benio 2016-05-08 21:35:17
Pracowalem wiec wiem jak to wygląda :/ atmosfera rzeczywiscie zależy od ludzi i tu jak trafisz. Natomiast mobing i naciski na wykonywanie planu to tylko dla ludzi o stalowych nerwach. Jak jesteś człowiekiem bez skrupułów i potraficz wciskać klientom kit to przetwasz i zarobisz..... a i jeszcze jak bedziesz potrafił spać po tym naciągniesz staruszka na gó.....y produkt z którego klient nie wycofa się bez straty. Praca tu zostawia niezłą traume :(
pan zły 2016-05-21 18:18:58
@benio takie są realia pracy z klientem w sprzedaży, czasem trzeba wyłączyć sumienie ale finansowo się to opłaca chociaż
Zostaw swoją opinię o Getin Bank SA - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Bank SA