Opinie o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawa

na stanowisku kontroler okolo 3500 na reke

zib
@Marek

marek a na produkcji? Sortowacz/liczarz nie wiesz jak z wynagrodzeniem?

Zibi

Ile można zarobić na stanowisku Kontrolera w PWPW?

Zik

Tylko możną pozazdrościć ludziom którzy maja tu pracę, super firma.

Kasiarz

Jak by była możliwość pracy w PWPW to jestem bardzo zainteresowany!!!. Ta firma ma perspektywy i na pewno nie zostanie zlikwidowana!. Ludzie maja dobre warunki pracy a i zarobki są super. Tylko nieliczni mogą dostać się do takiej dobrej firmy a czepialskich zawsze będzie dużo.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kontroler
Gif

Ogólnie brak profesjonalizmu. Rekrutacja trwała długo na stanowisko wartownika lecz to nie jest najgorsze. Brak jakiejkolwiek informacji o wyniku postępowania rekrutacyjnego. Po kolejnych próbach zasięgnięcia informacji zwodzenie że postępowanie nadal trwa. Kultura osobista wymagałaby poinformowania zainteresowanych o wyniku postępowania, nawet jeśli skutek jest negatywny. Ogólnie nie polecam.

xyzhg
@Gif

W moim przypadku również postępowanie trwało długo. Wprawdzie ja aplikowałem na inne stanowisko i jakiś czas temu, ale "weryfikacja" trwała minimum półtora miesiąca. Może nawet dwa. I to mimo tego, ze informację o tym, że mnie chcą dostałem bardzo szybko. Osobiście przypuszczam, że może to mieć związek z charakterem firmy oraz tym, ze spółka broni się w ten sposób przed infiltracją zakładu przez obcy wywiad (zapewne przy użyciu odpowiednich służb, a oni z kolei potrzebują czasu do rozpracowania potencjalnego pracownika). Aby daleko nie szukać, wystarczy wejść na oficjalną stronę PWPW gdzie można znaleźć coś takiego: "W ostatnim czasie media poinformowały o infiltracji niektórych zagranicznych producentów dokumentów przez zagraniczne służby specjalne . W konsekwencji, według doniesień prasowych, służby te miały pozyskać klucze deszyfrujące do kart SIM. Tego rodzaju sytuacja unaocznia, jak istotna dla bezpieczeństwa państwa pozostaje rękojmia bezpieczeństwa, jaką daje producent dokumentów i jak ważny jest bezpośredni nadzór państwa nad producentem/producentami dokumentów publicznych. Z tych względów wybór producenta kart KUZ, KSM i KSA ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa identyfikacyjnego obywateli." http://ww1.pwpw.pl/kwartalnik_archiwum.html?id=48&magCid=249

Dzwonnik

Mam pytanie czy są teraz w firmie jakieś przyjęcia? Może ktoś wie i mógłby podzielić się informacją jak przedstawiają się średnie zarobki.Tak to już jest, że jak firma super to trudno dostać sie do pracy, ale może?

jolka

Hej, a jakie są zarobki na produkcji? Np na stanowisku liczarz?

jolka

Hej, a jakie są zarobki na produkcji? Np na stanowisku liczarz?

wiesiek

Na stronie nic nie ma @Młody ale tam mogą być rekrutacje tylko na wyższe stanowiska a tuta to polecałbym iść jednak osobiście i zapytać czy to aktualne

Młody

Nie tak dawno było ogloszenie o naborze między innymi na wartownika. Pytanie jakie proponują warunki?

Młody

Witam, czy ma ktoś informacje o pracy na stanowisku wartownik- konwojent? Zarobki, system pracy, socjal?

lysykubutek

Witam, mam u nich rozmowę za kilka dni w dziale IT. Trzeba się jakoś specjalnie do niej przygotowywać czy z marszu można iść? Tak jak tutaj mówicie to opłacalność umowy B2B trzeba sobie samemu przeliczyć czy to się opłaca. Każdy ma inne podejście. Zastanawiam się tylko jak jest z urlopami, L4 itp. n takiej umowie.

aaaaaa

No to jak u was z tymi mszami jest??? Chodzicie na nie czy nie? Jest nieformalny prikaz ze jak się nie pojawisz to masz problemy?

Tomasz

Cześć, niedługo mam rozmowę w sprawie pracy w dziale projektowym - IT. Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest? Czy coś się zmieniło? Warto próbować czy szkoda czasu?

iiuuo

Pracuję i ogólny wydźwięk pozytywny. Anonimowo hejtuje się łatwo, ale trzeba też obiektywnie przyznać że przez ostatnie 2 lata sporo się w spółce zmieniło in plus. Przynajmniej w IT. Niestety poza to dalej skansen i ciągłe zmiany, szczególnie ostatnio po wyborach.

Magda

Witam, czy ktoś aplikował na staż- fizyk /- chemik /- specjalista IT i może napisać jak ogólnie wygląda rozmowa, czego wymagają?

monika

Witajcie. Ja nie polecam tej firmy. Startowałam na stanowisko, powiedzieli, że jest ok i mnie zatrudniają a potem się zaczęło. W skrócie przez miesiąc mnie zwodzili, umowa już podpisana już jest ok ale ..... Brak profesjonalizmu. Widziałam, że ogłoszenie zostało powtórzone więc mogli być na tyle uczciwi i od razu powiedzieć, że rezygnują a nie zwodzić mnie dalej. Zniesmaczyłam się taką postawą pracodawcy i zrezygnowałam z dalszej szopki, szkoda czasu na prace w takim bałaganie.

elwiendi

DOBRA ZMIANA dotarła do Wytwórni papierów wartościowych tak jak do stadniny w Janowie Podlaskim. Nowym "managerom" wylonionym w ramach dobrej zmiany pietruszka z butów wystaje. Chcecie mieć do cv wpisaną dobrą zmianę?

www

Witam, a czy orientuje się tutaj ktoś na jakie pieniądze można liczyć jako Inżynier sanitarny? Aktualnie jest taka rekrutacja na takie stanowisko i idąc na rozmowę chciałbym cokolwiek wiedzieć. 5!

aldona13

pamiętacie jak za czasów Solidarności wywozili prezesów na taczkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.