Opinie o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

MM

Pracowałem rok czasu na stanowisku sprzątacz. Na Sanguszki. Byłem bardzo zadowolony z pracy i wypłaty nagrody, piknik dla pracowników itd. Pracę swoją wykonywałem bardzo dobrze i dokładnie. W biurze na Sanguszki są trzy osoby Kierownik, zastępca kierownika Pani E…. i Pani od zaopatrzenia.M…… Z tego co wiem Pani M….. wcześniej pracowała tam jako sprzątaczka i dostała tam pracę w biurze po znajomości i wszystkie osoby się jej boją i podlizują i donoszą jej kto jak robi. Panią M nazywają. Czarna mamba. Przez to że pracowałem uczciwie i dobrze spotkała mnie kara i mobing ze strony tej Pani M. Bo ktoś donosił na mnie i wygadywał specjalnie głupoty. Pani M dokuczała mi bardzo kazała mnie śledzić jak pracuje. Były pewne osoby co były za mną i przekazywały mi informację że Kierownictwo chcę mnie zwolnić bo za dobrze wykonuję swoje obowiązki. Więc spotkała mnie nagroda w postaci kary. Zostałem przeniesiony na Karczunkowską. Wszysty byli zadowoleni bo sprzątałem dokładnie działy. Do pewnego momentu. Panie które tam sprzątały nie podobało im się że dokładnie wykonuję pracę i że one będą musiały też tak pracować jak ja. I nie raz mi gadały że bym tak nie sprzatał bo tego pożałuje. Więc zaczęły mi bardzo dokuczać i stosować (usunięte przez administratora). I wydzwaniały na Sanguszki do kierownictwa na mnie. Więc pewnego dnia zadzwonił kierownik do mnie że spowrotem zabiera mnie na Sanguszki. A kierownictwo z Karczunkowskiej się zdenerwowało dla czego mnie zabierają tak dobrego pracownika. Więc wróciłem tam. A był to czas pandemii. I dostałem informację od pewnej osoby że jestem do zwolnienia i dla tego mnie ściągnęli do firmy. I zostałem zwolniony. Do dziś dnia nie mogę się z tym pogodzić odbiło mi się to na zdrowiu. Takie osoby powinny zostać ukarane i stanąć przed sądem. Za stosowanie (usunięte przez administratora).

Gabriela
@MM

skoro sam piszesz ze powinny stanac przed sadem to czemu po zwolnieniu nie zglosiles tego opisanego traktowania do PIP ?

Jedrula
@MM

(usunięte przez administratora)Nic nie umia a na kierownika to po podstawówce się nadaje wstyd dla tego kraju jak się sprawy w urzędach załatwia z wielką łaską, siedzi krowa ,a jak wejdziesz to jeszcze bezczelnie ci odpowie czego!! Za (usunięte przez administratora) chociaż czekoladę człowiek zaniusl a teraz o łapówkę cię poda do sądu. wstyd żeby takie chamstwo było w urzędach.

Kiril

Miałem iść na rekrutację ale jak się zorientowałem kto pracuje w HR to nie poszedłem.

Zoska
@Kiril

No dobra pomoże jakiś magik dostać się do pracy na produkcji jako pomoc, liczarz, konfekcjoner?

Erta
@Zoska

A daj spokój...ile ja juz próbuje bez znajomości nie ma szans ???????????? a podkreślam ze nie znam tam nikogo.

Zoska
@Erta

No właśnie chyba nie ma szans. Mam podobnie jak ty.

Pawel
@Kiril

A kto pracuje? miałem nieprzyjemność gdy pracowal tam niejaki karnberg. To jeszcze tam pracuje?

Nika
@Kiril

O co chodzi z osobami z HR? Mam tam rekru i teraz nie wiem co robić.. Słabe, niekompetentne są to osoby czy raczej problem z szacunkiem do kandydatów? Pliss, wie ktoś coś w/w temacie?

