logo Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Opinie o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

aldona13 2016-03-03 18:36
pamiętacie jak za czasów Solidarności wywozili prezesów na taczkach?

www 2016-04-13 13:59
Witam, a czy orientuje się tutaj ktoś na jakie pieniądze można liczyć jako Inżynier sanitarny? Aktualnie jest taka rekrutacja na takie stanowisko i idąc na rozmowę chciałbym cokolwiek wiedzieć. 5!
elwiendi 2016-05-04 21:46
DOBRA ZMIANA dotarła do Wytwórni papierów wartościowych tak jak do stadniny w Janowie Podlaskim. Nowym "managerom" wylonionym w ramach dobrej zmiany pietruszka z butów wystaje. Chcecie mieć do cv wpisaną dobrą zmianę?
monika 2016-05-12 15:27
Witajcie. Ja nie polecam tej firmy. Startowałam na stanowisko, powiedzieli, że jest ok i mnie zatrudniają a potem się zaczęło. W skrócie przez miesiąc mnie zwodzili, umowa już podpisana już jest ok ale ..... Brak profesjonalizmu. Widziałam, że ogłoszenie zostało powtórzone więc mogli być na tyle uczciwi i od razu powiedzieć, że rezygnują a nie zwodzić mnie dalej. Zniesmaczyłam się taką postawą pracodawcy i zrezygnowałam z dalszej szopki, szkoda czasu na prace w takim bałaganie.
Magda 2016-06-01 12:01
Witam, czy ktoś aplikował na staż- fizyk /- chemik /- specjalista IT i może napisać jak ogólnie wygląda rozmowa, czego wymagają?
iiuuo 2016-06-05 11:55
Pracuję i ogólny wydźwięk pozytywny. Anonimowo hejtuje się łatwo, ale trzeba też obiektywnie przyznać że przez ostatnie 2 lata sporo się w spółce zmieniło in plus. Przynajmniej w IT. Niestety poza to dalej skansen i ciągłe zmiany, szczególnie ostatnio po wyborach.
Tomasz 2016-07-21 12:11
Cześć,

niedługo mam rozmowę w sprawie pracy w dziale projektowym - IT. Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest? Czy coś się zmieniło? Warto próbować czy szkoda czasu?
aaaaaa 2016-07-24 21:43
No to jak u was z tymi mszami jest??? Chodzicie na nie czy nie? Jest nieformalny prikaz ze jak się nie pojawisz to masz problemy?
marzena 2016-08-07 12:50
dzieńdobry państwo dla firmy panstwowej wytworni wartociąwych paier dla firmy pwpw w warszawie dla wszystkich przectawicieli słozby ochronej koslenat i dla kierowniczki sprzedarzy baknotów dla p sylwi
lysykubutek 2016-08-10 13:17
Witam,
mam u nich rozmowę za kilka dni w dziale IT. Trzeba się jakoś specjalnie do niej przygotowywać czy z marszu można iść? Tak jak tutaj mówicie to opłacalność umowy B2B trzeba sobie samemu przeliczyć czy to się opłaca. Każdy ma inne podejście. Zastanawiam się tylko jak jest z urlopami, L4 itp. n takiej umowie.
Młody 2016-08-26 16:22
Witam, czy ma ktoś informacje o pracy na stanowisku wartownik- konwojent? Zarobki, system pracy, socjal?
Młody 2016-08-26 22:40
Nie tak dawno było ogloszenie o naborze między innymi na wartownika. Pytanie jakie proponują warunki?
wiesiek 2016-10-15 08:02
Na stronie nic nie ma @Młody ale tam mogą być rekrutacje tylko na wyższe stanowiska a tuta to polecałbym iść jednak osobiście i zapytać czy to aktualne
jolka 2016-11-22 23:15
Hej, a jakie są zarobki na produkcji? Np na stanowisku liczarz?
jolka 2016-11-22 23:18
Hej, a jakie są zarobki na produkcji? Np na stanowisku liczarz?
Dzwonnik 2017-01-12 14:36
Mam pytanie czy są teraz w firmie jakieś przyjęcia? Może ktoś wie i mógłby podzielić się informacją jak przedstawiają się średnie zarobki.Tak to już jest, że jak firma super to trudno dostać sie do pracy, ale może?
Gif 2017-01-17 17:36
Ogólnie brak profesjonalizmu. Rekrutacja trwała długo na stanowisko wartownika lecz to nie jest najgorsze. Brak jakiejkolwiek informacji o wyniku postępowania rekrutacyjnego. Po kolejnych próbach zasięgnięcia informacji zwodzenie że postępowanie nadal trwa. Kultura osobista wymagałaby poinformowania zainteresowanych o wyniku postępowania, nawet jeśli skutek jest negatywny. Ogólnie nie polecam.
Kasiarz 2017-01-18 16:47
Jak by była możliwość pracy w PWPW to jestem bardzo zainteresowany!!!. Ta firma ma perspektywy i na pewno nie zostanie zlikwidowana!. Ludzie maja dobre warunki pracy a i zarobki są super. Tylko nieliczni mogą dostać się do takiej dobrej firmy a czepialskich zawsze będzie dużo.
xyzhg 2017-01-18 21:04
W moim przypadku również postępowanie trwało długo. Wprawdzie ja aplikowałem na inne stanowisko i jakiś czas temu, ale "weryfikacja" trwała minimum półtora miesiąca. Może nawet dwa. I to mimo tego, ze informację o tym, że mnie chcą dostałem bardzo szybko.

