logo Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Opinie o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

MalaMi 2015-02-24 16:18:16
Jestem po rozmowie na to stanowisko, jestem z doswiadczeniem AB (AS) w sumie 7 lat, zaskoczylo mnie ze beda zainteresowani osoba z takim stazem. Forma współpracy jest to kontrakt czyli B2B - poludzku mowiac potrzeba prowadzenia dzialalnosci gospodarczej. Proponowana stawka to 400 netto za dzien, z tego trzeba odliczyc oplaty ZUS itp, i inne wydatki w tym podumowujac wacha sie od ok 500 zl (przy ryczaltowanych oplatach) lub ok 1000 zł jesli nie mamy podstaw do korzystanai z ryczaltu innne wydatki jak dojazdy czy zamieskzanie kolejny 1000 zl w sumie mamy gorny prog 2 tys. i do tego podatek odliczyc od dochodu, ktory nam zostanie pi razy drzwi: liczac 20 dni pracujacych mamy netto 8000 zl minus ok 2000 tys oplat mamy juz 6000 i od tego podatek odliczyc ok 19% zostaje nam
4860 na reke dla jednego duzo dla innego nie.
Umowa o prace nie wchodzila w gre.
Praca uwazam stabilna. i Ciekawa. Jestem ciekawa czy sa inne osoby po rozmowie?
Akra 2015-03-24 15:48:03
MalaMi - dziwię się, że z taką ortografią i gramatyką chcieli Cię przyjąć na Analityka Biznesowego (gdzie umiejętność klarownego precyzowania myśli jest krytyczna). W Twoich wyliczeniach pensji brakuje jeszcze takich aspektów jak np. to, czy często chorujesz i chodzisz na urlopy (na kontrakcie nie dostajesz za to kasy). Ciekawe jest też, że już po rozmowie wstępnej zapewniasz, że praca jest stabilna (do tego praca na kontrakcie). Widzę istotne błędy w analizie ;) Pozdrawiam
pracownikIT 2015-04-06 19:43:48
Pracowałem w PWPW w dziale IT zarobki średnie, kierownictwo słabe w myśl zasady Nie chwal wcale, krytykuj tylko publicznie. Brak możliwości awansów ogólnie firma do kitu. Nie polecam
pracownikIT 2015-08-20 10:50:25
8 tys netto na fakturę
marcin 2015-09-16 15:32:42
praca na magazynie,ciezka praca i 2000 brutto na start na umowie o prace wychodzi na czas okreslony 2200brutto,zarobki beznadziejne jak na tak ciezka prace
BylyPWPW 2015-10-15 22:58:57
Ludzie raczej stamtąd odchodzą i nie chcą przychodzić. Projekty słabe, głównie sektor publiczny, profil zaufany, jakieś systemy obiegu dokumentów, podpisy cyfrowe itp. Oczywiście udają, że dotrzymują standardów rozwoju oprogramowania. 10000 na fakturę można wynegocjować. Człowiek, który zajmuje się "kierowaniem" nie ma do tego kompetencji, dlatego hoduje swojego przydupasa, który jest interfejsem z podwładnymi. Miejsce ciepłych posadek dla 'znajomych królika', za których pracę muszą wykonać nowo przyjęci.
krysia 2015-11-20 23:47:18
może to były dev, który wyewoluował na mngr po przeczytaniu książki management for dummies
EAX 2016-01-24 10:50:31
Praca w porządku, można się sporo nauczyć. Zarobki na poziomie średniej rynkowej, tyle że trzeba sobą coś reprezentować a sporo jeszcze ludzi z podejściem "czy się stoi czy się leży - dajcie". Z kolei kadra zarządzająca zmienia się z wyborów na wybory, więc są szanse na zmiany. Ja sobie ogólnie chwalę.
nie_polecam_pwpw 2016-02-05 20:16:49
w dziale zajmującym się projektmi dla sektora publicznego warunki ogólnie dziadowskie
umowy zlecenia i terminowe kontrakty, brak podstawowych uprawnień pracowniczych, wynagrodzenie płatne z 2 tyg. poślizgiem
niepewność zatrudnienia, o przedłużeniu/nie przedłużeniu umowy możesz się dowiedzieć krótko przed jej zakończeniem
kierownictwo słabe, rotacja pracowników duża, atmosfera kiepska
afa;skdfha 2016-02-26 10:02:08
przerażające. Spółka państwowa, a zatrudniają na umowy smieciowe i kontrakty. A w koncu to państwo ma wspierać tradycyjne formy zatrudnienia. Wspomniany programista .net rowniez tylko na kontrakcie moze pracowac. A po kilku dniach do widzenia i .... zostan sam ze swoją firmą i kosztami. Pewnosc zatrudnienia ma tylko personel tam zatrudniony na umowy o prace a ty jestes tylko maszynką. to jest ta sprawiedliowsc w spolkach skarbu panstwa???? mialo to sie zmienic po wyborach...
koder 2016-02-29 19:14:48
Mam za sobą pierwszy kontakt z działem HR tej firmy i powiem ,że wygląda to słabo a mianowicie:

1) zatrudniają głównie na B2B (państwowa firma a nie chcą zatrudniać na Umowę o pracę, trochę dziwne)

2) pani z HR która chciała umówić wizytę podczas rozmowy zwyczajnie się na mnie "wydarła" choć nie miała powodu aby podnosić głos.
Nie mogła zrozumieć, że nie umówię się w środku dnia na godzinną rozmowę bo aktualnie pracuję w innej firmie (??) Grzecznie odmówiłem, powiedziałem tylko że wcześniej niż na 15.00 nie jestem w stanie przyjechać i skoro nie ma innej możliwości to niestety nie jestem zainteresowany, a ta do mnie z buzią i wyrzutami, że "oni pracują tylko do 15.00 i nikt nie będzie zostawał i jak nie chcę podjąć pracy to....", w ogóle jakaś masakra kto w ogóle zatrudnia takich ludzi co nie potrafią normalnie porozmawiać z drugim człowiekiem ??
aldona13 2016-03-03 18:36:54
pamiętacie jak za czasów Solidarności wywozili prezesów na taczkach?

www 2016-04-13 13:59:23
Witam, a czy orientuje się tutaj ktoś na jakie pieniądze można liczyć jako Inżynier sanitarny? Aktualnie jest taka rekrutacja na takie stanowisko i idąc na rozmowę chciałbym cokolwiek wiedzieć. 5!
elwiendi 2016-05-04 21:46:38
DOBRA ZMIANA dotarła do Wytwórni papierów wartościowych tak jak do stadniny w Janowie Podlaskim. Nowym "managerom" wylonionym w ramach dobrej zmiany pietruszka z butów wystaje. Chcecie mieć do cv wpisaną dobrą zmianę?
monika 2016-05-12 15:27:31
Witajcie. Ja nie polecam tej firmy. Startowałam na stanowisko, powiedzieli, że jest ok i mnie zatrudniają a potem się zaczęło. W skrócie przez miesiąc mnie zwodzili, umowa już podpisana już jest ok ale ..... Brak profesjonalizmu. Widziałam, że ogłoszenie zostało powtórzone więc mogli być na tyle uczciwi i od razu powiedzieć, że rezygnują a nie zwodzić mnie dalej. Zniesmaczyłam się taką postawą pracodawcy i zrezygnowałam z dalszej szopki, szkoda czasu na prace w takim bałaganie.
Magda 2016-06-01 12:01:09
Witam, czy ktoś aplikował na staż- fizyk /- chemik /- specjalista IT i może napisać jak ogólnie wygląda rozmowa, czego wymagają?
iiuuo 2016-06-05 11:55:28
Pracuję i ogólny wydźwięk pozytywny. Anonimowo hejtuje się łatwo, ale trzeba też obiektywnie przyznać że przez ostatnie 2 lata sporo się w spółce zmieniło in plus. Przynajmniej w IT. Niestety poza to dalej skansen i ciągłe zmiany, szczególnie ostatnio po wyborach.
Tomasz 2016-07-21 12:11:53
Cześć,

niedługo mam rozmowę w sprawie pracy w dziale projektowym - IT. Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest? Czy coś się zmieniło? Warto próbować czy szkoda czasu?
aaaaaa 2016-07-24 21:43:58
No to jak u was z tymi mszami jest??? Chodzicie na nie czy nie? Jest nieformalny prikaz ze jak się nie pojawisz to masz problemy?
marzena 2016-08-07 12:50:17
dzieńdobry państwo dla firmy panstwowej wytworni wartociąwych paier dla firmy pwpw w warszawie dla wszystkich przectawicieli słozby ochronej koslenat i dla kierowniczki sprzedarzy baknotów dla p sylwi
lysykubutek 2016-08-10 13:17:24
Witam,
mam u nich rozmowę za kilka dni w dziale IT. Trzeba się jakoś specjalnie do niej przygotowywać czy z marszu można iść? Tak jak tutaj mówicie to opłacalność umowy B2B trzeba sobie samemu przeliczyć czy to się opłaca. Każdy ma inne podejście. Zastanawiam się tylko jak jest z urlopami, L4 itp. n takiej umowie.
Młody 2016-08-26 16:22:45
Witam, czy ma ktoś informacje o pracy na stanowisku wartownik- konwojent? Zarobki, system pracy, socjal?
Młody 2016-08-26 22:40:38
Nie tak dawno było ogloszenie o naborze między innymi na wartownika. Pytanie jakie proponują warunki?
wiesiek 2016-10-15 08:02:19
Na stronie nic nie ma @Młody ale tam mogą być rekrutacje tylko na wyższe stanowiska a tuta to polecałbym iść jednak osobiście i zapytać czy to aktualne
jolka 2016-11-22 23:15:53
Hej, a jakie są zarobki na produkcji? Np na stanowisku liczarz?
jolka 2016-11-22 23:18:01
Hej, a jakie są zarobki na produkcji? Np na stanowisku liczarz?
Zostaw swoją opinię o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.