Nika
@Kiril

O co chodzi z osobami z HR? Mam tam rekru i teraz nie wiem co robić.. Słabe, niekompetentne są te osoby czy raczej problem z szacunkiem do kandydatów? Pliss, wie ktoś coś w/w temacie?

Kto pracuje w HR???

Aga
@Pawel

Na szczęście już nie pracuje.

@Aga

"Na szczęście? " :/ Czyli obecnie jak sytuacja tutaj wygląda, widać, że pracujesz to raczej nie tak źle? A można się dowiedzieć na jakim stanowisku i warunkach?

On42

Bardziej (usunięte przez administratora)strony jak ta PWPW nie znam. Robił to jakiś (usunięte przez administratora)informatyk bez rozumu.

@On42

A w czym właściwie problem, że aż taka opinia?

Były pracownik PWPW SA

PWPW to nieuczciwa firma przepracowałam tam 23 lata ciężko zachorowałam i zostałam zwolniona nagle stałam się złym pracownikiem nikt nawet nie powiedział mi dziękuję a już nie było mowy o jakimś odszkodowaniu bardzo przykre jak można traktować ludzi po tylu latach pracy ciężkiej

Jacek
@Były pracownik PWPW SA

Poważnie? Ale co, w trakcie l4 Cię zwolnili? Jak to możliwe? I co Ci się stało jeśli mogę wiedzieć?

Bylu pracownik PWPW
@Jacek

W trakcie L4 nie mogą zwolnić wróciłam po zwolnieniu i szukali pretekstu żeby się rozstać że mną złożyłam sprawę do Sądu niestety przegrałam mają swoich adwokatów a mnie nie stać było na adwokata wiem po latach że sprawa była do wygrania Pani Sędzia na koniec mi powiedziała że za mnie przyjdzie młodsza i bardziej wydajna osoba i będzie pracować życzę im tego samego co mi zrobili masakra dodam jeszcze że na moim miejscu pracuje kierownika synowa.

Mao
@Bylu pracownik PWPW

Potwierdzam, nawet odczas rozmowy kwalifikacyjnej jakiś niedouczony kierownik powiedział że szukają cały czas nowych pracowników aby wymieniać ludzi na młodszych i że nie mogę mnie zatrudnić bo płaco mao

Były pracownik PWPW
@Mao

Dlatego że największe oszczędności mają nie płacą wysługi jubileuszy itd mnie zwolnili przed 25 leciem nie warto się poświęcać i pracować po 12 godz nikt i tak tego nie doceni tak to już jest to nasza słynna Polska wstyd że urodziłam się w tym Kraju. ☹️☹️☹️

Bożena
@Były pracownik PWPW

To przykre, szkoda ze tak robią. Dało się odczuć chociaż jakieś lekkie podwyżki z biegiem stazu pracy?

Ilona
@Były pracownik PWPW SA

23 lata to niezły staż, a na jakim stanowisku pracowałaś? Odszkodowania nie było, ale odprawa była jakaś?

Były Pracownik PWPW
@Ilona

Pracowałam na Wkleslodruku Operator Maszyn żadnego odszkodowania nie było i żadnej odprawy nawet nikt nie powiedział mi dziękuję pracownik jest dobry jak jest zdrowy jak zachoruje to niepotrzebny nie warto się starać bo nie żyje się poto żeby pracować tylko pracuje się po to żeby żyć mówię życzę im tego samego co mi zrobili.

@Były Pracownik PWPW

Ciekawe czy przez tyle lat byliby w stanie trzymać się jednego miejsca. Jeszcze więcej takich pracowników tutaj jest z podobnym stażem?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kontroler
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
NiuniTini

Pracuję w Pwpw prawie rok i jestem bardzo zadowolona, to moja najlepsza praca. Przyjazna atmosfera pracy i bardzo życzliwi ludzie, kierownictwo też ok... Zarobki są średnie, mogłabym zarabiać netto tyle co mam brutto i było by super.