Osobiście przypuszczam, że może to mieć związek z charakterem firmy oraz tym, ze spółka broni się w ten sposób przed infiltracją zakładu przez obcy wywiad (zapewne przy użyciu odpowiednich służb, a oni z kolei potrzebują czasu do rozpracowania potencjalnego pracownika).

Aby daleko nie szukać, wystarczy wejść na oficjalną stronę PWPW gdzie można znaleźć coś takiego:

"W ostatnim czasie media poinformowały o infiltracji niektórych zagranicznych producentów dokumentów przez zagraniczne służby specjalne . W konsekwencji, według doniesień prasowych, służby te miały pozyskać klucze deszyfrujące do kart SIM. Tego rodzaju sytuacja unaocznia, jak istotna dla bezpieczeństwa państwa pozostaje rękojmia bezpieczeństwa, jaką daje producent dokumentów i jak ważny jest bezpośredni nadzór państwa nad producentem/producentami dokumentów publicznych. Z tych względów wybór producenta kart KUZ, KSM i KSA ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa identyfikacyjnego obywateli."

Zik 2017-01-22 19:43
Tylko możną pozazdrościć ludziom którzy maja tu pracę, super firma.
Zibi 2017-01-24 14:38
Ile można zarobić na stanowisku Kontrolera w PWPW?
Marek 2017-02-09 11:40
na stanowisku kontroler okolo 3500 na reke
Dziunia 2017-02-19 12:54
O pracy w takiej firmie można tylko pomarzyć chyba że jest się specjalistą.
Oki doki 2017-02-21 08:50
Chyba raczej jak się ma znajomości.
Gregor 2017-02-23 10:52
Praca w takiej firmie to szczęście ale również wielki prestiż. Pracuję tu bez znajomości a jedynie dzięki własnym umiejętnościom. Mocno chcę podkreślić, że warto się uczyć, choć szczęścia również troszkę potrzeba.
Oki doki 2017-02-23 15:32
Niektórzy się dużo uczą lecz nie mają układu i nic im to nie da . Więc nie czaruj. To tylko Polska.
Weronika 2017-02-27 13:44
Czytaliście już wywiad z Prezesem Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. na naszym portalu? Dowiedzieliście się czegoś ciekawego? :)
zib 2017-03-13 00:02
Ktoś uchyli rąbka tajemnicy o zarobkach na produkcji? Liczarz/introligator/sortowacz?
Weronika 2017-03-14 08:43
@zib niestety nie mam informacji na ten temat. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź.
Mex 2017-03-15 11:27
A jak wygląda praca liczarza w praktyce
Natalia 2017-03-22 11:50
PWPW promuje polską kulturę, wspierając Narodowy Instytut im. Fryderyka Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju to tylko troszkę informacji o firmie, w której bardzo bym chciała pracować.
Imigrant 2017-03-31 10:07
Jakbyscie mogli powiedziec cos o zarobkach z produkcji.. Zastanawiam sie nad powrotem do polski mam doswiadczenie w innej firmie produkujacej pieniadze i zastanawiam sie czy oplaca mi sie startowac tam. :)
Powiedzcie cos wiecej o zarobkach prosze!
Weronika 2017-03-31 10:11
@Natalia, w takim razie będziesz aplikować do Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.? Na jakie stanowisko?
Ola 2017-04-03 12:27
Witam,
aplikuję obecnie na praktyki absolwenckie do PWPW. Jestem już po kilku rozmowach, w tej chwili trwa podobno II etap rekrutacji, prawdopodobnie ta "weryfikacja". czy jest to już tylko kwestia formalności, jeżeli rozmowa z osobą z działu, w którym miałabym pracować, przebiegła pomyślnie? ile taki proces może potrwać? (po trzech tygodniach nie mam wciąż ostatecznej odpowiedzi)
Weronika 2017-04-03 12:31
@Ola, opowiesz nam o swoich rozmowach w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.? Jakie pytania usłyszałaś? Może podzieliłabyś się jakimiś radami z przyszłymi kandydatami.
zib 2017-04-15 19:32
marek a na produkcji? Sortowacz/liczarz nie wiesz jak z wynagrodzeniem?
Danusia 2017-04-25 14:24
Może ktoś wie czy jest jeszcze aktualna oferta pracy dla sortowacza w produkcji? Bardzo odpowiada mi taka praca.
Weronika 2017-05-15 09:11
Widzieliście, że Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. na swojej stronie internetowej opisuje jak wygląda proces rekrutacji krok po kroku? Więcej znajdziecie pod poniższym linkiem:
Bogdan z piaseczna 2017-05-18 12:30
Kto sie dostanie na karczunkowska ma zapewniona brace bardzo dobra do konca:) a kto trafi pod skrzydła kierownik pana G.Orzelskiego ma idealnie,3tys minimum na reke miesiecznie + premie dodatki +bony na swieta premie kwartalne,premie roczne premie miesieczne.Starajcie sie o prace,Stanowisko kontroler
Dzwonnik 2017-05-23 22:39
W takiej firmie można się ustawić na długo, tym bardziej, że lubię pracować i nie mieliby ze mną kłopotów. Nie mam szans na dostanie się, tam pracują ludzie po studiach, tak słyszałam. Ale ciekawi mnie jaka jest atmosfera w firmie, czy tam nie jest smutno.?
mierni ale wierni 2017-07-23 10:49
Zarobki poniżej rynku, jak to w budżetówce. W porównaniu z innymi firmami IT dużo krewnych i mała rotacja... tzw specjalisci raczej trzymają się kurczowo, a jak przechodzą to do innych nfz czy zus... Generalnie jak nie jesteś z rodziny to masz pod górkę. PIS trochę z tym walczył, ale PIS też ma rodzinę przecież. Szkoda czasu i naszych podatków na takie skanseny. Dla ludzi z dużych firm IT ciekawe doświadczenie :)
Dariusz 2017-07-24 09:49
Jestem zaskoczony bo firma ma nareszcie oferty pracy, może uda się załapać? Finansowo wygląda wszystko świetnie a jaka jest ogólnie atmosfera w firmie bo dla mnie to też jest ważne? Jakie wymagania na starcie mają?
Nigdy więcej budżetówka 2017-07-24 10:08
Chcesz zachorować na nerwicę i depresję ??? Firma idealna dla Ciebie. Wydawać mogło, że praca w PWPW jest jak marzenie. Dopóki się tam nie zatrudniłem też tak myślałem. Atmosfera pracy w tej firmie to dno. Pracowałem z dwoma pseudo "architektami" w jednym z działów. Obgadywanie, dwulicowość, poruszanie tematów politycznych, a także brak współpracy zespołowej to norma tych pseudo architektów. Zamiast zajmować się pracą to wszyscy liczyli (łącznie z kierownikiem), że nowy pracownik przyjdzie i za nich "posprząta" wszystko. Głupie docinki pt. "Jeśli znasz nazwę systemu to znaczy, że jesteś jego ekspertem". Przekazywanie obowiązków odbywało się na zasadzie goracego ziemniaka "od dziś Ty jesteś administratorem, a Ja umywam ręce". Bałagan panuje na każdym szczeblu np. Dział HR nie potrafił przekazać informacji jaka jest procedura zwrotu sprzętu przez pracownika podczas odejścia z pracy. Zwolniłem się w momencie, kiedy zauważyłem, że praca w takiej atmosferze i z takimi ludźmi zaczęła odbijać się na moim zdrowiu. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.
RRR 2017-07-28 12:48
Nie wiem skąd te 3 tyś na rękę?! Byłem na rozmowie u Pana G.Orzelskiego (bardzo sympatyczny człowiek) i aktualne zarobki na stanowisku kontrolera to 2800 brutto!
Amator 2017-07-31 11:16
Jestem mile zaskoczona, że PWPW ma sporo nowych ofert pracy. Jakiś powód jest takiej sytuacji, chcę aplikować.
.S. 2017-08-03 08:32
Banda pasożytów,czekali 3 tygodnie po to żeby mi powiedzieć że nie dołączyłam starej karty,o której nie ma mowy jeżeli chodzi o załączniki.Na zachodzie czekałem 48 godzin a w tym chorym kraju gdzie utrzymujemy tych j....ch nierobów trzeba czekać 2 miesiące .Do roboty się ch..e złamane weźcie.
Adam 2017-08-12 19:48
Czy może mi ktoś powiedzieć coś w temacie pracy dla operatora maszyn w prod. papierniczej? Jakie są szanse na dostanie pracy?
Specjalista 2017-09-12 14:19
Nie polecam pracy w IT. To skansen
Gniewek 2017-09-12 18:16
Jak w firmie się dobrze dzieje to nie wpisów pracowników. Dla mnie to jest oczywiste, że jest tu dobrze!!
nie z Warszawy. 2017-09-20 10:14
te pieniądze, co tu piszecie to jest jakaś nędza! Dramat, za to w ogóle można wyżyć w Warszawie? To strasznie, jak niskie są płace w państwowych firmach w porównaniu do odpowiedzialności i zadań dla takiego pracownika... Miałam aplikować, co prawda na inne stanowisko, ale po przeczytaniu tych kwot dla kontrolera wymiękam, podejrzewam, że na stanowiskach trochę wyżej ma się pewnie niewiele więcej.
Zostaw swoją opinię o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.