Rita
@NiuniTini

A czy może Pani coś powiedzieć na temat stanowiska liczarz??? Jakie są zarobki na początek,?

Ona
@Rita

Witaj.. Nie za duże, a pracy ogrom. Lepiej poszukać ogłoszenia na operatora sprzętu komputerowego. Pozdrawiam

yamaharotox@gmail.com
@NiuniTini

Hej odezwij się do mnie na email w sprawie pracy w PWPW ważne

Xlxllx
@NiuniTini

A długo się czeka na wydruk i wysłanie prawa jazdy ?

Ddddddddd
@NiuniTini

Nie wiem ile płacą za dodawanie takich opini ale chętnie dorobię do tej nędznej pensji. A teraz praca na produkcji czy to kobieta czy mężczyzna za najniższą krajową. Mężczyzn praca mega fizyczna i smierdzac. Onpensjinjuz było Więc socjalne tak Sue nimi chwala a wszystko likwidują ewentualnie obcinają o połowę. Awans jeżeli nie nasz rodzinnych powiązań To ciężko trzeba być naprawdę wybitnie uzdolnionymlub być dobrym (usunięte przez administratora)

Kierowca
@NiuniTini

Dzwonię do waszej firmy w sprawie zagubionej karty do tachografu.Wy mówicie że to wina poczty i że reklamacja może być złożona dopiero po miesiącu.dzwonie na pocztę oni mówią żebyście złożyli reklamację po 14 dniach i oni uznają że przesyłka zaginęła i będę mógł wyrobić nową kartę jestem obecnie na urlopie zaraz się kończy pytanie kto zapłaci za moje domowe rachunki w czym jest problem ludzie zrozumcie jak nie ma karty nie ma pracy proszę o podpowiedź co mam zrobić

Czy ktoś się może orientuje w przedziale wynagrodzenia za stanowisko Kierownika Projektu / Project Manager w Biurze Strategii i Zarządzania Projektami w PWPW?

Czy w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Na szczęście nie

Jacek

Czemu na szczęście? Co to za różnica czy pracujesz z kimś stąd czy z kimś zza granicy?

@Jacek

Jakbyś popracował to byś nie pytał nawet o to

pytanie13

Hej, ktoś się wypowie na temat stanowiska Specjalista/-ka ds. analiz i standaryzacji jakości ? Zarobki? Atmosfera?

asia
@pytanie13

i na temat pracy w ochronie dla kobiet - sorki ze sie podpinam ale moze odrazu oboje dostaniemy odpowiedz dziekuje

Miedzianakonefka

Nie radzę nikomu aplikować do działu bezpieczeństwa i ochrony PWPW. Pracowałem sumiennie trzy lata w tym bajzlu. Dostawałem pochwały i nagrody. Jednak śmiałem mieć swoje zdanie na pewne tematy, więc nieprzedłużono mi umowy. Panuje tam nepotyzm I kolesiostwo. Grafik pracy jest ruchuomy. O wszystko się trzeba dopraszać. Szef tego geszeftu markuje robotę, ściemia na całego. NIE POLECAM!

Janka

Pracuje tu od roku i muszę napisać ze nigdzie wcześniej nie miałam tak dobrej pracy. Świetny socjal, związku zawodowe. Wszystko jest jak należy. Umowa na czas, pensja na czas, wszystko jak w zegarku. Dziś to się często nie spotyka takich firm.

m.
@Janka

a jak z zarobkami? I na jakim stanowisku?

Janka
@m.

Zarobki są przecietne, ale sa premie i to regularnie, co miesiac do tego dodatki na siweta, bony, gruszka, tani osrodek wypoczynkowy, upominki z okazji rocznic firmy i imprezy firmowe, tez takie dla calej firmy. kokosow nie ma ale ak sie doda wszystko to jak mowia ziarko do ziarka... no i stabilnie jest

Dddddd
@Janka

Pani chyba z kadr pisze ta opinie I To vo jest napisane yo są wierny ściemy zadnych imprez firmowych a bony i różnego rodzaju dodatki to juz przeszłość

Kamil

Czy to lekka praca ?

Dddddd
@Kamil

Nie I zdecydowanie nie Jeżeli masz problemy z plecami to odradzam Przezucenie paru ton ręcznie papieru i zrobienie paru kilometrów z wozkiem

Michau

Na stanowisko drukarz (dodam że mam kilkanaście lat doświadczenia w zawodzie) przeszedłem cały proces rekrutacyjny, rozmowy z psychologiem, kierownikiem i wszystko było ustalone że zaczymam pracę. Jednak na promesie zatrudnienia kwota netto została zmieniona na brutto i do ręki wychodziło ledwo ponad 2500zł. Pani z HR powiedziała że kierownik zmienił i mam wybierać czy się decyduję czy nie. Jak się łatwo domyślić nie kontynuowałem rozmów z tą firmą.

Pytający
@Michau

Poważnie?. Tam na druku z taki doświadczeniem proponują 4000 zł na rękę?. Jest ktoś kto to może zdementować?

wyrobnik
@Michau

Potwierdzam twoja opinie,mnie potraktowali identycznie.Dziwne dzialanie firmy,zupelnie inna kwota na rozmowie a zupelnie inna na promesie,wydaje mi sie ze ze oni ratuja sie dodatkami do pensji.

Ruda

A może mi ktoś podpowie jak się zatrudnić w PWPW bo już długo próbuje i słabo mi idzie

Krzyś

Witam jakie są warunki na stanowisko kierowcy można prosić o jakieś opinię?

michal

Na czym polega stanowisko robotnik transportu i na jakie wynagrodzenie można liczyć na tum stanowisku

Kazik

Mail z informacją "kandydatura rozpatrywana" na pracuj.pl, ale nie oddzwaniają już 3 miesiące... Na pewno tak uważnie otwierają CV, by kogoś dobrze zrekrutować. Nie polecam. Nie złożę więcej tam dokumentów.

Drugi kandydat

Pozdrawiam Pana z poprzedniej wypowiedzi, bo miała miejsce analogiczna sytuacja. Najpierw naciskano, że im szybciej się spotkamy tym lepiej i że niedługo zamykają proces rekrutacji na stanowisko programisty i chcą się szybko spotkać, miało miejsce raczej zainteresowanie moją kandydaturą przez telefon itp. Rozmowa poszła jako tako, raczej pozytywnie. Po wysłaniu maila po trzech tygodniach od rozmowy zero odpowiedzi. Ostatnio widziałem nowe ogłoszenie na to stanowisko, więc pewnie rekrutacja to jedna wielka ściema i nikogo nie szukają albo szukają kogoś za półdarmo. Szkoda tylko czasu wielu kandydatów. Co do szkoleń to też pokrywają się tu wiadomości z forum, bo była mowa o jakiś lojalkach za szkolenia na rozmowie jakbym chciał jakieś odbyć. Pensja też bez fajerwerków, mocno przeciętna w stylu podstawa + premia regulaminowa, szczególnie jak na konieczność nauki jakiś elementów Javy i Java Card dla programisty C#. Nie polecam uczestniczyć i marnować czasu w procesach rekrutacyjnych w tej firmie.

Prawie

Niedawno uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym na stanowisko programisty. Rozmowa odbyła się zdalnie i moich 3 rozmówców wyglądało na zadowolonych, padły komplementy. Zostałem poinformowany iż tydzień góra dwa i będzie decyzja. Pewnie jakaś decyzja już zapadła ale nie mogę mieć pewności bo to był ostatni kontakt z PWPW S.A., dalej już zero odzewu, także na wysłany email z zapytaniem po miesiącu, również bez odzewu. Może tam umarli wszyscy na koronę a ja się czepiam.

Zbigniew

Występują bony do carrefoura całkiem wysokie

@Janka a rozwiniesz co znaczy, że zarobki przeciętne? Ale super sprawa z tymi dodatkami comiesięcznymi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.